Program for IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 50, P12,13 200m Sekauinti |
P13 LRIKM-ennätys Santeri Hölttä, HSS, 2:14,37 2013 |
P12 LRIKM-ennätys Emil Martikainen, RaUS, 2:28,76 2009 |
P-12 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Fjellström Claes | 2001 | VUS-VSS | 01A078 | 50 m | 2:39.60 | 2:34.60 | |
2 | Porkkala Juho | 2001 | SeUi | 01A128 | 25 m | 2:41.82 | 2:41.82 | |
3 | Pennanen Matias | 2001 | PUS | 01A181 | 50 m | 2:49.71 | 2:44.71 | |
4 | Malm Ivar | 2001 | VUS-VSS | 01A596 | 50 m | 2:53.21 | 2:48.21 | |
5 | Hilaja Justus | 2002 | PTU | 02A070 | 25 m | 2:57.07 | 2:57.07 | |
6 | Aaltonen Ville | 2001 | PUS | 01A020 | 25 m | 2:57.95 | 2:57.95 | |
7 | Khalili Ali | 2001 | VUS-VSS | 01A554 | 25 m | 2:59.16 | 2:59.16 | |
8 | Anttila Jesse | 2002 | KUS-GSS | 02A383 | 50 m | 3:04.81 | 2:59.81 | |
9 | Ihanamäki Teemu | 2001 | KU | 01A357 | 25 m | 3:03.86 | 3:03.86 | |
10 | Nissilä Tuukka | 2001 | VUS-VSS | 01A688 | 25 m | 3:05.22 | 3:05.22 | |
11 | Kangasmaa Aaro | 2001 | VUS-VSS | 01A471 | 50 m | 3:12.20 | 3:07.20 | |
12 | Nurmi Elias | 2001 | AU | 01A638 | 50 m | 3:12.40 | 3:07.40 | |
13 | Verronen Veeti | 2002 | RaUS | 02A325 | 25 m | 3:09.81 | 3:09.81 | |
14 | Haikonen Toivo | 2002 | VUS-VSS | 02A229 | 50 m | 3:15.38 | 3:10.38 | |
15 | Kallio Felix | 2001 | VUS-VSS | 01A177 | 25 m | 3:15.19 | 3:15.19 | |
16 | Mattola Hugo | 2001 | HK | 01A074 | 25 m | 3:19.90 | 3:19.90 | |
17 | Tankka Kalle | 2001 | VUS-VSS | 01A355 | 25 m | 3:24.42 | 3:24.42 | |
18 | Jäntti Lauri-luukas | 2002 | PUS | 02A816 | 25 m | 3:25.13 | 3:25.13 | |
19 | Syrjälä Juuso | 2001 | VUS-VSS | 01B002 | 50 m | 3:31.15 | 3:26.15 | |
20 | Söderholm Robin | 2002 | VUS-VSS | 02A224 | 50 m | 3:31.74 | 3:26.74 | |
21 | Kuhna Niko | 2002 | VUS-VSS | 02A396 | 50 m | 3:34.59 | 3:29.59 | |
22 | Kuosmanen Viljami | 2002 | RaUS | 02A608 | 50 m | 3:35.54 | 3:30.54 | |
23 | Lindbäck Carl-Eric | 2001 | VUS-VSS | 01A605 | 25 m | 3:31.82 | 3:31.82 | |
24 | Kuusimäki Ville | 2002 | PUS | 02A004 | 25 m | 3:41.60 | 3:41.60 | |
25 | Järvi Joonas | 2002 | VUS-VSS | 02A227 | 50 m | 3:48.34 | 3:43.34 | |
26 | Loo Casper | 2002 | VUS-VSS | 02A473 | 25 m | 3:49.30 | 3:49.30 | |
27 | Helsing Kirill | 2002 | VUS-VSS | 02A658 | 25 m | |||
28 | Jämsä Juho | 2001 | VUS-VSS | 01A840 | 25 m | |||
29 | Vainio Elias | 2001 | VUS-VSS | 01A762 | 25 m | |||
30 | Juupaluoma Kalle | 2002 | SeUi | 02A329 | 25 m | |||
31 | Ahola Antti | 2001 | Virkiä | 01A609 | 25 m | |||
32 | Nygård Niklas | 2001 | KUS-GSS | 01A536 | 25 m | |||
33 | Rantoja Jarkko | 2001 | AU | 01A742 | 25 m | |||
34 | Kullas Rasmus | 2002 | VUS-VSS | 02A642 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 24 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 16:13 |