Startliste for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 26, P11,12 50m Perhosuinti |
P12 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 29,00 1997 |
P11 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 31,74 2011 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 50 m | 35.72 | 34.72 | |
2 | Viisanen Verneri | 2002 | Cetus | 02A281 | 50 m | 35.80 | 34.80 | |
3 | Syrjä Joel | 2002 | Cetus | 02A137 | 25 m | 34.95 | 34.95 | |
4 | Mikkonen Leo | 2002 | Cetus | 02A233 | 50 m | 36.81 | 35.81 | |
5 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 50 m | 37.84 | 36.84 | |
6 | Åström Max | 2002 | Cetus | 02A585 | 50 m | 38.33 | 37.33 | |
7 | Söderholm Rasmus | 2002 | HSS | 02A442 | 50 m | 38.57 | 37.57 | |
8 | Inkilä Tuukka | 2003 | Cetus | 03A495 | 25 m | 37.74 | 37.74 | |
9 | Hatakka Niklas | 2003 | Cetus | 03A534 | 50 m | 39.14 | 38.14 | |
10 | Fyhr Alexander | 2002 | HSS | 02A637 | 25 m | 38.19 | 38.19 | |
11 | Skjäl Oscar | 2002 | Cetus | 02A684 | 50 m | 40.02 | 39.02 | |
12 | Shishinin Danila | 2002 | ORCA | 02A597 | 25 m | 39.11 | 39.11 | |
13 | Peltola Tuomas | 2003 | Cetus | 03A096 | 50 m | 40.59 | 39.59 | |
14 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 25 m | 39.96 | 39.96 | |
15 | Hoot Benjamin | 2003 | Cetus | 03A012 | 25 m | 42.75 | 42.75 | |
16 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 25 m | 42.88 | 42.88 | |
17 | Kallela Luca | 2003 | HSS | 03A166 | 25 m | 43.43 | 43.43 | |
18 | Holtari Aki | 2002 | HSS | 02A371 | 50 m | 44.99 | 43.99 | |
19 | Sormunen Otto | 2002 | Cetus | 02A168 | 25 m | 44.20 | 44.20 | |
20 | Närjä Georg | 2002 | HSS | 02A410 | 50 m | 45.49 | 44.49 | |
21 | Ylikulppi Leevi | 2003 | Cetus | 03A266 | 50 m | 45.97 | 44.97 | |
22 | Jääskeläinen Elias | 2002 | Cetus | 02A712 | 50 m | 47.09 | 46.09 | |
23 | Mäkivuokko Otso | 2003 | Gladius | 03A331 | 25 m | 47.83 | 47.83 | |
24 | Jatkola Isak | 2003 | BS-PU | 03A470 | 25 m | 48.16 | 48.16 | |
25 | Aura Ilmari | 2003 | HSS | 03A026 | 25 m | 49.79 | 49.79 | |
26 | Karhula Sandro | 2002 | Cetus | 02A679 | 50 m | 52.12 | 51.12 | |
27 | Janhunen Mattias | 2003 | Cetus | 03A689 | 50 m | 59.11 | 58.11 | |
28 | Suuronen Karri | 2003 | Cetus | 03A802 | 50 m | 1:00.00 | 59.00 | |
29 | Kaasinen Aapo | 2003 | Cetus | 03A431 | 50 m | 1:00.05 | 59.05 | |
30 | Kuuskoski Emil | 2003 | Cetus | 03A619 | 50 m | 1:00.69 | 59.69 | |
31 | Lehto Elias | 2002 | Cetus | 02A687 | 50 m | 1:02.91 | 1:01.91 | |
32 | Väkeväinen Heikki | 2002 | Gladius | 02B021 | 25 m | 1:03.68 | 1:03.68 | |
33 | Talvitie Pyry | 2002 | Gladius | 02A929 | 25 m | |||
34 | Vilkko Severi | 2002 | Gladius | 02A951 | 25 m | |||
35 | Freudenthal Ilja | 2002 | HSS | 02A559 | 25 m | |||
36 | Fokin Elis | 2003 | HSS | 03A811 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 30 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: CETUS | Tulostusaika | 17:38 |