Program for ÖPPNA MASTERS SM 50m
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 16, 50m Fjrilsim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 86 | Lohmann Anna | 1975 | MKK | AA1275 | 50 m | 29.15 | |
2 | 75 | Philipsson Anette | 1965 | LASS | AA3265 | 50 m | 30.21 | |
3 | 117 | Lundeholm Sara | 1980 | S 77 | AA0280 | 50 m | 30.26 | |
4 | 151 | Josefson Anna-Karin | 1964 | VARBERG | AA7264 | 25 m | 30.27 | |
5 | 54 | Norberg Maria | 1963 | KSLS | AA0263 | 50 m | 30.29 | |
6 | 65 | Isaksson Pernilla | 1978 | SK LAXEN | AA7678 | 25 m | 30.37 | |
7 | 85 | Larsson Nathalie | 1985 | MKK | AA8885 | 50 m | 30.77 | |
8 | 118 | Sjberg Sofia | 1986 | S 77 | AG0686 | 25 m | 31.13 | |
9 | 274 | Caesar Ina | 1982 | POLISEN | 50 m | 31.31 | ||
10 | 264 | Edenfelt Sara | 1992 | SK HAJEN | CG0692 | 50 m | 31.38 | |
11 | 66 | Morin Gustavsson Annika | 1971 | SK LAXEN | AA6271 | 25 m | 31.53 | |
12 | 144 | Balslev Ulrika | 1966 | VARBERG | AA6466 | 25 m | 31.69 | |
13 | 200 | Persson Mikaela | 1987 | SK NEPTUN | AJ1687 | 50 m | 33.00 | |
14 | 131 | Nilsson Britt-Marie | 1971 | SK SYDSIM | AA8471 | 50 m | 33.39 | |
15 | 245 | Gunnarsson Anna | 1984 | KUNGSBACKA | AC3284 | 25 m | 33.54 | |
16 | 257 | kerberg Sofia | 1987 | KUNGSBACKA | AS3287 | 50 m | 33.89 | |
17 | 5 | Lindgren Liselotte | 1971 | ALINGSS | AA7471 | 50 m | 34.04 | |
18 | 229 | Olsson Julia | 1989 | SDERTLJE | BH1289 | 50 m | 34.15 | |
19 | 119 | Svanberg Annika | 1962 | S 77 | AA7462 | 50 m | 34.38 | |
20 | 211 | Holmberg Marie | 1969 | SK NEPTUN | AA5269 | 50 m | 34.90 | |
21 | 135 | Lvberg Maria | 1973 | SK TRITON | AA2673 | 50 m | 34.95 | |
22 | 262 | Fischer Amanda | 1989 | GTEBORG | BN1289 | 50 m | 35.30 | |
23 | 201 | Vikander sa | 1970 | SK NEPTUN | AA4270 | 50 m | 35.33 | |
24 | 246 | Haglund Marja | 1968 | KUNGSBACKA | AA3268 | 25 m | 35.36 | |
25 | 241 | Carlsson Evelina | 1987 | GTEBORG | AZ3487 | 50 m | 35.78 | |
26 | 196 | Plsson Elisabeth | 1963 | GTEBORG | AA6263 | 50 m | 36.55 | |
27 | 232 | Svanberg Jeanette | 1970 | GTEBORG | AA3470 | 50 m | 36.90 | |
28 | 163 | Berliner Gina | 1956 | VXJ SS | AA9256 | 50 m | 37.59 | |
29 | 16 | Axling Bitte | 1946 | DANDERYD | AA1246 | 25 m | 37.69 | |
30 | 140 | Almqvist Marlene | 1967 | VARBERG | AA8667 | 50 m | 39.22 | |
31 | 233 | Nordberg Unn | 1965 | GTEBORG | AA4665 | 50 m | 40.58 | |
32 | 258 | rne Lotta | 1959 | KUNGSBACKA | AA0459 | 25 m | 41.86 | |
33 | 170 | Hougaard Dorthe | 1973 | SOLSTA | AA6473 | 25 m | 42.12 | |
34 | 191 | Ohlsson Margit | 1945 | POLISEN | AA0245 | 25 m | 42.60 | |
35 | 247 | Haglund Sonja | 1966 | KUNGSBACKA | AA1266 | 50 m | 43.21 | |
36 | 228 | Abu Nijmeh Tatiana | 1965 | SDERTLJE | AA9265 | 50 m | 45.00 | |
37 | 183 | Luckhurst Solveig | 1950 | HELLAS SK | AA1250 | 25 m | 45.65 | |
38 | 18 | Berglund-Lindbck Eva | 1955 | DANDERYD | AA4255 | 50 m | ||
39 | 24 | Svenson Margit | 1961 | DANDERYD | AA8461 | 50 m | ||
40 | 149 | Halln Cecilia | 1967 | VARBERG | AB3267 | 50 m | ||
41 | 190 | Qvarnstrm Thrse | 1975 | FALKENBERG | AB6275 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 28 november 2014 |
Licensierad till: Varberg Sim | Utskriftstid | 10:12 |