Startliste for UGP 4, Karlskoga
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
Sponsor: HSB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 60 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 2:01.75 | |
2 | 172 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 2:02.99 | |
3 | 151 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 2:04.18 | |
4 | 141 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | 2:04.48 | |
5 | 176 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 2:09.26 | |
6 | 37 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 2:12.10 | |
7 | 128 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 2:12.39 | |
8 | 38 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 2:12.55 | |
9 | 74 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 2:16.61 | |
10 | 36 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 2:18.75 | |
11 | 129 | Andersson Linus | 2001 | KARLSTAD | AP4301 | 50 m | 2:20.30 | |
12 | 142 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 2:20.90 | |
13 | 198 | Lindberg Jesper | 1999 | ÖSA | AU4399 | 25 m | 2:22.15 | |
14 | 197 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 50 m | 2:22.94 | |
15 | 140 | Larsson Ludwig | 2000 | KARLSTAD | AU1700 | 25 m | 2:23.54 | |
16 | 156 | Rautiainen Filip | 2001 | KATRINEHOL | AO3501 | 25 m | 2:24.60 | |
17 | 152 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 2:24.83 | |
18 | 206 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 50 m | 2:26.49 | |
19 | 138 | Jovancic Milos | 2002 | KARLSTAD | AH1302 | 25 m | 2:28.30 | |
20 | 194 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | 2:28.69 | |
21 | 217 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 2:30.44 | |
22 | 139 | Jovancic Uros | 2000 | KARLSTAD | AS3300 | 25 m | 2:30.50 | |
23 | 153 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 2:30.79 | |
24 | 113 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 2:33.78 | |
25 | 45 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 2:34.60 | |
26 | 207 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 2:38.47 | |
27 | 155 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 2:38.89 | |
28 | 196 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 25 m | 2:40.95 | |
29 | 143 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 2:41.16 | |
30 | 192 | König Nils | 1998 | ÖSA | AN3798 | 25 m | 2:41.36 | |
31 | 144 | Myringby Filip | 2001 | KARLSTAD | AS6901 | 50 m | 2:42.85 | |
32 | 162 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 2:42.97 | |
33 | 146 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 2:49.64 | |
34 | 184 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 2:52.59 | |
35 | 51 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 50 m | 2:55.68 | |
36 | 70 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 2:57.36 | |
37 | 181 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 3:01.03 | |
38 | 182 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 50 m | 3:06.07 | |
39 | 166 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 50 m | 3:06.49 | |
40 | 75 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 3:18.25 | |
41 | 66 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 3:26.06 | |
42 | 101 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | AV0502 | 25 m | 3:36.00 | |
43 | 44 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 25 m | ||
44 | 90 | Buljubasic Ajdin | 2000 | KARLSKO SF | AZ2700 | 25 m | ||
45 | 99 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | ||
46 | 134 | Hedin Filip | 2003 | KARLSTAD | AS1503 | 25 m | ||
47 | 191 | Kurt Robert | 2000 | ÖSA | AY5500 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 20:37 |