Program för UGP 4, Karlskoga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Sponsor: Däckson |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 55 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:06.91 | |
2 | 41 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 1:08.54 | |
3 | 117 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 1:13.29 | |
4 | 71 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 1:16.92 | |
5 | 192 | König Nils | 1998 | ÖSA | AN3798 | 25 m | 1:17.75 | |
6 | 8 | Lundgren Emil | 2000 | ARVIKA SS | AI4500 | 25 m | 1:18.73 | |
7 | 89 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 1:19.58 | |
8 | 194 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | 1:19.58 | |
9 | 78 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 1:20.12 | |
10 | 154 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 50 m | 1:20.69 | |
11 | 198 | Lindberg Jesper | 1999 | ÖSA | AU4399 | 25 m | 1:22.46 | |
12 | 138 | Jovancic Milos | 2002 | KARLSTAD | AH1302 | 25 m | 1:23.09 | |
13 | 217 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 1:23.88 | |
14 | 65 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 1:24.33 | |
15 | 143 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 1:26.33 | |
16 | 177 | Bergenstråhle Marcus | 1997 | ÖSA | AR5797 | 25 m | 1:26.67 | |
17 | 112 | Lübeck Viktor | 2002 | KARLSKO SF | AG9302 | 25 m | 1:27.87 | |
18 | 181 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 1:28.17 | |
19 | 216 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:28.37 | |
20 | 146 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 1:28.69 | |
21 | 161 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 25 m | 1:29.62 | |
22 | 150 | Vestin Samuel | 2002 | KARLSTAD | AJ2502 | 25 m | 1:30.13 | |
23 | 191 | Kurt Robert | 2000 | ÖSA | AY5500 | 25 m | 1:33.05 | |
24 | 144 | Myringby Filip | 2001 | KARLSTAD | AS6901 | 25 m | 1:33.37 | |
25 | 64 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:33.74 | |
26 | 66 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 1:33.97 | |
27 | 5 | Kristiansson Emil | 2003 | ARVIKA SS | AA9703 | 50 m | 1:36.11 | |
28 | 139 | Jovancic Uros | 2000 | KARLSTAD | AS3300 | 25 m | 1:36.29 | |
29 | 51 | Hellmark Gustaf | 2000 | ESKILSTUNA | AR2300 | 25 m | 1:36.76 | |
30 | 206 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 50 m | 1:37.21 | |
31 | 162 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 1:39.38 | |
32 | 157 | Rydergren Måns | 2003 | KATRINEHOL | AP8703 | 25 m | 1:42.43 | |
33 | 182 | Engström Markus | 2001 | ÖSA | AN5701 | 25 m | 1:43.89 | |
34 | 75 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 50 m | 1:45.90 | |
35 | 99 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 1:46.01 | |
36 | 88 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 25 m | 1:46.27 | |
37 | 70 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 1:46.36 | |
38 | 115 | Nguyen Henrik | 2002 | KARLSKO SF | AW6502 | 25 m | 1:53.65 | |
39 | 44 | Faraj Josef | 2002 | ESKILSTUNA | AS4502 | 25 m | 1:57.46 | |
40 | 137 | Jovancic Lazar | 2004 | KARLSTAD | AK2104 | 25 m | 1:58.53 | |
41 | 166 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 50 m | 1:59.53 | |
42 | 95 | Fahlin Liam | 2003 | KARLSKO SF | AO9303 | 25 m | 2:04.68 | |
43 | 90 | Buljubasic Ajdin | 2000 | KARLSKO SF | AZ2700 | 25 m | ||
44 | 96 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | ||
45 | 98 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | AC0706 | 25 m | ||
46 | 102 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | AC3706 | 25 m | ||
47 | 118 | Osman Mohamed | 2003 | KARLSKO SF | 25 m | |||
48 | 127 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | AK1105 | 25 m | ||
49 | 134 | Hedin Filip | 2003 | KARLSTAD | AS1503 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 28 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 20:37 |