Program för UGP 4, Karlskoga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Ungdoms GP 4 Karlskoga 2014 |
|
Utskriftsdatum |
10 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
21:08 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Finaler (13) |
Sponsor: Etab Data |
|
Heat 1 (13) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
25 |
2 |
Emelie Höök |
2003 |
AB0403 |
FILIPSTAD |
|
25m |
|
101 |
3 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
50m |
3:41.01 |
155 |
4 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:45.81 |
164 |
5 |
Fanny Paulson |
1998 |
BL0498 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
111 |
6 |
Julia Månsson |
2002 |
BL9202 |
ÖSA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
124 |
1 |
Ariadna Karlsson |
2001 |
AZ1201 |
HK SIM |
|
50m |
3:25.95 |
145 |
2 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:21.52 |
104 |
3 |
Mikaela Juhler |
2000 |
BM7200 |
ÖSA |
|
50m |
3:20.14 |
166 |
4 |
Johanna Pettersson |
2003 |
AL9803 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:21.24 |
1 |
5 |
Anna Bohman |
2000 |
BB7200 |
ARVIKA SS |
|
25m |
3:23.61 |
107 |
6 |
Tyra König |
2002 |
AL2402 |
ÖSA |
|
50m |
3:26.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
148 |
1 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:07.58 |
199 |
2 |
Maja Jonsson |
2002 |
BD2402 |
SOLSTA |
|
25m |
3:07.03 |
116 |
3 |
Sandra Rääf |
2000 |
AW8200 |
ÖSA |
|
50m |
3:03.07 |
52 |
4 |
Emmy Hedin |
2001 |
BO5401 |
KARLSTAD |
|
50m |
3:05.51 |
3 |
5 |
Matilda Kristiansson |
2001 |
AP4401 |
ARVIKA SS |
|
25m |
3:07.23 |
97 |
6 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
ÖSA |
|
25m |
3:11.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
169 |
1 |
Ida Saikkonen Thelin |
2002 |
AZ2402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:01.50 |
4 |
2 |
Miranda Kristiansson |
2001 |
AP6401 |
ARVIKA SS |
|
25m |
2:59.12 |
46 |
3 |
Wilma Åhling |
2002 |
AU6802 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:53.30 |
119 |
4 |
Josefine Åhlund |
2002 |
AU5802 |
ÖSA |
|
50m |
2:55.31 |
7 |
5 |
Majken Pettersson |
2001 |
BG6201 |
ARVIKA SS |
|
25m |
3:00.97 |
96 |
6 |
Terese Engström |
1999 |
BF1899 |
ÖSA |
|
50m |
3:01.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
167 |
1 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:49.51 |
126 |
2 |
Ellen Olsson |
2002 |
AV3202 |
HK SIM |
|
25m |
2:49.08 |
92 |
3 |
Michelle Cen |
2000 |
BM3200 |
ÖSA |
|
50m |
2:46.33 |
132 |
4 |
Cecilia Rudqvist |
2001 |
BJ0601 |
DEJE SS |
|
25m |
2:48.29 |
142 |
5 |
Donya Dam |
1999 |
AO2299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:49.51 |
33 |
6 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:50.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
128 |
1 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
2:45.92 |
43 |
2 |
Inez Rydh-Dufva |
2001 |
AF2601 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:44.13 |
63 |
3 |
Michaela Thyberg |
2000 |
AL6600 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:42.72 |
120 |
4 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
2:43.18 |
10 |
5 |
Emma Carlsson |
2002 |
AP5602 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:45.47 |
8 |
6 |
Matilda Ardanius |
2001 |
AC9401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:46.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
154 |
1 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:42.04 |
53 |
2 |
Emma Hjort |
2000 |
AZ4800 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:40.50 |
71 |
3 |
Caroline Andersson |
2001 |
AV4601 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:40.26 |
29 |
4 |
Stina Andersson |
2002 |
AG2202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:40.49 |
121 |
5 |
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
AO6603 |
HK SIM |
|
25m |
2:41.11 |
103 |
6 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
25m |
2:42.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Emma Sibelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
2:37.83 |
16 |
2 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:36.95 |
100 |
3 |
Amanda Göthlin |
1998 |
AU4498 |
ÖSA |
|
25m |
2:34.15 |
31 |
4 |
Emilia Eerola |
1999 |
BE1499 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:34.21 |
125 |
5 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
2:37.45 |
34 |
6 |
Linn Granlund |
2001 |
AM3801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:39.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:32.89 |
135 |
2 |
Ida Asplund |
1999 |
BH8499 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:30.48 |
69 |
3 |
Elin Kårehagen |
2001 |
AG7601 |
NYKÖPING |
|
25m |
2:30.16 |
158 |
4 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:30.26 |
131 |
5 |
Julia Wahlund |
1999 |
BB8699 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:32.01 |
17 |
6 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:33.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
11 |
1 |
Clara Eklund |
2000 |
AV5800 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:29.62 |
93 |
2 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
25m |
2:29.12 |
9 |
3 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
2:26.31 |
50 |
4 |
Linnéa Englund |
2003 |
AI5403 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:29.01 |
110 |
5 |
Clara Momats |
2000 |
AG9800 |
ÖSA |
|
50m |
2:29.47 |
28 |
6 |
Ajla Omic |
1999 |
AH5299 |
FILIPSTAD |
|
25m |
2:29.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
77 |
1 |
Therese Johansson |
1999 |
AB7499 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:23.78 |
37 |
2 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:22.23 |
83 |
3 |
Julia Mulikova |
1998 |
AH9898 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:21.93 |
112 |
4 |
Ida Nederman |
2000 |
AU7400 |
ÖSA |
|
25m |
2:21.94 |
42 |
5 |
Agnes Rydh-Dufva |
2002 |
AM9202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:23.22 |
113 |
6 |
Lina Nederman |
2000 |
AP0600 |
ÖSA |
|
50m |
2:24.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
36 |
1 |
Elin Håkansson |
1997 |
BL4697 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:20.19 |
49 |
2 |
Elvira Eklund-Ramböl |
1997 |
AV5497 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:19.70 |
67 |
3 |
Klara Eriksson |
2000 |
BE6200 |
NYKÖPING |
|
25m |
2:18.38 |
98 |
4 |
Linn Gustafsson |
1998 |
AI9898 |
ÖSA |
|
25m |
2:18.73 |
27 |
5 |
Ive Johansson |
1998 |
AG9898 |
FILIPSTAD |
|
25m |
2:20.07 |
152 |
6 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:21.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Nelly Neuman |
1996 |
BC9296 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:17.71 |
173 |
2 |
Moa Sundholm |
1997 |
AU7697 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:16.11 |
87 |
3 |
Elin Thörner |
1998 |
AI2298 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:13.46 |
76 |
4 |
Petra Johansson |
1997 |
AF3897 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
2:14.87 |
6 |
5 |
Johanna Nilsson |
1996 |
BP4896 |
ARVIKA SS |
|
25m |
2:17.29 |
146 |
6 |
Linnea Fundberg |
1999 |
AK5699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:18.09 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
10 oktober 2014 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
21:08 |
|