Ohjelma Værløse Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 355 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 2:11.42 | |
2 | 255 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 2:15.04 | |
3 | 174 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 2:17.78 | |
4 | 225 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 2:19.76 | |
5 | 88 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 2:23.68 | |
6 | 249 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:25.53 | |
7 | 322 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 2:25.92 | |
8 | 295 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 2:27.81 | |
9 | 246 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 2:30.47 | |
10 | 260 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:30.66 | |
11 | 73 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 2:31.74 | |
12 | 391 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 2:35.70 | |
13 | 285 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 2:36.03 | |
14 | 372 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 2:37.01 | |
15 | 100 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 2:37.98 | |
16 | 319 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 2:38.13 | |
17 | 353 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 2:41.35 | |
18 | 388 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 2:42.98 | |
19 | 6 | From Maria Bang | 2000 | SHS-STEVNS | 0072AQ | 25 m | 2:44.84 | |
20 | 36 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:45.43 | |
21 | 287 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 2:45.81 | |
22 | 11 | Holm Esther | 1998 | SHS-STEVNS | 9826AM | 25 m | 2:51.67 | |
23 | 302 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:53.56 | |
24 | 188 | Callesen Olivia | 2004 | HSVK | 0432AK | 25 m | 2:54.78 | |
25 | 186 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HSVK | 0498AM | 50 m | 2:56.32 | |
26 | 191 | Hoeck Rebecca | 2004 | HSVK | 0488AF | 50 m | 2:56.56 | |
27 | 71 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 2:59.69 | |
28 | 196 | Philip Jasmin | 2004 | HSVK | 0418AI | 25 m | 3:01.21 | |
29 | 152 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 3:03.30 | |
30 | 374 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 3:03.83 | |
31 | 337 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 3:04.03 | |
32 | 15 | Jensen Amalie | 1998 | SHS-STEVNS | 9886AW | 25 m | 3:04.23 | |
33 | 95 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 3:04.89 | |
34 | 194 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HSVK | 0582AF | 50 m | 3:09.87 | |
35 | 199 | Vangkilde Laura | 2004 | HSVK | 0422AC | 50 m | 3:13.17 | |
36 | 367 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 3:15.29 | |
37 | 193 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HSVK | 0518AD | 50 m | 3:17.67 | |
38 | 395 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | 3:21.21 | |
39 | 380 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 50 m | 3:23.93 | |
40 | 323 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | 3:28.86 | |
41 | 192 | Hove Ronja | 2005 | HSVK | 0552AE | 50 m | 3:29.82 | |
42 | 252 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 25 m | 3:30.01 | ||
43 | 243 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 3:32.70 | |
44 | 197 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HSVK | 0542AC | 25 m | 3:43.21 | |
45 | 42 | Guldberg Emma Caroline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | ||
46 | 52 | Mikkelsen Anna Majkjær | 2005 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 2:02.07 | |
2 | 296 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:02.86 | |
3 | 320 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 2:07.34 | |
4 | 10 | Holm Emil | 1996 | SHS-STEVNS | 9601AH | 25 m | 2:10.08 | |
5 | 17 | Lambertsen Pelle-Oskar | 1999 | SHS-STEVNS | 9965AA | 25 m | 2:10.12 | |
6 | 79 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:10.65 | |
7 | 346 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 2:13.64 | |
8 | 26 | Pedersen Ruben Lykke | 1987 | SHS-STEVNS | 8751AC | 25 m | 2:14.01 | |
9 | 96 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 2:15.45 | |
10 | 173 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 2:17.66 | |
11 | 87 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:17.83 | |
12 | 12 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 2:20.30 | |
13 | 93 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 2:20.53 | |
14 | 371 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 2:22.27 | |
15 | 142 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 2:23.76 | |
16 | 94 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:27.16 | |
17 | 97 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 2:27.38 | |
18 | 390 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 2:28.99 | |
19 | 311 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 0121AQ | 25 m | 2:29.52 | |
20 | 365 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 25 m | 2:30.70 | |
21 | 230 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 2:38.00 | |
22 | 231 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:40.87 | |
23 | 110 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 2:42.18 | |
24 | 37 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 2:42.53 | |
25 | 234 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:45.82 | ||
26 | 248 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 2:47.21 | |
27 | 21 | Nielsen Søren G. | 2000 | SHS-STEVNS | 0059AL | 25 m | 2:51.26 | |
28 | 5 | Frimodt-Møller Johannes | 2002 | SHS-STEVNS | 0251AA | 25 m | 2:55.90 | |
29 | 131 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 50 m | 2:57.59 | |
30 | 370 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 25 m | 3:00.00 | |
31 | 3 | Christensen Sofus | 2000 | SHS-STEVNS | 0009AB | 25 m | 3:00.66 | |
32 | 104 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 3:01.47 | |
33 | 376 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 50 m | 3:04.78 | |
34 | 146 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 3:06.11 | |
35 | 382 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 3:14.34 | |
36 | 335 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 3:24.82 | |
37 | 341 | Sorgini Enzo | 2003 | HELSINGØR | 0301AH | 25 m | 3:30.49 | |
38 | 48 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 3:50.92 | |
39 | 224 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 4:19.84 | |
40 | 45 | Holm Julian | 2003 | KVIK | 25 m | |||
41 | 46 | Holst Julian | 2003 | KVIK | 0399AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 3, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 237 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:08.71 | |
2 | 410 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 1:09.93 | |
3 | 331 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:10.16 | |
4 | 255 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 1:10.80 | |
5 | 324 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:12.64 | |
6 | 305 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 1:12.82 | |
7 | 306 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:13.21 | |
8 | 280 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:13.48 | |
9 | 339 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:13.75 | |
10 | 318 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:13.82 | |
11 | 308 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 1:14.40 | |
12 | 244 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 1:14.69 | |
13 | 293 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:14.86 | |
14 | 259 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:16.87 | |
15 | 317 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 1:17.06 | |
16 | 392 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 1:17.34 | |
17 | 250 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:17.40 | |
18 | 351 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:17.79 | |
19 | 258 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 1:18.28 | |
20 | 247 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:18.40 | |
21 | 301 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:19.16 | |
22 | 322 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 1:19.52 | |
23 | 70 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:19.86 | |
24 | 336 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:21.09 | |
25 | 84 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:21.10 | |
26 | 83 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:22.23 | |
27 | 74 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:23.41 | |
28 | 14 | Jakobsen Maria Farø | 2000 | SHS-STEVNS | 0012AI | 25 m | 1:23.44 | |
29 | 107 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 1:23.47 | |
30 | 333 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:23.70 | |
31 | 220 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:23.92 | |
32 | 36 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:24.05 | |
33 | 391 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 1:24.19 | |
34 | 100 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:24.41 | |
35 | 13 | Jakobsen Julie | 1997 | SHS-STEVNS | 9738AG | 25 m | 1:24.91 | |
36 | 8 | Hansen Julie Nedergaard | 2001 | SHS-STEVNS | 0136AR | 25 m | 1:24.97 | |
37 | 348 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:25.07 | |
38 | 85 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:25.08 | |
39 | 302 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:25.16 | |
40 | 7 | From Monique Bang | 2002 | SHS-STEVNS | 0224AB | 25 m | 1:25.41 | |
41 | 260 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:25.59 | |
42 | 242 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:25.98 | ||
43 | 353 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:27.30 | |
44 | 285 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:27.32 | |
45 | 384 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:28.24 | |
46 | 387 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 1:28.32 | |
47 | 313 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:28.35 | |
48 | 198 | Soelberg Malou | 2004 | HSVK | 0438AE | 25 m | 1:28.69 | |
49 | 319 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:28.73 | |
50 | 108 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:29.27 | |
51 | 342 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:29.64 | |
52 | 147 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:29.66 | |
53 | 287 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:29.81 | |
54 | 82 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 1:29.89 | |
55 | 235 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 25 m | 1:31.03 | ||
56 | 145 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:31.71 | |
57 | 298 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:33.52 | |
58 | 338 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:33.65 | |
59 | 172 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:33.68 | |
60 | 95 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:34.29 | |
61 | 24 | Schnack Emma | 2002 | SHS-STEVNS | 0226AU | 25 m | 1:34.52 | |
62 | 292 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:34.71 | |
63 | 159 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:34.84 | |
64 | 185 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HSVK | 0506AE | 25 m | 1:36.75 | |
65 | 337 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:37.96 | |
66 | 312 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:38.67 | |
67 | 187 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HSVK | 0548AF | 25 m | 1:38.84 | |
68 | 164 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 1:38.89 | |
69 | 165 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:38.97 | |
70 | 129 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:39.29 | |
71 | 345 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:40.15 | |
72 | 193 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HSVK | 0518AD | 25 m | 1:40.44 | |
73 | 181 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:41.08 | |
74 | 180 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:41.13 | |
75 | 182 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:41.31 | |
76 | 148 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:41.70 | |
77 | 175 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 1:41.98 | |
78 | 288 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:44.36 | |
79 | 394 | Ørneborg Inge-Marie | 2003 | VÆRLØSE | 0348AK | 25 m | 1:45.00 | |
80 | 197 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HSVK | 0542AC | 25 m | 1:45.23 | |
81 | 354 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:45.39 | |
82 | 278 | Andreassen Aia | 2003 | HELSINGØR | 0392AW | 25 m | 1:48.46 | |
83 | 349 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:49.58 | |
84 | 379 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:51.12 | |
85 | 327 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 1:55.84 | ||
86 | 321 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 1:57.01 | ||
87 | 373 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:58.78 | |
88 | 35 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 1:59.78 | |
89 | 310 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:00.94 | ||
90 | 344 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 2:07.20 | |
91 | 33 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 25 m | |||
92 | 40 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | ||
93 | 50 | Kusk Viola | 2005 | KVIK | 25 m | |||
94 | 51 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | ||
95 | 52 | Mikkelsen Anna Majkjær | 2005 | KVIK | 25 m | |||
96 | 58 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | ||
97 | 60 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | ||
98 | 65 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | ||
99 | 68 | Østergaard Caroline | 2005 | KVIK | 0536AJ | 25 m | ||
100 | 152 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | ||
101 | 279 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
102 | 326 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
103 | 397 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 4, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 282 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 57.20 | |
2 | 320 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 25 m | 1:05.87 | |
3 | 283 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 1:05.88 | |
4 | 284 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:05.95 | |
5 | 221 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:06.03 | |
6 | 303 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:06.37 | |
7 | 396 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 1:09.16 | |
8 | 238 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 1:09.49 | |
9 | 315 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:12.47 | |
10 | 106 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 1:14.09 | |
11 | 289 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 1:14.11 | |
12 | 80 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:14.57 | |
13 | 297 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:15.20 | |
14 | 227 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:17.49 | |
15 | 23 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 1:17.59 | |
16 | 330 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:17.94 | |
17 | 75 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:18.16 | |
18 | 94 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:18.62 | |
19 | 72 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:18.70 | |
20 | 92 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:19.07 | |
21 | 334 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:19.09 | |
22 | 316 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:19.35 | |
23 | 385 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 1:19.53 | |
24 | 304 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:20.23 | |
25 | 140 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:20.35 | |
26 | 99 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:20.59 | |
27 | 226 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:21.04 | |
28 | 67 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:21.10 | |
29 | 69 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:21.39 | |
30 | 365 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 25 m | 1:22.04 | |
31 | 350 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 1:22.05 | |
32 | 90 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:22.08 | |
33 | 286 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:22.34 | |
34 | 332 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:22.73 | |
35 | 228 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:22.79 | |
36 | 223 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:24.88 | |
37 | 240 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 1:25.01 | |
38 | 329 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 1:25.46 | |
39 | 307 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:25.47 | |
40 | 157 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:25.52 | |
41 | 86 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:27.66 | |
42 | 39 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:27.71 | |
43 | 57 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:29.47 | |
44 | 314 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:29.79 | |
45 | 37 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 1:29.91 | |
46 | 234 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:30.01 | ||
47 | 156 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:30.69 | |
48 | 105 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:31.36 | |
49 | 111 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:31.86 | |
50 | 222 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:32.31 | |
51 | 112 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 1:33.06 | |
52 | 98 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:33.56 | |
53 | 38 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:33.75 | |
54 | 161 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 1:34.10 | |
55 | 300 | Henriksen August Bruun | 2002 | HELSINGØR | 0293AP | 25 m | 1:34.31 | |
56 | 294 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:35.19 | |
57 | 277 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:35.25 | |
58 | 343 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:37.32 | |
59 | 81 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:37.84 | |
60 | 236 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:37.89 | |
61 | 54 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 1:39.88 | |
62 | 325 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:41.40 | |
63 | 146 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:43.02 | |
64 | 130 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:43.49 | |
65 | 366 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 25 m | 1:49.93 | |
66 | 241 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:50.28 | |
67 | 340 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 1:52.04 | ||
68 | 232 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:07.89 | ||
69 | 34 | Appelt Filip | 2004 | KVIK | 25 m | |||
70 | 43 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | ||
71 | 44 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | ||
72 | 45 | Holm Julian | 2003 | KVIK | 25 m | |||
73 | 46 | Holst Julian | 2003 | KVIK | 0399AN | 25 m | ||
74 | 48 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | ||
75 | 49 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | ||
76 | 53 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | ||
77 | 56 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | ||
78 | 59 | Saxtoft Sebastian | 2004 | KVIK | 0401AC | 25 m | ||
79 | 61 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | ||
80 | 64 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 5, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:28.53 | |
2 | 101 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 2:35.97 | |
3 | 306 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:36.93 | |
4 | 88 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 2:39.49 | |
5 | 301 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:43.52 | |
6 | 178 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 2:46.44 | |
7 | 383 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 2:48.56 | |
8 | 198 | Soelberg Malou | 2004 | HSVK | 0438AE | 25 m | 2:55.04 | |
9 | 70 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 2:57.91 | |
10 | 388 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 50 m | 2:58.31 | |
11 | 76 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 2:59.72 | |
12 | 372 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 3:01.86 | |
13 | 186 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HSVK | 0498AM | 50 m | 3:02.22 | |
14 | 191 | Hoeck Rebecca | 2004 | HSVK | 0488AF | 50 m | 3:04.52 | |
15 | 74 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 3:08.20 | |
16 | 18 | Larsen Sarah | 2003 | SHS-STEVNS | 0312AR | 25 m | 3:09.26 | |
17 | 85 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 3:09.75 | |
18 | 367 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 3:14.09 | |
19 | 395 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | 3:17.59 | |
20 | 175 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 3:17.99 | |
21 | 188 | Callesen Olivia | 2004 | HSVK | 0432AK | 50 m | 3:17.99 | |
22 | 190 | Hagihara Mathilde | 2004 | HSVK | 0468AJ | 50 m | 3:19.48 | |
23 | 189 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HSVK | 0462AK | 50 m | 3:20.48 | |
24 | 356 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 3:22.17 | |
25 | 200 | Zebitz Josefine | 2004 | HSVK | 0454AI | 50 m | 3:22.31 | |
26 | 192 | Hove Ronja | 2005 | HSVK | 0552AE | 50 m | 3:25.41 | |
27 | 185 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HSVK | 0506AE | 50 m | 3:25.83 | |
28 | 187 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HSVK | 0548AF | 50 m | 3:26.17 | |
29 | 194 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HSVK | 0582AF | 50 m | 3:26.86 | |
30 | 82 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 3:45.85 | |
31 | 328 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 3:46.57 | ||
32 | 63 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 4:09.80 | |
33 | 374 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 6, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 87 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:25.80 | |
2 | 96 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 2:30.86 | |
3 | 102 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 2:39.58 | |
4 | 173 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 2:39.82 | |
5 | 97 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 2:40.41 | |
6 | 311 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 0121AQ | 25 m | 2:42.04 | |
7 | 371 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 2:42.91 | |
8 | 389 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 50 m | 2:49.53 | |
9 | 103 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:53.87 | |
10 | 110 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 2:59.02 | |
11 | 239 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 3:01.14 | |
12 | 251 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 25 m | 3:04.33 | ||
13 | 89 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 3:07.18 | |
14 | 314 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 3:12.07 | |
15 | 81 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 3:16.48 | |
16 | 241 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 3:18.25 | |
17 | 105 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 3:22.66 | |
18 | 370 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 50 m | 3:46.78 | |
19 | 341 | Sorgini Enzo | 2003 | HELSINGØR | 0301AH | 25 m | 4:02.52 | |
20 | 79 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | ||
21 | 91 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | ||
22 | 93 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | ||
23 | 325 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 237 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 35.02 | |
2 | 225 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 35.39 | |
3 | 293 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 36.65 | |
4 | 308 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 37.17 | |
5 | 280 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 37.58 | |
6 | 244 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 37.72 | |
7 | 258 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 38.06 | |
8 | 309 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 38.38 | |
9 | 19 | Mogensen Fie Bagge | 1995 | SHS-STEVNS | 9528AI | 25 m | 38.60 | |
10 | 351 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 38.98 | |
11 | 392 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 38.98 | |
12 | 339 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 39.35 | |
13 | 318 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 39.52 | |
14 | 76 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 40.59 | |
15 | 14 | Jakobsen Maria Farø | 2000 | SHS-STEVNS | 0012AI | 25 m | 40.89 | |
16 | 22 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 41.32 | |
17 | 336 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 41.55 | |
18 | 348 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 41.99 | |
19 | 384 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 42.27 | |
20 | 36 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 43.01 | |
21 | 199 | Vangkilde Laura | 2004 | HSVK | 0422AC | 25 m | 43.65 | |
22 | 85 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 43.87 | |
23 | 256 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 43.87 | |
24 | 7 | From Monique Bang | 2002 | SHS-STEVNS | 0224AB | 25 m | 44.85 | |
25 | 82 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 45.26 | |
26 | 313 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 45.71 | |
27 | 235 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 25 m | 45.92 | ||
28 | 342 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 47.15 | |
29 | 254 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 48.14 | |
30 | 189 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HSVK | 0462AK | 25 m | 48.43 | |
31 | 333 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 48.65 | |
32 | 292 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 48.68 | |
33 | 312 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 49.03 | |
34 | 74 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 49.12 | |
35 | 181 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 49.70 | |
36 | 288 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 50.64 | |
37 | 190 | Hagihara Mathilde | 2004 | HSVK | 0468AJ | 25 m | 51.46 | |
38 | 298 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 51.61 | |
39 | 71 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 51.93 | |
40 | 182 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 52.36 | |
41 | 338 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 53.28 | |
42 | 51 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 53.40 | |
43 | 180 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 53.91 | |
44 | 278 | Andreassen Aia | 2003 | HELSINGØR | 0392AW | 25 m | 54.31 | |
45 | 193 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HSVK | 0518AD | 25 m | 54.58 | |
46 | 380 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 55.34 | |
47 | 394 | Ørneborg Inge-Marie | 2003 | VÆRLØSE | 0348AK | 25 m | 56.00 | |
48 | 233 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 56.63 | |
49 | 197 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HSVK | 0542AC | 25 m | 57.16 | |
50 | 323 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | 58.37 | |
51 | 349 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 58.47 | |
52 | 243 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 1:00.23 | |
53 | 379 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 1:02.07 | |
54 | 66 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:02.49 | |
55 | 245 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 1:02.58 | |
56 | 65 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:02.71 | |
57 | 368 | Bussenius Emma | 2004 | VÆRLØSE | 0416AK | 25 m | 1:03.35 | |
58 | 327 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 1:04.36 | ||
59 | 310 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 1:06.31 | ||
60 | 373 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:16.39 | |
61 | 33 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 25 m | |||
62 | 41 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | ||
63 | 50 | Kusk Viola | 2005 | KVIK | 25 m | |||
64 | 55 | Olsen Laura | 2004 | KVIK | 25 m | |||
65 | 58 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | ||
66 | 60 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | ||
67 | 68 | Østergaard Caroline | 2005 | KVIK | 0536AJ | 25 m | ||
68 | 279 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
69 | 321 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
70 | 326 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
71 | 344 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | ||
72 | 386 | Milsgaard Laura Cheng | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
73 | 393 | Ørneborg Cathrine | 2005 | VÆRLØSE | 0558AC | 25 m | ||
74 | 397 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 238 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 32.57 | |
2 | 303 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 32.70 | |
3 | 283 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 33.47 | |
4 | 316 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 36.98 | |
5 | 352 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 37.41 | |
6 | 228 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 38.96 | |
7 | 385 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 39.45 | |
8 | 304 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 39.80 | |
9 | 390 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 40.17 | |
10 | 307 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 40.89 | |
11 | 103 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 42.39 | |
12 | 94 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 42.45 | |
13 | 315 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 42.50 | |
14 | 131 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 43.17 | |
15 | 330 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 43.84 | |
16 | 376 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 43.90 | |
17 | 39 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 44.00 | |
18 | 223 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 45.86 | |
19 | 98 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 46.37 | |
20 | 300 | Henriksen August Bruun | 2002 | HELSINGØR | 0293AP | 25 m | 47.40 | |
21 | 314 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 48.25 | |
22 | 67 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 48.76 | |
23 | 340 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 49.56 | ||
24 | 142 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 50 m | 49.83 | |
25 | 294 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 50.19 | |
26 | 111 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 50.29 | |
27 | 382 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 50.90 | |
28 | 38 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 51.21 | |
29 | 157 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 50 m | 51.23 | |
30 | 77 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 51.89 | |
31 | 277 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 52.96 | |
32 | 54 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 53.39 | |
33 | 49 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 54.07 | |
34 | 81 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 54.45 | |
35 | 257 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 25 m | 56.13 | ||
36 | 335 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 57.82 | |
37 | 221 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 58.60 | |
38 | 232 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 25 m | 59.01 | ||
39 | 56 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 59.82 | |
40 | 43 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 59.91 | |
41 | 64 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:00.05 | |
42 | 59 | Saxtoft Sebastian | 2004 | KVIK | 0401AC | 25 m | 1:02.03 | |
43 | 53 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:04.72 | |
44 | 57 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:07.43 | |
45 | 61 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 1:08.85 | |
46 | 224 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 1:17.01 | |
47 | 34 | Appelt Filip | 2004 | KVIK | 25 m | |||
48 | 369 | Bussenius William | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
49 | 375 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
50 | 377 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
51 | 378 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
52 | 381 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 9, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Helsingør Damer | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 2:01.16 | ||
2 | 399 | Helsingør Giga Swags 1 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 2:07.11 | ||
3 | 215 | Hils 1 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 122 | Sigma Piger 1 Gr1 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:12.00 | ||
5 | 216 | Hils 2 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | 400 | Helsingør Giga Swags 2 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.00 | ||
7 | 123 | Sigma Piger 2 Gr1 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 217 | Hils 3 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 218 | Hils 4 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:25.00 | ||
10 | 124 | Sigma Piger Gr2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:30.00 | ||
11 | 264 | Helsingør Grimme Ællinge | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:33.20 | ||
12 | 419 | Værløse Piger 1 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | 2:33.80 | ||
13 | 183 | Hovedstaden Piger 1 | 2004 | HSVK | 25 m | 2:34.03 | ||
14 | 408 | Helsingørs Hekse 1 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 2:37.25 | ||
15 | 409 | Helsingørs Hekse 2 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 2:38.20 | ||
16 | 274 | Helsingør Talent Mini | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:55.00 | ||
17 | 273 | Helsingør Talent Medio | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:55.01 | ||
18 | 184 | Hovedstaden Piger 2 | 2004 | HSVK | 25 m | 2:58.96 | ||
19 | 420 | Værløse Piger 2 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | 3:00.00 | ||
20 | 126 | Herlev Piger 1 | 2000 | HERLEV | 25 m | 3:15.49 | ||
21 | 127 | Herlev Piger 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 3:47.49 | ||
22 | 31 | Kvik Piger 1 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
23 | 32 | Kvik Piger 2 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
24 | 421 | Værløse Piger 3 | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 10, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Helsingør Herrer | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 1:54.51 | ||
2 | 402 | Helsingør K2 Gangsta 1 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 1:59.88 | ||
3 | 215 | Hils 1 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 216 | Hils 2 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:05.00 | ||
5 | 118 | Sigma Drenge Gr1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 2:06.00 | ||
6 | 113 | Sigma Drenge 1 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 217 | Hils 3 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 403 | Helsingør K2 Gangsta 2 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 2:10.21 | ||
9 | 218 | Hils 4 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:15.00 | ||
10 | 114 | Sigma Drenge 2 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:17.00 | ||
11 | 115 | Sigma Drenge 3 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:27.00 | ||
12 | 414 | Værløse Drenge 1 | 2000 | VÆRLØSE | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 405 | Helsingør Mindste Mænd 1 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 2:33.25 | ||
14 | 406 | Helsingør Mindste Mænd 2 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 2:46.40 | ||
15 | 125 | Herlev Drenge 1 | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:49.49 | ||
16 | 272 | Helsingør Talent Gangsta | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:53.00 | ||
17 | 28 | Kvik Drenge 1 | 2002 | KVIK | 25 m | |||
18 | 29 | Kvik Drenge 2 | 2002 | KVIK | 25 m | |||
19 | 415 | Værløse Drenge 2 | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | |||
20 | 416 | Værløse Drenge 3 | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 4:46.11 | |
2 | 109 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 4:50.07 | |
3 | 225 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 4:50.12 | |
4 | 250 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 4:51.67 | |
5 | 259 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 4:53.87 | |
6 | 324 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 4:55.00 | |
7 | 355 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 4:55.75 | |
8 | 249 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 5:01.25 | |
9 | 322 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 5:26.50 | |
10 | 6 | From Maria Bang | 2000 | SHS-STEVNS | 0072AQ | 25 m | 5:57.21 | |
11 | 198 | Soelberg Malou | 2004 | HSVK | 0438AE | 50 m | 6:11.20 | |
12 | 190 | Hagihara Mathilde | 2004 | HSVK | 0468AJ | 25 m | 6:13.85 | |
13 | 191 | Hoeck Rebecca | 2004 | HSVK | 0488AF | 50 m | 6:15.26 | |
14 | 188 | Callesen Olivia | 2004 | HSVK | 0432AK | 50 m | 6:15.40 | |
15 | 374 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 6:20.89 | |
16 | 71 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 6:22.47 | |
17 | 186 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HSVK | 0498AM | 50 m | 6:25.33 | |
18 | 15 | Jensen Amalie | 1998 | SHS-STEVNS | 9886AW | 25 m | 6:34.53 | |
19 | 200 | Zebitz Josefine | 2004 | HSVK | 0454AI | 25 m | 6:35.00 | |
20 | 380 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 6:36.70 | |
21 | 196 | Philip Jasmin | 2004 | HSVK | 0418AI | 25 m | 6:37.04 | |
22 | 189 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HSVK | 0462AK | 25 m | 6:44.49 | |
23 | 199 | Vangkilde Laura | 2004 | HSVK | 0422AC | 50 m | 6:52.96 | |
24 | 47 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 8:00.89 | |
25 | 36 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | ||
26 | 147 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 4:22.86 | |
2 | 10 | Holm Emil | 1996 | SHS-STEVNS | 9601AH | 25 m | 4:28.00 | |
3 | 102 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 4:38.57 | |
4 | 17 | Lambertsen Pelle-Oskar | 1999 | SHS-STEVNS | 9965AA | 25 m | 4:41.23 | |
5 | 75 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 4:59.10 | |
6 | 350 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 5:00.00 | |
7 | 12 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 5:00.34 | |
8 | 106 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 5:03.45 | |
9 | 26 | Pedersen Ruben Lykke | 1987 | SHS-STEVNS | 8751AC | 25 m | 5:03.91 | |
10 | 142 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 5:09.78 | |
11 | 334 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 5:16.30 | |
12 | 92 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 50 m | 5:16.39 | |
13 | 80 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 5:17.52 | |
14 | 91 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 5:23.28 | |
15 | 99 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 5:30.83 | |
16 | 69 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 5:38.57 | |
17 | 86 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 6:11.35 | |
18 | 241 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 6:17.48 | |
19 | 112 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 6:45.66 | |
20 | 89 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 306 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 31.16 | |
2 | 255 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 32.23 | |
3 | 244 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 32.38 | |
4 | 16 | Jensen Cecilie H | 1997 | SHS-STEVNS | 9748AG | 25 m | 33.22 | |
5 | 247 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 50 m | 33.92 | |
6 | 237 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 34.10 | |
7 | 280 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 34.45 | |
8 | 318 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 34.49 | |
9 | 174 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 34.70 | |
10 | 178 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 35.49 | |
11 | 84 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 35.50 | |
12 | 305 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 35.55 | |
13 | 293 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 35.56 | |
14 | 246 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 36.71 | |
15 | 388 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 36.96 | |
16 | 372 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 37.37 | |
17 | 322 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 37.39 | |
18 | 383 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 37.94 | |
19 | 220 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 38.50 | |
20 | 339 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 38.66 | |
21 | 336 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 39.13 | |
22 | 18 | Larsen Sarah | 2003 | SHS-STEVNS | 0312AR | 25 m | 39.32 | |
23 | 301 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 39.55 | |
24 | 256 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 39.56 | |
25 | 298 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 39.83 | |
26 | 107 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 41.15 | |
27 | 164 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 41.75 | |
28 | 387 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 41.89 | |
29 | 260 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 42.47 | |
30 | 175 | Christensen Amanda | 2004 | FR.VÆRK | 0452AN | 25 m | 44.41 | |
31 | 235 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 25 m | 44.48 | ||
32 | 345 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 44.48 | |
33 | 95 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 44.54 | |
34 | 159 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 44.57 | |
35 | 356 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 45.08 | |
36 | 395 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 50 m | 45.17 | |
37 | 354 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 45.76 | |
38 | 63 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 46.56 | |
39 | 328 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 46.78 | ||
40 | 180 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 47.33 | |
41 | 192 | Hove Ronja | 2005 | HSVK | 0552AE | 25 m | 48.06 | |
42 | 287 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 48.11 | |
43 | 338 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 48.38 | |
44 | 288 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 48.44 | |
45 | 349 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 48.96 | |
46 | 321 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 50.12 | ||
47 | 323 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | 50.29 | |
48 | 368 | Bussenius Emma | 2004 | VÆRLØSE | 0416AK | 25 m | 50.40 | |
49 | 312 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 50.68 | |
50 | 379 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 51.39 | |
51 | 47 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 52.97 | |
52 | 278 | Andreassen Aia | 2003 | HELSINGØR | 0392AW | 25 m | 52.97 | |
53 | 373 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 50 m | 53.55 | |
54 | 40 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 55.29 | |
55 | 42 | Guldberg Emma Caroline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 56.11 | |
56 | 327 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 56.75 | ||
57 | 66 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 57.03 | |
58 | 310 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 57.37 | ||
59 | 58 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 58.28 | |
60 | 60 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 1:00.30 | |
61 | 344 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:02.65 | |
62 | 245 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 1:06.36 | |
63 | 41 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 1:14.97 | |
64 | 33 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 25 m | |||
65 | 50 | Kusk Viola | 2005 | KVIK | 25 m | |||
66 | 52 | Mikkelsen Anna Majkjær | 2005 | KVIK | 25 m | |||
67 | 55 | Olsen Laura | 2004 | KVIK | 25 m | |||
68 | 279 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
69 | 326 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
70 | 386 | Milsgaard Laura Cheng | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
71 | 393 | Ørneborg Cathrine | 2005 | VÆRLØSE | 0558AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 296 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 28.51 | |
2 | 320 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 32.68 | |
3 | 389 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 32.71 | |
4 | 330 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 33.74 | |
5 | 371 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 34.03 | |
6 | 173 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 34.48 | |
7 | 140 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 34.65 | |
8 | 253 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 34.91 | |
9 | 231 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 35.25 | |
10 | 240 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 35.30 | |
11 | 226 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 35.85 | |
12 | 67 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 36.14 | |
13 | 315 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 36.38 | |
14 | 346 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 36.71 | |
15 | 90 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 36.96 | |
16 | 57 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 37.27 | |
17 | 334 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 38.82 | |
18 | 77 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 39.04 | |
19 | 385 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 40.04 | |
20 | 251 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 25 m | 40.48 | ||
21 | 223 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 40.71 | |
22 | 156 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 40.79 | |
23 | 248 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 40.83 | |
24 | 39 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 40.92 | |
25 | 38 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 40.95 | |
26 | 37 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 41.71 | |
27 | 161 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 42.89 | |
28 | 72 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 43.40 | |
29 | 230 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 43.41 | |
30 | 105 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 43.50 | |
31 | 277 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 43.58 | |
32 | 343 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 43.65 | |
33 | 300 | Henriksen August Bruun | 2002 | HELSINGØR | 0293AP | 25 m | 43.78 | |
34 | 294 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 44.96 | |
35 | 286 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 45.16 | |
36 | 370 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 25 m | 45.45 | |
37 | 146 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 46.16 | |
38 | 222 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 47.37 | |
39 | 59 | Saxtoft Sebastian | 2004 | KVIK | 0401AC | 25 m | 47.42 | |
40 | 54 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 48.35 | |
41 | 56 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 48.75 | |
42 | 64 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 49.03 | |
43 | 341 | Sorgini Enzo | 2003 | HELSINGØR | 0301AH | 25 m | 49.31 | |
44 | 44 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 52.03 | |
45 | 61 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 52.66 | |
46 | 53 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 52.86 | |
47 | 46 | Holst Julian | 2003 | KVIK | 0399AN | 25 m | 54.70 | |
48 | 48 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 54.91 | |
49 | 49 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 55.26 | |
50 | 43 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 55.46 | |
51 | 34 | Appelt Filip | 2004 | KVIK | 25 m | |||
52 | 45 | Holm Julian | 2003 | KVIK | 25 m | |||
53 | 340 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
54 | 369 | Bussenius William | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
55 | 375 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
56 | 377 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
57 | 378 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
58 | 381 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:05.20 | |
2 | 324 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:07.83 | |
3 | 317 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 1:12.54 | |
4 | 259 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:13.11 | |
5 | 249 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:15.04 | |
6 | 351 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:16.33 | |
7 | 88 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 1:17.07 | |
8 | 174 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:19.46 | |
9 | 70 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:20.46 | |
10 | 73 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:20.46 | |
11 | 295 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:20.58 | |
12 | 76 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 1:22.37 | |
13 | 391 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 1:23.59 | |
14 | 83 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:24.08 | |
15 | 108 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 1:25.87 | |
16 | 285 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:26.72 | |
17 | 191 | Hoeck Rebecca | 2004 | HSVK | 0488AF | 25 m | 1:27.60 | |
18 | 383 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:29.73 | |
19 | 387 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 1:30.27 | |
20 | 198 | Soelberg Malou | 2004 | HSVK | 0438AE | 50 m | 1:31.38 | |
21 | 194 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HSVK | 0582AF | 25 m | 1:33.98 | |
22 | 200 | Zebitz Josefine | 2004 | HSVK | 0454AI | 50 m | 1:33.98 | |
23 | 8 | Hansen Julie Nedergaard | 2001 | SHS-STEVNS | 0136AR | 25 m | 1:34.35 | |
24 | 302 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:36.41 | |
25 | 333 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:37.84 | |
26 | 367 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 1:39.93 | |
27 | 196 | Philip Jasmin | 2004 | HSVK | 0418AI | 50 m | 1:40.81 | |
28 | 24 | Schnack Emma | 2002 | SHS-STEVNS | 0226AU | 25 m | 1:46.10 | |
29 | 197 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HSVK | 0542AC | 25 m | 1:49.18 | |
30 | 188 | Callesen Olivia | 2004 | HSVK | 0432AK | 25 m | 1:50.35 | |
31 | 319 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:52.57 | |
32 | 252 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 25 m | 1:56.01 | ||
33 | 233 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 2:04.42 | |
34 | 35 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | ||
35 | 40 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | ||
36 | 172 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 282 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 55.05 | |
2 | 284 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 59.80 | |
3 | 296 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:02.83 | |
4 | 396 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 1:05.57 | |
5 | 221 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:07.18 | |
6 | 79 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:09.15 | |
7 | 87 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:10.64 | |
8 | 96 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:10.69 | |
9 | 389 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 1:15.05 | |
10 | 75 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:15.88 | |
11 | 23 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 1:17.53 | |
12 | 106 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 1:17.71 | |
13 | 227 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:19.89 | |
14 | 102 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 1:20.36 | |
15 | 97 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:25.94 | |
16 | 69 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:26.39 | |
17 | 236 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:28.23 | |
18 | 329 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 1:28.81 | |
19 | 365 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 25 m | 1:29.03 | |
20 | 239 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 50 m | 1:31.10 | |
21 | 86 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:31.34 | |
22 | 110 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:32.13 | |
23 | 77 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:33.11 | |
24 | 17 | Lambertsen Pelle-Oskar | 1999 | SHS-STEVNS | 9965AA | 25 m | 1:34.53 | |
25 | 103 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:38.20 | |
26 | 111 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:38.93 | |
27 | 89 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 1:42.08 | |
28 | 104 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:54.88 | |
29 | 12 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 2:15.75 | |
30 | 257 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:18.29 | ||
31 | 98 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | ||
32 | 131 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | ||
33 | 366 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 2:33.19 | |
2 | 309 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 2:51.33 | |
3 | 348 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 3:06.39 | |
4 | 19 | Mogensen Fie Bagge | 1995 | SHS-STEVNS | 9528AI | 25 m | 3:10.92 | |
5 | 392 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 3:11.12 | |
6 | 109 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 3:11.19 | |
7 | 101 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 3:11.97 | |
8 | 242 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 25 m | 3:14.26 | ||
9 | 108 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 3:17.16 | |
10 | 190 | Hagihara Mathilde | 2004 | HSVK | 0468AJ | 25 m | 3:17.25 | |
11 | 199 | Vangkilde Laura | 2004 | HSVK | 0422AC | 25 m | 3:21.93 | |
12 | 384 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 3:22.69 | |
13 | 145 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 3:24.48 | |
14 | 200 | Zebitz Josefine | 2004 | HSVK | 0454AI | 50 m | 3:25.00 | |
15 | 107 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 3:25.01 | |
16 | 100 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 3:26.21 | |
17 | 84 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 3:28.52 | |
18 | 95 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 3:29.85 | |
19 | 189 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HSVK | 0462AK | 25 m | 3:29.94 | |
20 | 292 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 3:31.89 | |
21 | 196 | Philip Jasmin | 2004 | HSVK | 0418AI | 50 m | 3:44.58 | |
22 | 129 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 3:45.46 | |
23 | 165 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 3:45.91 | |
24 | 186 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HSVK | 0498AM | 50 m | 3:49.39 | |
25 | 191 | Hoeck Rebecca | 2004 | HSVK | 0488AF | 25 m | 3:50.00 | |
26 | 354 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 3:51.82 | |
27 | 198 | Soelberg Malou | 2004 | HSVK | 0438AE | 25 m | 3:52.47 | |
28 | 148 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 3:54.13 | |
29 | 181 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:54.60 | |
30 | 185 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HSVK | 0506AE | 50 m | 3:55.02 | |
31 | 187 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HSVK | 0548AF | 25 m | 3:59.00 | |
32 | 182 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 4:06.53 | |
33 | 193 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HSVK | 0518AD | 50 m | 4:11.96 | |
34 | 197 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HSVK | 0542AC | 50 m | 4:16.64 | |
35 | 51 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | ||
36 | 55 | Olsen Laura | 2004 | KVIK | 25 m | |||
37 | 73 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | ||
38 | 83 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | ||
39 | 394 | Ørneborg Inge-Marie | 2003 | VÆRLØSE | 0348AK | 25 m | ||
40 | 397 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 18, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 2:30.42 | |
2 | 283 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 2:36.49 | |
3 | 352 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 2:50.87 | |
4 | 91 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 2:52.22 | |
5 | 93 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 2:56.79 | |
6 | 385 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 3:03.48 | |
7 | 80 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 3:06.06 | |
8 | 390 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 3:09.78 | |
9 | 92 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 3:10.53 | |
10 | 228 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 3:12.92 | |
11 | 99 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 3:20.52 | |
12 | 72 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 3:26.62 | |
13 | 130 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 3:27.73 | |
14 | 307 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 3:29.68 | |
15 | 104 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 3:34.70 | |
16 | 112 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 3:35.16 | |
17 | 376 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 3:36.10 | |
18 | 90 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 3:49.42 | |
19 | 382 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 3:49.66 | |
20 | 286 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 3:59.31 | |
21 | 140 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 4:05.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 19, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Hils 1 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 1:55.00 | ||
2 | 398 | Helsingør Damer | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 1:59.00 | ||
3 | 399 | Helsingør Giga Swags 1 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 1:59.99 | ||
4 | 122 | Sigma Piger 1 Gr1 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:00.00 | ||
5 | 216 | Hils 2 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:00.00 | ||
6 | 217 | Hils 3 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 400 | Helsingør Giga Swags 2 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 2:08.00 | ||
8 | 123 | Sigma Piger 2 Gr1 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:09.00 | ||
9 | 218 | Hils 4 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:10.00 | ||
10 | 264 | Helsingør Grimme Ællinge | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:11.30 | ||
11 | 408 | Helsingørs Hekse 1 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 2:13.55 | ||
12 | 183 | Hovedstaden Piger 1 | 2004 | HSVK | 25 m | 2:16.16 | ||
13 | 124 | Sigma Piger Gr2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 409 | Helsingørs Hekse 2 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 2:27.20 | ||
15 | 419 | Værløse Piger 1 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | 2:29.00 | ||
16 | 184 | Hovedstaden Piger 2 | 2004 | HSVK | 25 m | 2:30.90 | ||
17 | 274 | Helsingør Talent Mini | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:39.00 | ||
18 | 420 | Værløse Piger 2 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | 2:40.00 | ||
19 | 126 | Herlev Piger 1 | 2000 | HERLEV | 25 m | 3:02.49 | ||
20 | 127 | Herlev Piger 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 3:25.49 | ||
21 | 31 | Kvik Piger 1 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
22 | 32 | Kvik Piger 2 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
23 | 421 | Værløse Piger 3 | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 20, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Helsingør Herrer | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 1:45.50 | ||
2 | 215 | Hils 1 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 1:50.00 | ||
3 | 402 | Helsingør K2 Gangsta 1 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 1:50.21 | ||
4 | 413 | Vsk Pensionister | 1986 | VÆRLØSE | 25 m | 1:54.00 | ||
5 | 216 | Hils 2 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 1:55.00 | ||
6 | 113 | Sigma Drenge 1 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 1:56.00 | ||
7 | 118 | Sigma Drenge Gr1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 1:56.00 | ||
8 | 217 | Hils 3 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:00.00 | ||
9 | 403 | Helsingør K2 Gangsta 2 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 2:00.01 | ||
10 | 114 | Sigma Drenge 2 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:04.00 | ||
11 | 218 | Hils 4 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 2:05.00 | ||
12 | 115 | Sigma Drenge 3 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:10.00 | ||
13 | 414 | Værløse Drenge 1 | 2000 | VÆRLØSE | 25 m | 2:10.00 | ||
14 | 405 | Helsingør Mindste Mænd 1 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.20 | ||
15 | 116 | Sigma Drenge 4 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:18.50 | ||
16 | 406 | Helsingør Mindste Mænd 2 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 2:18.55 | ||
17 | 117 | Sigma Drenge 5 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:24.00 | ||
18 | 125 | Herlev Drenge 1 | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:25.49 | ||
19 | 272 | Helsingør Talent Gangsta | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:32.00 | ||
20 | 415 | Værløse Drenge 2 | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | 2:40.00 | ||
21 | 28 | Kvik Drenge 1 | 2002 | KVIK | 25 m | |||
22 | 29 | Kvik Drenge 2 | 2002 | KVIK | 25 m | |||
23 | 416 | Værløse Drenge 3 | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 2:27.89 | |
2 | 225 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 2:32.54 | |
3 | 237 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:33.36 | |
4 | 347 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 2:33.61 | |
5 | 109 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 2:35.22 | |
6 | 101 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 2:35.41 | |
7 | 250 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 2:42.95 | |
8 | 88 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 2:43.95 | |
9 | 249 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 2:44.49 | |
10 | 247 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:44.67 | |
11 | 295 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 2:47.62 | |
12 | 339 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:48.47 | |
13 | 76 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 2:51.15 | |
14 | 108 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:51.68 | |
15 | 19 | Mogensen Fie Bagge | 1995 | SHS-STEVNS | 9528AI | 25 m | 2:51.79 | |
16 | 73 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 2:57.19 | |
17 | 74 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 2:57.46 | |
18 | 333 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 2:58.56 | |
19 | 24 | Schnack Emma | 2002 | SHS-STEVNS | 0226AU | 25 m | 3:00.00 | |
20 | 107 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 3:00.71 | |
21 | 190 | Hagihara Mathilde | 2004 | HSVK | 0468AJ | 25 m | 3:01.23 | |
22 | 85 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 3:01.60 | |
23 | 387 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 3:02.55 | |
24 | 260 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 3:04.95 | |
25 | 176 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 3:05.87 | |
26 | 198 | Soelberg Malou | 2004 | HSVK | 0438AE | 25 m | 3:08.92 | |
27 | 8 | Hansen Julie Nedergaard | 2001 | SHS-STEVNS | 0136AR | 25 m | 3:09.82 | |
28 | 186 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HSVK | 0498AM | 25 m | 3:12.42 | |
29 | 285 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 3:12.44 | |
30 | 188 | Callesen Olivia | 2004 | HSVK | 0432AK | 25 m | 3:13.44 | |
31 | 191 | Hoeck Rebecca | 2004 | HSVK | 0488AF | 25 m | 3:13.45 | |
32 | 196 | Philip Jasmin | 2004 | HSVK | 0418AI | 25 m | 3:13.58 | |
33 | 200 | Zebitz Josefine | 2004 | HSVK | 0454AI | 25 m | 3:15.88 | |
34 | 199 | Vangkilde Laura | 2004 | HSVK | 0422AC | 25 m | 3:18.47 | |
35 | 189 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HSVK | 0462AK | 25 m | 3:20.66 | |
36 | 71 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 3:24.93 | |
37 | 194 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HSVK | 0582AF | 50 m | 3:27.40 | |
38 | 367 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 3:31.75 | |
39 | 185 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HSVK | 0506AE | 50 m | 3:35.29 | |
40 | 395 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | 3:40.53 | |
41 | 197 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HSVK | 0542AC | 50 m | 3:41.23 | |
42 | 380 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 3:41.27 | |
43 | 187 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HSVK | 0548AF | 50 m | 3:41.30 | |
44 | 345 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 3:46.55 | |
45 | 192 | Hove Ronja | 2005 | HSVK | 0552AE | 50 m | 3:47.32 | |
46 | 193 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HSVK | 0518AD | 50 m | 3:58.76 | |
47 | 168 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 4:06.44 | |
48 | 47 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | ||
49 | 288 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | ||
50 | 373 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | ||
51 | 379 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 282 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 2:13.16 | |
2 | 296 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 2:18.96 | |
3 | 283 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 2:22.83 | |
4 | 87 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 2:26.28 | |
5 | 346 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 2:27.85 | |
6 | 79 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:32.87 | |
7 | 92 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 2:34.87 | |
8 | 106 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 2:35.69 | |
9 | 91 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 2:36.13 | |
10 | 96 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 2:36.27 | |
11 | 229 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:38.71 | |
12 | 93 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 2:41.56 | |
13 | 102 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 2:43.48 | |
14 | 289 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 50 m | 2:44.36 | |
15 | 75 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:45.83 | |
16 | 23 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 2:45.84 | |
17 | 72 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 2:47.59 | |
18 | 350 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 2:50.53 | |
19 | 78 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 2:51.84 | |
20 | 226 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 2:53.44 | |
21 | 69 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:54.55 | |
22 | 97 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 2:56.40 | |
23 | 86 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 2:59.04 | |
24 | 231 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 3:01.96 | |
25 | 286 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 3:06.80 | |
26 | 103 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 3:09.17 | |
27 | 110 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 3:10.36 | |
28 | 77 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 3:11.11 | |
29 | 234 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 25 m | 3:11.69 | ||
30 | 98 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 3:16.79 | |
31 | 104 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 3:18.81 | |
32 | 223 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 3:22.57 | |
33 | 37 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 3:23.75 | |
34 | 277 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 3:33.34 | |
35 | 144 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 3:45.93 | |
36 | 141 | Folkmann Tobias Kalmeyer | 2002 | HERLEV | 0267AQ | 25 m | 3:47.17 | |
37 | 45 | Holm Julian | 2003 | KVIK | 25 m | |||
38 | 46 | Holst Julian | 2003 | KVIK | 0399AN | 25 m | ||
39 | 48 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | ||
40 | 366 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 237 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:14.89 | |
2 | 290 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:19.41 | |
3 | 293 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:20.23 | |
4 | 318 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:20.65 | |
5 | 309 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:21.74 | |
6 | 258 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 1:24.04 | |
7 | 301 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:25.43 | |
8 | 351 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 1:25.46 | |
9 | 392 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 1:25.80 | |
10 | 348 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:26.21 | |
11 | 70 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:29.28 | |
12 | 177 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:31.04 | |
13 | 14 | Jakobsen Maria Farø | 2000 | SHS-STEVNS | 0012AI | 25 m | 1:31.36 | |
14 | 84 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:31.60 | |
15 | 242 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:31.75 | ||
16 | 280 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 1:32.30 | |
17 | 287 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:32.68 | |
18 | 384 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:33.13 | |
19 | 313 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 50 m | 1:33.53 | |
20 | 199 | Vangkilde Laura | 2004 | HSVK | 0422AC | 25 m | 1:33.60 | |
21 | 88 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:36.44 | |
22 | 190 | Hagihara Mathilde | 2004 | HSVK | 0468AJ | 50 m | 1:37.27 | |
23 | 235 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 25 m | 1:37.78 | ||
24 | 256 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:39.31 | |
25 | 200 | Zebitz Josefine | 2004 | HSVK | 0454AI | 50 m | 1:39.68 | |
26 | 36 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 1:39.71 | |
27 | 292 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:41.32 | |
28 | 196 | Philip Jasmin | 2004 | HSVK | 0418AI | 25 m | 1:41.88 | |
29 | 188 | Callesen Olivia | 2004 | HSVK | 0432AK | 50 m | 1:43.61 | |
30 | 189 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HSVK | 0462AK | 50 m | 1:46.06 | |
31 | 354 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:46.91 | |
32 | 171 | Rosenkilde Olivia | 2004 | HERLEV | 0442AQ | 25 m | 1:47.64 | |
33 | 198 | Soelberg Malou | 2004 | HSVK | 0438AE | 50 m | 1:49.07 | |
34 | 185 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HSVK | 0506AE | 50 m | 1:51.02 | |
35 | 193 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HSVK | 0518AD | 50 m | 1:54.40 | |
36 | 51 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:56.70 | |
37 | 197 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HSVK | 0542AC | 50 m | 1:56.93 | |
38 | 252 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 25 m | 1:57.01 | ||
39 | 278 | Andreassen Aia | 2003 | HELSINGØR | 0392AW | 25 m | 1:57.07 | |
40 | 394 | Ørneborg Inge-Marie | 2003 | VÆRLØSE | 0348AK | 25 m | 2:00.00 | |
41 | 187 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HSVK | 0548AF | 50 m | 2:00.87 | |
42 | 35 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 50 m | 2:04.53 | |
43 | 133 | Bratt Olivia | 2004 | HERLEV | 50 m | 2:06.53 | ||
44 | 192 | Hove Ronja | 2005 | HSVK | 0552AE | 25 m | 2:09.27 | |
45 | 245 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 2:13.69 | |
46 | 58 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:30.30 | |
47 | 47 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | ||
48 | 55 | Olsen Laura | 2004 | KVIK | 25 m | |||
49 | 65 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | ||
50 | 169 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
51 | 326 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
52 | 364 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:09.44 | |
2 | 238 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 1:11.96 | |
3 | 283 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 1:13.01 | |
4 | 87 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:17.08 | |
5 | 412 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:19.14 | |
6 | 79 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:19.77 | |
7 | 316 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:20.08 | |
8 | 352 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:20.22 | |
9 | 221 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 1:22.81 | |
10 | 307 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:24.98 | |
11 | 96 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 1:27.07 | |
12 | 228 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:27.11 | |
13 | 315 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:28.95 | |
14 | 390 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:30.20 | |
15 | 304 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:30.30 | |
16 | 330 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:30.82 | |
17 | 69 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:31.23 | |
18 | 97 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:32.12 | |
19 | 376 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 1:36.42 | |
20 | 110 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:37.10 | |
21 | 251 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:37.21 | ||
22 | 39 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:37.29 | |
23 | 332 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:38.24 | |
24 | 105 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:39.43 | |
25 | 67 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:45.59 | |
26 | 239 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 50 m | 1:47.51 | |
27 | 173 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 1:48.36 | |
28 | 382 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 1:49.46 | |
29 | 77 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:51.34 | |
30 | 111 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:53.05 | |
31 | 141 | Folkmann Tobias Kalmeyer | 2002 | HERLEV | 0267AQ | 25 m | 1:54.32 | |
32 | 144 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:55.13 | |
33 | 37 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 1:58.32 | |
34 | 48 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:59.84 | |
35 | 370 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 25 m | 2:00.00 | |
36 | 335 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 2:00.07 | |
37 | 222 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:05.25 | |
38 | 163 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 2:08.14 | |
39 | 232 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:21.61 | ||
40 | 224 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 2:44.37 | |
41 | 45 | Holm Julian | 2003 | KVIK | 25 m | |||
42 | 46 | Holst Julian | 2003 | KVIK | 0399AN | 25 m | ||
43 | 49 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | ||
44 | 340 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
45 | 377 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
46 | 381 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 25, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Hils 1 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 4:10.00 | ||
2 | 398 | Helsingør Damer | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 4:12.04 | ||
3 | 399 | Helsingør Giga Swags 1 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 4:14.00 | ||
4 | 122 | Sigma Piger 1 Gr1 | 2002 | SIGMA | 25 m | 4:19.00 | ||
5 | 216 | Hils 2 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 4:20.00 | ||
6 | 217 | Hils 3 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 4:30.00 | ||
7 | 400 | Helsingør Giga Swags 2 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 4:32.00 | ||
8 | 123 | Sigma Piger 2 Gr1 | 2002 | SIGMA | 25 m | 4:35.00 | ||
9 | 218 | Hils 4 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 4:40.00 | ||
10 | 419 | Værløse Piger 1 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | 5:00.00 | ||
11 | 124 | Sigma Piger Gr2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 5:02.00 | ||
12 | 183 | Hovedstaden Piger 1 | 2004 | HSVK | 25 m | 5:06.75 | ||
13 | 184 | Hovedstaden Piger 2 | 2004 | HSVK | 25 m | 5:20.61 | ||
14 | 420 | Værløse Piger 2 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | 6:50.00 | ||
15 | 31 | Kvik Piger 1 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
16 | 32 | Kvik Piger 2 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
17 | 273 | Helsingør Talent Medio | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
18 | 421 | Værløse Piger 3 | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 26, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Helsingør Herrer | 1990 | HELSINGØR | 50 m | 3:43.87 | ||
2 | 215 | Hils 1 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 3:55.00 | ||
3 | 402 | Helsingør K2 Gangsta 1 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 3:58.34 | ||
4 | 216 | Hils 2 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 4:05.00 | ||
5 | 118 | Sigma Drenge Gr1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 4:08.00 | ||
6 | 113 | Sigma Drenge 1 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 4:14.00 | ||
7 | 217 | Hils 3 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 4:15.00 | ||
8 | 403 | Helsingør K2 Gangsta 2 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 4:20.99 | ||
9 | 114 | Sigma Drenge 2 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 4:30.00 | ||
10 | 218 | Hils 4 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 4:30.00 | ||
11 | 115 | Sigma Drenge 3 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 4:48.00 | ||
12 | 414 | Værløse Drenge 1 | 2000 | VÆRLØSE | 25 m | 4:55.00 | ||
13 | 116 | Sigma Drenge 4 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 5:08.00 | ||
14 | 117 | Sigma Drenge 5 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 5:28.00 | ||
15 | 415 | Værløse Drenge 2 | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | 6:00.00 | ||
16 | 27 | Kvik Drenge | 2002 | KVIK | 25 m | |||
17 | 416 | Værløse Drenge 3 | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 306 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:07.57 | |
2 | 255 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 1:08.08 | |
3 | 355 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:08.66 | |
4 | 237 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:12.55 | |
5 | 318 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:13.76 | |
6 | 178 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:16.53 | |
7 | 301 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:17.40 | |
8 | 22 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 1:19.16 | |
9 | 83 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:19.30 | |
10 | 322 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 1:19.38 | |
11 | 70 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:19.59 | |
12 | 388 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 1:19.92 | |
13 | 302 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:21.02 | |
14 | 100 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:21.08 | |
15 | 383 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:22.59 | |
16 | 336 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 50 m | 1:22.61 | |
17 | 319 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:23.94 | |
18 | 186 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HSVK | 0498AM | 25 m | 1:24.56 | |
19 | 372 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 1:25.56 | |
20 | 353 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:26.18 | |
21 | 76 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 1:26.49 | |
22 | 298 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:26.84 | |
23 | 333 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:27.74 | |
24 | 190 | Hagihara Mathilde | 2004 | HSVK | 0468AJ | 50 m | 1:28.17 | |
25 | 285 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:28.30 | |
26 | 176 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:29.44 | |
27 | 287 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:29.48 | |
28 | 342 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:29.89 | |
29 | 338 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:30.75 | |
30 | 199 | Vangkilde Laura | 2004 | HSVK | 0422AC | 25 m | 1:31.04 | |
31 | 82 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 1:31.46 | |
32 | 73 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:32.03 | |
33 | 191 | Hoeck Rebecca | 2004 | HSVK | 0488AF | 50 m | 1:32.09 | |
34 | 194 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HSVK | 0582AF | 25 m | 1:32.82 | |
35 | 192 | Hove Ronja | 2005 | HSVK | 0552AE | 25 m | 1:32.96 | |
36 | 356 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 1:33.18 | |
37 | 354 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:33.62 | |
38 | 348 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:33.63 | |
39 | 189 | Dehlholm Anna Eliasen | 2004 | HSVK | 0462AK | 25 m | 1:33.69 | |
40 | 313 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:34.34 | |
41 | 395 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | 1:35.13 | |
42 | 367 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 1:35.91 | |
43 | 328 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 1:37.38 | ||
44 | 345 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:37.52 | |
45 | 323 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | 1:38.93 | |
46 | 349 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:39.45 | |
47 | 321 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 1:39.90 | ||
48 | 337 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:40.30 | |
49 | 71 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 1:40.65 | |
50 | 193 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HSVK | 0518AD | 25 m | 1:40.81 | |
51 | 312 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:43.94 | |
52 | 243 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 1:45.85 | |
53 | 379 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:47.21 | |
54 | 374 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 1:54.44 | |
55 | 373 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:00.06 | |
56 | 344 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 2:00.65 | |
57 | 310 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:02.42 | ||
58 | 150 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 2:02.75 | |
59 | 158 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 2:09.41 | |
60 | 33 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 25 m | |||
61 | 42 | Guldberg Emma Caroline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | ||
62 | 63 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | ||
63 | 68 | Østergaard Caroline | 2005 | KVIK | 0536AJ | 25 m | ||
64 | 138 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
65 | 143 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
66 | 149 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | ||
67 | 166 | Olsen Clara Rosenkrandts | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
68 | 327 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
69 | 386 | Milsgaard Laura Cheng | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
70 | 393 | Ørneborg Cathrine | 2005 | VÆRLØSE | 0558AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 296 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 59.88 | |
2 | 227 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:09.89 | |
3 | 297 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:11.00 | |
4 | 389 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 1:11.56 | |
5 | 75 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:11.93 | |
6 | 92 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:12.45 | |
7 | 10 | Holm Emil | 1996 | SHS-STEVNS | 9601AH | 25 m | 1:13.69 | |
8 | 106 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 1:14.16 | |
9 | 173 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 1:15.03 | |
10 | 80 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:15.05 | |
11 | 102 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 1:15.21 | |
12 | 371 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:15.25 | |
13 | 311 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 0121AQ | 25 m | 1:16.94 | |
14 | 67 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:17.92 | |
15 | 86 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:18.60 | |
16 | 226 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:19.03 | |
17 | 99 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:19.04 | |
18 | 332 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:20.11 | |
19 | 334 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:20.59 | |
20 | 94 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:21.79 | |
21 | 93 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 1:22.07 | |
22 | 286 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:22.81 | |
23 | 111 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:23.35 | |
24 | 329 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 1:23.72 | |
25 | 57 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:24.11 | |
26 | 104 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:24.91 | |
27 | 316 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:25.00 | |
28 | 89 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 1:25.96 | |
29 | 251 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:26.30 | ||
30 | 248 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 50 m | 1:26.84 | |
31 | 38 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:28.61 | |
32 | 39 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:29.19 | |
33 | 241 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:30.62 | |
34 | 98 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:30.71 | |
35 | 343 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:30.88 | |
36 | 294 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:31.41 | |
37 | 112 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 1:32.40 | |
38 | 300 | Henriksen August Bruun | 2002 | HELSINGØR | 0293AP | 25 m | 1:34.80 | |
39 | 370 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 25 m | 1:34.82 | |
40 | 314 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:35.41 | |
41 | 335 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:36.77 | |
42 | 304 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 50 m | 1:38.45 | |
43 | 54 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 1:41.50 | |
44 | 136 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:41.76 | |
45 | 163 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 1:42.35 | |
46 | 341 | Sorgini Enzo | 2003 | HELSINGØR | 0301AH | 25 m | 1:44.13 | |
47 | 139 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:46.71 | |
48 | 325 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:47.34 | |
49 | 135 | Carlsen Albert | 2004 | HERLEV | 0445AM | 25 m | 1:50.70 | |
50 | 48 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:54.02 | |
51 | 257 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:06.43 | ||
52 | 34 | Appelt Filip | 2004 | KVIK | 25 m | |||
53 | 43 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | ||
54 | 44 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | ||
55 | 49 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | ||
56 | 53 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | ||
57 | 56 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | ||
58 | 59 | Saxtoft Sebastian | 2004 | KVIK | 0401AC | 25 m | ||
59 | 61 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | ||
60 | 64 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | ||
61 | 132 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
62 | 137 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
63 | 155 | Li Allan | 2005 | HERLEV | 0553AA | 25 m | ||
64 | 369 | Bussenius William | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
65 | 375 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
66 | 378 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 29, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 27.55 | |
2 | 347 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 28.08 | |
3 | 16 | Jensen Cecilie H | 1997 | SHS-STEVNS | 9748AG | 25 m | 28.24 | |
4 | 280 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 28.33 | |
5 | 237 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 28.56 | |
6 | 324 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 28.63 | |
7 | 174 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 28.69 | |
8 | 258 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 29.29 | |
9 | 308 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 29.32 | |
10 | 244 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 29.33 | |
11 | 305 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 29.59 | |
12 | 351 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 29.87 | |
13 | 317 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 30.24 | |
14 | 392 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 30.24 | |
15 | 290 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 30.27 | |
16 | 259 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 30.30 | |
17 | 250 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 30.31 | |
18 | 293 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 30.63 | |
19 | 246 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 30.64 | |
20 | 339 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 30.67 | |
21 | 372 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 30.70 | |
22 | 387 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 30.75 | |
23 | 302 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 31.11 | |
24 | 83 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 31.12 | |
25 | 295 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 31.37 | |
26 | 391 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 31.46 | |
27 | 13 | Jakobsen Julie | 1997 | SHS-STEVNS | 9738AG | 25 m | 31.52 | |
28 | 383 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 31.54 | |
29 | 260 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 31.62 | |
30 | 70 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 31.78 | |
31 | 348 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 31.79 | |
32 | 177 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 31.97 | |
33 | 108 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 32.08 | |
34 | 319 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 32.46 | |
35 | 107 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 32.56 | |
36 | 353 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 32.72 | |
37 | 36 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 32.83 | |
38 | 7 | From Monique Bang | 2002 | SHS-STEVNS | 0224AB | 25 m | 32.87 | |
39 | 76 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 32.96 | |
40 | 74 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 33.07 | |
41 | 100 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 33.20 | |
42 | 73 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 33.46 | |
43 | 256 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 33.54 | |
44 | 220 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 33.88 | |
45 | 188 | Callesen Olivia | 2004 | HSVK | 0432AK | 25 m | 34.57 | |
46 | 235 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 25 m | 34.57 | ||
47 | 11 | Holm Esther | 1998 | SHS-STEVNS | 9826AM | 25 m | 34.76 | |
48 | 198 | Soelberg Malou | 2004 | HSVK | 0438AE | 25 m | 34.88 | |
49 | 6 | From Maria Bang | 2000 | SHS-STEVNS | 0072AQ | 25 m | 34.89 | |
50 | 196 | Philip Jasmin | 2004 | HSVK | 0418AI | 50 m | 34.95 | |
51 | 342 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 34.97 | |
52 | 85 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 35.58 | |
53 | 82 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 36.22 | |
54 | 24 | Schnack Emma | 2002 | SHS-STEVNS | 0226AU | 25 m | 36.27 | |
55 | 384 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 36.90 | |
56 | 292 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 37.03 | |
57 | 254 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 37.32 | |
58 | 337 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 37.61 | |
59 | 394 | Ørneborg Inge-Marie | 2003 | VÆRLØSE | 0348AK | 25 m | 38.00 | |
60 | 15 | Jensen Amalie | 1998 | SHS-STEVNS | 9886AW | 25 m | 38.10 | |
61 | 349 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 38.67 | |
62 | 185 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HSVK | 0506AE | 25 m | 39.02 | |
63 | 380 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 39.10 | |
64 | 374 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 39.42 | |
65 | 323 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | 39.75 | |
66 | 35 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 39.78 | |
67 | 288 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 40.00 | |
68 | 321 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 40.94 | ||
69 | 328 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 50 m | 40.94 | ||
70 | 63 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 41.01 | |
71 | 47 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 41.51 | |
72 | 51 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 42.07 | |
73 | 356 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 42.12 | |
74 | 245 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 42.81 | |
75 | 326 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 43.36 | ||
76 | 278 | Andreassen Aia | 2003 | HELSINGØR | 0392AW | 25 m | 44.30 | |
77 | 65 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 44.44 | |
78 | 368 | Bussenius Emma | 2004 | VÆRLØSE | 0416AK | 25 m | 44.56 | |
79 | 40 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 44.59 | |
80 | 42 | Guldberg Emma Caroline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 44.76 | |
81 | 68 | Østergaard Caroline | 2005 | KVIK | 0536AJ | 25 m | 44.96 | |
82 | 327 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 45.98 | ||
83 | 58 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 46.34 | |
84 | 66 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 47.48 | |
85 | 252 | Sander Emma | 2004 | HILLERØD | 25 m | 47.48 | ||
86 | 310 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 48.14 | ||
87 | 158 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 48.28 | |
88 | 60 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 48.97 | |
89 | 166 | Olsen Clara Rosenkrandts | 2005 | HERLEV | 25 m | 50.24 | ||
90 | 344 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 51.96 | |
91 | 279 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 54.99 | ||
92 | 138 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 25 m | 55.28 | ||
93 | 128 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 25 m | 57.46 | ||
94 | 143 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 25 m | 1:00.89 | ||
95 | 162 | Moffett Malia | 2006 | HERLEV | 25 m | 1:01.01 | ||
96 | 169 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 25 m | 1:04.35 | ||
97 | 151 | Knudsen Milla Flindt | 2007 | HERLEV | 25 m | 1:12.37 | ||
98 | 153 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 25 m | 1:12.70 | ||
99 | 33 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 25 m | |||
100 | 50 | Kusk Viola | 2005 | KVIK | 25 m | |||
101 | 52 | Mikkelsen Anna Majkjær | 2005 | KVIK | 25 m | |||
102 | 55 | Olsen Laura | 2004 | KVIK | 25 m | |||
103 | 154 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
104 | 167 | Olsen Liva Rosenkrands | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
105 | 364 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
106 | 386 | Milsgaard Laura Cheng | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
107 | 393 | Ørneborg Cathrine | 2005 | VÆRLØSE | 0558AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 30, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 24.98 | |
2 | 221 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 25.55 | |
3 | 26 | Pedersen Ruben Lykke | 1987 | SHS-STEVNS | 8751AC | 25 m | 26.58 | |
4 | 346 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 26.66 | |
5 | 238 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 26.83 | |
6 | 79 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 27.21 | |
7 | 284 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 27.49 | |
8 | 315 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 28.08 | |
9 | 303 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 28.09 | |
10 | 240 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 28.18 | |
11 | 371 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 28.27 | |
12 | 412 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 28.77 | |
13 | 229 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 29.24 | |
14 | 231 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 29.59 | |
15 | 299 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 29.78 | |
16 | 12 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 30.12 | |
17 | 90 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 30.48 | |
18 | 365 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 25 m | 30.51 | |
19 | 21 | Nielsen Søren G. | 2000 | SHS-STEVNS | 0059AL | 25 m | 30.80 | |
20 | 94 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 31.03 | |
21 | 329 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 31.23 | |
22 | 330 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 31.38 | |
23 | 334 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 31.51 | |
24 | 99 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 31.58 | |
25 | 3 | Christensen Sofus | 2000 | SHS-STEVNS | 0009AB | 25 m | 31.66 | |
26 | 332 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 31.90 | |
27 | 390 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 31.93 | |
28 | 304 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 32.21 | |
29 | 223 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 32.30 | |
30 | 311 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 0121AQ | 25 m | 32.40 | |
31 | 37 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 50 m | 32.98 | |
32 | 89 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 34.95 | |
33 | 105 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 35.13 | |
34 | 5 | Frimodt-Møller Johannes | 2002 | SHS-STEVNS | 0251AA | 25 m | 35.34 | |
35 | 239 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 35.37 | |
36 | 236 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 35.55 | |
37 | 38 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 35.75 | |
38 | 230 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 35.79 | |
39 | 300 | Henriksen August Bruun | 2002 | HELSINGØR | 0293AP | 25 m | 35.80 | |
40 | 376 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 35.85 | |
41 | 81 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 35.92 | |
42 | 382 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 50 m | 36.62 | |
43 | 325 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 37.13 | |
44 | 335 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 38.15 | |
45 | 112 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 38.42 | |
46 | 277 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 38.76 | |
47 | 340 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 39.12 | ||
48 | 54 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 39.69 | |
49 | 341 | Sorgini Enzo | 2003 | HELSINGØR | 0301AH | 25 m | 39.79 | |
50 | 366 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 25 m | 40.47 | |
51 | 61 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | 41.86 | |
52 | 43 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 42.88 | |
53 | 56 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 42.88 | |
54 | 59 | Saxtoft Sebastian | 2004 | KVIK | 0401AC | 25 m | 43.99 | |
55 | 155 | Li Allan | 2005 | HERLEV | 0553AA | 25 m | 45.25 | |
56 | 46 | Holst Julian | 2003 | KVIK | 0399AN | 25 m | 45.44 | |
57 | 44 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 45.93 | |
58 | 232 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 25 m | 46.55 | ||
59 | 132 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 25 m | 50.07 | ||
60 | 137 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 25 m | 54.34 | ||
61 | 224 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 1:01.91 | |
62 | 34 | Appelt Filip | 2004 | KVIK | 25 m | |||
63 | 45 | Holm Julian | 2003 | KVIK | 25 m | |||
64 | 369 | Bussenius William | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
65 | 375 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
66 | 377 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
67 | 378 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
68 | 381 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 31, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Helsingør Giga Swags 1 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 4:42.31 | ||
2 | 398 | Helsingør Damer | 1990 | HELSINGØR | 50 m | 4:44.41 | ||
3 | 122 | Sigma Piger 1 Gr1 | 2002 | SIGMA | 25 m | 4:45.00 | ||
4 | 215 | Hils 1 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 4:45.00 | ||
5 | 216 | Hils 2 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 4:55.00 | ||
6 | 123 | Sigma Piger 2 Gr1 | 2002 | SIGMA | 25 m | 5:00.00 | ||
7 | 400 | Helsingør Giga Swags 2 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 5:01.21 | ||
8 | 217 | Hils 3 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 5:05.00 | ||
9 | 218 | Hils 4 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 5:15.00 | ||
10 | 183 | Hovedstaden Piger 1 | 2004 | HSVK | 25 m | 5:38.14 | ||
11 | 124 | Sigma Piger Gr2 | 2004 | SIGMA | 25 m | 5:43.00 | ||
12 | 419 | Værløse Piger 1 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | 5:50.00 | ||
13 | 184 | Hovedstaden Piger 2 | 2004 | HSVK | 25 m | 5:53.61 | ||
14 | 420 | Værløse Piger 2 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | 6:45.00 | ||
15 | 31 | Kvik Piger 1 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
16 | 421 | Værløse Piger 3 | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 32, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Helsingør Herrer | 1990 | HELSINGØR | 50 m | 4:12.98 | ||
2 | 402 | Helsingør K2 Gangsta 1 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 4:26.33 | ||
3 | 215 | Hils 1 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 4:30.00 | ||
4 | 113 | Sigma Drenge 1 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 4:40.00 | ||
5 | 216 | Hils 2 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 4:40.00 | ||
6 | 118 | Sigma Drenge Gr1 | 2001 | SIGMA | 25 m | 4:45.00 | ||
7 | 217 | Hils 3 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 4:50.00 | ||
8 | 114 | Sigma Drenge 2 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 4:55.00 | ||
9 | 403 | Helsingør K2 Gangsta 2 | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 4:56.71 | ||
10 | 218 | Hils 4 | 1999 | HILLERØD | 25 m | 5:00.00 | ||
11 | 115 | Sigma Drenge 3 Gr2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 5:15.00 | ||
12 | 414 | Værløse Drenge 1 | 2000 | VÆRLØSE | 25 m | 5:30.00 | ||
13 | 27 | Kvik Drenge | 2002 | KVIK | 25 m | |||
14 | 415 | Værløse Drenge 2 | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 33, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 28.44 | |
2 | 324 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 30.87 | |
3 | 347 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 31.60 | |
4 | 317 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 32.18 | |
5 | 101 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 32.50 | |
6 | 109 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 32.53 | |
7 | 351 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 32.86 | |
8 | 174 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 33.05 | |
9 | 237 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 33.21 | |
10 | 259 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 33.39 | |
11 | 290 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 33.63 | |
12 | 293 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 33.76 | |
13 | 100 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 33.98 | |
14 | 318 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 34.02 | |
15 | 19 | Mogensen Fie Bagge | 1995 | SHS-STEVNS | 9528AI | 25 m | 34.25 | |
16 | 333 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 34.33 | |
17 | 258 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 34.82 | |
18 | 322 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 34.89 | |
19 | 225 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 50 m | 35.07 | |
20 | 246 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 36.50 | |
21 | 84 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 36.79 | |
22 | 336 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 37.02 | |
23 | 74 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 38.27 | |
24 | 83 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 38.49 | |
25 | 256 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 38.92 | |
26 | 220 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 39.02 | |
27 | 313 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 39.18 | |
28 | 107 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 39.28 | |
29 | 367 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 40.84 | |
30 | 85 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 41.15 | |
31 | 342 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 42.26 | |
32 | 345 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 50 m | 43.06 | |
33 | 292 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 43.09 | |
34 | 194 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HSVK | 0582AF | 25 m | 44.04 | |
35 | 338 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 44.42 | |
36 | 186 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HSVK | 0498AM | 25 m | 44.98 | |
37 | 71 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 45.54 | |
38 | 200 | Zebitz Josefine | 2004 | HSVK | 0454AI | 25 m | 46.44 | |
39 | 254 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 47.03 | |
40 | 82 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 47.96 | |
41 | 298 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 48.56 | |
42 | 243 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 49.01 | |
43 | 379 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 50.31 | |
44 | 323 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 50 m | 50.98 | |
45 | 187 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HSVK | 0548AF | 25 m | 52.43 | |
46 | 95 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 52.58 | |
47 | 373 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 50 m | 53.11 | |
48 | 35 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 55.00 | |
49 | 65 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 58.68 | |
50 | 60 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 1:09.09 | |
51 | 68 | Østergaard Caroline | 2005 | KVIK | 0536AJ | 25 m | 1:10.12 | |
52 | 42 | Guldberg Emma Caroline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:13.93 | |
53 | 40 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 34, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 284 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 27.59 | |
2 | 221 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | 28.65 | |
3 | 253 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 29.03 | |
4 | 396 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 29.18 | |
5 | 283 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 50 m | 29.28 | |
6 | 315 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 30.32 | |
7 | 389 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 31.93 | |
8 | 91 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 32.29 | |
9 | 96 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 32.47 | |
10 | 412 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 32.49 | |
11 | 80 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 32.54 | |
12 | 23 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 33.18 | |
13 | 286 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 33.73 | |
14 | 346 | Sørensen Andreas E. | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 33.75 | |
15 | 329 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 33.94 | |
16 | 330 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 34.20 | |
17 | 99 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 34.52 | |
18 | 299 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 34.89 | |
19 | 350 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 35.41 | |
20 | 90 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 35.46 | |
21 | 72 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 35.47 | |
22 | 365 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 25 m | 35.73 | |
23 | 57 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 37.02 | |
24 | 311 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 0121AQ | 25 m | 38.12 | |
25 | 228 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 38.58 | |
26 | 105 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 39.27 | |
27 | 236 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 39.62 | |
28 | 307 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 41.06 | |
29 | 94 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 41.07 | |
30 | 89 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 41.19 | |
31 | 314 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 42.23 | |
32 | 343 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 42.73 | |
33 | 103 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 42.80 | |
34 | 230 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 43.05 | |
35 | 112 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 43.44 | |
36 | 325 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 44.45 | |
37 | 277 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 45.92 | |
38 | 104 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 46.96 | |
39 | 81 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 48.24 | |
40 | 294 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 50 m | 48.24 | |
41 | 366 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 50.72 | |
42 | 141 | Folkmann Tobias Kalmeyer | 2002 | HERLEV | 0267AQ | 25 m | 51.49 | |
43 | 53 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | ||
44 | 64 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | ||
45 | 78 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | ||
46 | 97 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 35, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 255 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 1:00.35 | |
2 | 355 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:00.50 | |
3 | 331 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:00.56 | |
4 | 306 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:00.76 | |
5 | 347 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:01.55 | |
6 | 324 | Nielsen Mathilde Menele | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:01.68 | |
7 | 174 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:02.49 | |
8 | 16 | Jensen Cecilie H | 1997 | SHS-STEVNS | 9748AG | 25 m | 1:02.82 | |
9 | 101 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:03.11 | |
10 | 308 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 1:04.05 | |
11 | 109 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 1:05.00 | |
12 | 305 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 25 m | 1:05.13 | |
13 | 250 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:05.44 | |
14 | 258 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 1:05.48 | |
15 | 339 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:05.77 | |
16 | 410 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 1:05.91 | |
17 | 392 | Walbjørn Emma | 2000 | VÆRLØSE | 0034AX | 25 m | 1:06.78 | |
18 | 246 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:07.00 | |
19 | 247 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:07.33 | |
20 | 295 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:07.69 | |
21 | 372 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:07.99 | |
22 | 388 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 1:08.45 | |
23 | 84 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:08.55 | |
24 | 260 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:08.77 | |
25 | 249 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:08.80 | |
26 | 88 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:09.23 | |
27 | 336 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:09.40 | |
28 | 13 | Jakobsen Julie | 1997 | SHS-STEVNS | 9738AG | 25 m | 1:09.86 | |
29 | 309 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:10.06 | |
30 | 22 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 1:10.20 | |
31 | 301 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:10.82 | |
32 | 391 | Tindbæk Katrine Høyer | 1999 | VÆRLØSE | 9988AU | 25 m | 1:11.08 | |
33 | 302 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 50 m | 1:11.10 | |
34 | 178 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:11.62 | |
35 | 319 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:11.69 | |
36 | 383 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:12.18 | |
37 | 285 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:12.48 | |
38 | 220 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:12.65 | |
39 | 190 | Hagihara Mathilde | 2004 | HSVK | 0468AJ | 25 m | 1:12.92 | |
40 | 353 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:13.64 | |
41 | 387 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 1:13.78 | |
42 | 7 | From Monique Bang | 2002 | SHS-STEVNS | 0224AB | 25 m | 1:13.94 | |
43 | 242 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:14.12 | ||
44 | 235 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 25 m | 1:14.13 | ||
45 | 177 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:14.20 | |
46 | 176 | Elmgreen Anna Louise | 2001 | FR.VÆRK | 0176AK | 25 m | 1:14.74 | |
47 | 6 | From Maria Bang | 2000 | SHS-STEVNS | 0072AQ | 25 m | 1:14.77 | |
48 | 287 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:15.76 | |
49 | 11 | Holm Esther | 1998 | SHS-STEVNS | 9826AM | 25 m | 1:15.87 | |
50 | 342 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 1:17.68 | |
51 | 18 | Larsen Sarah | 2003 | SHS-STEVNS | 0312AR | 25 m | 1:18.10 | |
52 | 338 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:20.85 | |
53 | 337 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:20.94 | |
54 | 312 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:21.30 | |
55 | 194 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HSVK | 0582AF | 25 m | 1:21.77 | |
56 | 384 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 1:22.36 | |
57 | 193 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HSVK | 0518AD | 25 m | 1:23.98 | |
58 | 191 | Hoeck Rebecca | 2004 | HSVK | 0488AF | 50 m | 1:24.97 | |
59 | 95 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 50 m | 1:25.20 | |
60 | 15 | Jensen Amalie | 1998 | SHS-STEVNS | 9886AW | 25 m | 1:25.68 | |
61 | 35 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 1:25.88 | |
62 | 395 | Østerbye Silja | 2003 | VÆRLØSE | 0346AP | 25 m | 1:26.43 | |
63 | 374 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 1:27.49 | |
64 | 199 | Vangkilde Laura | 2004 | HSVK | 0422AC | 25 m | 1:28.75 | |
65 | 354 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:28.85 | |
66 | 187 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HSVK | 0548AF | 25 m | 1:28.88 | |
67 | 288 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:28.90 | |
68 | 192 | Hove Ronja | 2005 | HSVK | 0552AE | 25 m | 1:28.96 | |
69 | 185 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HSVK | 0506AE | 50 m | 1:29.06 | |
70 | 394 | Ørneborg Inge-Marie | 2003 | VÆRLØSE | 0348AK | 25 m | 1:30.00 | |
71 | 349 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:30.20 | |
72 | 380 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 1:30.97 | |
73 | 171 | Rosenkilde Olivia | 2004 | HERLEV | 0442AQ | 25 m | 1:32.13 | |
74 | 51 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:33.07 | |
75 | 356 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 1:33.28 | |
76 | 197 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HSVK | 0542AC | 25 m | 1:34.46 | |
77 | 63 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:35.09 | |
78 | 321 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 1:35.45 | ||
79 | 47 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:36.14 | |
80 | 328 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 1:38.06 | ||
81 | 327 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 1:41.19 | ||
82 | 65 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:41.90 | |
83 | 40 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 1:42.09 | |
84 | 278 | Andreassen Aia | 2003 | HELSINGØR | 0392AW | 25 m | 1:42.42 | |
85 | 42 | Guldberg Emma Caroline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:42.55 | |
86 | 149 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:43.82 | |
87 | 168 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 1:46.30 | |
88 | 310 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 50 m | 1:48.10 | ||
89 | 68 | Østergaard Caroline | 2005 | KVIK | 0536AJ | 25 m | 1:48.40 | |
90 | 66 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:48.55 | |
91 | 58 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:56.84 | |
92 | 150 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 2:05.47 | |
93 | 33 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 25 m | |||
94 | 50 | Kusk Viola | 2005 | KVIK | 25 m | |||
95 | 52 | Mikkelsen Anna Majkjær | 2005 | KVIK | 25 m | |||
96 | 55 | Olsen Laura | 2004 | KVIK | 25 m | |||
97 | 60 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | ||
98 | 133 | Bratt Olivia | 2004 | HERLEV | 25 m | |||
99 | 279 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
100 | 326 | Olander Alma | 2005 | HELSINGØR | 25 m | |||
101 | 344 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | ||
102 | 364 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
103 | 386 | Milsgaard Laura Cheng | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
104 | 393 | Ørneborg Cathrine | 2005 | VÆRLØSE | 0558AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 36, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 282 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 51.46 | |
2 | 253 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 54.43 | |
3 | 284 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 56.39 | |
4 | 296 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 56.39 | |
5 | 26 | Pedersen Ruben Lykke | 1987 | SHS-STEVNS | 8751AC | 25 m | 58.40 | |
6 | 10 | Holm Emil | 1996 | SHS-STEVNS | 9601AH | 25 m | 58.89 | |
7 | 303 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 59.74 | |
8 | 17 | Lambertsen Pelle-Oskar | 1999 | SHS-STEVNS | 9965AA | 25 m | 1:00.43 | |
9 | 102 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 1:01.05 | |
10 | 238 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 1:01.62 | |
11 | 240 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 1:02.34 | |
12 | 87 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:02.60 | |
13 | 371 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:02.60 | |
14 | 106 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 1:02.89 | |
15 | 229 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:03.31 | |
16 | 80 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:03.52 | |
17 | 173 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 1:03.72 | |
18 | 78 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:03.97 | |
19 | 91 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:03.97 | |
20 | 92 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:04.62 | |
21 | 12 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 1:05.18 | |
22 | 289 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 1:05.24 | |
23 | 297 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:05.37 | |
24 | 93 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 1:05.81 | |
25 | 307 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:05.91 | |
26 | 75 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:06.06 | |
27 | 231 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:06.18 | |
28 | 299 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 1:07.15 | |
29 | 334 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:07.21 | |
30 | 365 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 25 m | 1:07.27 | |
31 | 227 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:07.94 | |
32 | 72 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:08.17 | |
33 | 67 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:08.28 | |
34 | 316 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 1:08.79 | |
35 | 226 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 1:08.97 | |
36 | 311 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 0121AQ | 25 m | 1:09.67 | |
37 | 350 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 1:10.53 | |
38 | 223 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:10.87 | |
39 | 332 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:11.54 | |
40 | 90 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:12.19 | |
41 | 352 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 1:12.28 | |
42 | 390 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:12.69 | |
43 | 110 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:12.98 | |
44 | 21 | Nielsen Søren G. | 2000 | SHS-STEVNS | 0059AL | 25 m | 1:13.03 | |
45 | 86 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:13.76 | |
46 | 111 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:13.76 | |
47 | 57 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:14.01 | |
48 | 3 | Christensen Sofus | 2000 | SHS-STEVNS | 0009AB | 25 m | 1:14.02 | |
49 | 69 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:14.99 | |
50 | 77 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:15.19 | |
51 | 39 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:15.56 | |
52 | 230 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:15.61 | |
53 | 38 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:16.14 | |
54 | 103 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:16.86 | |
55 | 236 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:16.87 | |
56 | 343 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:16.91 | |
57 | 300 | Henriksen August Bruun | 2002 | HELSINGØR | 0293AP | 25 m | 1:18.00 | |
58 | 234 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:18.10 | ||
59 | 248 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 1:18.10 | |
60 | 81 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:18.38 | |
61 | 314 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 1:19.27 | |
62 | 98 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:19.88 | |
63 | 241 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:19.94 | |
64 | 5 | Frimodt-Møller Johannes | 2002 | SHS-STEVNS | 0251AA | 25 m | 1:20.06 | |
65 | 376 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 1:21.60 | |
66 | 222 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:21.85 | |
67 | 294 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:22.51 | |
68 | 136 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:25.47 | |
69 | 54 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 1:25.82 | |
70 | 335 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:25.91 | |
71 | 382 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 50 m | 1:26.02 | |
72 | 325 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:27.18 | |
73 | 53 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:29.42 | |
74 | 144 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:30.30 | |
75 | 43 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:30.68 | |
76 | 135 | Carlsen Albert | 2004 | HERLEV | 0445AM | 25 m | 1:33.93 | |
77 | 370 | Duncan William Schützsack | 2003 | VÆRLØSE | 0323AO | 25 m | 1:34.89 | |
78 | 341 | Sorgini Enzo | 2003 | HELSINGØR | 0301AH | 25 m | 1:35.43 | |
79 | 64 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:37.28 | |
80 | 163 | Møller Theodor | 2005 | HERLEV | 0533AA | 25 m | 1:37.43 | |
81 | 59 | Saxtoft Sebastian | 2004 | KVIK | 0401AC | 25 m | 1:40.15 | |
82 | 139 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:41.55 | |
83 | 257 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:42.83 | ||
84 | 56 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:44.99 | |
85 | 34 | Appelt Filip | 2004 | KVIK | 25 m | |||
86 | 44 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | ||
87 | 49 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | ||
88 | 61 | Schäbethal Oliver | 2004 | KVIK | 0475AF | 25 m | ||
89 | 340 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
90 | 369 | Bussenius William | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
91 | 375 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
92 | 377 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 25 m | |||
93 | 378 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
94 | 381 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |
Løb 37, 10x50m frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 407 | Helsingør Mix | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 4:40.00 | ||
2 | 404 | Helsingør K2 Swags | 1990 | HELSINGØR | 25 m | 4:50.00 | ||
3 | 119 | Sigma Mix 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:55.00 | ||
4 | 120 | Sigma Mix 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 5:11.00 | ||
5 | 121 | Sigma Mix 3 | 0 | SIGMA | 25 m | 5:28.00 | ||
6 | 30 | Kvik Mix | 2004 | KVIK | 25 m | |||
7 | 219 | Hils Mix | 1999 | HILLERØD | 25 m | |||
8 | 417 | Værløse Mix 1 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | |||
9 | 418 | Værløse Mix 2 | 1999 | VÆRLØSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 14 september 2015 |
Licens til Værløse Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:44 |