Program for Novo Nordisk Hillerød Cup 2014
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
Novo Nordisk Hillerød Cup 2014 |
|
Udskriftsdato |
01 november 2014 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
07:47 |
|
|
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
31 oktober 2014 |
|
|
|
|
Løb 25, 50m Brystsvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
Emma Antonisen |
2002 |
0282AW |
HELSINGE |
|
25m |
|
36 |
3 |
Signe Holm Hansen |
2005 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
1:19.93 |
27 |
4 |
Katrine Voss Thorsen |
2002 |
0202AZ |
HELSINGE |
|
25m |
|
234 |
5 |
Olivia Rosenkilde |
2004 |
|
HERLEV |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
180 |
1 |
Silje Lyse Legaard |
2006 |
|
HILLERØD |
|
25m |
1:13.01 |
182 |
2 |
Emma Nissen |
2004 |
0406AL |
HILLERØD |
|
25m |
1:10.01 |
20 |
3 |
Pernille Møller Leisted |
2002 |
0288AU |
HELSINGE |
|
25m |
1:04.74 |
170 |
4 |
Josephine Gribsvad |
2003 |
0384AR |
HILLERØD |
|
25m |
1:06.80 |
233 |
5 |
Sofie Sønderby Persson |
2003 |
0332AQ |
HERLEV |
|
25m |
1:12.45 |
42 |
6 |
Esther Haudrum Larsen |
2005 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
1:17.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
231 |
1 |
Emmanuella Nygaard |
2003 |
0392AV |
HERLEV |
|
25m |
1:02.06 |
181 |
2 |
Elinor Markussen |
2004 |
0478AL |
HILLERØD |
|
25m |
1:00.58 |
215 |
3 |
Olivia Bierre |
2004 |
|
HERLEV |
|
50m |
57.76 |
116 |
4 |
Minna Juul |
2001 |
|
FR.VÆRK |
|
25m |
58.00 |
195 |
5 |
Maria Voss Winkler |
2003 |
0396AP |
HILLERØD |
|
25m |
1:01.79 |
43 |
6 |
Amalie Lester |
2003 |
0358AQ |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:02.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
213 |
1 |
Anja Xin Andersen |
2004 |
0444AD |
HERLEV |
|
25m |
54.30 |
191 |
2 |
Ida Zeiler Terkildsen |
2004 |
0494AD |
HILLERØD |
|
25m |
52.80 |
192 |
3 |
Frida Uldall |
2003 |
0364AJ |
HILLERØD |
|
25m |
50.48 |
23 |
4 |
Caroline Bach Offendal |
2002 |
0258AS |
HELSINGE |
|
25m |
51.25 |
157 |
5 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
0454AE |
HILLERØD |
|
25m |
53.43 |
222 |
6 |
Laura Thorlund Jensen |
2004 |
0436AJ |
HERLEV |
|
25m |
57.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
67 |
1 |
Victoria Grøn Brandelev |
2000 |
0058AK |
TRITON B |
|
25m |
49.44 |
260 |
2 |
Ulrikke Veje |
2002 |
0258AK |
HILLERØD |
|
25m |
46.77 |
19 |
3 |
Sofie W. Krattet |
2000 |
0018AP |
HELSINGE |
|
25m |
46.41 |
66 |
4 |
Marie Emilie Belmadani |
2000 |
0004AY |
TRITON B |
|
50m |
46.58 |
15 |
5 |
Emma Jensen |
2002 |
0266AR |
HELSINGE |
|
50m |
48.23 |
91 |
6 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
25m |
50.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
75 |
1 |
Louise Holm |
1999 |
9908AS |
TRITON B |
|
50m |
46.18 |
53 |
2 |
Katrine Høyer Tindbæk |
1999 |
9988AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
43.83 |
206 |
3 |
Pernille Nislev |
1998 |
9842AC |
HILLERØD |
|
25m |
41.19 |
28 |
4 |
Sofie Voss Thorsen |
2000 |
0032AP |
HELSINGE |
|
25m |
43.50 |
114 |
5 |
Asta H Jensen |
2000 |
0058BA |
FR.VÆRK |
|
25m |
44.54 |
46 |
6 |
Johanne Brown Marloth |
2003 |
0396AJ |
VÆRLØSE |
|
25m |
46.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
211 |
1 |
Annabella B. Wammen |
2000 |
0096AM |
HILLERØD |
|
25m |
40.36 |
200 |
2 |
Rebekka Gustafson |
1997 |
9792AD |
HILLERØD |
|
25m |
38.63 |
205 |
3 |
Rikke Mundt Lohse |
1996 |
9682AJ |
HILLERØD |
|
25m |
35.30 |
203 |
4 |
Julie Lamberth |
1996 |
9622AQ |
HILLERØD |
|
50m |
37.07 |
55 |
5 |
Emma Walbjørn |
2000 |
0034AX |
VÆRLØSE |
|
25m |
39.85 |
115 |
6 |
Minella Jespersen |
1999 |
9908AW |
FR.VÆRK |
|
25m |
40.87 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 |
Udskriftsdato |
01 november 2014 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:47 |
|