Ohjelma Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag kl. 10.00
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | VAT CPH/MK | 0058AA | 50 m | 4:34.81 | |
2 | 192 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 4:37.74 | |
3 | 126 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 4:39.02 | |
4 | 160 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 4:41.18 | |
5 | 242 | Hansen Alberte M | 2000 | VAT CPH/MK | 0004AC | 50 m | 4:41.79 | |
6 | 114 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 4:46.96 | |
7 | 272 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 50 m | 4:47.84 | |
8 | 95 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 4:48.04 | |
9 | 118 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 4:48.76 | |
10 | 66 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 4:49.60 | |
11 | 320 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 4:50.08 | |
12 | 231 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 4:50.61 | EFT |
13 | 104 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 4:50.99 | |
14 | 245 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 4:53.17 | |
15 | 18 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 4:53.66 | |
16 | 310 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 4:53.67 | |
17 | 161 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 4:54.14 | |
18 | 13 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 50 m | 4:55.09 | |
19 | 276 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 4:56.68 | |
20 | 156 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 50 m | 4:57.06 | |
21 | 225 | Neumann Clara | 2001 | SK-SYD | 0164AC | 50 m | 4:57.54 | |
22 | 111 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 4:58.20 | |
23 | 55 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 4:58.93 | |
24 | 211 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 4:59.28 | |
25 | 147 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 50 m | 4:59.53 | |
26 | 302 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 5:00.67 | |
27 | 14 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 5:00.91 | |
28 | 6 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 5:01.41 | |
29 | 35 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 5:01.45 | |
30 | 159 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 5:02.44 | |
31 | 271 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 5:02.83 | |
32 | 209 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 50 m | 5:02.99 | |
33 | 33 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 5:03.02 | |
34 | 224 | Henningsen Zoe | 2001 | SK-SYD | 0128AN | 50 m | 5:03.84 | |
35 | 109 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 5:05.20 | |
36 | 308 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 5:05.35 | |
37 | 79 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 5:05.51 | |
38 | 17 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 5:05.95 | |
39 | 88 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 5:06.23 | |
40 | 230 | Hager Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0154AB | 50 m | 5:07.08 | |
41 | 252 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 5:08.66 | |
42 | 303 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 5:10.75 | |
43 | 285 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 50 m | 5:11.46 | |
44 | 295 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 50 m | 5:12.54 | |
45 | 296 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 5:13.00 | |
46 | 248 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 5:15.06 | |
47 | 180 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 5:15.40 | |
48 | 166 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 5:16.49 | |
49 | 30 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 5:18.85 | |
50 | 164 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 50 m | 5:19.34 | |
51 | 170 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 50 m | 5:19.58 | |
52 | 294 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 5:21.59 | |
53 | 250 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 50 m | 5:22.71 | |
54 | 103 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 50 m | 5:23.10 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |