Startliste for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag kl. 10.00
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 1:06.74 | |
2 | 126 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 1:09.42 | |
3 | 75 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 1:09.81 | |
4 | 172 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 1:10.21 | |
5 | 16 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 1:10.37 | |
6 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 50 m | 1:10.82 | |
7 | 106 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 1:10.92 | |
8 | 307 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 1:11.53 | |
9 | 54 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 50 m | 1:11.65 | |
10 | 67 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 1:12.03 | |
11 | 232 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 1:12.27 | |
12 | 82 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:13.05 | |
13 | 143 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 1:13.50 | |
14 | 122 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 1:13.68 | |
15 | 308 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 1:13.80 | |
16 | 310 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:13.80 | |
17 | 19 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 1:13.93 | |
18 | 49 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 50 m | 1:13.94 | |
19 | 27 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 1:13.95 | |
20 | 169 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 1:14.79 | |
21 | 311 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 1:14.79 | |
22 | 275 | Kestner Astrid Dyrmose | 2000 | JYLLINGE | 0008AB | 50 m | 1:14.80 | |
23 | 37 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 50 m | 1:14.84 | |
24 | 273 | Aunstrup Line | 2000 | JYLLINGE | 0064AM | 50 m | 1:14.98 | |
25 | 185 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 50 m | 1:15.43 | |
26 | 157 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 1:15.47 | |
27 | 246 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 1:15.54 | |
28 | 262 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 50 m | 1:15.69 | |
29 | 284 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 50 m | 1:15.71 | |
30 | 239 | Schelde Clara Marott | 2000 | HOVEDSTAD | 0092AD | 50 m | 1:16.39 | |
31 | 68 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 50 m | 1:16.57 | |
32 | 293 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 1:16.58 | |
33 | 244 | Hansen Maria Holst | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AC | 50 m | 1:16.62 | |
34 | 188 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 50 m | 1:16.69 | |
35 | 256 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 1:16.89 | |
36 | 138 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 1:17.04 | |
37 | 289 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | ISHØJ | 0062AP | 50 m | 1:17.15 | |
38 | 248 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 1:17.21 | |
39 | 193 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 50 m | 1:17.34 | |
40 | 161 | Jørgensen Frida Hausting | 2001 | GENTOFTE | 0114AK | 50 m | 1:17.66 | |
41 | 94 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:17.75 | |
42 | 117 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 1:17.83 | |
43 | 285 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 50 m | 1:18.79 | |
44 | 260 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 50 m | 1:19.17 | |
45 | 263 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 50 m | 1:19.70 | |
46 | 319 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 1:19.72 | |
47 | 274 | Bojesen Julie | 2001 | JYLLINGE | 0176AM | 50 m | 1:19.76 | |
48 | 176 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 1:20.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:30 |