Program for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Fredag kl 17.00
Løb 2, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Olsen Eva | 2000 | HOVEDSTAD | 0094AM | 50 m | 5:10.44 | |
2 | 229 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 5:11.18 | |
3 | 104 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 5:14.26 | |
4 | 139 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 5:16.98 | |
5 | 109 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 5:20.45 | |
6 | 261 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | VAT CPH/MK | 0058AA | 50 m | 5:20.58 | |
7 | 192 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 5:22.43 | |
8 | 307 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 5:22.49 | |
9 | 114 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 5:26.77 | |
10 | 99 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 50 m | 5:26.93 | |
11 | 172 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 50 m | 5:28.36 | |
12 | 118 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 50 m | 5:28.59 | |
13 | 232 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 5:29.00 | |
14 | 14 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 5:29.07 | |
15 | 168 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 50 m | 5:29.90 | |
16 | 233 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 5:31.33 | |
17 | 13 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 50 m | 5:33.07 | |
18 | 211 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 5:33.68 | |
19 | 82 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 5:34.00 | |
20 | 183 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 5:35.19 | |
21 | 111 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 50 m | 5:35.78 | |
22 | 143 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 5:36.24 | |
23 | 320 | Wenk Helena Berg | 2000 | TRITON B | 0052AD | 50 m | 5:37.59 | |
24 | 147 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 50 m | 5:40.34 | |
25 | 231 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 5:42.44 | EFT |
26 | 18 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 5:43.27 | |
27 | 303 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 5:43.89 | |
28 | 245 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | VAT CPH/MK | 0054AC | 50 m | 5:44.65 | |
29 | 159 | Hansen Rebecca | 2000 | GENTOFTE | 0004AO | 50 m | 5:45.96 | |
30 | 6 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 5:46.89 | |
31 | 302 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 5:48.32 | |
32 | 252 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 5:49.81 | |
33 | 52 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 5:50.38 | |
34 | 58 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 5:51.89 | |
35 | 68 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 50 m | 5:51.99 | |
36 | 5 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 5:53.11 | |
37 | 96 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 5:53.20 | |
38 | 117 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 5:53.30 | |
39 | 152 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 50 m | 5:53.67 | |
40 | 16 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 5:54.32 | |
41 | 293 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 5:55.84 | |
42 | 238 | Olsen Lea Alberte | 2000 | HOVEDSTAD | 0028AI | 50 m | 5:56.08 | |
43 | 271 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 5:56.92 | |
44 | 319 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 5:57.46 | |
45 | 84 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 5:57.82 | |
46 | 148 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 50 m | 5:58.99 | |
47 | 11 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 5:59.43 | |
48 | 166 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 50 m | 5:59.66 | |
49 | 212 | Borre-Jacobsen Maria | 2001 | LYNGBY | 0108AK | 50 m | 5:59.89 | |
50 | 235 | Hoffmann Benedikte Dam | 2001 | HOVEDSTAD | 0144AB | 50 m | 6:00.49 | |
51 | 30 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 6:01.21 | |
52 | 291 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | TUNE | 0154AJ | 50 m | 6:03.32 | |
53 | 33 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 6:03.50 | |
54 | 263 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 50 m | 6:03.68 | |
55 | 234 | Ahm Ida Sophie | 2001 | HOVEDSTAD | 0122AB | 50 m | 6:04.13 | |
56 | 176 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 6:04.47 | |
57 | 93 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 50 m | 6:05.00 | |
58 | 142 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 50 m | 6:06.33 | |
59 | 180 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 6:06.34 | |
60 | 296 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 50 m | 6:06.87 | |
61 | 311 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 6:12.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:07 |