Ohjelma Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 6, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 2:22.15 | |
2 | 16 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 2:28.29 | |
3 | 160 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 2:32.27 | |
4 | 310 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:34.02 | |
5 | 122 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 2:34.12 | |
6 | 54 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 50 m | 2:35.33 | |
7 | 308 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 2:35.34 | |
8 | 82 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:35.65 | |
9 | 67 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 2:35.97 | |
10 | 104 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 2:35.97 | |
11 | 143 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 50 m | 2:36.21 | |
12 | 307 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 50 m | 2:36.58 | |
13 | 262 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 50 m | 2:37.38 | |
14 | 79 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:37.50 | |
15 | 165 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GENTOFTE | 0072AG | 50 m | 2:37.63 | |
16 | 246 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 50 m | 2:37.92 | |
17 | 27 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 2:38.31 | |
18 | 169 | Norby Nikoline Nilsson | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 50 m | 2:39.29 | |
19 | 157 | Blicher Rosemarie | 2000 | GENTOFTE | 0076AO | 50 m | 2:40.21 | |
20 | 49 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 50 m | 2:40.39 | |
21 | 138 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 2:41.34 | |
22 | 302 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:41.53 | |
23 | 311 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 2:41.79 | |
24 | 319 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:42.90 | |
25 | 239 | Schelde Clara Marott | 2000 | HOVEDSTAD | 0092AD | 50 m | 2:43.15 | |
26 | 288 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 50 m | 2:43.84 | |
27 | 273 | Aunstrup Line | 2000 | JYLLINGE | 0064AM | 50 m | 2:44.72 | |
28 | 117 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 50 m | 2:44.78 | |
29 | 271 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | SLANGERUP | 0152AB | 50 m | 2:44.80 | |
30 | 256 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 50 m | 2:44.98 | |
31 | 244 | Hansen Maria Holst | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AC | 50 m | 2:45.79 | |
32 | 188 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 50 m | 2:46.20 | |
33 | 248 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 50 m | 2:46.65 | |
34 | 94 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 2:46.80 | |
35 | 176 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:47.38 | |
36 | 294 | Larsen Emilie | 2001 | TUNE | 0186AC | 50 m | 2:47.52 | |
37 | 276 | Petersson Katja | 2001 | JYLLINGE | 0134AA | 50 m | 2:47.60 | |
38 | 312 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:47.63 | |
39 | 274 | Bojesen Julie | 2001 | JYLLINGE | 0176AM | 50 m | 2:49.41 | |
40 | 180 | Hermannsen Caroline Sofie | 2001 | GLADSAXE | 0182AQ | 50 m | 2:50.85 | |
41 | 293 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 50 m | 2:51.81 | |
42 | 252 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 50 m | 2:52.50 | |
43 | 316 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 2:55.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:07 |