Program för Vårsimiaden försök 2014 Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 27/4 Klockan 10.00 (Insim kl. 09.00)
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Vårsimiaden Försök Falun |
|
Utskriftsdatum |
27 april 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
09:11 |
|
|
Arrangör |
Falu simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 april 2014 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Medley F 12-13 |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
13 |
1 |
Emilia Lövstrand |
2002 |
AY8602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
63 |
2 |
Molly Eriksson |
2001 |
AZ0801 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
97 |
3 |
Cecilia Fälldin |
2002 |
AG8602 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
4:00.55 |
172 |
4 |
Emma Norin |
2002 |
AR4802 |
UPSALA S |
|
25m |
3:42.28 |
85 |
5 |
Anna Papp |
2001 |
BT1801 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
3:59.10 |
18 |
6 |
Moa Wimnell Åblad |
2002 |
BJ0802 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
11 |
7 |
My Lindgren |
2002 |
BJ1802 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Anna Falk |
2001 |
BN9401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:38.41 |
150 |
2 |
Elice Eriksson |
2002 |
BB0802 |
UPSALA S |
|
25m |
3:38.00 |
9 |
3 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:28.57 |
135 |
4 |
Lovis Jernberg |
2002 |
BC7402 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
3:23.02 |
145 |
5 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
3:25.00 |
144 |
6 |
Ólöf Bjarnadottir |
2002 |
BO1402 |
UPSALA S |
|
25m |
3:32.26 |
10 |
7 |
Karin Leijström |
2001 |
AG8701 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:38.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Nora Lindqvist |
2001 |
AF6401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:22.38 |
48 |
2 |
Ida Lundén |
2002 |
AW0602 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:19.99 |
7 |
3 |
Linnea Kallin |
2001 |
AZ4201 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:17.51 |
37 |
4 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
3:15.35 |
62 |
5 |
Alice Eriksson |
2001 |
AZ9601 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
3:17.01 |
177 |
6 |
Amanda Sundqvist |
2002 |
AR7802 |
UPSALA S |
|
25m |
3:18.00 |
165 |
7 |
Anna Lithell |
2001 |
BD4201 |
UPSALA S |
|
25m |
3:22.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
3:15.25 |
39 |
2 |
Alva Wikström |
2002 |
AN2402 |
FALUN |
|
25m |
3:13.72 |
101 |
3 |
Lisa Rydelius |
2001 |
AF8401 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
3:09.26 |
64 |
4 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
3:04.07 |
161 |
5 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
3:07.73 |
147 |
6 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
25m |
3:09.94 |
134 |
7 |
Emma Jansson-Söderman |
2001 |
BH6401 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
3:14.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Emmy Östling |
2001 |
AI8401 |
FALUN |
|
25m |
2:57.39 |
96 |
2 |
Elin Carlsson |
2001 |
AV0201 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
2:56.02 |
153 |
3 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
2:52.59 |
128 |
4 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
2:45.43 |
50 |
5 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:46.82 |
99 |
6 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:52.66 |
60 |
7 |
Elina Carlsson |
2001 |
AS5801 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:56.52 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
27 april 2014 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
09:11 |
|