2020-05-31   12:22:52
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for DM-L/DJM-L & Danish Open

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag kl. 9.30

30_S
Løb 30, 50m Frisvømning Damer Senior 
 
Dansk Rekord Senior: Jeanette Ottesen (1987) 25.62 2008-03-23 
Dansk Rekord Junior: Jeanette Ottesen (1987) 26.14 2003-06-29 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
252  Ottesen Jeanette  1987  KVIK  8728AB  50 m  25.43   
550  Lauridsen Line Præst  1989  WEST SWIM  8994AA  50 m  26.27   
326  Olsen Anja  1993  AGF  9388AE  50 m  26.89   
298  Kruse Maja Tingberg  1989  LYNGBY  8932AE  50 m  27.00   
401  Nielsen Randi F.  1989  OSLF  8948AC  50 m  27.05   
228  Thomsen Kristina  1991  JYLLINGE  9196AG  50 m  27.07   
33  Thomsen Josephine Emilie  1990  ALLERØD  9072AE  50 m  27.30   
445  Garðarnar Shaila Millum  1984  SUÐUROYAR    50 m  27.38   
43  Hilsted Emilie  1991  BIRKERØD  9132AH  50 m  27.74   
10  356  Blume Pernille  1994  GLADSAXE  9498AC  50 m  27.95   
11  397  Aagaard Tine  1989  OSK  8986AA  50 m  27.98   
12  325  Larsen Pernille  1992  AGF  9264AG  50 m  28.06   
13  391  Johansen Susanne D.  1995  ODDER  9576AE  50 m  28.06   
14  144  Grønning Josephine  1991  HELSINGØR  9192AI  50 m  28.08   
15  389  Juel Pernille  1994  NÆSTVED  9418AF  50 m  28.17   
16  187  Mikkelsen Heidi  1985  HERNING  8516AA  50 m  28.18   
17  543  Aagaard Anna  1990  WEST SWIM  9042AH  50 m  28.20   
18  36  Larsen Stine Garne  1992  ALLERØD  9246AG  50 m  28.37   
19  159  Koziol Kaya  1992  HERLEV  9256AD  50 m  28.39   
20  41  Hahne Emilie  1993  BIRKERØD  9358AM  50 m  28.40   
21  111  Delani Louise  1984  GI40HERMES  8414AA  50 m  28.46   
22  152  Petersen Josefine Børthy  1993  HELSINGØR  9354AF  50 m  28.58   
23  223  Hansen Maja Sofie  1991  ISHØJ  9104AA  50 m  28.59   
24  359  Larsson Tenna  1989  GLADSAXE  8962AE  50 m  28.60   
25  500  Lensbjerg Marie  1991  SØLLERØD  9114AE  50 m  28.65   
26  284  Seheim Sofie  1991  LAKSEN  9174AF  50 m  28.68   
27  300  Rasmussen Kelly Riber  1994  LYNGBY  9472AL  50 m  28.68   
28  370  Lei Kirstine  1992  HELSINGE  9204AH  50 m  28.71   
29  347  Vest Stine Dahl  1994  GENTOFTE  9492AH  50 m  28.82   
30  98  Hansen Marina Heller  1994  FR.SUND  9404AL  50 m  28.82   
31  15  Nielsen Sofie Lunden  1992  AALBORG  9202AK  50 m  28.83   
32  245  Jalsøe Pernille  1993  KVIK  9372AA  50 m  28.86   
33  563  Lau Ida  1986  ROSKILDE  8632AA  50 m  28.88   
34  212  Hundebøl Astrid Brink  1991  HOLSTEBRO  9142AE  50 m  28.89   
35  53  Rønbøg Camilla  1992  AIF  9218AG  50 m  28.92   
36  541  Svanbergsson Anna Maria  1993  VI39  9316AB  50 m  28.96   
37  536  Mouritzen Pernille  1993  VEST  9356AA  50 m  28.98   
38  319  Crone Katrine  1992  AGF  9248AA  50 m  29.01   
39  366  Søby Trine  1991  GLADSAXE  9112AG  50 m  29.05   
40  92  Tvermoes Laura  1993  FARUM  9324AC  50 m  29.07   
41  346  Uhrbrand Josephine  1991  GENTOFTE  9192AA  50 m  29.08   
42  246  Johansen Monique  1994  KVIK  9426AF  50 m  29.08   
43  523  Ormstrup Emilie  1993  TUNE  9396AJ  50 m  29.08   
44  141  Burmester Olivia  1993  HELSINGØR  9334AE  50 m  29.09   
45  95  Andersen Line  1991  FR.SUND  9158AG  50 m  29.13   
46  486  Nielsen Karen  1990  SK-SYD  9076AC  50 m  29.13   
47  87  Olsson Cecilie Lagerbon  1991  FARUM  9162AE  50 m  29.16   
48  554  Philipsen Marie  1992  WEST SWIM  9244AG  50 m  29.18   
49  90  Refn Mie  1993  FARUM  9342AB  50 m  29.20   
50  456  Hansen Anette  1988  ST ESBJERG  8878AB  50 m  29.25   
51  394  Petersen Line  1991  ODDER  9114AH  50 m  29.26   
52  272  Jørgensen Sabrina Krumbæk  1992  KØGE  9252AG  50 m  29.26   
53  97  Hedelund Louise  1992  FR.SUND  9296AK  50 m  29.27   
54  232  Vinsand Marianne  1995  KALUNDBORG  9574AC  50 m  29.27   
55  271  Jakobsen Belinda  1990  KØGE  9094AH  50 m  29.27   
56  521  Stanbury Helena  1990  TRITON V  9018AE  50 m  29.32   
57  508  Overgaard Janni  1993  THISTED  9394AF  50 m  29.32   
58  450  Espensen Henriette  1993  SVENDBORG  9318AR  50 m  29.33   
59  240  Bender Martine  1994  KVIK  9456AL  50 m  29.40   
60  518  Martinsen Simone  1994  TRITON V  9474AH  50 m  29.40   
61  560  Søndergaard Katja  1992  WEST SWIM  9288AE  50 m  29.42   
62  173  Christensen Tea L.  1989  HERNING  8936AB  50 m  29.43   
63  509  Pedersen Christine M.  1993  THISTED  9396AH  50 m  29.43   
64  393  Pedersen Sofie Reffstrup  1995  ODDER  9526AK  50 m  29.45   
65  243  Holtorp Nadine  1991  KVIK  9182AH  50 m  29.47   
66  438  Langhorn Julie  1994  SLANGERUP  9488AG  50 m  29.47   
67  291  Caspersen Bettina  1992  LYNGBY  9218AB  50 m  29.47   
68  377  Månsson Birka  1992  MK 31  9292AA  50 m  29.51   
69  335  Egesborg Emilie  1992  GENTOFTE  9246AI  50 m  29.58   
70  503  Wiencke Lea  1992  SØLLERØD  9294AB  50 m  29.59   
71  437  Jensen Charlotte  1992  SLANGERUP  9262AL  50 m  29.59   
72  396  Nielsen Helene  1993  OSK  9344AK  50 m  30.00   
73  305  Svensson Regitze  1995  LYNGBY  9598AJ  50 m  30.18   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.16.12 
Licens til Dansk Svømmeunion 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark