2020-06-03   02:40:32
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for DM-L/DJM-L & Danish Open

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

34_J
Løb 34, 100m Brystsvømning Damer Junior 
 
Dansk Rekord Senior: Majken Thorup (1979) 1:09.50 2004-05-11 
Dansk Rekord Junior: Rikke Møller Pedersen (1989) 1:12.95 2005-03-24 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
463  Sørensen Katrine Holm  1992  ST ESBJERG  9282AG  50 m  1:14.60   
319  Crone Katrine  1992  AGF  9248AA  50 m  1:16.45   
115  Leth-Espensen Julie  1992  GI40HERMES  9274AF  50 m  1:17.07   
178  Hedegaard Frederikke  1993  HERNING  9394AJ  50 m  1:17.21   
291  Caspersen Bettina  1992  LYNGBY  9218AB  50 m  1:17.32   
523  Ormstrup Emilie  1993  TUNE  9396AJ  50 m  1:17.87   
30  Jensen Selina Sidenius  1992  ALLERØD  9292AH  50 m  1:17.94   
496  Hall Frederikke  1992  SØLLERØD  9224AD  50 m  1:18.29   
317  Bartela Josephina  1994  AGF  9496AJ  50 m  1:18.40   
10  296  Jepsen Anna Klüver  1993  LYNGBY  9392AI  50 m  1:18.51   
11  437  Jensen Charlotte  1992  SLANGERUP  9262AL  50 m  1:18.81   
12  177  Hansen Simone Friis  1995  HERNING  9538AG  50 m  1:19.05   
13  231  Damgaard Ditte  1993  KALUNDBORG  9382AE  50 m  1:19.24   
14  433  Tolstrup Signe  1995  SILKEBORG  9588AI  50 m  1:19.90   
15  404  Stubager Signe  1992  RINGE  9244AD  50 m  1:19.97   
16  392  Pedersen Julie  1992  ODDER  9264AC  50 m  1:20.67   
17  158  Hasemann Mette  1993  HERLEV  9352AB  50 m  1:20.70   
18  268  Ghaznavi Yalda  1992  KØGE  9254AK  50 m  1:20.80   
19  326  Olsen Anja  1993  AGF  9388AE  50 m  1:20.81   
20  336  Frey Olivia Ane  1994  GENTOFTE  9466AJ  50 m  1:20.83   
21  40  Baht-Hagen Katrine  1994  BIRKERØD  9458AI  50 m  1:21.19   
22  27  Hansen Maj Lindberg  1992  ALLERØD  9206AB  50 m  1:21.43   
23  56  Pedersen Cecilie M.  1993  DELTA SWIM  9378AA  50 m  1:21.64   
24  83  Johansson Malene  1992  FARUM  9234AH  50 m  1:21.87   
25  582  Kragholm Laura  1995  GENTOFTE  9502AE  50 m  1:21.88   
26  363  Rytter Josefine  1994  GLADSAXE  9416AC  50 m  1:21.89   
27  208  Bezlyudov Lyubov  1992  HOLSTEBRO  9286AF  50 m  1:22.02   
28  18  Tomra Charlotte  1992  AALBORG  9234AG  50 m  1:22.21   
29  411  Hansen Karoline  1994  RINGSTED  9414AM  50 m  1:22.26   
30  332  Brinkkjær Maria  1992  GENTOFTE  9252AA  50 m  1:22.52   
31  193  Termøhlen Cecilie  1993  HERNING  9302AA  50 m  1:22.60   
32  402  Jepsen Julie  1994  OPNØR  9484AG  50 m  1:22.66   
33  101  Thorsen Kimmie  1992  FR.SUND  9288AH  50 m  1:22.96   
34  171  Brayd Tasha Mac  1993  HERNING  9384AJ  50 m  1:23.85   
35  129  Damberg Julie  1992  GREVE  9296AD  50 m  1:24.21   
36  272  Jørgensen Sabrina Krumbæk  1992  KØGE  9252AG  50 m  1:24.99   
37  428  Kjeldsen Isabella  1993  SILKEBORG  9346AJ  50 m  1:25.21   
38  305  Svensson Regitze  1995  LYNGBY  9598AJ  50 m  1:26.28   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.16.12 
Licens til Dansk Svømmeunion 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark