Program for Open Nordic Championship and Stockholm International Paragames
Below are all entry- and startlists shown by session.
Lördag kl. 16.00 (Insim kl. 14.45)
13_S
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Funktionsnedsättning |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
135 |
Ploomipuu Kardo |
1988 |
ESTONIA |
S10 |
50 m |
1:00.85 |
|
2 |
48 |
Latikka Antti |
1990 |
FINLAND |
S13 |
50 m |
1:05.27 |
|
3 |
58 |
Plotnieks Janis |
1971 |
LETTLAND |
S10 |
50 m |
1:07.00 |
|
4 |
38 |
Toth Tamas |
1992 |
HUNGARY |
S9 |
50 m |
1:07.50 |
|
5 |
37 |
Melinger Csaba |
1993 |
HUNGARY |
S9 |
50 m |
1:07.72 |
|
6 |
176 |
Kalinowski Rafal |
1997 |
PSSON |
S10 |
50 m |
1:08.77 |
|
7 |
32 |
Korfitz-Mortensen Niels |
1995 |
DENMARK |
S8 |
50 m |
1:09.73 |
|
8 |
88 |
Nordh Andreas |
1991 |
SWEDEN |
S14 |
50 m |
1:11.74 |
|
9 |
46 |
Kallio Eetu |
1994 |
FINLAND |
S14 |
50 m |
1:12.25 |
|
10 |
80 |
Lindström Kristoffer |
1996 |
SWEDEN |
S10 |
50 m |
1:16.59 |
|
11 |
213 |
Karlsson Sebastian |
1993 |
SWEDEN |
S14 |
50 m |
1:16.75 |
|
12 |
85 |
Nyrén Ludvig |
1997 |
SWEDEN |
S10 |
50 m |
1:17.73 |
|
13 |
28 |
Onea Andreas |
1992 |
ÖSTERREICH |
S8 |
50 m |
1:20.00 |
|
14 |
103 |
Torfason David Thor |
1998 |
ICELAND |
S14 |
50 m |
1:22.57 |
|
15 |
67 |
Heide-Pinnerup Nis |
1991 |
DENMARK |
S14 |
50 m |
1:24.70 |
|
16 |
99 |
Ingi-Adolfsson Marino |
1996 |
ICELAND |
S8 |
50 m |
1:25.44 |
|
17 |
137 |
Kaldma Kaimar |
1986 |
ESTONIA |
S12 |
50 m |
1:26.00 |
|
18 |
15 |
Dvylaitis Mindaugas |
1996 |
SVEIKATA |
S11 |
50 m |
1:26.78 |
|
19 |
12 |
Kazakov Artem |
1994 |
DUSASH RIF |
S7 |
50 m |
1:28.00 |
|
20 |
100 |
Hermannsson Gudmundur H |
1993 |
ICELAND |
S9 |
50 m |
1:28.92 |
|
21 |
81 |
Steinwall Joel |
1996 |
SWEDEN |
S10 |
50 m |
1:30.22 |
|
22 |
124 |
Klasson Tobias |
2000 |
DEJE SS |
K1 |
50 m |
1:33.78 |
|
23 |
82 |
Andersson Niklas |
1988 |
SWEDEN |
S7 |
50 m |
1:38.71 |
|
24 |
125 |
Johansson Niklas |
1996 |
DEJE SS |
S14 |
50 m |
1:39.97 |
|
25 |
34 |
Larsen Jonas |
1992 |
DENMARK |
S5 |
50 m |
1:40.00 |
|
26 |
66 |
Lund Nikolaj |
1990 |
DENMARK |
S14 |
50 m |
1:41.39 |
|
27 |
69 |
Nybo Adam |
2000 |
DENMARK |
S8 |
50 m |
1:48.51 |
|
28 |
89 |
Forsman Karl |
1996 |
SWEDEN |
S6 |
50 m |
1:49.89 |
|
29 |
122 |
Waldstam Erik |
1988 |
MASS |
S9 |
50 m |
1:51.33 |
|
30 |
123 |
Olli Eje |
0 |
MASS |
S9 |
50 m |
1:52.64 |
|
31 |
86 |
Olsson Anders |
1965 |
SWEDEN |
S6 |
50 m |
1:55.40 |
|
32 |
84 |
Erkus Björn |
1992 |
SWEDEN |
S5 |
50 m |
2:20.00 |
|
33 |
128 |
Hastö-Hardin Anton |
1999 |
DEJE SS |
K3 |
50 m |
2:40.66 |
|
34 |
129 |
Liljeqvist Anton |
2000 |
DEJE SS |
K2 |
50 m |
2:44.13 |
|
35 |
130 |
Swensson Gustaf |
1999 |
DEJE SS |
K1 |
50 m |
3:18.85 |
|
36 |
127 |
Höij Jakob |
1997 |
DEJE SS |
K3 |
50 m |
4:44.70 |
|
37 |
126 |
Andersson Jesper |
1996 |
DEJE SS |
S14 |
50 m |
12:39.97 |
|
38 |
22 |
Kwon Hyun |
1991 |
BUSAN |
S9 |
50 m |
|
|
39 |
114 |
Bjornstad Andreas |
1997 |
NORGE |
S8 |
50 m |
|
|
40 |
178 |
Serge Rene Beliba Ndzana |
1979 |
SMETANIE |
S6 |
50 m |
|
|
41 |
179 |
Isidore Kamgue |
1977 |
SMETANIE |
S10 |
50 m |
|
|
42 |
203 |
Boisen Robin |
1999 |
NACKA HIF |
S5 |
50 m |
|
|
43 |
222 |
Rönnbäck Ludwig |
1999 |
LULEÅ SS |
K1 |
50 m |
1:57.21 |
EFT |
|
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
01 november 2013 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening |
Utskriftstid |
05:32 |
|