Program för Open Nordic Championship and Stockholm International Paragames
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
15_S
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Funktionsnedsättning |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
135 |
Ploomipuu Kardo |
1988 |
ESTONIA |
S10 |
50 m |
28.00 |
|
2 |
36 |
Sors Tamas |
1991 |
HUNGARY |
S9 |
50 m |
28.04 |
|
3 |
102 |
Sverrisson Jon Margeir |
1992 |
ICELAND |
S14 |
50 m |
28.13 |
|
4 |
175 |
Karlinski Patryk |
1996 |
KSI START |
S10 |
50 m |
29.00 |
|
5 |
37 |
Melinger Csaba |
1993 |
HUNGARY |
S9 |
50 m |
29.80 |
|
6 |
35 |
Csuri Ferenc |
1987 |
HUNGARY |
S8 |
50 m |
30.45 |
|
7 |
33 |
Sörensen Jonas Bastian |
1993 |
DENMARK |
S14 |
50 m |
30.82 |
|
8 |
88 |
Nordh Andreas |
1991 |
SWEDEN |
S14 |
50 m |
30.96 |
|
9 |
203 |
Boisen Robin |
1999 |
NACKA HIF |
S5 |
50 m |
31.08 |
|
10 |
47 |
Kallio Mika |
1996 |
FINLAND |
S14 |
50 m |
31.46 |
|
11 |
213 |
Karlsson Sebastian |
1993 |
SWEDEN |
S14 |
50 m |
31.59 |
|
12 |
28 |
Onea Andreas |
1992 |
ÖSTERREICH |
S8 |
50 m |
32.00 |
|
13 |
137 |
Kaldma Kaimar |
1986 |
ESTONIA |
S12 |
50 m |
32.41 |
|
14 |
32 |
Korfitz-Mortensen Niels |
1995 |
DENMARK |
S8 |
50 m |
32.88 |
|
15 |
5 |
Lindström Rasmus |
1992 |
SOLENS IF |
K4 |
50 m |
33.04 |
|
16 |
85 |
Nyrén Ludvig |
1997 |
SWEDEN |
S10 |
50 m |
34.53 |
|
17 |
145 |
Alijev Jevgeni |
1983 |
ESTONIA |
S14 |
50 m |
35.00 |
|
18 |
7 |
Norin Jimmy |
1983 |
SOLENS IF |
S14 |
50 m |
35.21 |
|
19 |
138 |
Liksor Robin |
1999 |
ESTONIA |
S9 |
50 m |
36.42 |
|
20 |
81 |
Steinwall Joel |
1996 |
SWEDEN |
S10 |
50 m |
37.76 |
|
21 |
140 |
Ploomipuu Vahur |
1991 |
ESTONIA |
S14 |
50 m |
39.21 |
|
22 |
80 |
Lindström Kristoffer |
1996 |
SWEDEN |
S10 |
50 m |
39.26 |
|
23 |
49 |
Natunen Mikael |
1992 |
FINLAND |
S7 |
50 m |
39.37 |
|
24 |
126 |
Andersson Jesper |
1996 |
DEJE SS |
S14 |
50 m |
40.38 |
|
25 |
115 |
Konstantin Ganechkin |
1981 |
SAMARA |
S6 |
50 m |
42.00 |
|
26 |
101 |
Gunnarsson Mar |
1999 |
ICELAND |
S12 |
50 m |
42.12 |
|
27 |
86 |
Olsson Anders |
1965 |
SWEDEN |
S6 |
50 m |
42.60 |
|
28 |
141 |
Tött Eric |
1992 |
ESTONIA |
S14 |
50 m |
42.96 |
|
29 |
125 |
Johansson Niklas |
1996 |
DEJE SS |
S14 |
50 m |
51.03 |
|
30 |
98 |
Mar-Ingvarsson Hjortur |
1995 |
ICELAND |
S6 |
50 m |
53.96 |
|
31 |
68 |
Refer Peter |
2001 |
DENMARK |
S13 |
50 m |
58.54 |
|
32 |
143 |
Pais Hardi |
1996 |
ESTONIA |
S14 |
50 m |
59.00 |
|
33 |
72 |
Daggert Anton |
1993 |
ÖSA |
S14 |
50 m |
1:00.41 |
|
34 |
87 |
Fredriksson Mikael |
1990 |
SWEDEN |
S3 |
50 m |
1:01.28 |
|
35 |
83 |
Oskarsson Albin |
1991 |
SWEDEN |
S6 |
50 m |
1:04.85 |
|
36 |
142 |
Topkin Matz |
1998 |
ESTONIA |
|
50 m |
1:06.00 |
|
37 |
1 |
Fajersson Lukas |
1998 |
SS IDEN |
S10 |
50 m |
|
|
38 |
21 |
Lee Donggu |
1979 |
BUSAN |
S7 |
50 m |
|
|
39 |
51 |
Söderling William |
1999 |
FINLAND |
S6 |
50 m |
|
|
40 |
206 |
Satinskas Saulius |
2001 |
SAULIUKAS |
S7 |
50 m |
|
|
41 |
220 |
Hannus Johan |
0 |
SPÅRVÄGEN |
S14 |
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
01 november 2013 |
Licensierad till: Spårvägens Simförening |
Utskriftstid |
05:32 |
|