Program for Vattenfall Swim Cup 2009 Morning VV
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 4, 200m Freestyle Men |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 487 | Großmann Lars Andre | 1997 | PSVSCHWER | 178776 | 25 m | 2:30.23 | |
2 | 672 | Davydytchev Maxim | 1997 | WESTSACHSE | 25 m | 2:33.54 | ||
3 | 178 | Janssen Henning | 1998 | HARBURG | 25 m | 2:35.41 | ||
4 | 469 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 2:35.78 | |
5 | 387 | Vuorinen Onni | 1997 | TURKU | 97A053 | 25 m | 2:36.07 | |
6 | 88 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:37.41 | |
7 | 473 | Juhl Kristian Seehuusen | 1997 | BIRKERØD | 9797AD | 25 m | 2:38.26 | |
8 | 310 | Bødker Victor | 1997 | GI40HERMES | 9731AB | 25 m | 2:39.51 | |
9 | 678 | Dressel-Putz Philipp | 1998 | WESTSACHSE | 25 m | 2:41.07 | ||
10 | 329 | Lichi Isak | 1997 | MK 31 | 9791AG | 25 m | 2:42.23 | |
11 | 405 | Hachmann Lucas | 1997 | EIDELSTEDT | 25 m | 2:44.50 | ||
12 | 351 | Jensen Thomas Søby | 1997 | ODDER | 9719AL | 25 m | 2:47.07 | |
13 | 322 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | GI40HERMES | 9723AE | 25 m | 2:47.97 | |
14 | 490 | Kollrich Marvin | 1998 | PSVSCHWER | 215020 | 25 m | 2:52.91 | |
15 | 177 | Stuhr Lennart | 1997 | HARBURG | 25 m | 2:56.70 | ||
16 | 166 | Kleinwächter Alexander | 1997 | HARBURG | 25 m | 2:57.24 | ||
17 | 401 | Bätge Niklas | 1998 | EIDELSTEDT | 25 m | 2:57.38 | ||
18 | 381 | Behrmann Jonathan | 1997 | KRONOBERG | AG4197 | 25 m | 2:58.35 | |
19 | 441 | Petersen Joshua | 1997 | TURAMELDOR | 223303 | 25 m | 3:03.78 | |
20 | 293 | Borup Nikolaj | 1997 | ERRITSØ | 9743AI | 25 m | 3:06.75 | |
21 | 359 | Melin Oscar | 1997 | OSBY SS | AG0997 | 25 m | 3:09.64 | |
22 | 176 | Schaudien Nils | 1998 | HARBURG | 25 m | 3:09.80 | ||
23 | 652 | Weis Cedric | 1999 | WESTSACHSE | 25 m | 3:11.34 | ||
24 | 397 | Köppe Tobias | 1997 | HALLE-NEU | 25 m | 3:17.71 | ||
25 | 262 | Legin Kevin Løwe | 1998 | A6 | 25 m | 3:19.06 | ||
26 | 396 | Eichhorn Tobias | 1999 | HALLE-NEU | 25 m | 3:20.00 | ||
27 | 55 | Pultke Arne | 1999 | FRANKFURT | 25 m | 3:21.00 | ||
28 | 476 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 25 m | 3:21.63 | |
29 | 663 | Schubert Konrad | 1998 | WESTSACHSE | 25 m | 3:21.88 | ||
30 | 324 | Brøndum Vincent | 1997 | MK 31 | 9763AG | 25 m | 3:24.07 | |
31 | 676 | Blum Peter | 1998 | WESTSACHSE | 25 m | 3:32.08 | ||
32 | 105 | Møller Mads | 1998 | HERLEV | 9875AH | 25 m | 3:32.25 | |
33 | 442 | Kaiser Maximilian | 1998 | BADNENDORF | 25 m | 3:33.00 | ||
34 | 309 | Ahm Frederik | 1997 | GI40HERMES | 9737AH | 25 m | 3:35.00 | |
35 | 163 | Ort Philipp | 1997 | HARBURG | 25 m | 3:35.39 | ||
36 | 677 | Albert Philipp | 1999 | WESTSACHSE | 25 m | 3:40.11 | ||
37 | 664 | Eckert Lasse | 1999 | WESTSACHSE | 25 m | 3:40.15 | ||
38 | 297 | Bertelsen Kasper Leisted | 1997 | GI40HERMES | 9703AM | 25 m | 3:45.00 | |
39 | 313 | Holdrup Mathias | 1999 | GI40HERMES | 9991AF | 25 m | 4:30.00 | |
40 | 264 | Madsen Anders G. | 2000 | A6 | 0045AC | 25 m | ||
41 | 273 | Skovgaard Frederik | 1999 | A6 | 9905AB | 25 m | ||
42 | 383 | Grimberg Filip | 1998 | KRONOBERG | AL0198 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |