Program for Vattenfall Swim Cup 2009 Morning SD
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 2
|
Stvne navn |
Vattenfall Swim Cup 2009 (SD) |
|
Udskriftsdato |
20 maj 2009 |
|
|
Stvne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
21:54 |
|
|
Arrangr |
West Swim Esbjerg |
|
|
|
|
Lb 2, 50m Breaststroke Men |
Finaler (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
376 |
4 |
Rasmus Rothausen |
1994 |
9431AR |
ODDER |
|
25m |
51.73 |
23 |
5 |
Jip Durieux |
1994 |
9405639 |
DE_WALL |
|
25m |
50.26 |
396 |
6 |
Jeppe Matzen |
1994 |
9497AQ |
RDDING |
|
25m |
50.73 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
266 |
1 |
Kristoffer Rebsdorf |
1994 |
9463AO |
BOV |
|
25m |
47.42 |
588 |
2 |
Nico Tbbe |
1994 |
|
BADNENDORF |
|
25m |
46.00 |
674 |
3 |
Felix Ruthenberg |
1991 |
|
PREETZER |
|
25m |
45.13 |
642 |
4 |
Eden Turin |
1994 |
9473AC |
WEST SWIM |
|
25m |
43.63 |
543 |
5 |
Christian Paatsch |
1989 |
|
SVR HALLE |
|
25m |
42.56 |
577 |
6 |
Benjamin Czepat |
1994 |
|
UETERSEN |
|
25m |
43.05 |
625 |
7 |
Jesper Tnder |
1994 |
9407AM |
HSK |
|
25m |
45.04 |
447 |
8 |
Philip Broberg |
1994 |
AM0194 |
SS DELFIN |
|
25m |
45.20 |
395 |
9 |
Thomas Garder |
1994 |
9443AM |
RDDING |
|
25m |
47.12 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
465 |
1 |
Mads B. Christensen |
1992 |
9235AI |
PINGVINEN |
|
25m |
41.95 |
471 |
2 |
Martin Christiansson |
1994 |
AI7194 |
KRONOBERG |
|
25m |
41.30 |
587 |
3 |
David Zieseniss |
1994 |
|
BADNENDORF |
|
25m |
41.00 |
290 |
4 |
Frederik F. Nielsen |
1994 |
9495AE |
ERRITS |
|
25m |
40.64 |
61 |
5 |
Mads stberg Wagner |
1994 |
9411AI |
HERLEV |
|
25m |
39.97 |
201 |
6 |
Bjrn Odau |
1991 |
|
HARBURG |
|
25m |
40.24 |
288 |
7 |
Joachim Lindquist |
1994 |
9427AF |
ERRITS |
|
25m |
40.72 |
282 |
8 |
Martin Sylvester Hvid |
1992 |
9217AK |
ERRITS |
|
25m |
41.03 |
455 |
9 |
Mathias Nielsen |
1990 |
9067AB |
PINGVINEN |
|
25m |
41.42 |
172 |
10 |
Jonas Schuricht |
1994 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
41.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
738 |
1 |
Philip Wolff |
1991 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
39.63 |
156 |
2 |
Henrik Wessels |
1994 |
|
KPENICKER |
|
25m |
39.50 |
535 |
3 |
Kay Gutmann |
1994 |
|
SVR HALLE |
|
25m |
39.44 |
547 |
4 |
Oliver Wagner |
1991 |
|
SVR HALLE |
|
25m |
38.98 |
68 |
5 |
Henrik Olsen |
1992 |
9213AH |
HOBRO |
|
25m |
38.27 |
357 |
6 |
Marcus Frederiksen |
1992 |
9235AK |
NAKSKOV |
|
25m |
38.57 |
334 |
7 |
Jacob Korshj |
1994 |
9427AO |
KORSR |
|
25m |
39.07 |
736 |
8 |
Oliver Liedel |
1990 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
39.47 |
741 |
9 |
Robert Tpper |
1991 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
39.57 |
326 |
10 |
Jeppe Christensen |
1994 |
9423AA |
KORSR |
|
25m |
39.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
478 |
1 |
Nils-ke kesson |
1987 |
AF8387 |
KRONOBERG |
|
25m |
37.86 |
620 |
2 |
Christian T. Thomsen |
1990 |
9063AC |
ST ESBJERG |
|
25m |
37.64 |
220 |
3 |
Felix Homeyer |
1992 |
|
HARBURG |
|
25m |
37.40 |
160 |
4 |
Jeffrey Robel |
1989 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
37.20 |
35 |
5 |
Thomas Abildsten |
1990 |
9035AG |
GRINDSTED |
|
25m |
36.86 |
179 |
6 |
Marco Klame |
1989 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
37.00 |
427 |
7 |
Sebastian Jennrich |
1986 |
|
NORDERSTED |
|
25m |
37.26 |
307 |
8 |
Rasmus Svaneborg |
1994 |
9479AB |
GI40HERMES |
|
25m |
37.63 |
325 |
9 |
Sven Peemller |
1992 |
170749 |
KALTENKIR |
|
25m |
37.70 |
279 |
10 |
Kasper Erlandsen |
1991 |
9197AB |
ERRITS |
|
25m |
37.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
670 |
1 |
Peer-Ole Hagedorn |
1988 |
|
PREETZER |
|
25m |
35.61 |
176 |
2 |
Marcel Siedow |
1986 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
35.14 |
343 |
3 |
Conrad Lange |
1992 |
|
LSVDELPHIN |
|
25m |
34.87 |
545 |
4 |
Felix Ruthenberg |
1986 |
|
SVR HALLE |
|
25m |
34.81 |
153 |
5 |
Nils Janssen |
1992 |
|
KPENICKER |
|
25m |
34.75 |
715 |
6 |
Georg Nestmann |
1989 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
34.80 |
162 |
7 |
Curt Rippka |
1991 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
34.85 |
527 |
8 |
Jan Diener |
1988 |
|
EIDELSTEDT |
|
25m |
35.00 |
163 |
9 |
Kevin Swazinna |
1987 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
35.30 |
390 |
10 |
Daniel Andersen |
1989 |
8995AE |
RDDING |
|
25m |
36.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
726 |
1 |
Manuel Preussner |
1991 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
33.91 |
679 |
2 |
Frank Erdmann |
1992 |
|
NIEBLL |
|
25m |
33.67 |
743 |
3 |
Ronny Mller |
1992 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
33.13 |
730 |
4 |
Martin Schmidt |
1988 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
32.97 |
695 |
5 |
Ren Michalski |
1987 |
111013 |
PSVSCHWER |
|
25m |
32.48 |
268 |
6 |
Bjrn Lcke |
1983 |
|
CSV BERLIN |
|
25m |
32.78 |
296 |
7 |
Sigurd Greve Dideriksen |
1992 |
9275AA |
GI40HERMES |
|
25m |
33.00 |
699 |
8 |
Alexander Woeschka |
1987 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
33.31 |
733 |
9 |
Moritz Gleitsmann |
1992 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
33.77 |
194 |
10 |
Jakob Oberle |
1986 |
|
HAMBURGER |
|
25m |
34.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
697 |
1 |
Philipp Schnell |
1994 |
155917 |
PSVSCHWER |
|
25m |
36.57 |
312 |
2 |
Thor Giessing |
1994 |
9411AH |
MK 31 |
|
25m |
36.02 |
638 |
3 |
Jacob Lindeman Holm |
1994 |
9499AF |
WEST SWIM |
|
25m |
34.61 |
618 |
4 |
Michael Petersen |
1994 |
9409AC |
ST ESBJERG |
|
25m |
33.95 |
609 |
5 |
Nour Hermiz |
1994 |
9441AA |
ST ESBJERG |
|
25m |
32.77 |
685 |
6 |
Janne Winkelmann |
1994 |
|
NIEBLL |
|
25m |
33.33 |
490 |
7 |
Ossi Haavisto |
1994 |
94A810 |
TURKU |
|
25m |
34.48 |
72 |
8 |
Jonas Thinggaard |
1994 |
9429AE |
HOBRO |
|
25m |
35.79 |
304 |
9 |
Michel Michelsen |
1994 |
9431AB |
GI40HERMES |
|
25m |
36.21 |
504 |
10 |
Tony Brkic |
1994 |
AV1794 |
SS STIMMET |
|
25m |
37.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
276 |
1 |
Michael Bechsgaard |
1993 |
9355AL |
ERRITS |
|
25m |
46.22 |
668 |
2 |
Robert Brendel-Heuer |
1993 |
|
PREETZER |
|
25m |
43.46 |
254 |
3 |
Jonathan Weitling |
1993 |
9321AI |
A6 |
|
25m |
37.26 |
742 |
4 |
Robin Schmidt |
1993 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
35.55 |
633 |
5 |
Nikolaj Junker Madsen |
1993 |
9327AL |
HSK |
|
25m |
34.94 |
173 |
6 |
Philipp Pohle |
1993 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
35.20 |
586 |
7 |
Arne Kynast |
1993 |
|
BADNENDORF |
|
25m |
36.00 |
710 |
8 |
Eric Demmling |
1993 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
37.40 |
287 |
9 |
Lasse Lessels |
1993 |
9335AL |
ERRITS |
|
25m |
45.64 |
291 |
10 |
Lars Brandt Nielsen |
1993 |
9335AH |
ERRITS |
|
25m |
50.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
77 |
1 |
David Westerberg |
1991 |
AD6791 |
KATRINEHOL |
|
25m |
32.36 |
516 |
2 |
Florian Schubert |
1992 |
|
HALLE-NEU |
|
25m |
32.17 |
607 |
3 |
Ole Hansen |
1992 |
9283AE |
ST ESBJERG |
|
25m |
31.60 |
184 |
4 |
Tom Gerstner |
1992 |
|
HAINSBERGE |
|
25m |
31.27 |
646 |
5 |
Frans Johannessen |
1992 |
9277AB |
WEST SWIM |
|
25m |
29.72 |
659 |
6 |
Marcus Orloff Semod |
1991 |
9163AG |
WEST SWIM |
|
25m |
30.28 |
632 |
7 |
Rasmus Koch |
1992 |
9213AC |
HSK |
|
25m |
31.29 |
647 |
8 |
Srin Martin Johannessen |
1991 |
9149AF |
WEST SWIM |
|
25m |
31.66 |
687 |
9 |
Mats Koppe |
1991 |
|
KIEL |
|
25m |
32.18 |
225 |
10 |
Joschka Grabb |
1991 |
|
HARBURG |
|
25m |
32.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdselsr |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
429 |
1 |
Nils Rix |
1980 |
|
NORDERSTED |
|
25m |
32.03 |
166 |
2 |
Christopher Grahlemann |
1983 |
|
FRANKFURT |
|
25m |
31.00 |
658 |
3 |
Bjarke Stevnsborg |
1990 |
9061AA |
WEST SWIM |
|
25m |
30.92 |
694 |
4 |
Maik Michalski |
1989 |
109090 |
PSVSCHWER |
|
25m |
29.11 |
754 |
5 |
Kristian Outinen |
1983 |
8311AA |
VI39 |
|
25m |
27.55 |
182 |
6 |
Sascha Folde |
1988 |
|
HAINSBERGE |
|
25m |
27.69 |
193 |
7 |
Thomas Hmmer |
1978 |
|
HAMBURGER |
|
25m |
30.22 |
755 |
8 |
Dirk Brade |
1984 |
|
WESTSACHSE |
|
25m |
30.97 |
436 |
9 |
Holger Ladenthin |
1979 |
|
SGS_HANOV |
|
25m |
31.97 |
691 |
10 |
Alexander Tenner |
1986 |
|
KIEL |
|
25m |
32.04 |
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.17.02 |
Licens til West Swim Esbjerg |
|