Program för Neptuniaden o kval till Nordiska Ungdomsmästerskapen 2008
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 27
|
Tävling |
Neptuniaden o Kval till NUM 20 |
|
Utskriftsdatum |
17 May 2008 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
15:22 |
|
|
Arrangör |
SK Neptun |
|
|
|
|
Gren 27, 100m Fjärilsim Fl A |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
600 |
1 |
Fanny Reuterswärd |
1987 |
AI9687 |
UPSALA S |
|
25m |
1:14.99 |
98 |
2 |
Jacintha Bailey |
1991 |
BZ4691 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:14.72 |
459 |
3 |
Malin Werin |
1990 |
BA7890 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:13.67 |
446 |
4 |
Elin Dahl |
1991 |
BP4891 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:11.97 |
277 |
5 |
Anna Stenkula |
1991 |
BW5691 |
POLISEN |
|
25m |
1:10.28 |
356 |
6 |
Sara Hedberg |
1991 |
AX0891 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:10.92 |
49 |
7 |
Ingrid Bratt |
1991 |
AO8891 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:13.41 |
698 |
8 |
Sofie Helgersson |
1991 |
AS1491 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:14.61 |
254 |
9 |
Hanna Gabrielsson |
1991 |
BG6891 |
POLISEN |
|
50m |
1:14.90 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
488 |
1 |
Cecilia Sjöholm |
1988 |
AM7288 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:09.69 |
599 |
2 |
Hanna Moberg |
1990 |
BE2490 |
UPSALA S |
|
25m |
1:07.97 |
544 |
3 |
Rebecca Ejdervik |
1987 |
AL5287 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:07.06 |
578 |
4 |
Madeleine Wallmon |
1991 |
AZ3891 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:06.32 |
168 |
5 |
Sandra Luiga |
1991 |
AG8891 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:05.97 |
140 |
6 |
Ebba Rosenqvist |
1989 |
AI6489 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:06.32 |
727 |
7 |
Paulina Sjöholm |
1991 |
AG9891 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:07.00 |
355 |
8 |
Anna Åhlin |
1991 |
AO7491 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:07.51 |
99 |
9 |
Emma Stokland |
1990 |
BE4890 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:08.99 |
620 |
10 |
Amanda Fischer |
1989 |
BN1289 |
UPSALA S |
|
25m |
1:10.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
359 |
1 |
Natasha Sundin |
1990 |
BR3490 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:05.71 |
512 |
2 |
Emma Gustafsson |
1990 |
BR9690 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:04.89 |
369 |
3 |
Stina Gardell |
1990 |
AG9690 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:03.98 |
792 |
4 |
Rebecka Palm |
1990 |
AP4690 |
LASS |
|
50m |
1:02.20 |
567 |
5 |
Cecilia Rasmuson |
1989 |
AE9289 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:00.46 |
357 |
6 |
Sofie Gardell |
1986 |
AB9886 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:01.27 |
793 |
7 |
Sanna Öhgren |
1991 |
AN4291 |
LASS |
|
50m |
1:03.70 |
51 |
8 |
Petra Gummeson |
1989 |
AV7489 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:04.59 |
368 |
9 |
Cecilia Malmgren |
1989 |
BL2489 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:05.18 |
155 |
10 |
Malin Hofstedt |
1991 |
AI3891 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:05.80 |
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.16.06 |
Licensierad till: IC Control |
|