Program for Swedish Grand Prix 2
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Swedish Grand Prix 2 |
|
Utskriftsdatum |
09 mars 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:41 |
|
|
Arrangör |
SSF/SK Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 mars 2013 |
|
|
|
|
Gren 2, 200m Freestyle Women |
Försök (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
102 |
2 |
Karin Åström |
1996 |
AI8896 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:06.76 |
138 |
3 |
Madelene Andersson |
1995 |
BH3495 |
LASS |
|
25m |
2:04.61 |
149 |
4 |
Frida Börnfors |
1994 |
AP9494 |
MKK |
|
50m |
2:13.64 |
72 |
5 |
Matilda Åhlström |
1991 |
BV9891 |
BOLLNÄS SS |
|
50m |
2:16.26 |
331 |
6 |
Anna Jonsson |
1994 |
AK3694 |
ÖSA |
|
25m |
2:04.74 |
286 |
7 |
Emma Öhman |
1997 |
AL8297 |
WISBY SS |
|
25m |
2:13.96 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
290 |
0 |
Mikaela Bäck |
1995 |
AE9895 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:11.98 |
110 |
1 |
Miranda Arvidsson |
1998 |
AJ5298 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:10.81 |
106 |
2 |
Maria Galic |
1995 |
AD9495 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:08.97 |
312 |
3 |
Frida Berggren |
1994 |
AE1894 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:05.44 |
13 |
4 |
Hanna-Maria Seppälä |
1984 |
84A012 |
FINLAND |
FIN |
50m |
2:03.32 |
297 |
5 |
Josefin Lindkvist |
1993 |
AK4493 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:04.35 |
189 |
6 |
Wanda Dollmayer |
1996 |
AL6696 |
SK RAN |
|
50m |
2:06.91 |
100 |
7 |
Emma Rotstam |
1998 |
AF7498 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:10.53 |
254 |
8 |
Sara Hägglund-Björklund |
1995 |
BB3695 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:11.76 |
330 |
9 |
Vera Johansson |
1995 |
AQ2695 |
ÖSA |
|
50m |
2:12.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
0 |
Majken Smith |
1997 |
|
Asker SK |
NOR |
50m |
2:11.88 |
308 |
1 |
Agnes Wiiand |
1997 |
AM1497 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:10.58 |
68 |
2 |
Ida Schütt |
1996 |
9642AI |
KVIK |
DEN |
50m |
2:07.98 |
216 |
3 |
Céline Bertrand |
1995 |
AB7295 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:04.89 |
95 |
4 |
Louise Hansson |
1996 |
AO1896 |
HS |
|
50m |
2:02.65 |
175 |
5 |
Laura Lajunen |
1992 |
CG2692 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:04.15 |
98 |
6 |
Josefin Eriksen |
1995 |
AS2495 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:05.73 |
217 |
7 |
Louise Hjalmarsson |
1997 |
AV8697 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:09.52 |
303 |
8 |
Emma Sjösten |
1996 |
AG2496 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:11.71 |
74 |
9 |
Louise Halldén |
1998 |
AW2498 |
DANDERYD |
|
50m |
2:12.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
0 |
Cassandra Tran |
1997 |
AN5697 |
MKK |
|
50m |
2:11.76 |
256 |
1 |
Carin Klasson |
1995 |
BB4695 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:10.55 |
294 |
2 |
Jaqueline Hippi |
1996 |
AJ8496 |
VÄSBY SS |
|
50m |
2:07.74 |
66 |
3 |
Julie Brøndum Petersen |
1994 |
9456AG |
KVIK |
DEN |
50m |
2:04.84 |
258 |
4 |
Sarah Sjöström |
1993 |
BN4493 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:55.23 |
269 |
5 |
Elsa Ericsson |
1995 |
AI0895 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:04.13 |
140 |
6 |
Vilma Ekström |
1994 |
AE4494 |
LASS |
|
50m |
2:05.63 |
17 |
7 |
Mira Palovuori |
1997 |
97A376 |
FINLAND |
FIN |
50m |
2:09.21 |
166 |
8 |
Emma Westman |
1993 |
AP7693 |
MASS |
|
50m |
2:11.44 |
150 |
9 |
Josefine Hansson |
1992 |
AL8292 |
MKK |
|
50m |
2:12.20 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
09 mars 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
09:41 |
|