Program for Swedish Grand Prix 2
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Swedish Grand Prix 2 |
|
Utskriftsdatum |
09 mars 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:41 |
|
|
Arrangör |
SSF/SK Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 mars 2013 |
|
|
|
|
Gren 3, 50m Breaststroke Men |
Försök (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
224 |
3 |
Tobias Henriksson |
1996 |
AN4796 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
33.26 |
137 |
4 |
Teodor Widerberg |
1998 |
AG0398 |
SK LAXEN |
|
25m |
31.19 |
87 |
5 |
Oskar Ehrnberg |
1997 |
AP0597 |
GÖTEBORG |
|
25m |
32.67 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
0 |
Anton Arvidsson |
1994 |
AF1594 |
KUNGÄLV |
|
25m |
29.11 |
236 |
1 |
Christian Karlsson |
1993 |
AK0593 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
32.70 |
47 |
2 |
Andreas Manum Hagby |
1995 |
|
Asker SK |
NOR |
50m |
32.39 |
284 |
3 |
Pierre Zarebski |
1992 |
AF0592 |
UPSALA S |
|
50m |
32.09 |
282 |
4 |
Janne Goltermann |
1989 |
AC7389 |
UPSALA S |
|
50m |
31.71 |
14 |
5 |
Konsta Naumanen |
1996 |
96A160 |
FINLAND |
FIN |
50m |
31.73 |
77 |
6 |
Fredrik Olsson |
1994 |
AN2994 |
ELFSBORG |
|
50m |
32.24 |
239 |
7 |
Benjamin Dzihic |
1997 |
AO0397 |
SUNDSVALL |
|
50m |
32.55 |
76 |
8 |
Sebastian Engfors-Nyqvist |
1996 |
AB9996 |
ELFSBORG |
|
50m |
33.14 |
93 |
9 |
Robert Lindblom |
1995 |
AP6395 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
29.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
133 |
0 |
Alfred Bjärudd |
1996 |
AQ4596 |
SK LAXEN |
|
50m |
30.79 |
338 |
1 |
Andreas Elofsson |
1995 |
AF3995 |
UDDEVALLA |
|
50m |
30.19 |
339 |
2 |
Gulliver Koch |
1992 |
AC7592 |
UDDEVALLA |
|
50m |
29.66 |
185 |
3 |
Niklas Tour |
1989 |
AQ3789 |
SK NEPTUN |
|
50m |
29.06 |
352 |
4 |
Pantis Panteleimon |
1991 |
|
HELLENIC |
|
50m |
28.13 |
16 |
5 |
Ari-Pekka Liukkonen |
1989 |
89A286 |
FINLAND |
FIN |
50m |
28.83 |
32 |
6 |
Dan Dragne |
1989 |
|
BUCHAREST |
ROU |
50m |
29.50 |
328 |
7 |
Martin Glifberg |
1992 |
AG8392 |
YSTADS SS |
|
50m |
29.87 |
134 |
8 |
Isak Ladeborn |
1988 |
AA7988 |
SK LAXEN |
|
50m |
30.62 |
121 |
9 |
Simon Vestin |
1992 |
AK5392 |
KARLSTAD |
|
50m |
31.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
190 |
0 |
Victor Klügel |
1995 |
AC8595 |
S 71 |
|
50m |
30.68 |
238 |
1 |
Johan Dahlgren |
1986 |
AB4986 |
SUNDSVALL |
|
50m |
30.11 |
182 |
2 |
Patric Ridell |
1993 |
AJ7393 |
SK NEPTUN |
|
50m |
29.64 |
59 |
3 |
Emil Klingberg |
1987 |
8705AB |
KVIK |
DEN |
50m |
29.05 |
26 |
4 |
Filipp Provorkov |
1988 |
|
ESTONIA |
EST |
50m |
27.93 |
12 |
5 |
Tuomas Pokkinen |
1995 |
95A815 |
FINLAND |
FIN |
50m |
28.66 |
147 |
6 |
Jacob Zeidler |
1994 |
AB5394 |
SK LÖDDE |
|
50m |
29.19 |
291 |
7 |
Andreas Fürst |
1990 |
AE1990 |
VÄSBY SS |
|
50m |
29.82 |
104 |
8 |
Sebastian Dobrescu |
1994 |
AC0794 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
30.56 |
67 |
9 |
Emil Sainis |
1992 |
9207AC |
KVIK |
DEN |
50m |
31.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
135 |
0 |
Joakim Löfgren |
1992 |
AK8592 |
SK LAXEN |
|
50m |
30.68 |
24 |
1 |
Michael Kostesic |
1986 |
|
PK ARENA |
CRO |
50m |
29.90 |
35 |
2 |
Andrei Razvan Gradinaru |
1995 |
|
CONSTANTA |
ROU |
50m |
29.50 |
20 |
3 |
William Wihanto |
1994 |
94A747 |
FINLAND |
FIN |
50m |
28.85 |
37 |
4 |
Panagiotis Samilidis |
1993 |
|
ARGIROUPOL |
GRE |
50m |
27.64 |
241 |
5 |
Johannes Skagius |
1995 |
AH8595 |
SUNDSVALL |
|
50m |
28.21 |
299 |
6 |
Robert Palosaari |
1992 |
AC1392 |
VÄSBY SS |
|
50m |
29.15 |
267 |
7 |
Christoffer Andersson |
1994 |
AM3594 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
29.73 |
344 |
8 |
Joel Falk Hansson |
1994 |
AT7394 |
POLISEN |
|
50m |
30.48 |
253 |
9 |
Marcus Hagström |
1991 |
AQ5191 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
31.08 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
09 mars 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
09:41 |
|