2020-11-23   19:30:11
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

4_S
Gren 4, 100m Breaststroke Women 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
162  Höstman Joline  1988  MASS  AL2488  50 m  1:08.28   
22  Laukkanen Jenna  1995  FINLAND  95A962  50 m  1:09.85   
61  Liljedahl Katrine  1995  KVIK  9578AX  50 m  1:11.09   
85  Bengtsson Andrea  1991  GÖTEBORG  BW6691  50 m  1:11.78   
40  Letsiou Maria-Anna  1990  ARGIROUPOL    50 m  1:12.01   
252  Eriksson Jessica  1993  SÖDERTÖRN  AT2293  50 m  1:12.37   
340  Olofsson Sandra  1990  UDDEVALLA  AK8290  50 m  1:12.74   
167  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  1:12.88   
305  Thydén Sara  1989  VÄSBY SS  AL9289  50 m  1:12.90   
10  Eloranta Emilia  1997  FINLAND  97A312  50 m  1:13.11   
11  283  Westerlund Lina  1995  UPSALA S  BD5295  50 m  1:13.19   
12  221  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  50 m  1:13.22   
13  21  Rajakangas Sonja  1997  FINLAND  97A155  50 m  1:13.36   
14  268  Norrman Vendela  1995  TYRESÖ SS  AQ4495  50 m  1:14.05   
15  176  Lindberg Linnea  1996  SK NEPTUN  AL7696  50 m  1:14.10   
16  146  Ternblad Nellie  1995  SK LÖDDE  AI2295  50 m  1:14.44   
17  Jacobson Lotta  1998  FINLAND  98A307  50 m  1:14.72   
18  91  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  50 m  1:14.76   
19  301  Salih Milana  1997  VÄSBY SS  AX4697  50 m  1:14.81   
20  313  Berggren Lina  1998  VÄSTERÅS  AB7698  50 m  1:15.56   
21  28  Bergström Erika  1996  RaisU  96A630  50 m  1:15.74   
22  193  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  50 m  1:15.74   
23  273  Johansson Emelie  1996  TÄBY SIM  AN2496  50 m  1:15.95   
24  321  Bergström-Tronsmoen Silje  1991  VÄXJÖ SS  AS6491  50 m  1:16.01   
25  71  Sveronius Jennie  1994  BOLLNÄS SS  BG0694  50 m  1:16.17   
26  145  Ademar Karin  1993  SK LÖDDE  AG9493  50 m  1:16.59   
27  335  Nordin Carolina  1987  SS04  AL9287  50 m  1:16.63   
28  113  Lindgren Tilda  1997  KALMAR SS  AV6297  50 m  1:16.89   
29  290  Bäck Mikaela  1995  VÄSBY SS  AE9895  50 m  1:16.93   
30  229  Strömstedt Fanny  1996  SPÅRVÄGEN  AK4696  50 m  1:16.98   
31  310  Åkerström Emelie  1995  VÄSBY SS  AM6295  50 m  1:17.33   
32  222  Cedergårdh Frida  1995  SPÅRVÄGEN  BG6695  50 m  1:17.91   
33  259  Speiner Caroline  1994  SÖDERTÖRN  AZ0294  50 m  1:18.37   
34  212  Mcpheat Enya  1997  SKURU IK  AS4697  50 m  1:18.58   
35  317  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  50 m  1:18.99   
36  336  Thurfjell Julia  1994  SS04  BG3894  50 m  1:20.02   
37  243  Hultman Erika  1994  SK SYDSIM  AG2894  50 m  1:20.60   
38  307  Wahlund Emma  1998  VÄSBY SS  AB5298  50 m  1:20.86   
39  204  Mårtensson Elin  1993  SJÖBO SS  AT1893  25 m  1:08.74   
40  84  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  1:13.70   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  09:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner