2020-11-30   22:08:30
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

31_S
Gren 31, 50m Butterfly Women 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
258  Sjöström Sarah  1993  SÖDERTÖRN  BN4493  50 m  25.64   
95  Hansson Louise  1996  HS  AO1896  50 m  26.53   
216  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  50 m  27.68   
10  Kuutamo Sini  1995  FINLAND  95A215  50 m  27.74   
11  Laukkanen Noora  1993  FINLAND  93A392  50 m  27.76   
161  Höstman Isabelle  1990  MASS  BR8890  50 m  27.78   
158  Bånnsgård Miranda  1992  MASS  AY3492  50 m  27.91   
297  Lindkvist Josefin  1993  VÄSBY SS  AK4493  50 m  27.96   
152  Lindborg Ida  1994  MKK  AB0494  50 m  28.20   
10  348  Nord Therese  1993  POLISEN  AL7693  50 m  28.40   
11  Kurki Laura  1994  FINLAND  94A839  50 m  28.41   
12  48  Larsen Mette Mellbye  1995  Asker SK    50 m  28.67   
13  349  Rosenquist Ebba  1989  POLISEN  AI6489  50 m  28.68   
14  Elovirta Salla  1997  FINLAND  97A664  50 m  28.69   
15  165  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  50 m  28.73   
16  27  Mäki Laura  1997  RaisU  97A073  50 m  28.86   
17  187  Podéus Elin  1997  NKK  AE8297  50 m  28.87   
18  320  Andersson Madelene  1991  VÄXJÖ SS  BX0891  50 m  28.91   
19  330  Johansson Vera  1995  ÖSA  AQ2695  50 m  28.92   
20  82  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  50 m  29.07   
21  155  Tran Cassandra  1997  MKK  AN5697  50 m  29.11   
22  324  Johansson Lina  1994  VÄXJÖ SS  AF0694  50 m  29.14   
23  278  Uusaro Alexandra  1995  TÄBY SIM  AN0295  50 m  29.15   
24  189  Dollmayer Wanda  1996  SK RAN  AL6696  50 m  29.17   
25  275  Karell Emma  1994  TÄBY SIM  AZ0694  50 m  29.21   
26  237  Schwartz Jennifer  1994  STRÄNGNÄS  AD8694  50 m  29.26   
27  149  Börnfors Frida  1994  MKK  AP9494  50 m  29.30   
28  215  Adolfsson Caroline  1993  SKÖVDE SS  AE4293  50 m  29.35   
29  255  Klarén Lovisa  1992  SÖDERTÖRN  AK1692  50 m  29.42   
30  128  Andersson-Ekström Caroline  1994  LANDSKRONA  AE9494  50 m  29.52   
31  179  Mattsson Rebecca  1995  SK NEPTUN  AQ0295  50 m  29.72   
32  274  Johansson Mathilda  1991  TÄBY SIM  CB2491  50 m  29.75   
33  293  Hedman Felicia  1995  VÄSBY SS  BR6895  50 m  29.87   
34  308  Wiiand Agnes  1997  VÄSBY SS  AM1497  50 m  29.88   
35  331  Jonsson Anna  1994  ÖSA  AK3694  50 m  29.96   
36  221  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  50 m  29.99   
37  327  Stillman Ebba  1996  VÄXJÖ SS  AH9496  50 m  30.27   
38  132  Vater Clara  1997  LANDSKRONA  AH7497  50 m  30.46   
39  61  Liljedahl Katrine  1995  KVIK  9578AX  50 m  30.56   
40  46  Bolstad Marte Kristinesdatter  1995  Asker SK    50 m  30.57   
41  219  Stenhammar Emelie  1993  SKÖVDE SS  BH4293  50 m  30.63   
42  53  Bender Daniella  1996  KVIK  9616AB  50 m  30.65   
43  17  Palovuori Mira  1997  FINLAND  97A376  50 m  30.70   
44  Eloranta Emilia  1997  FINLAND  97A312  50 m  30.77   
45  311  Berggren Elin  1996  VÄSTERÅS  AG5296  50 m  30.94   
46  90  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  50 m  31.94   
47  112  Lewton Josefin  1997  KALMAR SS  BF0297  50 m  31.96   
48  244  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  50 m  32.31   
49  71  Sveronius Jennie  1994  BOLLNÄS SS  BG0694  50 m  32.77   
50  15  Upanne Lotta  1998  FINLAND  98A195  50 m  33.07   
51  202  Andersson Augusta  1997  SJÖBO SS  AM9297  50 m  33.17   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  09:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner