2020-12-01   10:08:59
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

3_S
Gren 3, 50m Breaststroke Men 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
37  Samilidis Panagiotis  1993  ARGIROUPOL    50 m  27.64   
26  Provorkov Filipp  1988  ESTONIA    50 m  27.93   
352  Panteleimon Pantis  1991  HELLENIC    50 m  28.13   
241  Skagius Johannes  1995  SUNDSVALL  AH8595  50 m  28.21   
12  Pokkinen Tuomas  1995  FINLAND  95A815  50 m  28.66   
16  Liukkonen Ari-Pekka  1989  FINLAND  89A286  50 m  28.83   
20  Wihanto William  1994  FINLAND  94A747  50 m  28.85   
59  Klingberg Emil  1987  KVIK  8705AB  50 m  29.05   
185  Tour Niklas  1989  SK NEPTUN  AQ3789  50 m  29.06   
10  299  Palosaari Robert  1992  VÄSBY SS  AC1392  50 m  29.15   
11  147  Zeidler Jacob  1994  SK LÖDDE  AB5394  50 m  29.19   
12  32  Dragne Dan  1989  BUCHAREST    50 m  29.50   
13  35  Gradinaru Andrei Razvan  1995  CONSTANTA    50 m  29.50   
14  182  Ridell Patric  1993  SK NEPTUN  AJ7393  50 m  29.64   
15  339  Koch Gulliver  1992  UDDEVALLA  AC7592  50 m  29.66   
16  267  Andersson Christoffer  1994  TYRESÖ SS  AM3594  50 m  29.73   
17  291  Fürst Andreas  1990  VÄSBY SS  AE1990  50 m  29.82   
18  328  Glifberg Martin  1992  YSTADS SS  AG8392  50 m  29.87   
19  24  Kostesic Michael  1986  PK ARENA    50 m  29.90   
20  238  Dahlgren Johan  1986  SUNDSVALL  AB4986  50 m  30.11   
21  338  Elofsson Andreas  1995  UDDEVALLA  AF3995  50 m  30.19   
22  344  Falk Hansson Joel  1994  POLISEN  AT7394  50 m  30.48   
23  104  Dobrescu Sebastian  1994  JÖNKÖPING  AC0794  50 m  30.56   
24  134  Ladeborn Isak  1988  SK LAXEN  AA7988  50 m  30.62   
25  135  Löfgren Joakim  1992  SK LAXEN  AK8592  50 m  30.68   
26  190  Klügel Victor  1995  S 71  AC8595  50 m  30.68   
27  133  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  50 m  30.79   
28  253  Hagström Marcus  1991  SÖDERTÖRN  AQ5191  50 m  31.08   
29  67  Sainis Emil  1992  KVIK  9207AC  50 m  31.38   
30  121  Vestin Simon  1992  KARLSTAD  AK5392  50 m  31.40   
31  282  Goltermann Janne  1989  UPSALA S  AC7389  50 m  31.71   
32  14  Naumanen Konsta  1996  FINLAND  96A160  50 m  31.73   
33  284  Zarebski Pierre  1992  UPSALA S  AF0592  50 m  32.09   
34  77  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  50 m  32.24   
35  47  Hagby Andreas Manum  1995  Asker SK    50 m  32.39   
36  239  Dzihic Benjamin  1997  SUNDSVALL  AO0397  50 m  32.55   
37  236  Karlsson Christian  1993  STRÄNGNÄS  AK0593  50 m  32.70   
38  76  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  50 m  33.14   
39  127  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  29.11   
40  93  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  29.69   
41  137  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  31.19   
42  87  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  25 m  32.67   
43  224  Henriksson Tobias  1996  SPÅRVÄGEN  AN4796  25 m  33.26   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  09:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner