2020-11-29   06:11:44
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

28_S
Gren 28, 50m Freestyle Men 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
228  Nystrand Stefan  1981  SPÅRVÄGEN  AB1181  50 m  22.04   
184  Stymne Petter  1983  SK NEPTUN  AB6983  50 m  22.70   
186  Vikström Christoffer  1987  SK NEPTUN  AB7987  50 m  23.23   
172  Flodqvist Pontus  1988  SK NEPTUN  AB5388  50 m  23.38   
151  Hjelm Måns  1992  MKK  AC7992  50 m  23.66   
350  Kurkinen Toni  1989  SK NEPTUN  AV9189  50 m  23.66   
159  Carlsen Christoffer  1992  MASS  AM1192  50 m  23.88   
178  Magnusson Linus  1990  SK NEPTUN  AB4790  50 m  23.90   
148  Bengtsson Johan  1991  MKK  AP8191  50 m  23.91   
10  42  Kontopoulos Konstantinos  1994  KALAMATA    50 m  24.06   
11  139  Ekström Oscar  1994  LASS  AA2994  50 m  24.14   
12  341  Risebrandt Fredrich  1992  UDDEVALLA  AF1392  50 m  24.22   
13  143  Palmqvist Pontus  1991  LASS  AV7391  50 m  24.23   
14  191  Myhrberg Andreas  1993  S 71  AI6593  50 m  24.24   
15  230  Sundin Konstantin  1987  SPÅRVÄGEN  AE9987  50 m  24.37   
16  322  Dahlberg Martin  1992  VÄXJÖ SS  AS7192  50 m  24.37   
17  121  Vestin Simon  1992  KARLSTAD  AK5392  50 m  24.48   
18  325  Jonsson Jesper  1993  VÄXJÖ SS  AS9393  50 m  24.60   
19  241  Skagius Johannes  1995  SUNDSVALL  AH8595  50 m  24.64   
20  207  Mikaelsson Oskar  1995  SKELLEFTEÅ  AA1195  50 m  24.78   
21  265  Karlsson Tobias  1991  TUREBERG  AD5991  50 m  24.87   
22  123  Hörndahl Viktor  1995  KUNGSBACKA  AT5395  50 m  24.88   
23  131  Schön-Svensson Adam  1991  LANDSKRONA  AD9791  50 m  24.91   
24  122  Eriksson Gustav  1994  KUNGSBACKA  AB9394  50 m  24.92   
25  129  Christensson Filip  1991  LANDSKRONA  AG5791  50 m  24.92   
26  208  Nordenberg Philip  1992  SKELLEFTEÅ  AR8392  50 m  25.08   
27  23  Pöytäkivi Riku  1993  FINLAND    50 m  25.10   
28  144  Sjöberg Grim  1995  LASS  AB2995  50 m  25.20   
29  298  Ozerov Alexander  1996  VÄSBY SS  AS0396  50 m  25.28   
30  225  Karlsson Adam  1994  SPÅRVÄGEN  AC7594  50 m  25.51   
31  267  Andersson Christoffer  1994  TYRESÖ SS  AM3594  50 m  25.52   
32  141  Lindborg Kalle  1994  LASS  AX1994  50 m  25.60   
33  120  Vestin Alexander  1996  KARLSTAD  AG8396  50 m  25.78   
34  210  Lindström Niklas  1991  SKURU IK  AQ6991  50 m  25.81   
35  238  Dahlgren Johan  1986  SUNDSVALL  AB4986  50 m  26.15   
36  73  Svedberg Filip  1997  BURTRÄSK  AJ0197  50 m  26.35   
37  127  Arvidsson Anton  1994  KUNGÄLV  AF1594  25 m  23.35   
38  266  Wangel Axel  1994  TUREBERG  AJ2994  25 m  23.86   
39  337  Carlsson Mattias  1990  UDDEVALLA  AP3590  25 m  24.09   
40  83  Kotevski Alexander  1994  ESKILSTUNA  AI8994  25 m  24.39   
41  115  Melin Mattias  1991  KANAANS SS  AI0591  25 m  24.60   
42  253  Hagström Marcus  1991  SÖDERTÖRN  AQ5191  25 m  24.78   
43  137  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  24.99   
44  248  Kesenci Alexander  1995  SÖDERTÄLJE  AK7195  25 m  25.16   
45  247  Hansson Theodor  1994  SÖDERTÄLJE  AG8394  25 m  25.20   
46  224  Henriksson Tobias  1996  SPÅRVÄGEN  AN4796  25 m  25.95   
47  246  Gradin André  1994  SÖDERTÄLJE  AN1194  25 m  26.14   
48  190  Klügel Victor  1995  S 71  AC8595  25 m  26.77   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  09:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner