2020-11-29   06:00:53
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

20_S
Gren 20, 100m Breaststroke Men 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
37  Samilidis Panagiotis  1993  ARGIROUPOL    50 m  1:01.10   
241  Skagius Johannes  1995  SUNDSVALL  AH8595  50 m  1:01.61   
352  Panteleimon Pantis  1991  HELLENIC    50 m  1:02.54   
26  Provorkov Filipp  1988  ESTONIA    50 m  1:02.82   
59  Klingberg Emil  1987  KVIK  8705AB  50 m  1:03.92   
20  Wihanto William  1994  FINLAND  94A747  50 m  1:04.34   
185  Tour Niklas  1989  SK NEPTUN  AQ3789  50 m  1:04.36   
147  Zeidler Jacob  1994  SK LÖDDE  AB5394  50 m  1:04.40   
299  Palosaari Robert  1992  VÄSBY SS  AC1392  50 m  1:04.50   
10  291  Fürst Andreas  1990  VÄSBY SS  AE1990  50 m  1:04.56   
11  43  Myren Sami  1991  HSS  91A093  50 m  1:04.75   
12  16  Liukkonen Ari-Pekka  1989  FINLAND  89A286  50 m  1:04.87   
13  338  Elofsson Andreas  1995  UDDEVALLA  AF3995  50 m  1:05.43   
14  32  Dragne Dan  1989  BUCHAREST    50 m  1:05.50   
15  328  Glifberg Martin  1992  YSTADS SS  AG8392  50 m  1:05.89   
16  267  Andersson Christoffer  1994  TYRESÖ SS  AM3594  50 m  1:05.98   
17  35  Gradinaru Andrei Razvan  1995  CONSTANTA    50 m  1:06.00   
18  182  Ridell Patric  1993  SK NEPTUN  AJ7393  50 m  1:06.29   
19  339  Koch Gulliver  1992  UDDEVALLA  AC7592  50 m  1:06.55   
20  104  Dobrescu Sebastian  1994  JÖNKÖPING  AC0794  50 m  1:07.12   
21  344  Falk Hansson Joel  1994  POLISEN  AT7394  50 m  1:07.32   
22  284  Zarebski Pierre  1992  UPSALA S  AF0592  50 m  1:07.49   
23  133  Bjärudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  50 m  1:07.50   
24  135  Löfgren Joakim  1992  SK LAXEN  AK8592  50 m  1:07.59   
25  238  Dahlgren Johan  1986  SUNDSVALL  AB4986  50 m  1:07.86   
26  190  Klügel Victor  1995  S 71  AC8595  50 m  1:08.40   
27  253  Hagström Marcus  1991  SÖDERTÖRN  AQ5191  50 m  1:08.53   
28  14  Naumanen Konsta  1996  FINLAND  96A160  50 m  1:08.79   
29  77  Olsson Fredrik  1994  ELFSBORG  AN2994  50 m  1:09.51   
30  316  Kanth Linus  1991  VÄSTERÅS  AP5991  50 m  1:09.81   
31  67  Sainis Emil  1992  KVIK  9207AC  50 m  1:09.92   
32  239  Dzihic Benjamin  1997  SUNDSVALL  AO0397  50 m  1:10.12   
33  87  Ehrnberg Oskar  1997  GÖTEBORG  AP0597  50 m  1:11.66   
34  76  Engfors-Nyqvist Sebastian  1996  ELFSBORG  AB9996  50 m  1:12.21   
35  137  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  50 m  1:12.69   
36  58  Jørgensen Jacob M.  1997  KVIK  9737AB  50 m  1:13.58   
37  116  Björck-Teuscher Anton  1993  KARLSTAD  AH7593  50 m  1:14.34   
38  224  Henriksson Tobias  1996  SPÅRVÄGEN  AN4796  50 m  1:15.65   
39  235  Morgan Alexander  1996  SKK  AE9796  25 m  1:02.34   
40  134  Ladeborn Isak  1988  SK LAXEN  AA7988  25 m  1:02.38   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  09:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner