2020-11-29   05:59:52
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

17_S
Gren 17, 100m Freestyle Women 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
258  Sjöström Sarah  1993  SÖDERTÖRN  BN4493  50 m  53.29   
13  Seppälä Hanna-Maria  1984  FINLAND  84A012  50 m  54.93   
95  Hansson Louise  1996  HS  AO1896  50 m  55.43   
262  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  50 m  56.31   
297  Lindkvist Josefin  1993  VÄSBY SS  AK4493  50 m  56.65   
Kurki Laura  1994  FINLAND  94A839  50 m  56.81   
216  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  50 m  57.60   
66  Petersen Julie Brøndum  1994  KVIK  9456AG  50 m  57.64   
189  Dollmayer Wanda  1996  SK RAN  AL6696  50 m  57.87   
10  103  Carlén Erika  1994  JÖNKÖPING  AM5294  50 m  57.88   
11  140  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  50 m  58.09   
12  165  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  50 m  58.19   
13  175  Lajunen Laura  1992  SK NEPTUN  CG2692  50 m  58.24   
14  213  Pavlu Lewin Marlene  1997  SKURU IK  AH9497  50 m  58.46   
15  312  Berggren Frida  1994  VÄSTERÅS  AE1894  50 m  58.53   
16  161  Höstman Isabelle  1990  MASS  BR8890  50 m  58.74   
17  17  Palovuori Mira  1997  FINLAND  97A376  50 m  58.89   
18  349  Rosenquist Ebba  1989  POLISEN  AI6489  50 m  59.31   
19  Elovirta Salla  1997  FINLAND  97A664  50 m  59.55   
20  217  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  50 m  59.65   
21  218  Johansson Caroline  1992  SKÖVDE SS  AH7892  50 m  59.66   
22  110  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  50 m  59.69   
23  303  Sjösten Emma  1996  VÄSBY SS  AG2496  50 m  59.74   
24  106  Galic Maria  1995  JÖNKÖPING  AD9495  50 m  59.85   
25  72  Åhlström Matilda  1991  BOLLNÄS SS  BV9891  50 m  59.86   
26  330  Johansson Vera  1995  ÖSA  AQ2695  50 m  59.96   
27  149  Börnfors Frida  1994  MKK  AP9494  50 m  1:00.25   
28  215  Adolfsson Caroline  1993  SKÖVDE SS  AE4293  50 m  1:00.51   
29  222  Cedergårdh Frida  1995  SPÅRVÄGEN  BG6695  50 m  1:00.55   
30  293  Hedman Felicia  1995  VÄSBY SS  BR6895  50 m  1:00.75   
31  97  Eriksen Ida  1997  JÄRFÄLLA S  AD4497  50 m  1:00.78   
32  82  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  50 m  1:00.82   
33  54  Grundtvig Iben  1997  KVIK  9762AK  50 m  1:01.25   
34  86  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  50 m  1:01.68   
35  256  Klasson Carin  1995  SÖDERTÖRN  BB4695  50 m  1:01.68   
36  48  Larsen Mette Mellbye  1995  Asker SK    50 m  1:01.90   
37  50  Smith Majken  1997  Asker SK    50 m  1:02.32   
38  89  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  50 m  1:02.38   
39  289  Bäck Emelie  1996  VÄSBY SS  AE4696  50 m  1:02.39   
40  333  Rigbäck Alice  1994  ÖSA  AT8294  50 m  1:02.59   
41  74  Halldén Louise  1998  DANDERYD  AW2498  50 m  1:02.81   
42  232  Wallén Cecilia  1995  SPÅRVÄGEN  BG5895  50 m  1:03.15   
43  255  Klarén Lovisa  1992  SÖDERTÖRN  AK1692  25 m  57.73   
44  331  Jonsson Anna  1994  ÖSA  AK3694  25 m  57.82   
45  102  Åström Karin  1996  JÄRFÄLLA S  AI8896  25 m  58.68   
46  286  Öhman Emma  1997  WISBY SS  AL8297  25 m  1:03.48   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  09:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner