2020-11-29   05:13:03
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

12_S
Gren 12, 50m Freestyle Women 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
258  Sjöström Sarah  1993  SÖDERTÖRN  BN4493  50 m  24.63   
Kurki Laura  1994  FINLAND  94A839  50 m  25.68   
262  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  50 m  26.02   
297  Lindkvist Josefin  1993  VÄSBY SS  AK4493  50 m  26.02   
103  Carlén Erika  1994  JÖNKÖPING  AM5294  50 m  26.51   
165  Rosén Anna  1994  MASS  AD2894  50 m  26.55   
66  Petersen Julie Brøndum  1994  KVIK  9456AG  50 m  26.87   
303  Sjösten Emma  1996  VÄSBY SS  AG2496  50 m  26.96   
17  Palovuori Mira  1997  FINLAND  97A376  50 m  27.00   
10  72  Åhlström Matilda  1991  BOLLNÄS SS  BV9891  50 m  27.05   
11  161  Höstman Isabelle  1990  MASS  BR8890  50 m  27.13   
12  189  Dollmayer Wanda  1996  SK RAN  AL6696  50 m  27.13   
13  Elovirta Salla  1997  FINLAND  97A664  50 m  27.22   
14  140  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  50 m  27.30   
15  218  Johansson Caroline  1992  SKÖVDE SS  AH7892  50 m  27.37   
16  175  Lajunen Laura  1992  SK NEPTUN  CG2692  50 m  27.38   
17  255  Klarén Lovisa  1992  SÖDERTÖRN  AK1692  50 m  27.48   
18  149  Börnfors Frida  1994  MKK  AP9494  50 m  27.49   
19  Hyland Ashleigh  1989  INVICTUS    50 m  27.54   
20  293  Hedman Felicia  1995  VÄSBY SS  BR6895  50 m  27.57   
21  215  Adolfsson Caroline  1993  SKÖVDE SS  AE4293  50 m  27.62   
22  330  Johansson Vera  1995  ÖSA  AQ2695  50 m  27.73   
23  348  Nord Therese  1993  POLISEN  AL7693  50 m  27.73   
24  333  Rigbäck Alice  1994  ÖSA  AT8294  50 m  27.74   
25  82  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  50 m  27.82   
26  Eloranta Emilia  1997  FINLAND  97A312  50 m  27.87   
27  54  Grundtvig Iben  1997  KVIK  9762AK  50 m  27.91   
28  217  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  50 m  28.05   
29  237  Schwartz Jennifer  1994  STRÄNGNÄS  AD8694  50 m  28.13   
30  349  Rosenquist Ebba  1989  POLISEN  AI6489  50 m  28.18   
31  48  Larsen Mette Mellbye  1995  Asker SK    50 m  28.27   
32  274  Johansson Mathilda  1991  TÄBY SIM  CB2491  50 m  28.28   
33  53  Bender Daniella  1996  KVIK  9616AB  50 m  28.47   
34  61  Liljedahl Katrine  1995  KVIK  9578AX  50 m  28.49   
35  11  Laukkanen Noora  1993  FINLAND  93A392  50 m  28.58   
36  179  Mattsson Rebecca  1995  SK NEPTUN  AQ0295  50 m  28.78   
37  91  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  50 m  28.79   
38  324  Johansson Lina  1994  VÄXJÖ SS  AF0694  50 m  28.81   
39  46  Bolstad Marte Kristinesdatter  1995  Asker SK    50 m  28.97   
40  132  Vater Clara  1997  LANDSKRONA  AH7497  50 m  29.65   
41  146  Ternblad Nellie  1995  SK LÖDDE  AI2295  50 m  29.79   
42  128  Andersson-Ekström Caroline  1994  LANDSKRONA  AE9494  50 m  29.83   
43  Jacobson Lotta  1998  FINLAND  98A307  50 m  30.81   
44  302  Salomonsson Nadja  1992  VÄSBY SS  AD2892  25 m  26.17   
45  270  Ericsson Lovisa  1993  TÄBY SIM  AH3293  25 m  26.34   
46  86  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  26.99   
47  331  Jonsson Anna  1994  ÖSA  AK3694  25 m  27.06   
48  84  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  27.91   
49  85  Bengtsson Andrea  1991  GÖTEBORG  BW6691  25 m  27.93   
50  89  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  28.53   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  09:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner