2020-11-30   21:55:46
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Heatlista Gren 9
Heatlista 
 
  Tävling  Swedish Grand Prix 2    Utskriftsdatum  09 mars 2013   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  09:41   
  Arrangör  SSF/SK Neptun         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  09 mars 2013         
 
 
 
Gren 9, 200m Butterfly Men  Försök (2) 
Heat 1 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
63  Frederik Nerving  1997  9771AP  KVIK  DEN  50m  2:23.37 
108  Emil Gustavsson  1995  AD9995  JÖNKÖPING    50m  2:19.49 
153  Nicolas Nord  1994  AL4194  MKK    50m  2:13.88 
141  Kalle Lindborg  1994  AX1994  LASS    50m  2:10.67 
343  Jesper Björk  1993  AU5793  POLISEN    50m  2:02.72 
117  Oskar Holm  1993  AP9993  KARLSTAD    50m  2:08.55 
64  Marc Bach Nielsen  1994  9495AG  KVIK  DEN  50m  2:11.80 
Tony Eriksson  1995  95A861  FINLAND  FIN  50m  2:16.39 
332  Roman Plakhotnyi  1993  BD1393  ÖSA    50m  2:20.15 
246  André Gradin  1994  AN1194  SÖDERTÄLJE    25m  2:16.59 

 
Heat 2 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
73  Filip Svedberg  1997  AJ0197  BURTRÄSK    50m  2:23.23 
118  Oskar Olsson  1995  AN7395  KARLSTAD    50m  2:17.48 
130  Johan Norén  1986  AF9186  LANDSKRONA    50m  2:13.76 
57  Rasmus Härstedt  1994  9455AA  KVIK  DEN  50m  2:09.85 
38  Andreas Vazaios  1994    ARGIROUPOL  GRE  50m  2:00.05 
19  Mika Sola  1991  91A143  FINLAND  FIN  50m  2:05.72 
292  Markus Fürst  1996  AA2196  VÄSBY SS    50m  2:11.02 
81  Fredrik Ekesten  1995  AX5395  SK ENA    50m  2:14.64 
157  Joachim Bratt  1995  AE6395  MASS    50m  2:19.88 
124  Anton Johansson  1996  AJ5996  KUNGSBACKA    25m  2:11.63 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  09:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner