2020-11-30   22:03:04
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Heatlista Gren 8
Heatlista 
 
  Tävling  Swedish Grand Prix 2    Utskriftsdatum  09 mars 2013   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  09:41   
  Arrangör  SSF/SK Neptun         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  09 mars 2013         
 
 
 
Gren 8, 50m Backstroke Women  Försök (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
165  Anna Rosén  1994  AD2894  MASS    25m  31.93 
Salla Elovirta  1997  97A664  FINLAND  FIN  25m  31.46 
170  Christine Ekman  1994  AE8294  SK NEPTUN    25m  31.48 
333  Alice Rigbäck  1994  AT8294  ÖSA    25m  32.74 
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
244  Malin Johansson  1997  AL0497  SK SYDSIM    50m  34.43 
279  Micaela Ödling  1990  AM6890  TÄBY SIM    50m  31.97 
15  Lotta Upanne  1998  98A195  FINLAND  FIN  50m  31.52 
53  Daniella Bender  1996  9616AB  KVIK  DEN  50m  30.98 
154  Linnéa Olsson  1994  BX0494  MKK    50m  30.21 
103  Erika Carlén  1994  AM5294  JÖNKÖPING    50m  30.59 
329  Dinah Jönsson  1998  AN6498  YSTADS SS    50m  31.29 
161  Isabelle Höstman  1990  BR8890  MASS    50m  31.69 
132  Clara Vater  1997  AH7497  LANDSKRONA    50m  32.69 
92  Paulina Björkbacka  1995  AY6295  HARNÄS SKU    25m  31.24 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
237  Jennifer Schwartz  1994  AD8694  STRÄNGNÄS    50m  33.49 
293  Felicia Hedman  1995  BR6895  VÄSBY SS    50m  31.96 
114  Linnea Wranå  1998  AO1898  KALMAR SS    50m  31.49 
138  Madelene Andersson  1995  BH3495  LASS    50m  30.89 
152  Ida Lindborg  1994  AB0494  MKK    50m  29.90 
334  Linda Eriksson  1991  AI4891  SS04    50m  30.38 
220  Sofia Svensson  1993  AF0893  SKÖVDE SS    50m  31.12 
219  Emelie Stenhammar  1993  BH4293  SKÖVDE SS    50m  31.62 
263  Ellen Olsson  1995  AA3695  SK TRITON    50m  32.05 
260  Vilma Unnermark  1997  AI9697  SÖDERTÖRN    25m  31.02 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
41  Aikaterini Tsernotopoulou  1995    ARGIROUPOL  GRE  50m  33.02 
89  Alfhild Kristensson  1999  AI6699  GÖTEBORG    50m  31.96 
294  Jaqueline Hippi  1996  AJ8496  VÄSBY SS    50m  31.46 
171  Jessica Eriksson  1995  AH0895  SK NEPTUN    50m  30.83 
262  Magdalena Kuras  1988  AR9288  SK TRITON    50m  28.75 
255  Lovisa Klarén  1992  AK1692  SÖDERTÖRN    50m  30.24 
231  Emma Wahlström  1994  AF9294  SPÅRVÄGEN    50m  31.06 
112  Josefin Lewton  1997  BF0297  KALMAR SS    50m  31.57 
281  Linnéa Carlsson  1998  AC8298  UPSALA S    50m  31.99 
86  Linnéa Bielicz  1994  BJ3294  GÖTEBORG    25m  30.35 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  09:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner