2020-11-23   21:06:22
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Heatlista Gren 6
Heatlista 
 
  Tävling  Swedish Grand Prix 2    Utskriftsdatum  09 mars 2013   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  09:41   
  Arrangör  SSF/SK Neptun         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  09 mars 2013         
 
 
 
Gren 6, 100m Butterfly Women  Försök (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
237  Jennifer Schwartz  1994  AD8694  STRÄNGNÄS    50m  1:12.26 
296  Isabell Kjellberg  1997  AR7497  VÄSBY SS    50m  1:09.88 
202  Augusta Andersson  1997  AM9297  SJÖBO SS    50m  1:10.07 
               
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
128  Caroline Andersson-Ekström  1994  AE9494  LANDSKRONA    50m  1:08.63 
324  Lina Johansson  1994  AF0694  VÄXJÖ SS    50m  1:06.35 
48  Mette Mellbye Larsen  1995    Asker SK  NOR  50m  1:05.38 
308  Agnes Wiiand  1997  AM1497  VÄSBY SS    50m  1:03.54 
95  Louise Hansson  1996  AO1896  HS    50m  59.23 
10  Sini Kuutamo  1995  95A215  FINLAND  FIN  50m  1:02.58 
330  Vera Johansson  1995  AQ2695  ÖSA    50m  1:04.95 
27  Laura Mäki  1997  97A073  RaisU  FIN  50m  1:05.99 
256  Carin Klasson  1995  BB4695  SÖDERTÖRN    50m  1:07.01 
106  Maria Galic  1995  AD9495  JÖNKÖPING    50m  1:09.62 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
287  Jennie Andersson  1993  AD2893  VÄSBY SS    50m  1:07.84 
327  Ebba Stillman  1996  AH9496  VÄXJÖ SS    50m  1:06.34 
44  Erica Granesäter  1984  84A033  IF ÅLAND  FIN  50m  1:05.30 
349  Ebba Rosenquist  1989  AI6489  POLISEN    50m  1:03.24 
107  Martina Granström  1991  BF3691  JÖNKÖPING    50m  58.07 
297  Josefin Lindkvist  1993  AK4493  VÄSBY SS    50m  1:02.47 
155  Cassandra Tran  1997  AN5697  MKK    50m  1:04.80 
320  Madelene Andersson  1991  BX0891  VÄXJÖ SS    50m  1:05.57 
288  Emma Arkenstrand  1994  AE3894  VÄSBY SS    50m  1:06.57 
90  Inez Kristensson  1997  AK1897  GÖTEBORG    50m  1:09.60 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
311  Elin Berggren  1996  AG5296  VÄSTERÅS    50m  1:07.46 
221  Jessica Billquist  1996  AV1496  SPÅRVÄGEN    50m  1:06.31 
275  Emma Karell  1994  AZ0694  TÄBY SIM    50m  1:05.07 
187  Elin Podéus  1997  AE8297  NKK    50m  1:03.20 
258  Sarah Sjöström  1993  BN4493  SÖDERTÖRN    50m  56.79 
11  Noora Laukkanen  1993  93A392  FINLAND  FIN  50m  1:01.85 
348  Therese Nord  1993  AL7693  POLISEN    50m  1:04.40 
278  Alexandra Uusaro  1995  AN0295  TÄBY SIM    50m  1:05.46 
82  Rebecka Gustafsson  1998  AH4698  SK ENA    50m  1:06.53 
46  Marte Kristinesdatter Bolstad  1995    Asker SK  NOR  50m  1:09.04 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  09:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner