2020-11-23   20:43:04
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Startlist Event 31
Startlist 
 
  Competition name  Swedish Grand Prix 2    Print Date  10 March 2013   
  Competition place  Stockholm    Print Time  08:10   
  Organizer  SSF/SK Neptun         
  Pool  50m         
  Competition date  09 March 2013         
 
 
 
Event 31, 50m Butterfly Women  Heats (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
               
               
15  Lotta Upanne  1998  98A195  FINLAND  FIN  50m  33.07 
244  Malin Johansson  1997  AL0497  SK SYDSIM    50m  32.31 
90  Inez Kristensson  1997  AK1897  GÖTEBORG    50m  31.94 
112  Josefin Lewton  1997  BF0297  KALMAR SS    50m  31.96 
71  Jennie Sveronius  1994  BG0694  BOLLNÄS SS    50m  32.77 
202  Augusta Andersson  1997  AM9297  SJÖBO SS    50m  33.17 
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
Emilia Eloranta  1997  97A312  FINLAND  FIN  50m  30.77 
53  Daniella Bender  1996  9616AB  KVIK  DEN  50m  30.65 
61  Katrine Liljedahl  1995  9578AX  KVIK  DEN  50m  30.56 
327  Ebba Stillman  1996  AH9496  VÄXJÖ SS    50m  30.27 
331  Anna Jonsson  1994  AK3694  ÖSA    50m  29.96 
221  Jessica Billquist  1996  AV1496  SPÅRVÄGEN    50m  29.99 
132  Clara Vater  1997  AH7497  LANDSKRONA    50m  30.46 
46  Marte Kristinesdatter Bolstad  1995    Asker SK  NOR  50m  30.57 
17  Mira Palovuori  1997  97A376  FINLAND  FIN  50m  30.70 
311  Elin Berggren  1996  AG5296  VÄSTERÅS    50m  30.94 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
179  Rebecca Mattsson  1995  AQ0295  SK NEPTUN    50m  29.72 
278  Alexandra Uusaro  1995  AN0295  TÄBY SIM    50m  29.15 
187  Elin Podéus  1997  AE8297  NKK    50m  28.87 
348  Therese Nord  1993  AL7693  POLISEN    50m  28.40 
10  Sini Kuutamo  1995  95A215  FINLAND  FIN  50m  27.74 
158  Miranda Bånnsgård  1992  AY3492  MASS    50m  27.91 
Salla Elovirta  1997  97A664  FINLAND  FIN  50m  28.69 
82  Rebecka Gustafsson  1998  AH4698  SK ENA    50m  29.07 
215  Caroline Adolfsson  1993  AE4293  SKÖVDE SS    50m  29.35 
308  Agnes Wiiand  1997  AM1497  VÄSBY SS    50m  29.88 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
128  Caroline Andersson-Ekström  1994  AE9494  LANDSKRONA    50m  29.52 
324  Lina Johansson  1994  AF0694  VÄXJÖ SS    50m  29.14 
27  Laura Mäki  1997  97A073  RaisU  FIN  50m  28.86 
152  Ida Lindborg  1994  AB0494  MKK    50m  28.20 
216  Céline Bertrand  1995  AB7295  SKÖVDE SS    50m  27.68 
161  Isabelle Höstman  1990  BR8890  MASS    50m  27.78 
349  Ebba Rosenquist  1989  AI6489  POLISEN    50m  28.68 
330  Vera Johansson  1995  AQ2695  ÖSA    50m  28.92 
149  Frida Börnfors  1994  AP9494  MKK    50m  29.30 
293  Felicia Hedman  1995  BR6895  VÄSBY SS    50m  29.87 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
255  Lovisa Klarén  1992  AK1692  SÖDERTÖRN    50m  29.42 
155  Cassandra Tran  1997  AN5697  MKK    50m  29.11 
165  Anna Rosén  1994  AD2894  MASS    50m  28.73 
297  Josefin Lindkvist  1993  AK4493  VÄSBY SS    50m  27.96 
258  Sarah Sjöström  1993  BN4493  SÖDERTÖRN    50m  25.64 
11  Noora Laukkanen  1993  93A392  FINLAND  FIN  50m  27.76 
48  Mette Mellbye Larsen  1995    Asker SK  NOR  50m  28.67 
320  Madelene Andersson  1991  BX0891  VÄXJÖ SS    50m  28.91 
237  Jennifer Schwartz  1994  AD8694  STRÄNGNÄS    50m  29.26 
274  Mathilda Johansson  1991  CB2491  TÄBY SIM    50m  29.75 

 
 

Generated by WinGrodan 1.21.01  Print Date  10 March 2013 
Licensed to: Simklubben Neptun  Print Time  08:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner