2020-11-29   05:39:02
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Startlist Event 29
Startlist 
 
  Competition name  Swedish Grand Prix 2    Print Date  10 March 2013   
  Competition place  Stockholm    Print Time  08:10   
  Organizer  SSF/SK Neptun         
  Pool  50m         
  Competition date  09 March 2013         
 
 
 
Event 29, 200m Breaststroke Women  Heats (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
               
               
               
113  Tilda Lindgren  1997  AV6297  KALMAR SS    25m  2:37.73 
336  Julia Thurfjell  1994  BG3894  SS04    50m  2:53.01 
84  Amanda Persson  1996  AA5296  FILIPSTAD    25m  2:37.49 
               
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
335  Carolina Nordin  1987  AL9287  SS04    50m  2:49.07 
193  Lina Berg  1996  AF0696  S 02    50m  2:45.95 
340  Sandra Olofsson  1990  AK8290  UDDEVALLA    50m  2:42.43 
85  Andrea Bengtsson  1991  BW6691  GÖTEBORG    50m  2:37.70 
40  Maria-Anna Letsiou  1990    ARGIROUPOL  GRE  50m  2:31.43 
146  Nellie Ternblad  1995  AI2295  SK LÖDDE    50m  2:36.99 
221  Jessica Billquist  1996  AV1496  SPÅRVÄGEN    50m  2:39.16 
310  Emelie Åkerström  1995  AM6295  VÄSBY SS    50m  2:45.55 
307  Emma Wahlund  1998  AB5298  VÄSBY SS    50m  2:47.78 
               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
317  Andréa Persson  1999  AB5899  VÄSTERÅS    50m  2:48.99 
91  Viktoria Reinhold  1996  AW9696  GÖTEBORG    50m  2:45.75 
166  Emma Westman  1993  AP7693  MASS    50m  2:41.29 
21  Sonja Rajakangas  1997  97A155  FINLAND  FIN  50m  2:37.47 
22  Jenna Laukkanen  1995  95A962  FINLAND  FIN  50m  2:29.98 
252  Jessica Eriksson  1993  AT2293  SÖDERTÖRN    50m  2:36.40 
167  Malin Westman  1995  AA1695  MASS    50m  2:39.08 
145  Karin Ademar  1993  AG9493  SK LÖDDE    50m  2:43.20 
229  Fanny Strömstedt  1996  AK4696  SPÅRVÄGEN    50m  2:46.89 
               

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
259  Caroline Speiner  1994  AZ0294  SÖDERTÖRN    50m  2:48.17 
28  Erika Bergström  1996  96A630  RaisU  FIN  50m  2:45.67 
273  Emelie Johansson  1996  AN2496  TÄBY SIM    50m  2:39.92 
Lotta Jacobson  1998  98A307  FINLAND  FIN  50m  2:37.13 
162  Joline Höstman  1988  AL2488  MASS    50m  2:24.77 
305  Sara Thydén  1989  AL9289  VÄSBY SS    50m  2:32.20 
268  Vendela Norrman  1995  AQ4495  TYRESÖ SS    50m  2:38.50 
321  Silje Bergström-Tronsmoen  1991  AS6491  VÄXJÖ SS    50m  2:43.02 
313  Lina Berggren  1998  AB7698  VÄSTERÅS    50m  2:46.09 
71  Jennie Sveronius  1994  BG0694  BOLLNÄS SS    50m  2:49.11 

 
 

Generated by WinGrodan 1.21.01  Print Date  10 March 2013 
Licensed to: Simklubben Neptun  Print Time  08:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner