2020-11-29   05:07:13
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Startlist Event 23
Startlist 
 
  Competition name  Swedish Grand Prix 2    Print Date  10 March 2013   
  Competition place  Stockholm    Print Time  08:10   
  Organizer  SSF/SK Neptun         
  Pool  50m         
  Competition date  09 March 2013         
 
 
 
Event 23, 100m Backstroke Women  Heats (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
               
               
               
281  Linnéa Carlsson  1998  AC8298  UPSALA S    25m  1:07.70 
86  Linnéa Bielicz  1994  BJ3294  GÖTEBORG    25m  1:05.72 
92  Paulina Björkbacka  1995  AY6295  HARNÄS SKU    25m  1:06.65 
               
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
106  Maria Galic  1995  AD9495  JÖNKÖPING    50m  1:12.15 
320  Madelene Andersson  1991  BX0891  VÄXJÖ SS    50m  1:09.09 
112  Josefin Lewton  1997  BF0297  KALMAR SS    50m  1:07.65 
220  Sofia Svensson  1993  AF0893  SKÖVDE SS    50m  1:06.35 
213  Marlene Pavlu Lewin  1997  AH9497  SKURU IK    50m  1:04.88 
65  Hannah Nissen  1997  9754AD  KVIK  DEN  50m  1:05.49 
29  Anu Bergström  1996  96A631  RaisU  FIN  50m  1:07.44 
15  Lotta Upanne  1998  98A195  FINLAND  FIN  50m  1:07.84 
170  Christine Ekman  1994  AE8294  SK NEPTUN    50m  1:09.79 
               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
132  Clara Vater  1997  AH7497  LANDSKRONA    50m  1:11.07 
289  Emelie Bäck  1996  AE4696  VÄSBY SS    50m  1:08.64 
114  Linnea Wranå  1998  AO1898  KALMAR SS    50m  1:07.57 
154  Linnéa Olsson  1994  BX0494  MKK    50m  1:05.91 
13  Hanna-Maria Seppälä  1984  84A012  FINLAND  FIN  50m  1:04.15 
171  Jessica Eriksson  1995  AH0895  SK NEPTUN    50m  1:05.30 
53  Daniella Bender  1996  9616AB  KVIK  DEN  50m  1:07.18 
260  Vilma Unnermark  1997  AI9697  SÖDERTÖRN    50m  1:07.72 
293  Felicia Hedman  1995  BR6895  VÄSBY SS    50m  1:09.48 
               

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
89  Alfhild Kristensson  1999  AI6699  GÖTEBORG    50m  1:10.62 
41  Aikaterini Tsernotopoulou  1995    ARGIROUPOL  GRE  50m  1:08.13 
329  Dinah Jönsson  1998  AN6498  YSTADS SS    50m  1:07.49 
103  Erika Carlén  1994  AM5294  JÖNKÖPING    50m  1:05.77 
152  Ida Lindborg  1994  AB0494  MKK    50m  1:03.22 
334  Linda Eriksson  1991  AI4891  SS04    50m  1:05.00 
110  Miranda Arvidsson  1998  AJ5298  KALMAR SS    50m  1:06.91 
255  Lovisa Klarén  1992  AK1692  SÖDERTÖRN    50m  1:07.72 
232  Cecilia Wallén  1995  BG5895  SPÅRVÄGEN    50m  1:09.37 
296  Isabell Kjellberg  1997  AR7497  VÄSBY SS    50m  1:13.70 

 
 

Generated by WinGrodan 1.21.01  Print Date  10 March 2013 
Licensed to: Simklubben Neptun  Print Time  08:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner