2020-11-29   04:58:04
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tävling  Swedish Grand Prix 2    Utskriftsdatum  09 mars 2013   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  09:41   
  Arrangör  SSF/SK Neptun         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  09 mars 2013         
 
 
 
Gren 2, 200m Freestyle Women  Försök (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
102  Karin Åström  1996  AI8896  JÄRFÄLLA S    25m  2:06.76 
138  Madelene Andersson  1995  BH3495  LASS    25m  2:04.61 
149  Frida Börnfors  1994  AP9494  MKK    50m  2:13.64 
72  Matilda Åhlström  1991  BV9891  BOLLNÄS SS    50m  2:16.26 
331  Anna Jonsson  1994  AK3694  ÖSA    25m  2:04.74 
286  Emma Öhman  1997  AL8297  WISBY SS    25m  2:13.96 
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
290  Mikaela Bäck  1995  AE9895  VÄSBY SS    50m  2:11.98 
110  Miranda Arvidsson  1998  AJ5298  KALMAR SS    50m  2:10.81 
106  Maria Galic  1995  AD9495  JÖNKÖPING    50m  2:08.97 
312  Frida Berggren  1994  AE1894  VÄSTERÅS    50m  2:05.44 
13  Hanna-Maria Seppälä  1984  84A012  FINLAND  FIN  50m  2:03.32 
297  Josefin Lindkvist  1993  AK4493  VÄSBY SS    50m  2:04.35 
189  Wanda Dollmayer  1996  AL6696  SK RAN    50m  2:06.91 
100  Emma Rotstam  1998  AF7498  JÄRFÄLLA S    50m  2:10.53 
254  Sara Hägglund-Björklund  1995  BB3695  SÖDERTÖRN    50m  2:11.76 
330  Vera Johansson  1995  AQ2695  ÖSA    50m  2:12.83 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
50  Majken Smith  1997    Asker SK  NOR  50m  2:11.88 
308  Agnes Wiiand  1997  AM1497  VÄSBY SS    50m  2:10.58 
68  Ida Schütt  1996  9642AI  KVIK  DEN  50m  2:07.98 
216  Céline Bertrand  1995  AB7295  SKÖVDE SS    50m  2:04.89 
95  Louise Hansson  1996  AO1896  HS    50m  2:02.65 
175  Laura Lajunen  1992  CG2692  SK NEPTUN    50m  2:04.15 
98  Josefin Eriksen  1995  AS2495  JÄRFÄLLA S    50m  2:05.73 
217  Louise Hjalmarsson  1997  AV8697  SKÖVDE SS    50m  2:09.52 
303  Emma Sjösten  1996  AG2496  VÄSBY SS    50m  2:11.71 
74  Louise Halldén  1998  AW2498  DANDERYD    50m  2:12.72 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
155  Cassandra Tran  1997  AN5697  MKK    50m  2:11.76 
256  Carin Klasson  1995  BB4695  SÖDERTÖRN    50m  2:10.55 
294  Jaqueline Hippi  1996  AJ8496  VÄSBY SS    50m  2:07.74 
66  Julie Brøndum Petersen  1994  9456AG  KVIK  DEN  50m  2:04.84 
258  Sarah Sjöström  1993  BN4493  SÖDERTÖRN    50m  1:55.23 
269  Elsa Ericsson  1995  AI0895  TÄBY SIM    50m  2:04.13 
140  Vilma Ekström  1994  AE4494  LASS    50m  2:05.63 
17  Mira Palovuori  1997  97A376  FINLAND  FIN  50m  2:09.21 
166  Emma Westman  1993  AP7693  MASS    50m  2:11.44 
150  Josefine Hansson  1992  AL8292  MKK    50m  2:12.20 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  09:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner