2020-11-23   19:52:07
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Startlist Event 17
Startlist 
 
  Competition name  Swedish Grand Prix 2    Print Date  10 March 2013   
  Competition place  Stockholm    Print Time  08:10   
  Organizer  SSF/SK Neptun         
  Pool  50m         
  Competition date  09 March 2013         
 
 
 
Event 17, 100m Freestyle Women  Heats (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
               
               
               
286  Emma Öhman  1997  AL8297  WISBY SS    25m  1:03.48 
331  Anna Jonsson  1994  AK3694  ÖSA    25m  57.82 
102  Karin Åström  1996  AI8896  JÄRFÄLLA S    25m  58.68 
               
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
74  Louise Halldén  1998  AW2498  DANDERYD    50m  1:02.81 
89  Alfhild Kristensson  1999  AI6699  GÖTEBORG    50m  1:02.38 
48  Mette Mellbye Larsen  1995    Asker SK  NOR  50m  1:01.90 
256  Carin Klasson  1995  BB4695  SÖDERTÖRN    50m  1:01.68 
82  Rebecka Gustafsson  1998  AH4698  SK ENA    50m  1:00.82 
54  Iben Grundtvig  1997  9762AK  KVIK  DEN  50m  1:01.25 
86  Linnéa Bielicz  1994  BJ3294  GÖTEBORG    50m  1:01.68 
50  Majken Smith  1997    Asker SK  NOR  50m  1:02.32 
289  Emelie Bäck  1996  AE4696  VÄSBY SS    50m  1:02.39 
232  Cecilia Wallén  1995  BG5895  SPÅRVÄGEN    50m  1:03.15 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
215  Caroline Adolfsson  1993  AE4293  SKÖVDE SS    50m  1:00.51 
110  Miranda Arvidsson  1998  AJ5298  KALMAR SS    50m  59.69 
161  Isabelle Höstman  1990  BR8890  MASS    50m  58.74 
103  Erika Carlén  1994  AM5294  JÖNKÖPING    50m  57.88 
95  Louise Hansson  1996  AO1896  HS    50m  55.43 
216  Céline Bertrand  1995  AB7295  SKÖVDE SS    50m  57.60 
175  Laura Lajunen  1992  CG2692  SK NEPTUN    50m  58.24 
Salla Elovirta  1997  97A664  FINLAND  FIN  50m  59.55 
72  Matilda Åhlström  1991  BV9891  BOLLNÄS SS    50m  59.86 
97  Ida Eriksen  1997  AD4497  JÄRFÄLLA S    50m  1:00.78 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
149  Frida Börnfors  1994  AP9494  MKK    50m  1:00.25 
218  Caroline Johansson  1992  AH7892  SKÖVDE SS    50m  59.66 
312  Frida Berggren  1994  AE1894  VÄSTERÅS    50m  58.53 
189  Wanda Dollmayer  1996  AL6696  SK RAN    50m  57.87 
13  Hanna-Maria Seppälä  1984  84A012  FINLAND  FIN  50m  54.93 
297  Josefin Lindkvist  1993  AK4493  VÄSBY SS    50m  56.65 
165  Anna Rosén  1994  AD2894  MASS    50m  58.19 
349  Ebba Rosenquist  1989  AI6489  POLISEN    50m  59.31 
106  Maria Galic  1995  AD9495  JÖNKÖPING    50m  59.85 
293  Felicia Hedman  1995  BR6895  VÄSBY SS    50m  1:00.75 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Lane  Name  Born  License  Club    Pool  Time 
 
330  Vera Johansson  1995  AQ2695  ÖSA    50m  59.96 
217  Louise Hjalmarsson  1997  AV8697  SKÖVDE SS    50m  59.65 
213  Marlene Pavlu Lewin  1997  AH9497  SKURU IK    50m  58.46 
66  Julie Brøndum Petersen  1994  9456AG  KVIK  DEN  50m  57.64 
258  Sarah Sjöström  1993  BN4493  SÖDERTÖRN    50m  53.29 
262  Magdalena Kuras  1988  AR9288  SK TRITON    50m  56.31 
140  Vilma Ekström  1994  AE4494  LASS    50m  58.09 
17  Mira Palovuori  1997  97A376  FINLAND  FIN  50m  58.89 
303  Emma Sjösten  1996  AG2496  VÄSBY SS    50m  59.74 
222  Frida Cedergårdh  1995  BG6695  SPÅRVÄGEN    50m  1:00.55 

 
 

Generated by WinGrodan 1.21.01  Print Date  10 March 2013 
Licensed to: Simklubben Neptun  Print Time  08:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner