2020-11-23   21:06:39
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Heatlista Gren 16
Heatlista 
 
  Tävling  Swedish Grand Prix 2    Utskriftsdatum  09 mars 2013   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  09:41   
  Arrangör  SSF/SK Neptun         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  09 mars 2013         
 
 
 
Gren 16, 200m Backstroke Women  Försök (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
167  Malin Westman  1995  AA1695  MASS    50m  2:34.36 
327  Ebba Stillman  1996  AH9496  VÄXJÖ SS    50m  2:28.72 
114  Linnea Wranå  1998  AO1898  KALMAR SS    50m  2:25.83 
154  Linnéa Olsson  1994  BX0494  MKK    50m  2:22.43 
98  Josefin Eriksen  1995  AS2495  JÄRFÄLLA S    50m  2:20.39 
65  Hannah Nissen  1997  9754AD  KVIK  DEN  50m  2:21.94 
213  Marlene Pavlu Lewin  1997  AH9497  SKURU IK    50m  2:24.63 
15  Lotta Upanne  1998  98A195  FINLAND  FIN  50m  2:28.22 
244  Malin Johansson  1997  AL0497  SK SYDSIM    50m  2:30.85 
92  Paulina Björkbacka  1995  AY6295  HARNÄS SKU    25m  2:26.63 

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
106  Maria Galic  1995  AD9495  JÖNKÖPING    50m  2:31.80 
218  Caroline Johansson  1992  AH7892  SKÖVDE SS    50m  2:28.50 
54  Iben Grundtvig  1997  9762AK  KVIK  DEN  50m  2:25.30 
334  Linda Eriksson  1991  AI4891  SS04    50m  2:22.25 
220  Sofia Svensson  1993  AF0893  SKÖVDE SS    50m  2:19.37 
260  Vilma Unnermark  1997  AI9697  SÖDERTÖRN    50m  2:21.81 
29  Anu Bergström  1996  96A631  RaisU  FIN  50m  2:24.17 
110  Miranda Arvidsson  1998  AJ5298  KALMAR SS    50m  2:27.39 
254  Sara Hägglund-Björklund  1995  BB3695  SÖDERTÖRN    50m  2:30.30 
320  Madelene Andersson  1991  BX0891  VÄXJÖ SS    25m  2:24.71 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
89  Alfhild Kristensson  1999  AI6699  GÖTEBORG    50m  2:31.71 
329  Dinah Jönsson  1998  AN6498  YSTADS SS    50m  2:28.32 
103  Erika Carlén  1994  AM5294  JÖNKÖPING    50m  2:25.21 
41  Aikaterini Tsernotopoulou  1995    ARGIROUPOL  GRE  50m  2:22.20 
152  Ida Lindborg  1994  AB0494  MKK    50m  2:17.10 
300  Julia Robertsson  1995  AM9295  VÄSBY SS    50m  2:21.47 
231  Emma Wahlström  1994  AF9294  SPÅRVÄGEN    50m  2:22.77 
138  Madelene Andersson  1995  BH3495  LASS    50m  2:26.20 
112  Josefin Lewton  1997  BF0297  KALMAR SS    50m  2:30.28 
296  Isabell Kjellberg  1997  AR7497  VÄSBY SS    50m  2:43.03 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  09:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner