2020-11-29   05:44:56
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Program for Swedish Grand Prix 2

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Heatlista Gren 10
Heatlista 
 
  Tävling  Swedish Grand Prix 2    Utskriftsdatum  09 mars 2013   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  09:41   
  Arrangör  SSF/SK Neptun         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  09 mars 2013         
 
 
 
Gren 10, 200m Medley Women  Försök (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
307  Emma Wahlund  1998  AB5298  VÄSBY SS    25m  2:32.79 
243  Erika Hultman  1994  AG2894  SK SYDSIM    50m  2:37.61 
310  Emelie Åkerström  1995  AM6295  VÄSBY SS    50m  2:28.99 
254  Sara Hägglund-Björklund  1995  BB3695  SÖDERTÖRN    50m  2:24.99 
312  Frida Berggren  1994  AE1894  VÄSTERÅS    50m  2:21.47 
65  Hannah Nissen  1997  9754AD  KVIK  DEN  50m  2:22.20 
275  Emma Karell  1994  AZ0694  TÄBY SIM    50m  2:27.86 
150  Josefine Hansson  1992  AL8292  MKK    50m  2:29.52 
205  Erica Sjöholm  1997  AJ0497  SJÖBO SS    25m  2:23.99 
               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
198  Tilde Lundmark  1995  AD1495  S 02    25m  2:28.27 
259  Caroline Speiner  1994  AZ0294  SÖDERTÖRN    50m  2:32.19 
288  Emma Arkenstrand  1994  AE3894  VÄSBY SS    50m  2:28.67 
68  Ida Schütt  1996  9642AI  KVIK  DEN  50m  2:23.59 
162  Joline Höstman  1988  AL2488  MASS    50m  2:18.04 
216  Céline Bertrand  1995  AB7295  SKÖVDE SS    50m  2:21.80 
167  Malin Westman  1995  AA1695  MASS    50m  2:27.66 
145  Karin Ademar  1993  AG9493  SK LÖDDE    50m  2:29.49 
317  Andréa Persson  1999  AB5899  VÄSTERÅS    50m  2:41.95 
               

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
313  Lina Berggren  1998  AB7698  VÄSTERÅS    25m  2:24.82 
196  Ebba Hellström  1992  AK6692  S 02    50m  2:31.86 
166  Emma Westman  1993  AP7693  MASS    50m  2:28.19 
140  Vilma Ekström  1994  AE4494  LASS    50m  2:22.24 
107  Martina Granström  1991  BF3691  JÖNKÖPING    50m  2:15.03 
169  Jonna Dahlberg  1995  AP9895  SK NEPTUN    50m  2:21.79 
321  Silje Bergström-Tronsmoen  1991  AS6491  VÄXJÖ SS    50m  2:26.16 
289  Emelie Bäck  1996  AE4696  VÄSBY SS    50m  2:29.47 
193  Lina Berg  1996  AF0696  S 02    50m  2:38.09 
               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  09 mars 2013 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  09:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner