Program for Swedish Grand Prix 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 31, 50m Butterfly Women |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 258 | Sjstrm Sarah | 1993 | SDERTRN | BN4493 | 50 m | 25.64 | |
2 | 95 | Hansson Louise | 1996 | HS | AO1896 | 50 m | 26.53 | |
3 | 216 | Bertrand Cline | 1995 | SKVDE SS | AB7295 | 50 m | 27.68 | |
4 | 10 | Kuutamo Sini | 1995 | FINLAND | 95A215 | 50 m | 27.74 | |
5 | 11 | Laukkanen Noora | 1993 | FINLAND | 93A392 | 50 m | 27.76 | |
6 | 161 | Hstman Isabelle | 1990 | MASS | BR8890 | 50 m | 27.78 | |
7 | 158 | Bnnsgrd Miranda | 1992 | MASS | AY3492 | 50 m | 27.91 | |
8 | 297 | Lindkvist Josefin | 1993 | VSBY SS | AK4493 | 50 m | 27.96 | |
9 | 152 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 28.20 | |
10 | 348 | Nord Therese | 1993 | POLISEN | AL7693 | 50 m | 28.40 | |
11 | 3 | Kurki Laura | 1994 | FINLAND | 94A839 | 50 m | 28.41 | |
12 | 48 | Larsen Mette Mellbye | 1995 | Asker SK | 50 m | 28.67 | ||
13 | 349 | Rosenquist Ebba | 1989 | POLISEN | AI6489 | 50 m | 28.68 | |
14 | 9 | Elovirta Salla | 1997 | FINLAND | 97A664 | 50 m | 28.69 | |
15 | 165 | Rosn Anna | 1994 | MASS | AD2894 | 50 m | 28.73 | |
16 | 27 | Mki Laura | 1997 | RaisU | 97A073 | 50 m | 28.86 | |
17 | 187 | Podus Elin | 1997 | NKK | AE8297 | 50 m | 28.87 | |
18 | 320 | Andersson Madelene | 1991 | VXJ SS | BX0891 | 50 m | 28.91 | |
19 | 330 | Johansson Vera | 1995 | SA | AQ2695 | 50 m | 28.92 | |
20 | 82 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SK ENA | AH4698 | 50 m | 29.07 | |
21 | 155 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 50 m | 29.11 | |
22 | 324 | Johansson Lina | 1994 | VXJ SS | AF0694 | 50 m | 29.14 | |
23 | 278 | Uusaro Alexandra | 1995 | TBY SIM | AN0295 | 50 m | 29.15 | |
24 | 189 | Dollmayer Wanda | 1996 | SK RAN | AL6696 | 50 m | 29.17 | |
25 | 275 | Karell Emma | 1994 | TBY SIM | AZ0694 | 50 m | 29.21 | |
26 | 237 | Schwartz Jennifer | 1994 | STRNGNS | AD8694 | 50 m | 29.26 | |
27 | 149 | Brnfors Frida | 1994 | MKK | AP9494 | 50 m | 29.30 | |
28 | 215 | Adolfsson Caroline | 1993 | SKVDE SS | AE4293 | 50 m | 29.35 | |
29 | 255 | Klarn Lovisa | 1992 | SDERTRN | AK1692 | 50 m | 29.42 | |
30 | 128 | Andersson-Ekstrm Caroline | 1994 | LANDSKRONA | AE9494 | 50 m | 29.52 | |
31 | 179 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | AQ0295 | 50 m | 29.72 | |
32 | 274 | Johansson Mathilda | 1991 | TBY SIM | CB2491 | 50 m | 29.75 | |
33 | 293 | Hedman Felicia | 1995 | VSBY SS | BR6895 | 50 m | 29.87 | |
34 | 308 | Wiiand Agnes | 1997 | VSBY SS | AM1497 | 50 m | 29.88 | |
35 | 331 | Jonsson Anna | 1994 | SA | AK3694 | 50 m | 29.96 | |
36 | 221 | Billquist Jessica | 1996 | SPRVGEN | AV1496 | 50 m | 29.99 | |
37 | 327 | Stillman Ebba | 1996 | VXJ SS | AH9496 | 50 m | 30.27 | |
38 | 132 | Vater Clara | 1997 | LANDSKRONA | AH7497 | 50 m | 30.46 | |
39 | 61 | Liljedahl Katrine | 1995 | KVIK | 9578AX | 50 m | 30.56 | |
40 | 46 | Bolstad Marte Kristinesdatter | 1995 | Asker SK | 50 m | 30.57 | ||
41 | 219 | Stenhammar Emelie | 1993 | SKVDE SS | BH4293 | 50 m | 30.63 | |
42 | 53 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 50 m | 30.65 | |
43 | 17 | Palovuori Mira | 1997 | FINLAND | 97A376 | 50 m | 30.70 | |
44 | 8 | Eloranta Emilia | 1997 | FINLAND | 97A312 | 50 m | 30.77 | |
45 | 311 | Berggren Elin | 1996 | VSTERS | AG5296 | 50 m | 30.94 | |
46 | 90 | Kristensson Inez | 1997 | GTEBORG | AK1897 | 50 m | 31.94 | |
47 | 112 | Lewton Josefin | 1997 | KALMAR SS | BF0297 | 50 m | 31.96 | |
48 | 244 | Johansson Malin | 1997 | SK SYDSIM | AL0497 | 50 m | 32.31 | |
49 | 71 | Sveronius Jennie | 1994 | BOLLNS SS | BG0694 | 50 m | 32.77 | |
50 | 15 | Upanne Lotta | 1998 | FINLAND | 98A195 | 50 m | 33.07 | |
51 | 202 | Andersson Augusta | 1997 | SJBO SS | AM9297 | 50 m | 33.17 | |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 09 mars 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 09:07 |