Startliste for Midsommer Cup 2008
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Jacobsen Jess Reese | 1982 | NORD | 8279AA | 25 m | 54.96 | |
2 | 49 | Noer Marcus Zobbe | 1992 | STRUER | 9299AD | 25 m | 56.11 | |
3 | 36 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 56.34 | |
4 | 449 | Birk Mik | 1991 | AGF | 9181AE | 25 m | 56.48 | |
5 | 548 | Justesen Christoffer D. | 1992 | IKAST | 9241AA | 25 m | 57.16 | |
6 | 385 | Wind Martin Skårup | 1992 | VIBORG | 9205AH | 25 m | 57.20 | |
7 | 539 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 58.07 | |
8 | 242 | Laursen Kasper | 1983 | NEPTUN | 8389AA | 25 m | 58.26 | |
9 | 297 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 25 m | 58.35 | |
10 | 210 | Bisgaard Kasper | 1991 | HORSENS | 9171AF | 25 m | 58.37 | |
11 | 296 | Larsen Kasper Frank | 1990 | NORD | 9041AB | 25 m | 58.87 | |
12 | 50 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 59.06 | |
13 | 38 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 59.33 | |
14 | 503 | Damgaard-Møller Emil | 1992 | OPNØR | 9227AC | 25 m | 59.44 | |
15 | 326 | Kristensen Tonni | 1992 | SKIVE | 9207AE | 25 m | 59.57 | |
16 | 529 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 59.90 | |
17 | 376 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 1:00.26 | |
18 | 178 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 25 m | 1:00.45 | |
19 | 440 | Jørgensen Morten Dueholm | 1989 | BRÆDSTRUP | 8953AC | 25 m | 1:00.51 | |
20 | 25 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 1:00.68 | |
21 | 305 | Nørskov-Kjær Claudio | 1991 | NORD | 9175AC | 25 m | 1:00.94 | |
22 | 559 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:01.16 | |
23 | 287 | Hørdum Max | 1992 | NORD | 9259AH | 25 m | 1:01.47 | |
24 | 21 | Underlien Simon | 1995 | ODDER | 9505AL | 25 m | 1:01.58 | |
25 | 183 | Kloster Daniel | 1992 | HERNING | 9207AF | 25 m | 1:01.61 | |
26 | 379 | Møller Viktor Bøg | 1992 | VIBORG | 9273AJ | 25 m | 1:01.71 | |
27 | 166 | Bastrup Frans | 1992 | HERNING | 9201AG | 25 m | 1:01.88 | |
28 | 268 | Pedersen Anton B. | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:02.14 | ||
29 | 546 | Jakobsen Martin | 1992 | IKAST | 9275AE | 25 m | 1:02.21 | |
30 | 382 | Severinsen Christian | 1990 | VIBORG | 9019AA | 25 m | 1:02.31 | |
31 | 244 | Pedersen Mathias | 1992 | NEPTUN | 9229AH | 25 m | 1:02.33 | |
32 | 432 | Høgild Lasse B. | 1989 | VILDBJERG | 8961AA | 25 m | 1:02.55 | |
33 | 341 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 1:02.58 | |
34 | 462 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 1:02.71 | |
35 | 413 | Vestergaard Thomas | 1989 | ERRITSØ | 8997AB | 25 m | 1:03.00 | |
36 | 373 | Jensen Jens Damborg | 1990 | VIBORG | 9005AA | 25 m | 1:03.09 | |
37 | 298 | Mikkelsen Søren | 1991 | NORD | 9101AG | 25 m | 1:03.25 | |
38 | 383 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:04.38 | |
39 | 555 | Madsen Nicolai K | 1993 | IKAST | 25 m | 1:04.55 | ||
40 | 191 | Nørgaard Kristoffer | 1993 | HERNING | 9339AI | 25 m | 1:05.11 | |
41 | 317 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9387AN | 25 m | 1:05.33 | |
42 | 318 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 1:05.34 | |
43 | 53 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 1:05.75 | |
44 | 28 | Svenningsen Esben | 1993 | BRÆDSTRUP | 9325AE | 25 m | 1:05.82 | |
45 | 295 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 1:05.83 | |
46 | 213 | Christensen Martin | 1995 | HORSENS | 9527AH | 25 m | 1:05.94 | |
47 | 405 | Lauridsen Anders I. | 1992 | ERRITSØ | 9259AB | 25 m | 1:06.75 | |
48 | 136 | Mandrup Daniel | 1991 | AABYBRO | 9107AG | 25 m | 1:06.91 | |
49 | 409 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 1:07.12 | |
50 | 168 | Christensen Jonathan | 1993 | HERNING | 9375AD | 25 m | 1:07.21 | |
51 | 337 | Bislev Patrick | 1994 | SØHESTEN | 9493AB | 25 m | 1:08.16 | |
52 | 310 | Schultz Alexander | 1993 | NORD | 9309AK | 25 m | 1:08.27 | |
53 | 319 | Lykshøj Mads | 1992 | AIA-TRANBJ | 9291AC | 25 m | 1:08.80 | |
54 | 270 | Pedersen Magnus B. | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:09.02 | ||
55 | 394 | Erlandsen Kasper | 1991 | ERRITSØ | 9197AB | 25 m | 1:09.20 | |
56 | 187 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 1:09.39 | |
57 | 138 | Olling Andreas | 1993 | STRUER | 9359AE | 25 m | 1:09.42 | |
58 | 430 | Tizar Younnes | 1993 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:09.43 | ||
59 | 563 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 50 m | 1:09.44 | |
60 | 134 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 1:09.55 | |
61 | 544 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 50 m | 1:09.63 | |
62 | 340 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 1:09.79 | |
63 | 184 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 1:10.32 | |
64 | 532 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 1:10.80 | |
65 | 35 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 50 m | 1:11.21 | |
66 | 458 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 1:11.44 | |
67 | 86 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:11.73 | |
68 | 398 | Hvid Martin Sylvester | 1992 | ERRITSØ | 9217AK | 25 m | 1:12.00 | |
69 | 14 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:12.04 | |
70 | 164 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 1:12.16 | |
71 | 434 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 25 m | 1:12.47 | |
72 | 404 | Jørgensen Thomas | 1992 | ERRITSØ | 9273AE | 25 m | 1:14.00 | |
73 | 388 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 9497AA | 25 m | 1:14.34 | |
74 | 509 | Schwartz Lukas | 1994 | OPNØR | 9495AB | 25 m | 1:14.43 | |
75 | 419 | Boller Martin | 1992 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:15.16 | ||
76 | 381 | Pedersen Jacob Brask | 1993 | VIBORG | 9337AM | 25 m | 1:15.23 | |
77 | 47 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 1:15.48 | |
78 | 423 | Hermann Anders | 1993 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:15.65 | ||
79 | 429 | Lundahl Flemming | 1994 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:15.65 | ||
80 | 426 | Klepacki Philip | 1993 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:15.81 | ||
81 | 31 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 1:15.91 | |
82 | 321 | Mortensen Jacob Holm | 1993 | AIA-TRANBJ | 9355AI | 25 m | 1:15.93 | |
83 | 189 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 1:15.98 | |
84 | 352 | Bjerre Steffen | 1992 | SKANDERBOR | 25 m | 1:16.33 | ||
85 | 375 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 1:16.49 | |
86 | 361 | Skødt Matias | 1994 | SKANDERBOR | 9465AO | 25 m | 1:17.02 | |
87 | 258 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 1:17.10 | |
88 | 314 | Beck Jonas Helbo | 1994 | AIA-TRANBJ | 9499AI | 25 m | 1:17.11 | |
89 | 359 | Nyborg Mathias | 1993 | SKANDERBOR | 9335AN | 25 m | 1:17.22 | |
90 | 7 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 1:18.45 | |
91 | 348 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 1:19.00 | |
92 | 231 | Vilholdt Kenneth | 1994 | HORSENS | 9415AM | 25 m | 1:19.42 | |
93 | 374 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 1:19.83 | |
94 | 387 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | 1:20.24 | |
95 | 198 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 1:20.50 | |
96 | 45 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 1:20.91 | |
97 | 392 | Breuning Jens | 1994 | ERRITSØ | 9469AL | 25 m | 1:21.00 | |
98 | 40 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:21.79 | |
99 | 327 | Kvistgaard Mads | 1992 | SKIVE | 9281AL | 25 m | 1:22.19 | |
100 | 316 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 1:22.22 | |
101 | 55 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:22.27 | |
102 | 351 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 1:22.29 | ||
103 | 263 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 1:22.42 | |
104 | 324 | Khalatjan Narek | 1996 | SKIVE | 9601AB | 25 m | 1:22.75 | |
105 | 81 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:23.43 | |
106 | 73 | Gejl Alexander | 1994 | GRINDSTED | 9411AM | 25 m | 1:23.63 | |
107 | 70 | Christiansen Glenn | 1992 | GRINDSTED | 9237AJ | 25 m | 1:24.31 | |
108 | 9 | Jespersen Sebastian K. | 1996 | ODDER | 9623AG | 25 m | 1:24.60 | |
109 | 356 | Jensen Simon Hedehus | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 1:25.50 | ||
110 | 339 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 1:26.29 | |
111 | 354 | Grann-Frankild Albert | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 1:26.41 | ||
112 | 248 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 1:26.70 | |
113 | 217 | Hansen Alex Sønderby | 1992 | HORSENS | 9251AK | 25 m | 1:27.27 | |
114 | 37 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:27.96 | |
115 | 169 | Christensen Klaus Sand | 1995 | HERNING | 9569AI | 25 m | 1:28.29 | |
116 | 372 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 1:29.01 | |
117 | 292 | Kjeldgaard Thomas G. | 1996 | NORD | 9671AE | 25 m | 1:29.07 | |
118 | 172 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:29.92 | |
119 | 69 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:30.65 | |
120 | 127 | Fruergaard Rasmus | 1994 | AABYBRO | 9455AF | 25 m | 1:31.66 | |
121 | 447 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 50 m | 1:33.13 | |
122 | 378 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 1:33.21 | |
123 | 502 | Christiansen Christian | 1993 | OPNØR | 9307AN | 25 m | 1:33.47 | |
124 | 32 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 1:33.76 | |
125 | 209 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 1:34.07 | |
126 | 65 | Abildtrup Stefan | 1996 | GRINDSTED | 9677AF | 25 m | 1:34.15 | |
127 | 171 | Eriksen Lukas Birk | 1997 | HERNING | 9773AH | 25 m | 1:34.76 | |
128 | 259 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 1:35.01 | |
129 | 313 | Horup Frederik Mølbak | 1996 | NORD | 9629AH | 25 m | 1:35.03 | |
130 | 257 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | 1:35.50 | |
131 | 90 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:36.83 | |
132 | 312 | Sølvberg Mikkel | 1996 | NORD | 9687AG | 25 m | 1:37.41 | |
133 | 360 | Ryssel Mathias | 1995 | SKANDERBOR | 25 m | 1:38.31 | ||
134 | 236 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 25 m | 1:38.73 | |
135 | 88 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:38.93 | |
136 | 302 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 1:39.89 | |
137 | 451 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 1:40.15 | |
138 | 80 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:41.68 | |
139 | 8 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 1:41.99 | |
140 | 260 | Gjermandsen Simon Lohse | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:43.83 | ||
141 | 543 | Haxholm Lukas | 1997 | IKAST | 9755AG | 25 m | 1:45.27 | |
142 | 547 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 25 m | 1:45.45 | ||
143 | 552 | Kumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 1:46.13 | ||
144 | 524 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 1:49.30 | |
145 | 68 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 1:50.63 | |
146 | 303 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 1:53.90 | |
147 | 291 | Johansen Jeppe Wittrup | 1999 | NORD | 9925AA | 25 m | 1:54.12 | |
148 | 377 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 1:54.47 | |
149 | 438 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 2:01.93 | |
150 | 271 | Rich Niels | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9749AG | 25 m | 2:04.14 | |
151 | 345 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 2:11.60 | |
152 | 406 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 9427AF | 25 m | ||
153 | 407 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 25 m | |||
154 | 329 | Nørgård Lasse Ejsing | 1993 | SKIVE | 25 m | |||
155 | 391 | Bechsgaard Michael | 1993 | ERRITSØ | 9355AL | 25 m | ||
156 | 131 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | ||
157 | 390 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 9683AK | 25 m | ||
158 | 410 | Nielsen Lars Brandt | 1993 | ERRITSØ | 9335AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 2, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 18 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 1:01.42 | |
2 | 42 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 1:03.81 | |
3 | 16 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | ODDER | 9526AK | 25 m | 1:04.23 | |
4 | 218 | Hansen Line Nadia | 1994 | HORSENS | 9456AI | 25 m | 1:05.37 | |
5 | 281 | Bak Cecilie | 1992 | NORD | 9268AC | 25 m | 1:05.68 | |
6 | 52 | Pedersen Rikke Bauer | 1994 | STRUER | 9492AM | 25 m | 1:06.03 | |
7 | 247 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 1:06.49 | |
8 | 557 | Myllerup Ninna | 1992 | IKAST | 9202AC | 25 m | 1:07.01 | |
9 | 344 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 25 m | 1:07.11 | ||
10 | 249 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 1:07.13 | |
11 | 520 | Jensen Christine Egebjerg | 1995 | SKOVBAKKEN | 9524AJ | 25 m | 1:07.59 | |
12 | 85 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 1:07.74 | |
13 | 229 | Rasmussen Louise | 1992 | HORSENS | 9254AI | 25 m | 1:07.82 | |
14 | 553 | Lauritsen Anne Sofie | 1992 | IKAST | 9206AF | 25 m | 1:07.90 | |
15 | 175 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 1:08.36 | |
16 | 87 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 1:08.44 | |
17 | 74 | Grønlund Julie | 1992 | GRINDSTED | 9278AM | 25 m | 1:09.01 | |
18 | 264 | Jørgensen Nina | 1992 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:09.21 | ||
19 | 43 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 1:09.27 | |
20 | 202 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:09.31 | |
21 | 510 | Strømbeck Pernille | 1994 | OPNØR | 9462AH | 25 m | 1:09.84 | |
22 | 525 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 1:10.05 | |
23 | 76 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 1:10.20 | |
24 | 222 | Lading Gitte | 1994 | HORSENS | 9406AA | 25 m | 1:10.50 | |
25 | 437 | Nielsen Pernille | 1995 | VILDBJERG | 9558AB | 25 m | 1:10.62 | |
26 | 395 | Hansen Mette | 1992 | ERRITSØ | 9206AA | 25 m | 1:11.00 | |
27 | 401 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 9548AG | 25 m | 1:11.00 | |
28 | 397 | Henriksen Signe V. | 1994 | ERRITSØ | 9482AB | 25 m | 1:11.00 | |
29 | 445 | Aamann Line | 1993 | AGF | 25 m | 1:11.08 | ||
30 | 216 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 1:11.09 | |
31 | 30 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:11.33 | ||
32 | 541 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 1:11.55 | |
33 | 542 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 1:11.75 | |
34 | 262 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 1:12.21 | |
35 | 571 | Özkaya Betül | 1993 | IKAST | 9362AD | 25 m | 1:12.38 | |
36 | 26 | Ozol Mette Høiberg | 1990 | BRÆDSTRUP | 9028AD | 25 m | 1:12.49 | |
37 | 29 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 1:12.52 | |
38 | 283 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 1:12.67 | |
39 | 322 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 1:12.68 | |
40 | 540 | Bundgaard Anne | 1993 | IKAST | 9354AL | 25 m | 1:12.73 | |
41 | 436 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 1:12.94 | |
42 | 238 | Hansen Louise Ring | 1994 | NEPTUN | 9458AQ | 25 m | 1:13.22 | |
43 | 408 | Nielsen Anne Brandt | 1992 | ERRITSØ | 9212AA | 25 m | 1:13.55 | |
44 | 309 | Rosbak Nicoline | 1992 | NORD | 9214AN | 25 m | 1:13.61 | |
45 | 431 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 1:13.71 | |
46 | 135 | Madsen Regitze | 1994 | AABYBRO | 9454AD | 25 m | 1:13.93 | |
47 | 464 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 25 m | 1:13.95 | |
48 | 380 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:14.27 | |
49 | 452 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 1:14.80 | |
50 | 424 | Nicolaisen Bolette | 1991 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:15.45 | ||
51 | 460 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 50 m | 1:15.51 | |
52 | 39 | Kjærgaard Simone | 1996 | STRUER | 9632AM | 25 m | 1:15.95 | |
53 | 315 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 1:16.03 | |
54 | 92 | Østergaard Louise | 1991 | GRINDSTED | 9136AL | 25 m | 1:16.11 | |
55 | 362 | Sletskov Stine | 1993 | SKANDERBOR | 9316AR | 25 m | 1:16.37 | |
56 | 338 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 1:16.40 | |
57 | 12 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 1:16.42 | |
58 | 336 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 1:16.75 | |
59 | 243 | Nedergaard Frederikke | 1996 | NEPTUN | 9604AH | 25 m | 1:16.97 | |
60 | 204 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 1:17.11 | |
61 | 84 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 1:17.50 | |
62 | 454 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 1:17.81 | |
63 | 220 | Isaksen Astrid | 1993 | HORSENS | 9344AG | 25 m | 1:17.96 | |
64 | 512 | Duc Anna N. | 1992 | OPNØR | 25 m | 1:18.08 | ||
65 | 422 | Byllov Sofia | 1993 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:18.36 | ||
66 | 412 | Tarp Julia Lundgreen | 1994 | ERRITSØ | 9498AH | 25 m | 1:18.55 | |
67 | 459 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:19.03 | |
68 | 269 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:19.25 | ||
69 | 433 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 1:19.43 | |
70 | 427 | Klepacki Nina | 1995 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:20.19 | ||
71 | 508 | Schulz Gitte | 1996 | OPNØR | 9666AJ | 25 m | 1:20.34 | |
72 | 453 | Bundgaard Line | 1994 | AGF | 9442AM | 25 m | 1:20.46 | |
73 | 186 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 25 m | 1:20.96 | ||
74 | 355 | Holde Sofie | 1992 | SKANDERBOR | 9286AO | 25 m | 1:21.01 | |
75 | 5 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 1:21.12 | |
76 | 71 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:21.51 | |
77 | 129 | Hansen Marie Louise | 1993 | AABYBRO | 9356AG | 25 m | 1:21.52 | |
78 | 162 | Andersen Henriette K. | 1996 | HERNING | 9616AJ | 25 m | 1:21.92 | |
79 | 170 | Ebbesen Cecilie | 1995 | HERNING | 9508AE | 25 m | 1:22.18 | |
80 | 215 | Forsberg Emilie | 1993 | HORSENS | 9342AQ | 25 m | 1:22.26 | |
81 | 439 | Trans Ann Sofie | 1994 | VILDBJERG | 9466AG | 25 m | 1:22.56 | |
82 | 320 | Madsen Ida | 1996 | AIA-TRANBJ | 9638AD | 25 m | 1:23.45 | |
83 | 13 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 1:23.52 | |
84 | 230 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 1:23.75 | |
85 | 200 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 1:23.93 | |
86 | 299 | Mouritsen Rikke | 1997 | NORD | 9786AG | 25 m | 1:23.98 | |
87 | 343 | Pedersen Kristina Søborg | 1992 | SØHESTEN | 9222AE | 25 m | 1:24.42 | |
88 | 44 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:24.58 | |
89 | 335 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 1:25.20 | |
90 | 79 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 1:25.64 | |
91 | 456 | Hansen Nikoline | 1995 | AGF | 9592AS | 50 m | 1:25.71 | |
92 | 75 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 1:25.75 | |
93 | 190 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 1:25.79 | |
94 | 396 | Henriksen Anne | 1996 | ERRITSØ | 9614AJ | 25 m | 1:26.00 | |
95 | 565 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 1:26.56 | |
96 | 450 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 50 m | 1:26.63 | |
97 | 370 | Grundmann Jeanne Kirk | 1994 | VIBORG | 9486AP | 25 m | 1:27.48 | |
98 | 521 | Jensen Malene Bach | 1997 | SKOVBAKKEN | 9746AJ | 25 m | 1:28.01 | |
99 | 353 | Brikner Cecilie Trier | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 1:28.02 | ||
100 | 330 | Pedersen Cecilie | 1996 | SKIVE | 9626AN | 25 m | 1:28.20 | |
101 | 300 | Nielsen Celine Bejsrup | 1992 | NORD | 9256AN | 25 m | 1:28.99 | |
102 | 411 | Sigvardsen Maria | 1996 | ERRITSØ | 9622AO | 25 m | 1:29.20 | |
103 | 358 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 1:29.87 | |
104 | 515 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 1:30.61 | |
105 | 188 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 1:30.68 | |
106 | 357 | Møller Mia Louise | 1996 | SKANDERBOR | 9626AO | 25 m | 1:31.13 | |
107 | 66 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 1:31.55 | |
108 | 78 | Jensen Mathilde | 1994 | GRINDSTED | 9442AT | 25 m | 1:32.44 | |
109 | 463 | Poulsen Anna Charlotte | 1997 | AGF | 9758AH | 50 m | 1:33.23 | |
110 | 457 | Haugaard Ida Marie | 1995 | AGF | 9534AT | 25 m | 1:33.25 | |
111 | 91 | Vahlberg Kathrine | 1993 | GRINDSTED | 9336AP | 25 m | 1:33.45 | |
112 | 567 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 25 m | 1:33.65 | ||
113 | 511 | Tiganj Medina | 1997 | OPNØR | 25 m | 1:35.00 | ||
114 | 221 | Kjeldbjerg Camilla | 1994 | HORSENS | 9444AQ | 25 m | 1:35.03 | |
115 | 566 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:35.32 | |
116 | 311 | Skjoldborg Astrid | 1997 | NORD | 9766AG | 25 m | 1:35.49 | |
117 | 139 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 1:35.99 | |
118 | 179 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 1:36.05 | |
119 | 549 | Juulsgaard Rikke | 1996 | IKAST | 25 m | 1:36.32 | ||
120 | 261 | Kronborg Katja Grønning | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:36.70 | ||
121 | 185 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:37.05 | |
122 | 62 | Abildsten Kamilla | 1996 | GRINDSTED | 9642AJ | 25 m | 1:37.18 | |
123 | 54 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 1:39.07 | |
124 | 4 | Garau Ida | 1996 | ODDER | 9696AM | 25 m | 1:39.77 | |
125 | 272 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 1:40.22 | |
126 | 446 | Alsner Katrine Brandt | 1997 | AGF | 9722AI | 50 m | 1:40.80 | |
127 | 201 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 1:44.40 | |
128 | 448 | Becher Valentina | 1997 | AGF | 9754AF | 25 m | 1:44.64 | |
129 | 267 | Nielsen Nina J | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9666AO | 25 m | 1:46.42 | |
130 | 306 | Ottesen Julie | 1995 | NORD | 9524AW | 25 m | 1:46.67 | |
131 | 435 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 1:47.97 | |
132 | 203 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:49.95 | |
133 | 197 | Schiøt Pernille | 1996 | HERNING | 9612AO | 25 m | 1:51.21 | |
134 | 194 | Pedersen Nanna Fredegod | 1996 | HERNING | 9684AP | 25 m | 1:53.28 | |
135 | 554 | Lautitsen Kathrine | 1996 | IKAST | 25 m | 1:55.71 | ||
136 | 51 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:57.36 | |
137 | 132 | Jensen Lykke B | 1995 | AABYBRO | 9526AW | 25 m | 1:57.71 | |
138 | 538 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 25 m | 2:08.10 | ||
139 | 192 | Olsen Alberte | 1998 | HERNING | 9828AF | 25 m | 2:08.75 | |
140 | 227 | Nørgaard Thea | 1995 | HORSENS | 9564AP | 25 m | ||
141 | 564 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 25 m | |||
142 | 137 | Vad Clara Guldhammer | 1995 | AABYBRO | 25 m | |||
143 | 389 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | ||
144 | 393 | Bøgebjerg Amalie | 1995 | ERRITSØ | 9504AW | 25 m | ||
145 | 570 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 25 m | |||
146 | 399 | Høgedal Astrid | 1995 | ERRITSØ | 9506AV | 25 m | ||
147 | 19 | Jørgensen Maiken Samsø | 1996 | ODDER | 25 m | |||
148 | 562 | Nielsen Sofie Sand | 1996 | IKAST | 25 m | |||
149 | 266 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | ||
150 | 20 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 25 m | |||
151 | 237 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | ||
152 | 545 | Ib Marie Tønsberg | 1997 | IKAST | 25 m | |||
153 | 400 | Jensen Ida Lyngbeck | 1993 | ERRITSØ | 9304AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 3, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 176 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 25 m | 2:19.69 | |
2 | 49 | Noer Marcus Zobbe | 1992 | STRUER | 9299AD | 25 m | 2:21.80 | |
3 | 449 | Birk Mik | 1991 | AGF | 9181AE | 25 m | 2:28.62 | |
4 | 304 | Nielsen Steffen L. | 1993 | NORD | 9331AI | 25 m | 2:29.24 | |
5 | 178 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 25 m | 2:29.83 | |
6 | 503 | Damgaard-Møller Emil | 1992 | OPNØR | 9227AC | 25 m | 2:31.44 | |
7 | 207 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 2:35.53 | |
8 | 21 | Underlien Simon | 1995 | ODDER | 9505AL | 25 m | 2:37.79 | |
9 | 341 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 2:40.69 | |
10 | 529 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 2:42.27 | |
11 | 307 | Pedersen Dan | 1978 | NORD | 7873AA | 25 m | 2:42.89 | |
12 | 286 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 2:43.54 | |
13 | 455 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 2:46.32 | |
14 | 317 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9387AN | 25 m | 2:47.73 | |
15 | 63 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 2:47.75 | |
16 | 187 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 2:49.92 | |
17 | 462 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 50 m | 2:50.84 | |
18 | 560 | Nielsen Rasmus Sand | 1993 | IKAST | 50 m | 2:53.22 | ||
19 | 420 | Borum Erik | 1992 | NORDGÅRDEN | 25 m | 2:56.69 | ||
20 | 17 | Pedersen Victor | 1997 | ODDER | 9735AC | 25 m | 2:58.54 | |
21 | 164 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 3:00.26 | |
22 | 285 | Heide Nicholai | 1993 | NORD | 9313AK | 25 m | 3:08.36 | |
23 | 189 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 3:12.49 | |
24 | 45 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 3:18.08 | |
25 | 258 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 3:24.18 | |
26 | 81 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 3:24.32 | |
27 | 133 | Knøsgaard Jonas | 1994 | AABYBRO | 9479AG | 25 m | 3:26.70 | |
28 | 387 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | 3:34.98 | |
29 | 163 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 3:35.99 | |
30 | 419 | Boller Martin | 1992 | NORDGÅRDEN | 25 m | 3:36.51 | ||
31 | 11 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 3:43.57 | |
32 | 527 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 3:50.61 | |
33 | 524 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 4:28.64 | |
34 | 308 | Pedersen Rasmus Frydekær | 1996 | NORD | 9641AK | 25 m | ||
35 | 169 | Christensen Klaus Sand | 1995 | HERNING | 9569AI | 25 m | ||
36 | 174 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | ||
37 | 324 | Khalatjan Narek | 1996 | SKIVE | 9601AB | 25 m | ||
38 | 27 | Petersen Thyge Boye | 1989 | BRÆDSTRUP | 8915AC | 25 m | ||
39 | 282 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | ||
40 | 82 | Larsen Jeppe Meier | 1994 | GRINDSTED | 9431AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 4, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 294 | Koktved Malene | 1991 | NORD | 9194AE | 25 m | 2:34.14 | |
2 | 507 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 25 m | 2:36.65 | |
3 | 15 | Pedersen Julie | 1992 | ODDER | 9264AC | 25 m | 2:38.70 | |
4 | 522 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 2:45.77 | |
5 | 550 | Kjær Jeanette | 1993 | IKAST | 9346AK | 25 m | 2:45.78 | |
6 | 167 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 2:46.15 | |
7 | 517 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 2:51.42 | |
8 | 290 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 25 m | 2:52.65 | |
9 | 10 | Johansen Diana D. | 1992 | ODDER | 9298AC | 25 m | 2:53.76 | |
10 | 344 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 25 m | 2:55.16 | ||
11 | 85 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 2:56.03 | |
12 | 397 | Henriksen Signe V. | 1994 | ERRITSØ | 9482AB | 25 m | 2:58.89 | |
13 | 514 | Branick Stephanie | 1993 | SKOVBAKKEN | 9352AQ | 25 m | 2:58.91 | |
14 | 301 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 3:01.31 | |
15 | 338 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 3:02.61 | |
16 | 74 | Grønlund Julie | 1992 | GRINDSTED | 9278AM | 25 m | 3:02.71 | |
17 | 445 | Aamann Line | 1993 | AGF | 25 m | 3:05.00 | ||
18 | 180 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 3:05.43 | |
19 | 251 | Vissing Stine Mary | 1997 | NEPTUN | 9788AB | 25 m | 3:06.49 | |
20 | 452 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 3:06.53 | |
21 | 504 | Damgaard-Møller Thilde | 1994 | OPNØR | 9496AE | 25 m | 3:06.69 | |
22 | 84 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 3:11.40 | |
23 | 412 | Tarp Julia Lundgreen | 1994 | ERRITSØ | 9498AH | 25 m | 3:11.87 | |
24 | 284 | Heide Mathilde | 1993 | NORD | 9378AN | 25 m | 3:13.30 | |
25 | 204 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 3:13.68 | |
26 | 453 | Bundgaard Line | 1994 | AGF | 9442AM | 50 m | 3:15.24 | |
27 | 214 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 3:16.53 | |
28 | 461 | Mølhave Benedikte Eg | 1994 | AGF | 9466AA | 25 m | 3:17.41 | |
29 | 293 | Kjeldgaard Trine G. | 1993 | NORD | 9346AO | 25 m | 3:18.84 | |
30 | 508 | Schulz Gitte | 1996 | OPNØR | 9666AJ | 25 m | 3:20.00 | |
31 | 506 | Hansen Tatjana | 1997 | OPNØR | 9724AG | 25 m | 3:20.00 | |
32 | 232 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 3:21.76 | |
33 | 46 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 3:23.37 | |
34 | 269 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:25.07 | ||
35 | 173 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 3:26.00 | |
36 | 175 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 3:26.37 | |
37 | 190 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 3:29.68 | |
38 | 13 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 3:31.62 | |
39 | 72 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 3:33.78 | |
40 | 186 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 25 m | 3:40.83 | ||
41 | 199 | Strunge Randi | 1996 | HERNING | 9602AO | 25 m | 3:47.17 | |
42 | 335 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 3:49.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 5, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Otteskov Lars | 1986 | HERNING | 8639AA | 25 m | 29.14 | |
2 | 36 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 33.16 | |
3 | 136 | Mandrup Daniel | 1991 | AABYBRO | 9107AG | 25 m | 33.70 | |
4 | 385 | Wind Martin Skårup | 1992 | VIBORG | 9205AH | 25 m | 33.77 | |
5 | 296 | Larsen Kasper Frank | 1990 | NORD | 9041AB | 25 m | 33.94 | |
6 | 38 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 33.94 | |
7 | 86 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 35.86 | |
8 | 369 | Erichsen Christian J. | 1991 | VIBORG | 9121AD | 25 m | 35.97 | |
9 | 244 | Pedersen Mathias | 1992 | NEPTUN | 9229AH | 25 m | 35.98 | |
10 | 413 | Vestergaard Thomas | 1989 | ERRITSØ | 8997AB | 25 m | 36.30 | |
11 | 319 | Lykshøj Mads | 1992 | AIA-TRANBJ | 9291AC | 25 m | 36.44 | |
12 | 195 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 36.88 | |
13 | 219 | Hansen Nikolaj | 1993 | HORSENS | 9303AK | 25 m | 37.01 | |
14 | 305 | Nørskov-Kjær Claudio | 1991 | NORD | 9175AC | 25 m | 37.23 | |
15 | 133 | Knøsgaard Jonas | 1994 | AABYBRO | 9479AG | 25 m | 38.27 | |
16 | 35 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 38.42 | |
17 | 373 | Jensen Jens Damborg | 1990 | VIBORG | 9005AA | 25 m | 38.44 | |
18 | 297 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 25 m | 38.53 | |
19 | 539 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 38.87 | |
20 | 286 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 39.03 | |
21 | 394 | Erlandsen Kasper | 1991 | ERRITSØ | 9197AB | 25 m | 39.40 | |
22 | 187 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 39.50 | |
23 | 53 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 40.19 | |
24 | 368 | Beck Joachim | 1993 | VIBORG | 9355AK | 25 m | 40.70 | |
25 | 342 | Olesen Karsten Bach | 1986 | SØHESTEN | 8629AB | 25 m | 40.86 | |
26 | 28 | Svenningsen Esben | 1993 | BRÆDSTRUP | 9325AE | 25 m | 41.11 | |
27 | 191 | Nørgaard Kristoffer | 1993 | HERNING | 9339AI | 25 m | 41.39 | |
28 | 164 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 41.49 | |
29 | 41 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 42.00 | |
30 | 82 | Larsen Jeppe Meier | 1994 | GRINDSTED | 9431AK | 25 m | 42.13 | |
31 | 339 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 42.61 | |
32 | 546 | Jakobsen Martin | 1992 | IKAST | 9275AE | 25 m | 42.82 | |
33 | 555 | Madsen Nicolai K | 1993 | IKAST | 25 m | 43.18 | ||
34 | 70 | Christiansen Glenn | 1992 | GRINDSTED | 9237AJ | 25 m | 43.78 | |
35 | 398 | Hvid Martin Sylvester | 1992 | ERRITSØ | 9217AK | 25 m | 43.96 | |
36 | 14 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 44.16 | |
37 | 405 | Lauridsen Anders I. | 1992 | ERRITSØ | 9259AB | 25 m | 44.50 | |
38 | 208 | Andersen Sigurd | 1992 | HORSENS | 9261AK | 25 m | 44.76 | |
39 | 258 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 44.87 | |
40 | 231 | Vilholdt Kenneth | 1994 | HORSENS | 9415AM | 25 m | 44.91 | |
41 | 47 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 45.22 | |
42 | 270 | Pedersen Magnus B. | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 45.38 | ||
43 | 409 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 45.88 | |
44 | 556 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 50 m | 45.92 | |
45 | 73 | Gejl Alexander | 1994 | GRINDSTED | 9411AM | 25 m | 46.36 | |
46 | 531 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 46.51 | |
47 | 138 | Olling Andreas | 1993 | STRUER | 9359AE | 25 m | 46.58 | |
48 | 260 | Gjermandsen Simon Lohse | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 46.68 | ||
49 | 217 | Hansen Alex Sønderby | 1992 | HORSENS | 9251AK | 25 m | 47.09 | |
50 | 509 | Schwartz Lukas | 1994 | OPNØR | 9495AB | 25 m | 48.08 | |
51 | 174 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 48.16 | |
52 | 257 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | 48.28 | |
53 | 354 | Grann-Frankild Albert | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 48.30 | ||
54 | 527 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 48.31 | |
55 | 69 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 49.24 | |
56 | 263 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 49.94 | |
57 | 171 | Eriksen Lukas Birk | 1997 | HERNING | 9773AH | 25 m | 51.10 | |
58 | 77 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 51.80 | |
59 | 83 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 52.17 | |
60 | 80 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 52.40 | |
61 | 372 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 52.46 | |
62 | 88 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 52.87 | |
63 | 451 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 52.87 | |
64 | 312 | Sølvberg Mikkel | 1996 | NORD | 9687AG | 25 m | 52.87 | |
65 | 543 | Haxholm Lukas | 1997 | IKAST | 9755AG | 25 m | 53.45 | |
66 | 11 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 53.50 | |
67 | 528 | Munch Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9529AJ | 25 m | 53.53 | |
68 | 248 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 53.66 | |
69 | 55 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 54.20 | |
70 | 356 | Jensen Simon Hedehus | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 54.54 | ||
71 | 327 | Kvistgaard Mads | 1992 | SKIVE | 9281AL | 25 m | 55.72 | |
72 | 350 | Andersen Nils | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 55.75 | ||
73 | 502 | Christiansen Christian | 1993 | OPNØR | 9307AN | 25 m | 55.91 | |
74 | 37 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 56.39 | |
75 | 345 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 56.74 | |
76 | 65 | Abildtrup Stefan | 1996 | GRINDSTED | 9677AF | 25 m | 58.17 | |
77 | 291 | Johansen Jeppe Wittrup | 1999 | NORD | 9925AA | 25 m | 58.21 | |
78 | 547 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 25 m | 58.25 | ||
79 | 68 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 58.77 | |
80 | 552 | Kumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 59.02 | ||
81 | 360 | Ryssel Mathias | 1995 | SKANDERBOR | 25 m | 59.16 | ||
82 | 127 | Fruergaard Rasmus | 1994 | AABYBRO | 9455AF | 25 m | 59.90 | |
83 | 316 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 1:00.35 | |
84 | 198 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 1:02.33 | |
85 | 8 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 1:03.89 | |
86 | 524 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 1:06.38 | |
87 | 558 | Nielsen Mikkel B | 1997 | IKAST | 25 m | 1:13.02 | ||
88 | 438 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 1:14.48 | |
89 | 551 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 25 m | |||
90 | 228 | Olesen Simon | 1993 | HORSENS | 9329AL | 25 m | ||
91 | 410 | Nielsen Lars Brandt | 1993 | ERRITSØ | 9335AH | 25 m | ||
92 | 391 | Bechsgaard Michael | 1993 | ERRITSØ | 9355AL | 25 m | ||
93 | 392 | Breuning Jens | 1994 | ERRITSØ | 9469AL | 25 m | ||
94 | 406 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 9427AF | 25 m | ||
95 | 9 | Jespersen Sebastian K. | 1996 | ODDER | 9623AG | 25 m | ||
96 | 168 | Christensen Jonathan | 1993 | HERNING | 9375AD | 25 m | ||
97 | 390 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 9683AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 6, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 264 | Jørgensen Nina | 1992 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 35.97 | ||
2 | 18 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 36.38 | |
3 | 507 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 25 m | 38.21 | |
4 | 247 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 38.93 | |
5 | 167 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 38.96 | |
6 | 571 | Özkaya Betül | 1993 | IKAST | 9362AD | 25 m | 39.68 | |
7 | 76 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 40.24 | |
8 | 436 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 40.40 | |
9 | 553 | Lauritsen Anne Sofie | 1992 | IKAST | 9206AF | 25 m | 40.53 | |
10 | 30 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 25 m | 41.13 | ||
11 | 464 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 25 m | 41.24 | |
12 | 512 | Duc Anna N. | 1992 | OPNØR | 25 m | 41.42 | ||
13 | 516 | Hansen Karoline Kjær | 1992 | SKOVBAKKEN | 9262AK | 50 m | 41.79 | |
14 | 202 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 41.79 | |
15 | 454 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 41.87 | |
16 | 437 | Nielsen Pernille | 1995 | VILDBJERG | 9558AB | 25 m | 42.16 | |
17 | 262 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 42.35 | |
18 | 402 | Jepsen Simone | 1990 | ERRITSØ | 9044AH | 25 m | 43.00 | |
19 | 414 | Wilenski Nanna | 1995 | ERRITSØ | 9596AC | 25 m | 43.54 | |
20 | 343 | Pedersen Kristina Søborg | 1992 | SØHESTEN | 9222AE | 25 m | 44.06 | |
21 | 371 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 44.71 | |
22 | 519 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 45.00 | |
23 | 170 | Ebbesen Cecilie | 1995 | HERNING | 9508AE | 25 m | 45.12 | |
24 | 129 | Hansen Marie Louise | 1993 | AABYBRO | 9356AG | 25 m | 45.29 | |
25 | 525 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 45.39 | |
26 | 518 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 45.41 | |
27 | 457 | Haugaard Ida Marie | 1995 | AGF | 9534AT | 25 m | 45.46 | |
28 | 403 | Jørgensen Signe | 1990 | ERRITSØ | 9002AA | 25 m | 45.60 | |
29 | 75 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 46.07 | |
30 | 71 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 46.54 | |
31 | 220 | Isaksen Astrid | 1993 | HORSENS | 9344AG | 25 m | 46.61 | |
32 | 46 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 46.64 | |
33 | 245 | Pedersen Pernille | 1994 | NEPTUN | 9462AO | 25 m | 46.69 | |
34 | 162 | Andersen Henriette K. | 1996 | HERNING | 9616AJ | 25 m | 46.79 | |
35 | 412 | Tarp Julia Lundgreen | 1994 | ERRITSØ | 9498AH | 25 m | 46.84 | |
36 | 456 | Hansen Nikoline | 1995 | AGF | 9592AS | 50 m | 46.93 | |
37 | 353 | Brikner Cecilie Trier | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 47.00 | ||
38 | 241 | Kjeldgaard Marie | 1996 | NEPTUN | 9698AH | 25 m | 47.35 | |
39 | 460 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 25 m | 47.36 | |
40 | 461 | Mølhave Benedikte Eg | 1994 | AGF | 9466AA | 25 m | 47.63 | |
41 | 320 | Madsen Ida | 1996 | AIA-TRANBJ | 9638AD | 25 m | 47.75 | |
42 | 92 | Østergaard Louise | 1991 | GRINDSTED | 9136AL | 25 m | 48.25 | |
43 | 566 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 48.30 | |
44 | 300 | Nielsen Celine Bejsrup | 1992 | NORD | 9256AN | 25 m | 48.48 | |
45 | 280 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 48.50 | |
46 | 515 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 48.80 | |
47 | 64 | Abildtrup Jannie | 1993 | GRINDSTED | 9328AO | 25 m | 48.90 | |
48 | 358 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 49.30 | |
49 | 173 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 49.40 | |
50 | 200 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 49.79 | |
51 | 450 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 50 m | 51.51 | |
52 | 396 | Henriksen Anne | 1996 | ERRITSØ | 9614AJ | 25 m | 52.00 | |
53 | 199 | Strunge Randi | 1996 | HERNING | 9602AO | 25 m | 52.31 | |
54 | 526 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 52.32 | |
55 | 355 | Holde Sofie | 1992 | SKANDERBOR | 9286AO | 25 m | 52.37 | |
56 | 91 | Vahlberg Kathrine | 1993 | GRINDSTED | 9336AP | 25 m | 52.80 | |
57 | 139 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 53.13 | |
58 | 54 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 53.19 | |
59 | 128 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 53.28 | |
60 | 357 | Møller Mia Louise | 1996 | SKANDERBOR | 9626AO | 25 m | 53.33 | |
61 | 554 | Lautitsen Kathrine | 1996 | IKAST | 25 m | 53.43 | ||
62 | 185 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 53.57 | |
63 | 565 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 53.58 | |
64 | 66 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 53.65 | |
65 | 39 | Kjærgaard Simone | 1996 | STRUER | 9632AM | 25 m | 53.77 | |
66 | 506 | Hansen Tatjana | 1997 | OPNØR | 9724AG | 25 m | 53.86 | |
67 | 225 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 53.93 | |
68 | 253 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 54.03 | |
69 | 261 | Kronborg Katja Grønning | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 54.41 | ||
70 | 330 | Pedersen Cecilie | 1996 | SKIVE | 9626AN | 50 m | 54.47 | |
71 | 252 | Aaquist Johanne | 1997 | NEPTUN | 9792AP | 25 m | 54.67 | |
72 | 186 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 25 m | 54.78 | ||
73 | 78 | Jensen Mathilde | 1994 | GRINDSTED | 9442AT | 25 m | 55.12 | |
74 | 272 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 55.20 | |
75 | 67 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 55.70 | |
76 | 48 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 56.89 | |
77 | 51 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 57.31 | |
78 | 335 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 58.65 | |
79 | 349 | Andersen Nadina | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 58.79 | ||
80 | 511 | Tiganj Medina | 1997 | OPNØR | 25 m | 59.47 | ||
81 | 194 | Pedersen Nanna Fredegod | 1996 | HERNING | 9684AP | 25 m | 1:00.23 | |
82 | 446 | Alsner Katrine Brandt | 1997 | AGF | 9722AI | 50 m | 1:00.86 | |
83 | 267 | Nielsen Nina J | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9666AO | 25 m | 1:01.62 | |
84 | 569 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 25 m | 1:01.94 | ||
85 | 22 | Christensen Sofie | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:03.54 | ||
86 | 197 | Schiøt Pernille | 1996 | HERNING | 9612AO | 25 m | 1:03.99 | |
87 | 203 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:05.01 | |
88 | 538 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 50 m | 1:05.44 | ||
89 | 192 | Olsen Alberte | 1998 | HERNING | 9828AF | 25 m | 1:10.11 | |
90 | 549 | Juulsgaard Rikke | 1996 | IKAST | 25 m | 1:12.60 | ||
91 | 237 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 1:13.75 | |
92 | 250 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | NEPTUN | 9882AL | 25 m | 1:21.11 | |
93 | 288 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 25 m | |||
94 | 564 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 25 m | |||
95 | 545 | Ib Marie Tønsberg | 1997 | IKAST | 25 m | |||
96 | 400 | Jensen Ida Lyngbeck | 1993 | ERRITSØ | 9304AC | 25 m | ||
97 | 393 | Bøgebjerg Amalie | 1995 | ERRITSØ | 9504AW | 25 m | ||
98 | 570 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 25 m | |||
99 | 389 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | ||
100 | 224 | Møller Ann-Sofie | 1996 | HORSENS | 9652AO | 25 m | ||
101 | 19 | Jørgensen Maiken Samsø | 1996 | ODDER | 25 m | |||
102 | 130 | Henriksen Laura Fogh | 1996 | AABYBRO | 9666AT | 25 m | ||
103 | 562 | Nielsen Sofie Sand | 1996 | IKAST | 25 m | |||
104 | 222 | Lading Gitte | 1994 | HORSENS | 9406AA | 25 m | ||
105 | 266 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | ||
106 | 137 | Vad Clara Guldhammer | 1995 | AABYBRO | 25 m | |||
107 | 132 | Jensen Lykke B | 1995 | AABYBRO | 9526AW | 25 m | ||
108 | 386 | Wind Sidsel Skårup | 1995 | VIBORG | 9548AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 7, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 1.21 | |
2 | 326 | Kristensen Tonni | 1992 | SKIVE | 9207AE | 25 m | 1:03.28 | |
3 | 50 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 1:04.56 | |
4 | 178 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 25 m | 1:05.24 | |
5 | 49 | Noer Marcus Zobbe | 1992 | STRUER | 9299AD | 25 m | 1:05.66 | |
6 | 548 | Justesen Christoffer D. | 1992 | IKAST | 9241AA | 25 m | 1:06.35 | |
7 | 342 | Olesen Karsten Bach | 1986 | SØHESTEN | 8629AB | 25 m | 1:06.79 | |
8 | 449 | Birk Mik | 1991 | AGF | 9181AE | 25 m | 1:06.95 | |
9 | 166 | Bastrup Frans | 1992 | HERNING | 9201AG | 25 m | 1:07.74 | |
10 | 223 | Mindstruplund Michael | 1985 | HORSENS | 8551AB | 25 m | 1:08.00 | |
11 | 323 | Fastrup Claus | 1993 | SKIVE | 9375AA | 25 m | 1:08.00 | |
12 | 287 | Hørdum Max | 1992 | NORD | 9259AH | 25 m | 1:08.21 | |
13 | 559 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:09.35 | |
14 | 376 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 1:09.62 | |
15 | 529 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 1:10.18 | |
16 | 183 | Kloster Daniel | 1992 | HERNING | 9207AF | 25 m | 1:10.25 | |
17 | 341 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 1:12.43 | |
18 | 340 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 1:13.31 | |
19 | 432 | Høgild Lasse B. | 1989 | VILDBJERG | 8961AA | 25 m | 1:14.00 | |
20 | 337 | Bislev Patrick | 1994 | SØHESTEN | 9493AB | 25 m | 1:14.37 | |
21 | 383 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:14.73 | |
22 | 268 | Pedersen Anton B. | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:15.05 | ||
23 | 318 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 1:15.65 | |
24 | 455 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 1:16.43 | |
25 | 14 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:16.72 | |
26 | 563 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:16.89 | |
27 | 544 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:18.54 | |
28 | 458 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 1:18.83 | |
29 | 53 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 1:19.85 | |
30 | 134 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 1:21.75 | |
31 | 405 | Lauridsen Anders I. | 1992 | ERRITSØ | 9259AB | 25 m | 1:22.56 | |
32 | 184 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 1:24.30 | |
33 | 189 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 1:25.67 | |
34 | 47 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 1:26.32 | |
35 | 434 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 25 m | 1:27.48 | |
36 | 388 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 9497AA | 25 m | 1:28.34 | |
37 | 164 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 1:28.37 | |
38 | 423 | Hermann Anders | 1993 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:28.48 | ||
39 | 7 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 1:28.81 | |
40 | 263 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 1:28.87 | |
41 | 348 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 1:29.00 | |
42 | 361 | Skødt Matias | 1994 | SKANDERBOR | 9465AO | 25 m | 1:30.28 | |
43 | 45 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 1:31.12 | |
44 | 374 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 1:31.27 | |
45 | 375 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 1:31.69 | |
46 | 509 | Schwartz Lukas | 1994 | OPNØR | 9495AB | 25 m | 1:32.80 | |
47 | 31 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 1:33.49 | |
48 | 313 | Horup Frederik Mølbak | 1996 | NORD | 9629AH | 25 m | 1:33.65 | |
49 | 352 | Bjerre Steffen | 1992 | SKANDERBOR | 25 m | 1:33.84 | ||
50 | 282 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 1:34.39 | |
51 | 55 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:34.52 | |
52 | 321 | Mortensen Jacob Holm | 1993 | AIA-TRANBJ | 9355AI | 25 m | 1:35.16 | |
53 | 80 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:35.76 | |
54 | 351 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 1:35.93 | ||
55 | 163 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 1:36.21 | |
56 | 447 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 50 m | 1:36.42 | |
57 | 11 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 1:36.55 | |
58 | 259 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 1:36.60 | |
59 | 528 | Munch Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9529AJ | 25 m | 1:37.37 | |
60 | 198 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 1:37.82 | |
61 | 502 | Christiansen Christian | 1993 | OPNØR | 9307AN | 25 m | 1:38.19 | |
62 | 172 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:38.57 | |
63 | 90 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 1:39.45 | |
64 | 174 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 1:40.81 | |
65 | 381 | Pedersen Jacob Brask | 1993 | VIBORG | 9337AM | 25 m | 1:41.06 | |
66 | 377 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 1:41.50 | |
67 | 9 | Jespersen Sebastian K. | 1996 | ODDER | 9623AG | 25 m | 1:41.80 | |
68 | 209 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 1:42.77 | |
69 | 316 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 1:43.79 | |
70 | 302 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 1:48.17 | |
71 | 451 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:49.77 | |
72 | 339 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 1:53.12 | |
73 | 8 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 1:55.27 | |
74 | 438 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 2:03.92 | |
75 | 271 | Rich Niels | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9749AG | 25 m | 2:15.02 | |
76 | 37 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | ||
77 | 410 | Nielsen Lars Brandt | 1993 | ERRITSØ | 9335AH | 25 m | ||
78 | 407 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 25 m | |||
79 | 392 | Breuning Jens | 1994 | ERRITSØ | 9469AL | 25 m | ||
80 | 303 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | ||
81 | 32 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | ||
82 | 378 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | ||
83 | 236 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 25 m | ||
84 | 176 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 25 m | ||
85 | 171 | Eriksen Lukas Birk | 1997 | HERNING | 9773AH | 25 m | ||
86 | 390 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 9683AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 8, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 1:10.53 | |
2 | 16 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | ODDER | 9526AK | 25 m | 1:14.60 | |
3 | 519 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 1:15.79 | |
4 | 507 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 25 m | 1:15.85 | |
5 | 510 | Strømbeck Pernille | 1994 | OPNØR | 9462AH | 25 m | 1:15.97 | |
6 | 87 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 1:17.34 | |
7 | 431 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 1:17.40 | |
8 | 550 | Kjær Jeanette | 1993 | IKAST | 9346AK | 25 m | 1:18.22 | |
9 | 542 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 1:18.25 | |
10 | 216 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 1:18.46 | |
11 | 380 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:19.30 | |
12 | 43 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 1:19.53 | |
13 | 530 | Renberg Mathilde | 1991 | SKOVBAKKEN | 9166AI | 25 m | 1:19.65 | |
14 | 10 | Johansen Diana D. | 1992 | ODDER | 9298AC | 25 m | 1:19.77 | |
15 | 557 | Myllerup Ninna | 1992 | IKAST | 9202AC | 25 m | 1:19.84 | |
16 | 249 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 1:20.11 | |
17 | 516 | Hansen Karoline Kjær | 1992 | SKOVBAKKEN | 9262AK | 25 m | 1:20.62 | |
18 | 293 | Kjeldgaard Trine G. | 1993 | NORD | 9346AO | 25 m | 1:20.80 | |
19 | 408 | Nielsen Anne Brandt | 1992 | ERRITSØ | 9212AA | 25 m | 1:21.34 | |
20 | 222 | Lading Gitte | 1994 | HORSENS | 9406AA | 25 m | 1:22.18 | |
21 | 243 | Nedergaard Frederikke | 1996 | NEPTUN | 9604AH | 25 m | 1:22.37 | |
22 | 397 | Henriksen Signe V. | 1994 | ERRITSØ | 9482AB | 25 m | 1:22.88 | |
23 | 517 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 1:22.89 | |
24 | 504 | Damgaard-Møller Thilde | 1994 | OPNØR | 9496AE | 25 m | 1:22.99 | |
25 | 433 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 1:23.32 | |
26 | 238 | Hansen Louise Ring | 1994 | NEPTUN | 9458AQ | 25 m | 1:23.71 | |
27 | 29 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 1:23.87 | |
28 | 251 | Vissing Stine Mary | 1997 | NEPTUN | 9788AB | 25 m | 1:24.14 | |
29 | 355 | Holde Sofie | 1992 | SKANDERBOR | 9286AO | 25 m | 1:25.04 | |
30 | 344 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 25 m | 1:25.47 | ||
31 | 338 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 1:25.54 | |
32 | 12 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 1:25.78 | |
33 | 301 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 1:25.88 | |
34 | 371 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 1:26.01 | |
35 | 445 | Aamann Line | 1993 | AGF | 25 m | 1:26.44 | ||
36 | 541 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 1:27.80 | |
37 | 395 | Hansen Mette | 1992 | ERRITSØ | 9206AA | 25 m | 1:28.17 | |
38 | 336 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 1:28.90 | |
39 | 459 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:29.20 | |
40 | 283 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 1:31.15 | |
41 | 568 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 1:31.17 | ||
42 | 284 | Heide Mathilde | 1993 | NORD | 9378AN | 25 m | 1:31.62 | |
43 | 211 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 1:31.82 | |
44 | 418 | Agerbæk Sofie | 1994 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:31.89 | ||
45 | 452 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 50 m | 1:32.18 | |
46 | 322 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 1:32.66 | |
47 | 5 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 1:33.36 | |
48 | 566 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:33.96 | |
49 | 401 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 9548AG | 25 m | 1:34.22 | |
50 | 411 | Sigvardsen Maria | 1996 | ERRITSØ | 9622AO | 25 m | 1:35.00 | |
51 | 232 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 1:35.20 | |
52 | 518 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 1:36.15 | |
53 | 520 | Jensen Christine Egebjerg | 1995 | SKOVBAKKEN | 9524AJ | 25 m | 1:36.45 | |
54 | 414 | Wilenski Nanna | 1995 | ERRITSØ | 9596AC | 25 m | 1:36.46 | |
55 | 179 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 1:36.87 | |
56 | 421 | Borum Lisa | 1992 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:37.31 | ||
57 | 343 | Pedersen Kristina Søborg | 1992 | SØHESTEN | 9222AE | 25 m | 1:38.45 | |
58 | 72 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 1:38.77 | |
59 | 186 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 25 m | 1:38.87 | ||
60 | 201 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 1:39.91 | |
61 | 357 | Møller Mia Louise | 1996 | SKANDERBOR | 9626AO | 25 m | 1:40.41 | |
62 | 463 | Poulsen Anna Charlotte | 1997 | AGF | 9758AH | 50 m | 1:42.96 | |
63 | 48 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:43.97 | |
64 | 311 | Skjoldborg Astrid | 1997 | NORD | 9766AG | 25 m | 1:44.08 | |
65 | 526 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 1:45.20 | |
66 | 79 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 1:47.45 | |
67 | 44 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:48.74 | |
68 | 511 | Tiganj Medina | 1997 | OPNØR | 25 m | 1:50.00 | ||
69 | 67 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 1:50.08 | |
70 | 24 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:52.49 | ||
71 | 306 | Ottesen Julie | 1995 | NORD | 9524AW | 25 m | 1:57.13 | |
72 | 549 | Juulsgaard Rikke | 1996 | IKAST | 25 m | 2:01.63 | ||
73 | 448 | Becher Valentina | 1997 | AGF | 9754AF | 25 m | 2:09.98 | |
74 | 4 | Garau Ida | 1996 | ODDER | 9696AM | 25 m | 2:11.73 | |
75 | 51 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | ||
76 | 20 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 25 m | |||
77 | 288 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 25 m | |||
78 | 246 | Rasmusse Laura Blendstrup | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | ||
79 | 253 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 9, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 2:41.67 | |
2 | 86 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 2:48.47 | |
3 | 413 | Vestergaard Thomas | 1989 | ERRITSØ | 8997AB | 25 m | 2:49.20 | |
4 | 219 | Hansen Nikolaj | 1993 | HORSENS | 9303AK | 25 m | 2:50.90 | |
5 | 298 | Mikkelsen Søren | 1991 | NORD | 9101AG | 25 m | 2:53.15 | |
6 | 195 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 2:55.39 | |
7 | 503 | Damgaard-Møller Emil | 1992 | OPNØR | 9227AC | 25 m | 2:57.36 | |
8 | 373 | Jensen Jens Damborg | 1990 | VIBORG | 9005AA | 25 m | 2:57.87 | |
9 | 286 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 2:58.95 | |
10 | 304 | Nielsen Steffen L. | 1993 | NORD | 9331AI | 25 m | 3:03.31 | |
11 | 187 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 3:03.58 | |
12 | 319 | Lykshøj Mads | 1992 | AIA-TRANBJ | 9291AC | 25 m | 3:03.58 | |
13 | 63 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 3:06.66 | |
14 | 394 | Erlandsen Kasper | 1991 | ERRITSØ | 9197AB | 25 m | 3:09.10 | |
15 | 191 | Nørgaard Kristoffer | 1993 | HERNING | 9339AI | 25 m | 3:09.45 | |
16 | 307 | Pedersen Dan | 1978 | NORD | 7873AA | 25 m | 3:10.12 | |
17 | 164 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 3:10.68 | |
18 | 559 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 50 m | 3:10.81 | |
19 | 35 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 3:11.71 | |
20 | 168 | Christensen Jonathan | 1993 | HERNING | 9375AD | 25 m | 3:11.79 | |
21 | 359 | Nyborg Mathias | 1993 | SKANDERBOR | 9335AN | 25 m | 3:14.38 | |
22 | 560 | Nielsen Rasmus Sand | 1993 | IKAST | 25 m | 3:14.67 | ||
23 | 420 | Borum Erik | 1992 | NORDGÅRDEN | 25 m | 3:15.00 | ||
24 | 41 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 3:17.24 | |
25 | 73 | Gejl Alexander | 1994 | GRINDSTED | 9411AM | 25 m | 3:18.58 | |
26 | 339 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 3:24.83 | |
27 | 70 | Christiansen Glenn | 1992 | GRINDSTED | 9237AJ | 25 m | 3:29.95 | |
28 | 258 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 3:35.23 | |
29 | 375 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 3:40.54 | |
30 | 174 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 3:42.98 | |
31 | 419 | Boller Martin | 1992 | NORDGÅRDEN | 25 m | 3:43.51 | ||
32 | 260 | Gjermandsen Simon Lohse | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:45.67 | ||
33 | 257 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | 3:48.60 | |
34 | 17 | Pedersen Victor | 1997 | ODDER | 9735AC | 25 m | 3:49.08 | |
35 | 292 | Kjeldgaard Thomas G. | 1996 | NORD | 9671AE | 25 m | 3:50.94 | |
36 | 263 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 3:51.14 | |
37 | 163 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 3:52.92 | |
38 | 77 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 3:55.96 | |
39 | 40 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 3:56.33 | |
40 | 527 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 4:03.59 | |
41 | 172 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 4:18.19 | |
42 | 37 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 4:20.14 | |
43 | 543 | Haxholm Lukas | 1997 | IKAST | 9755AG | 25 m | ||
44 | 524 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | ||
45 | 226 | Nørgaard Marius | 1993 | HORSENS | 9319AL | 25 m | ||
46 | 391 | Bechsgaard Michael | 1993 | ERRITSØ | 9355AL | 25 m | ||
47 | 372 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 10, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 18 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 2:46.51 | |
2 | 15 | Pedersen Julie | 1992 | ODDER | 9264AC | 25 m | 2:47.12 | |
3 | 264 | Jørgensen Nina | 1992 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:58.21 | ||
4 | 247 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 3:01.42 | |
5 | 436 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 3:03.15 | |
6 | 464 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 25 m | 3:08.34 | |
7 | 290 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 25 m | 3:09.88 | |
8 | 454 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 3:11.26 | |
9 | 281 | Bak Cecilie | 1992 | NORD | 9268AC | 25 m | 3:11.84 | |
10 | 76 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 3:13.40 | |
11 | 460 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 25 m | 3:17.74 | |
12 | 512 | Duc Anna N. | 1992 | OPNØR | 25 m | 3:18.06 | ||
13 | 46 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 3:18.12 | |
14 | 370 | Grundmann Jeanne Kirk | 1994 | VIBORG | 9486AP | 25 m | 3:18.76 | |
15 | 180 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 3:21.08 | |
16 | 175 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 3:25.19 | |
17 | 299 | Mouritsen Rikke | 1997 | NORD | 9786AG | 25 m | 3:25.85 | |
18 | 508 | Schulz Gitte | 1996 | OPNØR | 9666AJ | 25 m | 3:26.12 | |
19 | 371 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 3:27.95 | |
20 | 343 | Pedersen Kristina Søborg | 1992 | SØHESTEN | 9222AE | 25 m | 3:30.13 | |
21 | 453 | Bundgaard Line | 1994 | AGF | 9442AM | 25 m | 3:37.16 | |
22 | 230 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 3:37.87 | |
23 | 241 | Kjeldgaard Marie | 1996 | NEPTUN | 9698AH | 25 m | 3:39.69 | |
24 | 75 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 3:40.15 | |
25 | 320 | Madsen Ida | 1996 | AIA-TRANBJ | 9638AD | 25 m | 3:40.35 | |
26 | 64 | Abildtrup Jannie | 1993 | GRINDSTED | 9328AO | 25 m | 3:41.26 | |
27 | 457 | Haugaard Ida Marie | 1995 | AGF | 9534AT | 25 m | 3:42.66 | |
28 | 353 | Brikner Cecilie Trier | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 3:44.71 | ||
29 | 173 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 3:45.49 | |
30 | 201 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 3:46.45 | |
31 | 300 | Nielsen Celine Bejsrup | 1992 | NORD | 9256AN | 25 m | 3:46.51 | |
32 | 200 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 3:49.15 | |
33 | 568 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 3:49.46 | ||
34 | 199 | Strunge Randi | 1996 | HERNING | 9602AO | 25 m | 3:56.87 | |
35 | 506 | Hansen Tatjana | 1997 | OPNØR | 9724AG | 25 m | 4:00.00 | |
36 | 54 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 4:01.67 | |
37 | 185 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 4:02.39 | |
38 | 358 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 4:03.54 | |
39 | 188 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 4:03.72 | |
40 | 197 | Schiøt Pernille | 1996 | HERNING | 9612AO | 25 m | 4:13.17 | |
41 | 272 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 4:22.50 | |
42 | 194 | Pedersen Nanna Fredegod | 1996 | HERNING | 9684AP | 25 m | 4:43.79 | |
43 | 203 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | ||
44 | 330 | Pedersen Cecilie | 1996 | SKIVE | 9626AN | 25 m | ||
45 | 51 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | ||
46 | 139 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | ||
47 | 515 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | ||
48 | 266 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | ||
49 | 192 | Olsen Alberte | 1998 | HERNING | 9828AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 11, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 533 | Jensen Simon Sønderup | 1988 | AALBORG | 8875AC | 25 m | 23.25 | |
2 | 289 | Jacobsen Jess Reese | 1982 | NORD | 8279AA | 25 m | 24.36 | |
3 | 326 | Kristensen Tonni | 1992 | SKIVE | 9207AE | 25 m | 25.31 | |
4 | 49 | Noer Marcus Zobbe | 1992 | STRUER | 9299AD | 25 m | 25.71 | |
5 | 385 | Wind Martin Skårup | 1992 | VIBORG | 9205AH | 25 m | 25.72 | |
6 | 36 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 25.86 | |
7 | 548 | Justesen Christoffer D. | 1992 | IKAST | 9241AA | 25 m | 26.02 | |
8 | 449 | Birk Mik | 1991 | AGF | 9181AE | 25 m | 26.03 | |
9 | 38 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 26.12 | |
10 | 369 | Erichsen Christian J. | 1991 | VIBORG | 9121AD | 25 m | 26.21 | |
11 | 539 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 26.43 | |
12 | 89 | Sørensen Mads Schmidt | 1988 | GRINDSTED | 8831AC | 25 m | 26.52 | |
13 | 50 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 26.61 | |
14 | 210 | Bisgaard Kasper | 1991 | HORSENS | 9171AF | 25 m | 26.78 | |
15 | 296 | Larsen Kasper Frank | 1990 | NORD | 9041AB | 25 m | 27.03 | |
16 | 242 | Laursen Kasper | 1983 | NEPTUN | 8389AA | 25 m | 27.47 | |
17 | 529 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 27.53 | |
18 | 440 | Jørgensen Morten Dueholm | 1989 | BRÆDSTRUP | 8953AC | 25 m | 27.68 | |
19 | 379 | Møller Viktor Bøg | 1992 | VIBORG | 9273AJ | 25 m | 27.73 | |
20 | 25 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 27.76 | |
21 | 432 | Høgild Lasse B. | 1989 | VILDBJERG | 8961AA | 25 m | 27.89 | |
22 | 376 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 28.08 | |
23 | 413 | Vestergaard Thomas | 1989 | ERRITSØ | 8997AB | 25 m | 28.21 | |
24 | 207 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 28.24 | |
25 | 546 | Jakobsen Martin | 1992 | IKAST | 9275AE | 25 m | 28.26 | |
26 | 244 | Pedersen Mathias | 1992 | NEPTUN | 9229AH | 25 m | 28.29 | |
27 | 53 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 28.36 | |
28 | 559 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 28.40 | |
29 | 268 | Pedersen Anton B. | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 28.50 | ||
30 | 382 | Severinsen Christian | 1990 | VIBORG | 9019AA | 25 m | 28.72 | |
31 | 462 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 28.80 | |
32 | 21 | Underlien Simon | 1995 | ODDER | 9505AL | 25 m | 28.80 | |
33 | 318 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 28.99 | |
34 | 383 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 29.17 | |
35 | 373 | Jensen Jens Damborg | 1990 | VIBORG | 9005AA | 25 m | 29.34 | |
36 | 323 | Fastrup Claus | 1993 | SKIVE | 9375AA | 25 m | 29.43 | |
37 | 555 | Madsen Nicolai K | 1993 | IKAST | 25 m | 29.47 | ||
38 | 295 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 29.51 | |
39 | 341 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 29.57 | |
40 | 213 | Christensen Martin | 1995 | HORSENS | 9527AH | 25 m | 29.73 | |
41 | 86 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 29.79 | |
42 | 409 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 29.88 | |
43 | 82 | Larsen Jeppe Meier | 1994 | GRINDSTED | 9431AK | 25 m | 30.04 | |
44 | 319 | Lykshøj Mads | 1992 | AIA-TRANBJ | 9291AC | 25 m | 30.06 | |
45 | 136 | Mandrup Daniel | 1991 | AABYBRO | 9107AG | 25 m | 30.20 | |
46 | 563 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 30.21 | |
47 | 317 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9387AN | 25 m | 30.40 | |
48 | 455 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 50 m | 30.47 | |
49 | 219 | Hansen Nikolaj | 1993 | HORSENS | 9303AK | 25 m | 30.48 | |
50 | 28 | Svenningsen Esben | 1993 | BRÆDSTRUP | 9325AE | 25 m | 30.50 | |
51 | 405 | Lauridsen Anders I. | 1992 | ERRITSØ | 9259AB | 25 m | 30.55 | |
52 | 27 | Petersen Thyge Boye | 1989 | BRÆDSTRUP | 8915AC | 25 m | 30.79 | |
53 | 187 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 30.82 | |
54 | 337 | Bislev Patrick | 1994 | SØHESTEN | 9493AB | 25 m | 30.85 | |
55 | 340 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 30.88 | |
56 | 394 | Erlandsen Kasper | 1991 | ERRITSØ | 9197AB | 25 m | 31.00 | |
57 | 270 | Pedersen Magnus B. | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 31.11 | ||
58 | 134 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 31.12 | |
59 | 544 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 50 m | 31.18 | |
60 | 35 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 31.22 | |
61 | 184 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 31.34 | |
62 | 138 | Olling Andreas | 1993 | STRUER | 9359AE | 25 m | 31.41 | |
63 | 131 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 31.82 | |
64 | 532 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 31.94 | |
65 | 285 | Heide Nicholai | 1993 | NORD | 9313AK | 25 m | 31.99 | |
66 | 398 | Hvid Martin Sylvester | 1992 | ERRITSØ | 9217AK | 25 m | 32.00 | |
67 | 404 | Jørgensen Thomas | 1992 | ERRITSØ | 9273AE | 25 m | 32.00 | |
68 | 434 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 25 m | 32.60 | |
69 | 458 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 32.75 | |
70 | 352 | Bjerre Steffen | 1992 | SKANDERBOR | 25 m | 32.94 | ||
71 | 17 | Pedersen Victor | 1997 | ODDER | 9735AC | 25 m | 32.97 | |
72 | 392 | Breuning Jens | 1994 | ERRITSØ | 9469AL | 25 m | 33.00 | |
73 | 329 | Nørgård Lasse Ejsing | 1993 | SKIVE | 25 m | 33.06 | ||
74 | 41 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 33.08 | |
75 | 361 | Skødt Matias | 1994 | SKANDERBOR | 9465AO | 25 m | 33.20 | |
76 | 195 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 33.26 | |
77 | 556 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 33.28 | |
78 | 560 | Nielsen Rasmus Sand | 1993 | IKAST | 50 m | 33.61 | ||
79 | 189 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 33.73 | |
80 | 164 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 33.77 | |
81 | 31 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 34.08 | |
82 | 228 | Olesen Simon | 1993 | HORSENS | 9329AL | 25 m | 34.41 | |
83 | 231 | Vilholdt Kenneth | 1994 | HORSENS | 9415AM | 25 m | 34.41 | |
84 | 388 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 9497AA | 25 m | 34.54 | |
85 | 308 | Pedersen Rasmus Frydekær | 1996 | NORD | 9641AK | 25 m | 34.64 | |
86 | 531 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 34.71 | |
87 | 321 | Mortensen Jacob Holm | 1993 | AIA-TRANBJ | 9355AI | 25 m | 34.76 | |
88 | 47 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 34.86 | |
89 | 258 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 34.86 | |
90 | 509 | Schwartz Lukas | 1994 | OPNØR | 9495AB | 25 m | 34.89 | |
91 | 348 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 35.00 | |
92 | 45 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 35.10 | |
93 | 502 | Christiansen Christian | 1993 | OPNØR | 9307AN | 25 m | 35.15 | |
94 | 7 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 35.25 | |
95 | 263 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 35.37 | |
96 | 351 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 35.38 | ||
97 | 208 | Andersen Sigurd | 1992 | HORSENS | 9261AK | 25 m | 35.42 | |
98 | 354 | Grann-Frankild Albert | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 35.54 | ||
99 | 133 | Knøsgaard Jonas | 1994 | AABYBRO | 9479AG | 25 m | 35.76 | |
100 | 217 | Hansen Alex Sønderby | 1992 | HORSENS | 9251AK | 25 m | 36.15 | |
101 | 69 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 36.37 | |
102 | 316 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 36.50 | |
103 | 248 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 37.17 | |
104 | 528 | Munch Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9529AJ | 25 m | 37.22 | |
105 | 55 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 37.31 | |
106 | 356 | Jensen Simon Hedehus | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 37.50 | ||
107 | 169 | Christensen Klaus Sand | 1995 | HERNING | 9569AI | 25 m | 37.99 | |
108 | 81 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 38.01 | |
109 | 339 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 38.47 | |
110 | 327 | Kvistgaard Mads | 1992 | SKIVE | 9281AL | 50 m | 38.51 | |
111 | 324 | Khalatjan Narek | 1996 | SKIVE | 9601AB | 50 m | 38.78 | |
112 | 314 | Beck Jonas Helbo | 1994 | AIA-TRANBJ | 9499AI | 25 m | 38.79 | |
113 | 387 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | 38.87 | |
114 | 372 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 39.08 | |
115 | 236 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 25 m | 39.35 | |
116 | 209 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 39.40 | |
117 | 360 | Ryssel Mathias | 1995 | SKANDERBOR | 25 m | 39.49 | ||
118 | 523 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 39.50 | |
119 | 447 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 50 m | 40.03 | |
120 | 345 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 40.81 | |
121 | 127 | Fruergaard Rasmus | 1994 | AABYBRO | 9455AF | 25 m | 41.19 | |
122 | 32 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 41.39 | |
123 | 37 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 41.62 | |
124 | 377 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 41.65 | |
125 | 259 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 41.74 | |
126 | 88 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 41.93 | |
127 | 90 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 42.19 | |
128 | 543 | Haxholm Lukas | 1997 | IKAST | 9755AG | 25 m | 42.25 | |
129 | 65 | Abildtrup Stefan | 1996 | GRINDSTED | 9677AF | 25 m | 42.27 | |
130 | 257 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | 42.29 | |
131 | 171 | Eriksen Lukas Birk | 1997 | HERNING | 9773AH | 25 m | 42.63 | |
132 | 8 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 42.83 | |
133 | 9 | Jespersen Sebastian K. | 1996 | ODDER | 9623AG | 25 m | 43.06 | |
134 | 451 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 43.19 | |
135 | 312 | Sølvberg Mikkel | 1996 | NORD | 9687AG | 25 m | 43.21 | |
136 | 524 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 43.22 | |
137 | 77 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 43.47 | |
138 | 83 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 43.53 | |
139 | 552 | Kumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 44.17 | ||
140 | 302 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 44.81 | |
141 | 260 | Gjermandsen Simon Lohse | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 45.57 | ||
142 | 350 | Andersen Nils | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 46.33 | ||
143 | 68 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 49.73 | |
144 | 291 | Johansen Jeppe Wittrup | 1999 | NORD | 9925AA | 25 m | 52.44 | |
145 | 438 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 52.52 | |
146 | 271 | Rich Niels | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9749AG | 25 m | 58.07 | |
147 | 303 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 59.19 | |
148 | 390 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 9683AK | 25 m | ||
149 | 551 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 25 m | |||
150 | 547 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 25 m | |||
151 | 410 | Nielsen Lars Brandt | 1993 | ERRITSØ | 9335AH | 25 m | ||
152 | 407 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 25 m | |||
153 | 391 | Bechsgaard Michael | 1993 | ERRITSØ | 9355AL | 25 m | ||
154 | 558 | Nielsen Mikkel B | 1997 | IKAST | 25 m | |||
155 | 406 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 9427AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 12, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 28.93 | |
2 | 16 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | ODDER | 9526AK | 25 m | 29.12 | |
3 | 519 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 29.12 | |
4 | 331 | Poulsen Sanne | 1992 | SKIVE | 9242AK | 25 m | 29.53 | |
5 | 507 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 25 m | 29.58 | |
6 | 522 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 29.91 | |
7 | 218 | Hansen Line Nadia | 1994 | HORSENS | 9456AI | 25 m | 30.05 | |
8 | 344 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 25 m | 30.09 | ||
9 | 85 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 30.26 | |
10 | 229 | Rasmussen Louise | 1992 | HORSENS | 9254AI | 25 m | 30.34 | |
11 | 52 | Pedersen Rikke Bauer | 1994 | STRUER | 9492AM | 25 m | 30.35 | |
12 | 247 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 30.49 | |
13 | 249 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 30.54 | |
14 | 553 | Lauritsen Anne Sofie | 1992 | IKAST | 9206AF | 25 m | 30.63 | |
15 | 281 | Bak Cecilie | 1992 | NORD | 9268AC | 25 m | 30.75 | |
16 | 557 | Myllerup Ninna | 1992 | IKAST | 9202AC | 25 m | 30.77 | |
17 | 571 | Özkaya Betül | 1993 | IKAST | 9362AD | 25 m | 30.85 | |
18 | 87 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 30.98 | |
19 | 43 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 31.09 | |
20 | 325 | Kristensen Ditte Lind | 1992 | SKIVE | 9288AI | 25 m | 31.21 | |
21 | 239 | Jeppesen Helena | 1993 | NEPTUN | 9302AO | 25 m | 31.36 | |
22 | 240 | Jeppesen Marlene | 1995 | NEPTUN | 9552AC | 25 m | 31.48 | |
23 | 202 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 31.49 | |
24 | 530 | Renberg Mathilde | 1991 | SKOVBAKKEN | 9166AI | 25 m | 31.51 | |
25 | 74 | Grønlund Julie | 1992 | GRINDSTED | 9278AM | 25 m | 31.51 | |
26 | 216 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 31.59 | |
27 | 520 | Jensen Christine Egebjerg | 1995 | SKOVBAKKEN | 9524AJ | 25 m | 31.61 | |
28 | 26 | Ozol Mette Høiberg | 1990 | BRÆDSTRUP | 9028AD | 25 m | 31.76 | |
29 | 525 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 31.86 | |
30 | 10 | Johansen Diana D. | 1992 | ODDER | 9298AC | 25 m | 31.86 | |
31 | 402 | Jepsen Simone | 1990 | ERRITSØ | 9044AH | 25 m | 32.00 | |
32 | 445 | Aamann Line | 1993 | AGF | 25 m | 32.06 | ||
33 | 395 | Hansen Mette | 1992 | ERRITSØ | 9206AA | 25 m | 32.10 | |
34 | 397 | Henriksen Signe V. | 1994 | ERRITSØ | 9482AB | 25 m | 32.12 | |
35 | 510 | Strømbeck Pernille | 1994 | OPNØR | 9462AH | 25 m | 32.13 | |
36 | 322 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 32.13 | |
37 | 541 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 32.13 | |
38 | 401 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 9548AG | 25 m | 32.30 | |
39 | 516 | Hansen Karoline Kjær | 1992 | SKOVBAKKEN | 9262AK | 25 m | 32.56 | |
40 | 262 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 32.95 | |
41 | 505 | Elberg Thea | 1993 | OPNØR | 9308AH | 25 m | 32.97 | |
42 | 437 | Nielsen Pernille | 1995 | VILDBJERG | 9558AB | 25 m | 33.03 | |
43 | 540 | Bundgaard Anne | 1993 | IKAST | 9354AL | 25 m | 33.05 | |
44 | 408 | Nielsen Anne Brandt | 1992 | ERRITSØ | 9212AA | 25 m | 33.09 | |
45 | 436 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 33.13 | |
46 | 245 | Pedersen Pernille | 1994 | NEPTUN | 9462AO | 25 m | 33.18 | |
47 | 29 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 33.27 | |
48 | 517 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 33.53 | |
49 | 309 | Rosbak Nicoline | 1992 | NORD | 9214AN | 25 m | 33.73 | |
50 | 180 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 33.80 | |
51 | 135 | Madsen Regitze | 1994 | AABYBRO | 9454AD | 25 m | 33.84 | |
52 | 338 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 33.86 | |
53 | 175 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 33.89 | |
54 | 431 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 34.00 | |
55 | 362 | Sletskov Stine | 1993 | SKANDERBOR | 9316AR | 25 m | 34.42 | |
56 | 92 | Østergaard Louise | 1991 | GRINDSTED | 9136AL | 25 m | 34.44 | |
57 | 243 | Nedergaard Frederikke | 1996 | NEPTUN | 9604AH | 25 m | 34.55 | |
58 | 459 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 34.63 | |
59 | 315 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 34.76 | |
60 | 162 | Andersen Henriette K. | 1996 | HERNING | 9616AJ | 25 m | 34.77 | |
61 | 220 | Isaksen Astrid | 1993 | HORSENS | 9344AG | 25 m | 34.87 | |
62 | 12 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 34.91 | |
63 | 336 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 35.14 | |
64 | 251 | Vissing Stine Mary | 1997 | NEPTUN | 9788AB | 25 m | 35.35 | |
65 | 71 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 35.40 | |
66 | 433 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 35.46 | |
67 | 5 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 35.48 | |
68 | 403 | Jørgensen Signe | 1990 | ERRITSØ | 9002AA | 25 m | 35.50 | |
69 | 78 | Jensen Mathilde | 1994 | GRINDSTED | 9442AT | 25 m | 35.65 | |
70 | 414 | Wilenski Nanna | 1995 | ERRITSØ | 9596AC | 25 m | 35.68 | |
71 | 412 | Tarp Julia Lundgreen | 1994 | ERRITSØ | 9498AH | 25 m | 35.71 | |
72 | 353 | Brikner Cecilie Trier | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 35.76 | ||
73 | 508 | Schulz Gitte | 1996 | OPNØR | 9666AJ | 25 m | 35.78 | |
74 | 355 | Holde Sofie | 1992 | SKANDERBOR | 9286AO | 25 m | 35.86 | |
75 | 518 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 35.87 | |
76 | 204 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 36.07 | |
77 | 454 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 36.13 | |
78 | 227 | Nørgaard Thea | 1995 | HORSENS | 9564AP | 25 m | 36.24 | |
79 | 461 | Mølhave Benedikte Eg | 1994 | AGF | 9466AA | 25 m | 36.26 | |
80 | 269 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 36.29 | ||
81 | 358 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 36.56 | |
82 | 39 | Kjærgaard Simone | 1996 | STRUER | 9632AM | 25 m | 36.66 | |
83 | 343 | Pedersen Kristina Søborg | 1992 | SØHESTEN | 9222AE | 25 m | 36.73 | |
84 | 214 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 37.08 | |
85 | 450 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 50 m | 37.32 | |
86 | 439 | Trans Ann Sofie | 1994 | VILDBJERG | 9466AG | 25 m | 37.62 | |
87 | 129 | Hansen Marie Louise | 1993 | AABYBRO | 9356AG | 25 m | 37.64 | |
88 | 411 | Sigvardsen Maria | 1996 | ERRITSØ | 9622AO | 25 m | 37.66 | |
89 | 526 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 37.78 | |
90 | 565 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 37.86 | |
91 | 13 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 37.93 | |
92 | 320 | Madsen Ida | 1996 | AIA-TRANBJ | 9638AD | 25 m | 37.99 | |
93 | 396 | Henriksen Anne | 1996 | ERRITSØ | 9614AJ | 25 m | 38.00 | |
94 | 44 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 38.17 | |
95 | 335 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 38.20 | |
96 | 370 | Grundmann Jeanne Kirk | 1994 | VIBORG | 9486AP | 25 m | 38.45 | |
97 | 567 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 50 m | 38.45 | ||
98 | 280 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 38.54 | |
99 | 357 | Møller Mia Louise | 1996 | SKANDERBOR | 9626AO | 25 m | 38.55 | |
100 | 456 | Hansen Nikoline | 1995 | AGF | 9592AS | 50 m | 38.78 | |
101 | 521 | Jensen Malene Bach | 1997 | SKOVBAKKEN | 9746AJ | 25 m | 39.02 | |
102 | 64 | Abildtrup Jannie | 1993 | GRINDSTED | 9328AO | 25 m | 39.04 | |
103 | 261 | Kronborg Katja Grønning | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 39.12 | ||
104 | 386 | Wind Sidsel Skårup | 1995 | VIBORG | 9548AW | 25 m | 39.12 | |
105 | 549 | Juulsgaard Rikke | 1996 | IKAST | 25 m | 39.58 | ||
106 | 188 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 39.86 | |
107 | 46 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 39.99 | |
108 | 72 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 40.33 | |
109 | 515 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 40.33 | |
110 | 48 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 40.51 | |
111 | 200 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 40.58 | |
112 | 311 | Skjoldborg Astrid | 1997 | NORD | 9766AG | 25 m | 40.63 | |
113 | 170 | Ebbesen Cecilie | 1995 | HERNING | 9508AE | 50 m | 40.66 | |
114 | 221 | Kjeldbjerg Camilla | 1994 | HORSENS | 9444AQ | 25 m | 41.19 | |
115 | 253 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 41.48 | |
116 | 190 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 41.61 | |
117 | 446 | Alsner Katrine Brandt | 1997 | AGF | 9722AI | 50 m | 41.80 | |
118 | 463 | Poulsen Anna Charlotte | 1997 | AGF | 9758AH | 50 m | 41.84 | |
119 | 199 | Strunge Randi | 1996 | HERNING | 9602AO | 25 m | 41.87 | |
120 | 330 | Pedersen Cecilie | 1996 | SKIVE | 9626AN | 50 m | 41.96 | |
121 | 511 | Tiganj Medina | 1997 | OPNØR | 25 m | 42.20 | ||
122 | 66 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 42.58 | |
123 | 54 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 43.18 | |
124 | 179 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 43.44 | |
125 | 349 | Andersen Nadina | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 43.52 | ||
126 | 185 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 43.53 | |
127 | 62 | Abildsten Kamilla | 1996 | GRINDSTED | 9642AJ | 25 m | 43.83 | |
128 | 24 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 25 m | 44.63 | ||
129 | 554 | Lautitsen Kathrine | 1996 | IKAST | 25 m | 45.13 | ||
130 | 272 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 45.38 | |
131 | 194 | Pedersen Nanna Fredegod | 1996 | HERNING | 9684AP | 25 m | 46.68 | |
132 | 267 | Nielsen Nina J | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9666AO | 25 m | 47.08 | |
133 | 306 | Ottesen Julie | 1995 | NORD | 9524AW | 25 m | 47.21 | |
134 | 435 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 47.29 | |
135 | 448 | Becher Valentina | 1997 | AGF | 9754AF | 25 m | 47.32 | |
136 | 328 | Larsen Trine | 1993 | SKIVE | 9304AR | 50 m | 47.50 | |
137 | 51 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 47.69 | |
138 | 128 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 47.87 | |
139 | 252 | Aaquist Johanne | 1997 | NEPTUN | 9792AP | 25 m | 49.00 | |
140 | 132 | Jensen Lykke B | 1995 | AABYBRO | 9526AW | 25 m | 49.40 | |
141 | 130 | Henriksen Laura Fogh | 1996 | AABYBRO | 9666AT | 25 m | 49.75 | |
142 | 237 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 50.07 | |
143 | 197 | Schiøt Pernille | 1996 | HERNING | 9612AO | 25 m | 50.70 | |
144 | 538 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 50 m | 54.44 | ||
145 | 203 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 56.78 | |
146 | 67 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 1:00.32 | |
147 | 569 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 25 m | 1:01.32 | ||
148 | 192 | Olsen Alberte | 1998 | HERNING | 9828AF | 25 m | 1:02.29 | |
149 | 562 | Nielsen Sofie Sand | 1996 | IKAST | 25 m | |||
150 | 22 | Christensen Sofie | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
151 | 246 | Rasmusse Laura Blendstrup | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | ||
152 | 570 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 25 m | |||
153 | 564 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 25 m | |||
154 | 545 | Ib Marie Tønsberg | 1997 | IKAST | 25 m | |||
155 | 389 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | ||
156 | 400 | Jensen Ida Lyngbeck | 1993 | ERRITSØ | 9304AC | 25 m | ||
157 | 20 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 25 m | |||
158 | 266 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | ||
159 | 393 | Bøgebjerg Amalie | 1995 | ERRITSØ | 9504AW | 25 m | ||
160 | 399 | Høgedal Astrid | 1995 | ERRITSØ | 9506AV | 25 m | ||
161 | 30 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
162 | 137 | Vad Clara Guldhammer | 1995 | AABYBRO | 25 m | |||
163 | 19 | Jørgensen Maiken Samsø | 1996 | ODDER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 13, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Høgild Stefan B. | 1991 | HERNING | 9193AA | 25 m | 2:12.67 | |
2 | 36 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 2:31.98 | |
3 | 307 | Pedersen Dan | 1978 | NORD | 7873AA | 25 m | 2:34.63 | |
4 | 295 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 2:43.02 | |
5 | 332 | Rosenvinge Anders | 1993 | SKIVE | 9331AA | 25 m | 2:46.52 | |
6 | 187 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 3:11.74 | |
7 | 324 | Khalatjan Narek | 1996 | SKIVE | 9601AB | 25 m | 3:55.74 | |
8 | 387 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | ||
9 | 310 | Schultz Alexander | 1993 | NORD | 9309AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 14, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 2:46.20 | |
2 | 294 | Koktved Malene | 1991 | NORD | 9194AE | 25 m | 2:49.60 | |
3 | 249 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 2:52.49 | |
4 | 52 | Pedersen Rikke Bauer | 1994 | STRUER | 9492AM | 25 m | 2:52.75 | |
5 | 218 | Hansen Line Nadia | 1994 | HORSENS | 9456AI | 25 m | 2:52.95 | |
6 | 550 | Kjær Jeanette | 1993 | IKAST | 9346AK | 25 m | 2:54.22 | |
7 | 507 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 25 m | 2:59.39 | |
8 | 290 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 25 m | 3:01.64 | |
9 | 460 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 25 m | 3:04.70 | |
10 | 452 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 3:09.94 | |
11 | 504 | Damgaard-Møller Thilde | 1994 | OPNØR | 9496AE | 25 m | 3:16.33 | |
12 | 514 | Branick Stephanie | 1993 | SKOVBAKKEN | 9352AQ | 25 m | 3:17.05 | |
13 | 84 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 15, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Jacobsen Jess Reese | 1982 | NORD | 8279AA | 25 m | 1:03.52 | |
2 | 49 | Noer Marcus Zobbe | 1992 | STRUER | 9299AD | 25 m | 1:05.22 | |
3 | 440 | Jørgensen Morten Dueholm | 1989 | BRÆDSTRUP | 8953AC | 25 m | 1:07.42 | |
4 | 369 | Erichsen Christian J. | 1991 | VIBORG | 9121AD | 25 m | 1:07.53 | |
5 | 449 | Birk Mik | 1991 | AGF | 9181AE | 25 m | 1:07.64 | |
6 | 176 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 25 m | 1:07.68 | |
7 | 304 | Nielsen Steffen L. | 1993 | NORD | 9331AI | 25 m | 1:08.52 | |
8 | 297 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 25 m | 1:08.99 | |
9 | 207 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 1:10.70 | |
10 | 432 | Høgild Lasse B. | 1989 | VILDBJERG | 8961AA | 25 m | 1:11.28 | |
11 | 25 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 1:11.42 | |
12 | 413 | Vestergaard Thomas | 1989 | ERRITSØ | 8997AB | 25 m | 1:11.90 | |
13 | 244 | Pedersen Mathias | 1992 | NEPTUN | 9229AH | 25 m | 1:12.37 | |
14 | 166 | Bastrup Frans | 1992 | HERNING | 9201AG | 25 m | 1:12.69 | |
15 | 323 | Fastrup Claus | 1993 | SKIVE | 9375AA | 25 m | 1:12.78 | |
16 | 86 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:13.53 | |
17 | 458 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 1:14.15 | |
18 | 268 | Pedersen Anton B. | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:14.62 | ||
19 | 341 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 1:14.76 | |
20 | 379 | Møller Viktor Bøg | 1992 | VIBORG | 9273AJ | 25 m | 1:14.92 | |
21 | 305 | Nørskov-Kjær Claudio | 1991 | NORD | 9175AC | 25 m | 1:14.96 | |
22 | 63 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 1:14.96 | |
23 | 191 | Nørgaard Kristoffer | 1993 | HERNING | 9339AI | 25 m | 1:15.02 | |
24 | 21 | Underlien Simon | 1995 | ODDER | 9505AL | 25 m | 1:15.33 | |
25 | 183 | Kloster Daniel | 1992 | HERNING | 9207AF | 25 m | 1:15.41 | |
26 | 383 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:16.06 | |
27 | 368 | Beck Joachim | 1993 | VIBORG | 9355AK | 25 m | 1:16.08 | |
28 | 382 | Severinsen Christian | 1990 | VIBORG | 9019AA | 25 m | 1:16.30 | |
29 | 455 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 1:16.58 | |
30 | 462 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 1:16.87 | |
31 | 298 | Mikkelsen Søren | 1991 | NORD | 9101AG | 25 m | 1:17.23 | |
32 | 287 | Hørdum Max | 1992 | NORD | 9259AH | 25 m | 1:18.04 | |
33 | 310 | Schultz Alexander | 1993 | NORD | 9309AK | 25 m | 1:18.14 | |
34 | 555 | Madsen Nicolai K | 1993 | IKAST | 25 m | 1:18.22 | ||
35 | 317 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9387AN | 25 m | 1:18.42 | |
36 | 53 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 1:18.77 | |
37 | 195 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 1:19.68 | |
38 | 184 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 1:19.71 | |
39 | 332 | Rosenvinge Anders | 1993 | SKIVE | 9331AA | 25 m | 1:19.73 | |
40 | 430 | Tizar Younnes | 1993 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:20.25 | ||
41 | 270 | Pedersen Magnus B. | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:20.26 | ||
42 | 409 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 1:21.51 | |
43 | 394 | Erlandsen Kasper | 1991 | ERRITSØ | 9197AB | 25 m | 1:22.10 | |
44 | 318 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 1:22.23 | |
45 | 35 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 1:22.48 | |
46 | 337 | Bislev Patrick | 1994 | SØHESTEN | 9493AB | 25 m | 1:23.71 | |
47 | 532 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 1:23.77 | |
48 | 28 | Svenningsen Esben | 1993 | BRÆDSTRUP | 9325AE | 25 m | 1:24.23 | |
49 | 14 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:24.33 | |
50 | 41 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 1:24.35 | |
51 | 17 | Pedersen Victor | 1997 | ODDER | 9735AC | 25 m | 1:24.36 | |
52 | 285 | Heide Nicholai | 1993 | NORD | 9313AK | 25 m | 1:24.80 | |
53 | 138 | Olling Andreas | 1993 | STRUER | 9359AE | 25 m | 1:25.01 | |
54 | 340 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 1:25.98 | |
55 | 563 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:26.21 | |
56 | 556 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:26.83 | |
57 | 374 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 1:26.91 | |
58 | 314 | Beck Jonas Helbo | 1994 | AIA-TRANBJ | 9499AI | 25 m | 1:27.09 | |
59 | 82 | Larsen Jeppe Meier | 1994 | GRINDSTED | 9431AK | 25 m | 1:28.31 | |
60 | 263 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 1:29.59 | |
61 | 398 | Hvid Martin Sylvester | 1992 | ERRITSØ | 9217AK | 25 m | 1:29.89 | |
62 | 45 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 1:29.94 | |
63 | 404 | Jørgensen Thomas | 1992 | ERRITSØ | 9273AE | 25 m | 1:30.00 | |
64 | 406 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 9427AF | 25 m | 1:30.00 | |
65 | 375 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 1:30.05 | |
66 | 381 | Pedersen Jacob Brask | 1993 | VIBORG | 9337AM | 25 m | 1:31.19 | |
67 | 388 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 9497AA | 25 m | 1:31.74 | |
68 | 73 | Gejl Alexander | 1994 | GRINDSTED | 9411AM | 25 m | 1:32.00 | |
69 | 231 | Vilholdt Kenneth | 1994 | HORSENS | 9415AM | 25 m | 1:33.01 | |
70 | 348 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 1:34.00 | |
71 | 258 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 1:34.41 | |
72 | 531 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 1:34.74 | |
73 | 70 | Christiansen Glenn | 1992 | GRINDSTED | 9237AJ | 25 m | 1:35.55 | |
74 | 387 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | 1:36.45 | |
75 | 308 | Pedersen Rasmus Frydekær | 1996 | NORD | 9641AK | 25 m | 1:36.81 | |
76 | 7 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 1:37.85 | |
77 | 55 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:38.30 | |
78 | 359 | Nyborg Mathias | 1993 | SKANDERBOR | 9335AN | 25 m | 1:38.64 | |
79 | 69 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:38.90 | |
80 | 248 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 1:38.98 | |
81 | 292 | Kjeldgaard Thomas G. | 1996 | NORD | 9671AE | 25 m | 1:39.40 | |
82 | 392 | Breuning Jens | 1994 | ERRITSØ | 9469AL | 25 m | 1:40.00 | |
83 | 282 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 1:40.25 | |
84 | 352 | Bjerre Steffen | 1992 | SKANDERBOR | 25 m | 1:40.37 | ||
85 | 198 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 1:40.79 | |
86 | 163 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 1:40.97 | |
87 | 313 | Horup Frederik Mølbak | 1996 | NORD | 9629AH | 25 m | 1:41.38 | |
88 | 11 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 1:44.18 | |
89 | 316 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 1:45.07 | |
90 | 447 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 25 m | 1:46.17 | |
91 | 81 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:46.24 | |
92 | 523 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 1:46.74 | |
93 | 80 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:48.14 | |
94 | 169 | Christensen Klaus Sand | 1995 | HERNING | 9569AI | 25 m | 1:48.32 | |
95 | 236 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 25 m | 1:48.43 | |
96 | 257 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | 1:49.20 | |
97 | 543 | Haxholm Lukas | 1997 | IKAST | 9755AG | 25 m | 1:49.47 | |
98 | 172 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:50.58 | |
99 | 65 | Abildtrup Stefan | 1996 | GRINDSTED | 9677AF | 25 m | 1:52.65 | |
100 | 88 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:56.31 | |
101 | 312 | Sølvberg Mikkel | 1996 | NORD | 9687AG | 25 m | 1:58.20 | |
102 | 524 | Kruhøffer Aksel Alrø | 1998 | SKOVBAKKEN | 9815AD | 25 m | 1:58.61 | |
103 | 345 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 1:59.62 | |
104 | 83 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 2:01.53 | |
105 | 291 | Johansen Jeppe Wittrup | 1999 | NORD | 9925AA | 25 m | 2:09.45 | |
106 | 40 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:28.40 | |
107 | 390 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 9683AK | 25 m | ||
108 | 303 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | ||
109 | 168 | Christensen Jonathan | 1993 | HERNING | 9375AD | 25 m | ||
110 | 302 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | ||
111 | 544 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | ||
112 | 136 | Mandrup Daniel | 1991 | AABYBRO | 9107AG | 25 m | ||
113 | 131 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | ||
114 | 546 | Jakobsen Martin | 1992 | IKAST | 9275AE | 25 m | ||
115 | 547 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 16, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 18 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 1:10.88 | |
2 | 331 | Poulsen Sanne | 1992 | SKIVE | 9242AK | 25 m | 1:12.68 | |
3 | 294 | Koktved Malene | 1991 | NORD | 9194AE | 25 m | 1:13.22 | |
4 | 264 | Jørgensen Nina | 1992 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:13.91 | ||
5 | 507 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 25 m | 1:14.42 | |
6 | 522 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 1:14.93 | |
7 | 16 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | ODDER | 9526AK | 25 m | 1:15.06 | |
8 | 15 | Pedersen Julie | 1992 | ODDER | 9264AC | 25 m | 1:15.28 | |
9 | 229 | Rasmussen Louise | 1992 | HORSENS | 9254AI | 25 m | 1:15.41 | |
10 | 519 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 1:17.82 | |
11 | 85 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 1:18.02 | |
12 | 247 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 1:18.48 | |
13 | 202 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:18.79 | |
14 | 249 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 1:18.85 | |
15 | 553 | Lauritsen Anne Sofie | 1992 | IKAST | 9206AF | 25 m | 1:19.56 | |
16 | 530 | Renberg Mathilde | 1991 | SKOVBAKKEN | 9166AI | 25 m | 1:19.56 | |
17 | 571 | Özkaya Betül | 1993 | IKAST | 9362AD | 25 m | 1:20.02 | |
18 | 10 | Johansen Diana D. | 1992 | ODDER | 9298AC | 25 m | 1:20.04 | |
19 | 167 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 1:20.04 | |
20 | 239 | Jeppesen Helena | 1993 | NEPTUN | 9302AO | 25 m | 1:20.58 | |
21 | 43 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 1:20.60 | |
22 | 344 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 25 m | 1:20.80 | ||
23 | 514 | Branick Stephanie | 1993 | SKOVBAKKEN | 9352AQ | 25 m | 1:21.21 | |
24 | 87 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 1:21.75 | |
25 | 262 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 1:22.01 | |
26 | 397 | Henriksen Signe V. | 1994 | ERRITSØ | 9482AB | 25 m | 1:22.29 | |
27 | 76 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 1:22.47 | |
28 | 436 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 1:22.50 | |
29 | 437 | Nielsen Pernille | 1995 | VILDBJERG | 9558AB | 25 m | 1:23.36 | |
30 | 464 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 25 m | 1:23.40 | |
31 | 525 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 1:23.61 | |
32 | 401 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 9548AG | 25 m | 1:23.80 | |
33 | 74 | Grønlund Julie | 1992 | GRINDSTED | 9278AM | 25 m | 1:23.91 | |
34 | 510 | Strømbeck Pernille | 1994 | OPNØR | 9462AH | 25 m | 1:24.50 | |
35 | 240 | Jeppesen Marlene | 1995 | NEPTUN | 9552AC | 25 m | 1:24.93 | |
36 | 395 | Hansen Mette | 1992 | ERRITSØ | 9206AA | 25 m | 1:24.97 | |
37 | 283 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 1:25.26 | |
38 | 454 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 1:25.65 | |
39 | 301 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 1:26.13 | |
40 | 29 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 1:26.15 | |
41 | 505 | Elberg Thea | 1993 | OPNØR | 9308AH | 25 m | 1:26.28 | |
42 | 431 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 1:26.52 | |
43 | 380 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:26.58 | |
44 | 309 | Rosbak Nicoline | 1992 | NORD | 9214AN | 25 m | 1:26.79 | |
45 | 322 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 1:26.80 | |
46 | 459 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:26.84 | |
47 | 504 | Damgaard-Møller Thilde | 1994 | OPNØR | 9496AE | 25 m | 1:26.90 | |
48 | 338 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 1:27.26 | |
49 | 453 | Bundgaard Line | 1994 | AGF | 9442AM | 25 m | 1:27.41 | |
50 | 71 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:27.74 | |
51 | 424 | Nicolaisen Bolette | 1991 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:27.94 | ||
52 | 220 | Isaksen Astrid | 1993 | HORSENS | 9344AG | 25 m | 1:28.68 | |
53 | 12 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 1:28.78 | |
54 | 418 | Agerbæk Sofie | 1994 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:28.97 | ||
55 | 251 | Vissing Stine Mary | 1997 | NEPTUN | 9788AB | 25 m | 1:29.05 | |
56 | 293 | Kjeldgaard Trine G. | 1993 | NORD | 9346AO | 25 m | 1:29.06 | |
57 | 284 | Heide Mathilde | 1993 | NORD | 9378AN | 25 m | 1:29.23 | |
58 | 362 | Sletskov Stine | 1993 | SKANDERBOR | 9316AR | 25 m | 1:30.02 | |
59 | 135 | Madsen Regitze | 1994 | AABYBRO | 9454AD | 25 m | 1:30.37 | |
60 | 92 | Østergaard Louise | 1991 | GRINDSTED | 9136AL | 25 m | 1:30.69 | |
61 | 204 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 1:30.88 | |
62 | 243 | Nedergaard Frederikke | 1996 | NEPTUN | 9604AH | 25 m | 1:30.92 | |
63 | 506 | Hansen Tatjana | 1997 | OPNØR | 9724AG | 25 m | 1:31.00 | |
64 | 433 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 1:31.01 | |
65 | 170 | Ebbesen Cecilie | 1995 | HERNING | 9508AE | 25 m | 1:31.28 | |
66 | 518 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 1:31.42 | |
67 | 225 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 1:31.56 | |
68 | 214 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 1:31.78 | |
69 | 215 | Forsberg Emilie | 1993 | HORSENS | 9342AQ | 25 m | 1:32.07 | |
70 | 230 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 1:32.26 | |
71 | 508 | Schulz Gitte | 1996 | OPNØR | 9666AJ | 25 m | 1:32.65 | |
72 | 46 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:32.87 | |
73 | 75 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 1:32.88 | |
74 | 457 | Haugaard Ida Marie | 1995 | AGF | 9534AT | 25 m | 1:32.95 | |
75 | 315 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 1:33.02 | |
76 | 461 | Mølhave Benedikte Eg | 1994 | AGF | 9466AA | 25 m | 1:33.12 | |
77 | 173 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 1:33.86 | |
78 | 568 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 1:34.02 | ||
79 | 200 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 1:34.20 | |
80 | 425 | Jørgensen Charlotte | 1992 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:34.35 | ||
81 | 320 | Madsen Ida | 1996 | AIA-TRANBJ | 9638AD | 25 m | 1:34.47 | |
82 | 13 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 1:34.49 | |
83 | 421 | Borum Lisa | 1992 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:34.89 | ||
84 | 211 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 1:35.35 | |
85 | 336 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 1:35.77 | |
86 | 456 | Hansen Nikoline | 1995 | AGF | 9592AS | 25 m | 1:36.86 | |
87 | 241 | Kjeldgaard Marie | 1996 | NEPTUN | 9698AH | 25 m | 1:37.18 | |
88 | 414 | Wilenski Nanna | 1995 | ERRITSØ | 9596AC | 25 m | 1:37.19 | |
89 | 566 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:38.10 | |
90 | 526 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 1:39.05 | |
91 | 199 | Strunge Randi | 1996 | HERNING | 9602AO | 25 m | 1:39.09 | |
92 | 190 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 1:39.26 | |
93 | 186 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 25 m | 1:39.51 | ||
94 | 201 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 1:39.85 | |
95 | 335 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 1:39.90 | |
96 | 396 | Henriksen Anne | 1996 | ERRITSØ | 9614AJ | 25 m | 1:40.00 | |
97 | 64 | Abildtrup Jannie | 1993 | GRINDSTED | 9328AO | 25 m | 1:40.23 | |
98 | 330 | Pedersen Cecilie | 1996 | SKIVE | 9626AN | 25 m | 1:40.41 | |
99 | 188 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 1:40.84 | |
100 | 411 | Sigvardsen Maria | 1996 | ERRITSØ | 9622AO | 25 m | 1:41.00 | |
101 | 72 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 1:41.05 | |
102 | 179 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 1:41.95 | |
103 | 78 | Jensen Mathilde | 1994 | GRINDSTED | 9442AT | 25 m | 1:43.10 | |
104 | 224 | Møller Ann-Sofie | 1996 | HORSENS | 9652AO | 25 m | 1:43.63 | |
105 | 44 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:44.10 | |
106 | 91 | Vahlberg Kathrine | 1993 | GRINDSTED | 9336AP | 25 m | 1:44.54 | |
107 | 280 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 1:44.88 | |
108 | 299 | Mouritsen Rikke | 1997 | NORD | 9786AG | 25 m | 1:44.88 | |
109 | 79 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 1:45.66 | |
110 | 450 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 1:46.17 | |
111 | 48 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:47.00 | |
112 | 62 | Abildsten Kamilla | 1996 | GRINDSTED | 9642AJ | 25 m | 1:48.42 | |
113 | 66 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 1:49.33 | |
114 | 139 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 1:51.31 | |
115 | 446 | Alsner Katrine Brandt | 1997 | AGF | 9722AI | 25 m | 1:54.29 | |
116 | 311 | Skjoldborg Astrid | 1997 | NORD | 9766AG | 25 m | 1:55.55 | |
117 | 463 | Poulsen Anna Charlotte | 1997 | AGF | 9758AH | 25 m | 1:56.38 | |
118 | 567 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 25 m | 1:57.14 | ||
119 | 448 | Becher Valentina | 1997 | AGF | 9754AF | 25 m | 2:01.63 | |
120 | 261 | Kronborg Katja Grønning | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:03.55 | ||
121 | 521 | Jensen Malene Bach | 1997 | SKOVBAKKEN | 9746AJ | 25 m | 2:06.02 | |
122 | 267 | Nielsen Nina J | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9666AO | 25 m | 2:07.77 | |
123 | 269 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:43.07 | ||
124 | 272 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | ||
125 | 399 | Høgedal Astrid | 1995 | ERRITSØ | 9506AV | 25 m | ||
126 | 328 | Larsen Trine | 1993 | SKIVE | 9304AR | 25 m | ||
127 | 54 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | ||
128 | 306 | Ottesen Julie | 1995 | NORD | 9524AW | 25 m | ||
129 | 288 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 25 m | |||
130 | 5 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | ||
131 | 4 | Garau Ida | 1996 | ODDER | 9696AM | 25 m | ||
132 | 389 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | ||
133 | 569 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 25 m | |||
134 | 26 | Ozol Mette Høiberg | 1990 | BRÆDSTRUP | 9028AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 17, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Team Reurts Returns | 0 | STRUER | 25 m | 3:49.00 | ||
2 | 536 | Isk 1 | 0 | IKAST | 25 m | 3:59.99 | ||
3 | 273 | Nordmænd-1 | 0 | NORD | 25 m | 4:04.87 | ||
4 | 364 | Drenge 1 Viborg | 1990 | VIBORG | 25 m | 4:08.32 | ||
5 | 365 | Drenge 1 Viborg | 1992 | VIBORG | 25 m | 4:10.12 | ||
6 | 441 | Agf Drenge | 0 | AGF | 25 m | 4:15.00 | ||
7 | 428 | Ni-Roosters Klepacki | 1992 | NORDGÅRDEN | 25 m | 5:00.00 | ||
8 | 572 | Aia Tranbjerg | 1992 | AIA-TRANBJ | 25 m | 5:02.97 | ||
9 | 347 | Skanderborg | 1992 | SKANDERBOR | 25 m | |||
10 | 333 | Søhesten Drenge | 0 | SØHESTEN | 25 m | |||
11 | 205 | Horsens Drenge | 1994 | HORSENS | 25 m | |||
12 | 274 | Nordmænd-2 | 0 | NORD | 25 m | |||
13 | 58 | Grindsted Herre | 0 | GRINDSTED | 25 m | |||
14 | 33 | Brædstrup | 1989 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 18, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 534 | Bakkens Piger 1 | 1990 | SKOVBAKKEN | 25 m | 4:15.00 | ||
2 | 6 | Odder Hippopotamus | 1991 | ODDER | 25 m | 4:25.00 | ||
3 | 536 | Isk 1 | 0 | IKAST | 25 m | 4:28.00 | ||
4 | 34 | Team Reurts Returns | 0 | STRUER | 25 m | 4:30.00 | ||
5 | 498 | Drenge 1 Opnør | 1991 | OPNØR | 25 m | 4:37.76 | ||
6 | 234 | 100G Fri Dåsetun | 0 | NEPTUN | 25 m | 4:40.00 | ||
7 | 535 | Bakkens Piger 2 | 1990 | SKOVBAKKEN | 25 m | 4:40.00 | ||
8 | 59 | Grindsted Piger 1 | 0 | GRINDSTED | 25 m | 4:46.23 | ||
9 | 442 | Agf Piger | 0 | AGF | 25 m | 4:59.00 | ||
10 | 277 | Valkyrer | 0 | NORD | 25 m | 5:06.82 | ||
11 | 501 | Piger 2 Opnør | 1992 | OPNØR | 25 m | 5:13.61 | ||
12 | 443 | GF Geparderne | 0 | AGF | 25 m | 5:15.23 | ||
13 | 537 | Isk 2 | 0 | IKAST | 25 m | 5:16.00 | ||
14 | 60 | Grindsted Piger 2 | 0 | GRINDSTED | 25 m | 5:17.00 | ||
15 | 415 | Ni Chicks | 1992 | NORDGÅRDEN | 25 m | 5:20.00 | ||
16 | 3 | Odder Foxy Ladies | 0 | ODDER | 25 m | 5:30.00 | ||
17 | 125 | Aabybro Damer | 0 | AABYBRO | 25 m | 5:45.00 | ||
18 | 347 | Skanderborg | 1992 | SKANDERBOR | 25 m | |||
19 | 61 | Grindsted Piger 3 | 0 | GRINDSTED | 25 m | |||
20 | 206 | Horsens Piger | 1994 | HORSENS | 25 m | |||
21 | 334 | Søhesten Piger | 0 | SØHESTEN | 25 m | |||
22 | 384 | Piger Viborg | 1993 | VIBORG | 25 m | |||
23 | 279 | Valkyrer-2 | 0 | NORD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 19, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 536 | Isk 1 | 0 | IKAST | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 34 | Team Reurts Returns | 0 | STRUER | 25 m | 2:08.00 | ||
3 | 2 | Odder Daffodils | 1995 | ODDER | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 572 | Aia Tranbjerg | 1992 | AIA-TRANBJ | 25 m | 2:14.27 | ||
5 | 513 | Bakkens Drenge | 1996 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | 255 | 1900 Alligators | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:22.45 | ||
7 | 367 | Drenge 4 Viborg | 1994 | VIBORG | 25 m | 2:24.94 | ||
8 | 126 | Aabybro Herrer | 1994 | AABYBRO | 25 m | 2:28.93 | ||
9 | 537 | Isk 2 | 0 | IKAST | 25 m | |||
10 | 346 | Skanderborg | 1994 | SKANDERBOR | 25 m | |||
11 | 276 | Nordmænd-Yj | 1996 | NORD | 25 m | |||
12 | 182 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | |||
13 | 275 | Nordmænd-3 | 0 | NORD | 25 m | |||
14 | 57 | Grindsted Drenge 2 | 1994 | GRINDSTED | 25 m | |||
15 | 56 | Grindsted Drenge 1 | 1994 | GRINDSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 20, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 277 | Valkyrer | 0 | NORD | 25 m | 1:57.71 | ||
2 | 34 | Team Reurts Returns | 0 | STRUER | 25 m | 2:30.00 | ||
3 | 278 | Valkyrer - Yj | 1996 | NORD | 25 m | 2:34.18 | ||
4 | 235 | 50G Fri Dåsetun | 0 | NEPTUN | 25 m | 2:35.00 | ||
5 | 536 | Isk 1 | 0 | IKAST | 25 m | 2:51.00 | ||
6 | 537 | Isk 2 | 0 | IKAST | 25 m | |||
7 | 444 | GF Tigers | 0 | AGF | 25 m | |||
8 | 182 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | |||
9 | 256 | 1900 Power Team | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 21, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 440 | Jørgensen Morten Dueholm | 1989 | BRÆDSTRUP | 8953AC | 25 m | 29.98 | |
2 | 49 | Noer Marcus Zobbe | 1992 | STRUER | 9299AD | 25 m | 30.05 | |
3 | 449 | Birk Mik | 1991 | AGF | 9181AE | 25 m | 30.17 | |
4 | 50 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 30.60 | |
5 | 89 | Sørensen Mads Schmidt | 1988 | GRINDSTED | 8831AC | 25 m | 30.83 | |
6 | 548 | Justesen Christoffer D. | 1992 | IKAST | 9241AA | 25 m | 30.98 | |
7 | 342 | Olesen Karsten Bach | 1986 | SØHESTEN | 8629AB | 25 m | 31.09 | |
8 | 38 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 31.61 | |
9 | 287 | Hørdum Max | 1992 | NORD | 9259AH | 25 m | 31.89 | |
10 | 529 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 31.92 | |
11 | 223 | Mindstruplund Michael | 1985 | HORSENS | 8551AB | 25 m | 32.00 | |
12 | 207 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 32.14 | |
13 | 385 | Wind Martin Skårup | 1992 | VIBORG | 9205AH | 25 m | 32.27 | |
14 | 376 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 32.33 | |
15 | 323 | Fastrup Claus | 1993 | SKIVE | 9375AA | 25 m | 32.49 | |
16 | 25 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 32.95 | |
17 | 307 | Pedersen Dan | 1978 | NORD | 7873AA | 25 m | 33.36 | |
18 | 166 | Bastrup Frans | 1992 | HERNING | 9201AG | 25 m | 33.56 | |
19 | 432 | Høgild Lasse B. | 1989 | VILDBJERG | 8961AA | 25 m | 33.75 | |
20 | 559 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 33.82 | |
21 | 21 | Underlien Simon | 1995 | ODDER | 9505AL | 25 m | 34.52 | |
22 | 268 | Pedersen Anton B. | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 34.54 | ||
23 | 337 | Bislev Patrick | 1994 | SØHESTEN | 9493AB | 25 m | 34.55 | |
24 | 183 | Kloster Daniel | 1992 | HERNING | 9207AF | 25 m | 34.59 | |
25 | 340 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 35.08 | |
26 | 382 | Severinsen Christian | 1990 | VIBORG | 9019AA | 25 m | 35.14 | |
27 | 455 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 50 m | 35.38 | |
28 | 213 | Christensen Martin | 1995 | HORSENS | 9527AH | 25 m | 35.86 | |
29 | 318 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 35.94 | |
30 | 53 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 36.44 | |
31 | 191 | Nørgaard Kristoffer | 1993 | HERNING | 9339AI | 25 m | 36.53 | |
32 | 458 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 36.75 | |
33 | 563 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 50 m | 36.89 | |
34 | 379 | Møller Viktor Bøg | 1992 | VIBORG | 9273AJ | 25 m | 36.90 | |
35 | 14 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 37.15 | |
36 | 560 | Nielsen Rasmus Sand | 1993 | IKAST | 50 m | 37.17 | ||
37 | 134 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | 37.56 | |
38 | 544 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 50 m | 37.69 | |
39 | 285 | Heide Nicholai | 1993 | NORD | 9313AK | 25 m | 37.83 | |
40 | 168 | Christensen Jonathan | 1993 | HERNING | 9375AD | 25 m | 37.84 | |
41 | 270 | Pedersen Magnus B. | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 37.95 | ||
42 | 28 | Svenningsen Esben | 1993 | BRÆDSTRUP | 9325AE | 25 m | 37.95 | |
43 | 409 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 38.06 | |
44 | 219 | Hansen Nikolaj | 1993 | HORSENS | 9303AK | 25 m | 38.08 | |
45 | 27 | Petersen Thyge Boye | 1989 | BRÆDSTRUP | 8915AC | 25 m | 38.25 | |
46 | 556 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 38.62 | |
47 | 532 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 38.86 | |
48 | 189 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 39.10 | |
49 | 388 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 9497AA | 25 m | 39.14 | |
50 | 195 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 39.35 | |
51 | 329 | Nørgård Lasse Ejsing | 1993 | SKIVE | 25 m | 39.36 | ||
52 | 405 | Lauridsen Anders I. | 1992 | ERRITSØ | 9259AB | 25 m | 39.42 | |
53 | 184 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 39.72 | |
54 | 263 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 39.75 | |
55 | 348 | Abel Marc | 1995 | SKANDERBOR | 9511AH | 25 m | 40.00 | |
56 | 314 | Beck Jonas Helbo | 1994 | AIA-TRANBJ | 9499AI | 25 m | 40.35 | |
57 | 31 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 40.40 | |
58 | 47 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 40.49 | |
59 | 352 | Bjerre Steffen | 1992 | SKANDERBOR | 25 m | 40.93 | ||
60 | 45 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 41.36 | |
61 | 509 | Schwartz Lukas | 1994 | OPNØR | 9495AB | 25 m | 42.23 | |
62 | 55 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 42.58 | |
63 | 502 | Christiansen Christian | 1993 | OPNØR | 9307AN | 25 m | 42.65 | |
64 | 7 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 42.66 | |
65 | 375 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 42.73 | |
66 | 404 | Jørgensen Thomas | 1992 | ERRITSØ | 9273AE | 25 m | 42.78 | |
67 | 282 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 42.84 | |
68 | 231 | Vilholdt Kenneth | 1994 | HORSENS | 9415AM | 25 m | 42.89 | |
69 | 172 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 43.37 | |
70 | 208 | Andersen Sigurd | 1992 | HORSENS | 9261AK | 25 m | 43.77 | |
71 | 198 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 43.78 | |
72 | 528 | Munch Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9529AJ | 25 m | 44.01 | |
73 | 226 | Nørgaard Marius | 1993 | HORSENS | 9319AL | 25 m | 44.10 | |
74 | 212 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 44.13 | |
75 | 434 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 25 m | 44.17 | |
76 | 81 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 44.21 | |
77 | 321 | Mortensen Jacob Holm | 1993 | AIA-TRANBJ | 9355AI | 25 m | 44.68 | |
78 | 308 | Pedersen Rasmus Frydekær | 1996 | NORD | 9641AK | 25 m | 44.77 | |
79 | 447 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 50 m | 44.85 | |
80 | 377 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 45.24 | |
81 | 259 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 45.27 | |
82 | 163 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 45.41 | |
83 | 451 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 45.50 | |
84 | 133 | Knøsgaard Jonas | 1994 | AABYBRO | 9479AG | 25 m | 45.67 | |
85 | 527 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 46.31 | |
86 | 174 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 46.36 | |
87 | 292 | Kjeldgaard Thomas G. | 1996 | NORD | 9671AE | 25 m | 46.41 | |
88 | 313 | Horup Frederik Mølbak | 1996 | NORD | 9629AH | 25 m | 46.54 | |
89 | 32 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 46.64 | |
90 | 354 | Grann-Frankild Albert | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 46.72 | ||
91 | 171 | Eriksen Lukas Birk | 1997 | HERNING | 9773AH | 25 m | 46.74 | |
92 | 248 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 47.18 | |
93 | 70 | Christiansen Glenn | 1992 | GRINDSTED | 9237AJ | 25 m | 47.32 | |
94 | 9 | Jespersen Sebastian K. | 1996 | ODDER | 9623AG | 25 m | 47.41 | |
95 | 531 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 47.44 | |
96 | 356 | Jensen Simon Hedehus | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 48.34 | ||
97 | 80 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 48.50 | |
98 | 90 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 48.95 | |
99 | 236 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 25 m | 49.13 | |
100 | 410 | Nielsen Lars Brandt | 1993 | ERRITSØ | 9335AH | 25 m | 49.84 | |
101 | 169 | Christensen Klaus Sand | 1995 | HERNING | 9569AI | 25 m | 49.95 | |
102 | 316 | Jensen Jesper | 1996 | AIA-TRANBJ | 9689AA | 25 m | 49.95 | |
103 | 37 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 50.01 | |
104 | 302 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | 50.38 | |
105 | 339 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 50.97 | |
106 | 8 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 51.70 | |
107 | 77 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 52.31 | |
108 | 552 | Kumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 53.63 | ||
109 | 312 | Sølvberg Mikkel | 1996 | NORD | 9687AG | 25 m | 53.67 | |
110 | 303 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | 53.99 | |
111 | 127 | Fruergaard Rasmus | 1994 | AABYBRO | 9455AF | 25 m | 54.70 | |
112 | 209 | Andersen Sylvester | 1995 | HORSENS | 9595AN | 25 m | 54.94 | |
113 | 68 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 55.44 | |
114 | 360 | Ryssel Mathias | 1995 | SKANDERBOR | 25 m | 55.75 | ||
115 | 438 | Tiedemann Mathias | 1996 | VILDBJERG | 9673AF | 25 m | 57.24 | |
116 | 260 | Gjermandsen Simon Lohse | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 57.42 | ||
117 | 523 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 58.70 | |
118 | 350 | Andersen Nils | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 59.83 | ||
119 | 291 | Johansen Jeppe Wittrup | 1999 | NORD | 9925AA | 25 m | 1:00.12 | |
120 | 345 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 1:01.74 | |
121 | 271 | Rich Niels | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9749AG | 25 m | 1:02.36 | |
122 | 390 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 9683AK | 25 m | ||
123 | 392 | Breuning Jens | 1994 | ERRITSØ | 9469AL | 25 m | ||
124 | 558 | Nielsen Mikkel B | 1997 | IKAST | 25 m | |||
125 | 407 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 25 m | |||
126 | 547 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 22, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Poulsen Sanne | 1992 | SKIVE | 9242AK | 25 m | 32.10 | |
2 | 42 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 32.47 | |
3 | 16 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | ODDER | 9526AK | 25 m | 32.66 | |
4 | 264 | Jørgensen Nina | 1992 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 34.14 | ||
5 | 87 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 35.67 | |
6 | 15 | Pedersen Julie | 1992 | ODDER | 9264AC | 25 m | 36.12 | |
7 | 571 | Özkaya Betül | 1993 | IKAST | 9362AD | 25 m | 36.21 | |
8 | 519 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 36.28 | |
9 | 522 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 36.37 | |
10 | 507 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 25 m | 36.50 | |
11 | 557 | Myllerup Ninna | 1992 | IKAST | 9202AC | 25 m | 36.58 | |
12 | 431 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 36.90 | |
13 | 325 | Kristensen Ditte Lind | 1992 | SKIVE | 9288AI | 25 m | 36.95 | |
14 | 43 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 36.98 | |
15 | 505 | Elberg Thea | 1993 | OPNØR | 9308AH | 50 m | 37.13 | |
16 | 530 | Renberg Mathilde | 1991 | SKOVBAKKEN | 9166AI | 25 m | 37.48 | |
17 | 561 | Nielsen Sarah Louise | 1992 | IKAST | 9228AJ | 25 m | 37.59 | |
18 | 336 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 37.71 | |
19 | 85 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 37.86 | |
20 | 408 | Nielsen Anne Brandt | 1992 | ERRITSØ | 9212AA | 25 m | 37.95 | |
21 | 510 | Strømbeck Pernille | 1994 | OPNØR | 9462AH | 25 m | 38.00 | |
22 | 401 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 9548AG | 25 m | 38.10 | |
23 | 202 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 38.12 | |
24 | 380 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 38.48 | |
25 | 542 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 38.50 | |
26 | 243 | Nedergaard Frederikke | 1996 | NEPTUN | 9604AH | 25 m | 38.57 | |
27 | 293 | Kjeldgaard Trine G. | 1993 | NORD | 9346AO | 25 m | 38.61 | |
28 | 397 | Henriksen Signe V. | 1994 | ERRITSØ | 9482AB | 25 m | 38.64 | |
29 | 239 | Jeppesen Helena | 1993 | NEPTUN | 9302AO | 25 m | 38.93 | |
30 | 29 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 39.11 | |
31 | 437 | Nielsen Pernille | 1995 | VILDBJERG | 9558AB | 25 m | 39.41 | |
32 | 238 | Hansen Louise Ring | 1994 | NEPTUN | 9458AQ | 25 m | 39.41 | |
33 | 514 | Branick Stephanie | 1993 | SKOVBAKKEN | 9352AQ | 25 m | 39.41 | |
34 | 204 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 39.66 | |
35 | 520 | Jensen Christine Egebjerg | 1995 | SKOVBAKKEN | 9524AJ | 25 m | 39.78 | |
36 | 251 | Vissing Stine Mary | 1997 | NEPTUN | 9788AB | 25 m | 40.15 | |
37 | 568 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 40.58 | ||
38 | 506 | Hansen Tatjana | 1997 | OPNØR | 9724AG | 25 m | 40.61 | |
39 | 262 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 40.75 | |
40 | 200 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 40.92 | |
41 | 433 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 40.94 | |
42 | 453 | Bundgaard Line | 1994 | AGF | 9442AM | 25 m | 41.17 | |
43 | 12 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 41.28 | |
44 | 395 | Hansen Mette | 1992 | ERRITSØ | 9206AA | 25 m | 41.40 | |
45 | 459 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 41.54 | |
46 | 541 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 41.68 | |
47 | 518 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 41.77 | |
48 | 269 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 42.22 | ||
49 | 162 | Andersen Henriette K. | 1996 | HERNING | 9616AJ | 25 m | 42.26 | |
50 | 211 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 42.33 | |
51 | 456 | Hansen Nikoline | 1995 | AGF | 9592AS | 25 m | 42.42 | |
52 | 71 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 42.49 | |
53 | 315 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 42.62 | |
54 | 412 | Tarp Julia Lundgreen | 1994 | ERRITSØ | 9498AH | 25 m | 42.90 | |
55 | 5 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 43.02 | |
56 | 173 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 43.03 | |
57 | 175 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 43.07 | |
58 | 284 | Heide Mathilde | 1993 | NORD | 9378AN | 25 m | 43.13 | |
59 | 179 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 43.27 | |
60 | 322 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 43.70 | |
61 | 508 | Schulz Gitte | 1996 | OPNØR | 9666AJ | 25 m | 43.80 | |
62 | 215 | Forsberg Emilie | 1993 | HORSENS | 9342AQ | 25 m | 43.90 | |
63 | 78 | Jensen Mathilde | 1994 | GRINDSTED | 9442AT | 25 m | 44.25 | |
64 | 526 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 44.36 | |
65 | 457 | Haugaard Ida Marie | 1995 | AGF | 9534AT | 25 m | 44.50 | |
66 | 46 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 44.54 | |
67 | 299 | Mouritsen Rikke | 1997 | NORD | 9786AG | 25 m | 44.57 | |
68 | 245 | Pedersen Pernille | 1994 | NEPTUN | 9462AO | 25 m | 44.69 | |
69 | 411 | Sigvardsen Maria | 1996 | ERRITSØ | 9622AO | 25 m | 44.71 | |
70 | 566 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 44.72 | |
71 | 357 | Møller Mia Louise | 1996 | SKANDERBOR | 9626AO | 25 m | 44.78 | |
72 | 343 | Pedersen Kristina Søborg | 1992 | SØHESTEN | 9222AE | 25 m | 44.87 | |
73 | 13 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 44.90 | |
74 | 355 | Holde Sofie | 1992 | SKANDERBOR | 9286AO | 25 m | 45.04 | |
75 | 72 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 45.08 | |
76 | 199 | Strunge Randi | 1996 | HERNING | 9602AO | 25 m | 45.09 | |
77 | 160 | Albæk Katrine | 1995 | HERNING | 9508AU | 25 m | 45.76 | |
78 | 328 | Larsen Trine | 1993 | SKIVE | 9304AR | 25 m | 46.01 | |
79 | 414 | Wilenski Nanna | 1995 | ERRITSØ | 9596AC | 25 m | 46.04 | |
80 | 463 | Poulsen Anna Charlotte | 1997 | AGF | 9758AH | 50 m | 46.23 | |
81 | 335 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 46.37 | |
82 | 54 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 46.51 | |
83 | 450 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 46.51 | |
84 | 186 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 25 m | 46.59 | ||
85 | 139 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 46.65 | |
86 | 567 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 50 m | 47.01 | ||
87 | 330 | Pedersen Cecilie | 1996 | SKIVE | 9626AN | 25 m | 47.18 | |
88 | 201 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 47.35 | |
89 | 79 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 47.68 | |
90 | 190 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 47.91 | |
91 | 261 | Kronborg Katja Grønning | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 48.11 | ||
92 | 24 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 25 m | 48.39 | ||
93 | 51 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 48.50 | |
94 | 311 | Skjoldborg Astrid | 1997 | NORD | 9766AG | 25 m | 48.66 | |
95 | 300 | Nielsen Celine Bejsrup | 1992 | NORD | 9256AN | 25 m | 48.70 | |
96 | 565 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 48.81 | |
97 | 253 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 48.89 | |
98 | 48 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 48.95 | |
99 | 358 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 49.57 | |
100 | 435 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 49.71 | |
101 | 521 | Jensen Malene Bach | 1997 | SKOVBAKKEN | 9746AJ | 25 m | 50.00 | |
102 | 549 | Juulsgaard Rikke | 1996 | IKAST | 25 m | 50.05 | ||
103 | 267 | Nielsen Nina J | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9666AO | 25 m | 50.49 | |
104 | 515 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 50.62 | |
105 | 554 | Lautitsen Kathrine | 1996 | IKAST | 25 m | 50.88 | ||
106 | 44 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 51.30 | |
107 | 66 | Aloysius Monica | 1997 | GRINDSTED | 9784AH | 25 m | 51.66 | |
108 | 130 | Henriksen Laura Fogh | 1996 | AABYBRO | 9666AT | 25 m | 51.88 | |
109 | 446 | Alsner Katrine Brandt | 1997 | AGF | 9722AI | 50 m | 52.74 | |
110 | 246 | Rasmusse Laura Blendstrup | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 53.24 | |
111 | 272 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 53.48 | |
112 | 4 | Garau Ida | 1996 | ODDER | 9696AM | 25 m | 54.13 | |
113 | 511 | Tiganj Medina | 1997 | OPNØR | 25 m | 54.35 | ||
114 | 62 | Abildsten Kamilla | 1996 | GRINDSTED | 9642AJ | 25 m | 54.60 | |
115 | 306 | Ottesen Julie | 1995 | NORD | 9524AW | 25 m | 55.30 | |
116 | 185 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 55.71 | |
117 | 250 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | NEPTUN | 9882AL | 25 m | 55.94 | |
118 | 194 | Pedersen Nanna Fredegod | 1996 | HERNING | 9684AP | 25 m | 55.97 | |
119 | 67 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 56.02 | |
120 | 252 | Aaquist Johanne | 1997 | NEPTUN | 9792AP | 25 m | 56.62 | |
121 | 197 | Schiøt Pernille | 1996 | HERNING | 9612AO | 25 m | 57.09 | |
122 | 349 | Andersen Nadina | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 58.98 | ||
123 | 203 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 1:00.28 | |
124 | 22 | Christensen Sofie | 1996 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:00.30 | ||
125 | 448 | Becher Valentina | 1997 | AGF | 9754AF | 25 m | 1:00.83 | |
126 | 538 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 50 m | 1:01.48 | ||
127 | 192 | Olsen Alberte | 1998 | HERNING | 9828AF | 25 m | 1:02.80 | |
128 | 237 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 1:03.14 | |
129 | 569 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 25 m | 1:08.76 | ||
130 | 562 | Nielsen Sofie Sand | 1996 | IKAST | 25 m | |||
131 | 564 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 25 m | |||
132 | 266 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | ||
133 | 545 | Ib Marie Tønsberg | 1997 | IKAST | 25 m | |||
134 | 400 | Jensen Ida Lyngbeck | 1993 | ERRITSØ | 9304AC | 25 m | ||
135 | 570 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 25 m | |||
136 | 137 | Vad Clara Guldhammer | 1995 | AABYBRO | 25 m | |||
137 | 399 | Høgedal Astrid | 1995 | ERRITSØ | 9506AV | 25 m | ||
138 | 393 | Bøgebjerg Amalie | 1995 | ERRITSØ | 9504AW | 25 m | ||
139 | 386 | Wind Sidsel Skårup | 1995 | VIBORG | 9548AW | 25 m | ||
140 | 128 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | ||
141 | 19 | Jørgensen Maiken Samsø | 1996 | ODDER | 25 m | |||
142 | 20 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 25 m | |||
143 | 30 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
144 | 288 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 25 m | |||
145 | 129 | Hansen Marie Louise | 1993 | AABYBRO | 9356AG | 25 m | ||
146 | 389 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 23, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Jacobsen Jess Reese | 1982 | NORD | 8279AA | 25 m | 57.73 | |
2 | 326 | Kristensen Tonni | 1992 | SKIVE | 9207AE | 25 m | 1:01.86 | |
3 | 36 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:03.22 | |
4 | 176 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 25 m | 1:04.72 | |
5 | 242 | Laursen Kasper | 1983 | NEPTUN | 8389AA | 25 m | 1:04.81 | |
6 | 539 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 1:04.87 | |
7 | 50 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 50 m | 1:06.26 | |
8 | 297 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 25 m | 1:07.21 | |
9 | 207 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 1:07.78 | |
10 | 244 | Pedersen Mathias | 1992 | NEPTUN | 9229AH | 25 m | 1:09.34 | |
11 | 178 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 25 m | 1:10.25 | |
12 | 295 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 1:11.49 | |
13 | 296 | Larsen Kasper Frank | 1990 | NORD | 9041AB | 25 m | 1:11.53 | |
14 | 307 | Pedersen Dan | 1978 | NORD | 7873AA | 25 m | 1:11.55 | |
15 | 304 | Nielsen Steffen L. | 1993 | NORD | 9331AI | 25 m | 1:12.10 | |
16 | 332 | Rosenvinge Anders | 1993 | SKIVE | 9331AA | 25 m | 1:12.14 | |
17 | 21 | Underlien Simon | 1995 | ODDER | 9505AL | 25 m | 1:12.40 | |
18 | 341 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 1:14.52 | |
19 | 136 | Mandrup Daniel | 1991 | AABYBRO | 9107AG | 25 m | 1:15.16 | |
20 | 63 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 1:16.00 | |
21 | 191 | Nørgaard Kristoffer | 1993 | HERNING | 9339AI | 25 m | 1:16.24 | |
22 | 383 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:16.54 | |
23 | 305 | Nørskov-Kjær Claudio | 1991 | NORD | 9175AC | 25 m | 1:16.73 | |
24 | 310 | Schultz Alexander | 1993 | NORD | 9309AK | 25 m | 1:17.46 | |
25 | 317 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9387AN | 25 m | 1:17.59 | |
26 | 405 | Lauridsen Anders I. | 1992 | ERRITSØ | 9259AB | 25 m | 1:18.53 | |
27 | 286 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 1:18.78 | |
28 | 503 | Damgaard-Møller Emil | 1992 | OPNØR | 9227AC | 25 m | 1:19.02 | |
29 | 270 | Pedersen Magnus B. | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:19.74 | ||
30 | 462 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 1:21.99 | |
31 | 432 | Høgild Lasse B. | 1989 | VILDBJERG | 8961AA | 25 m | 1:22.39 | |
32 | 187 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 1:22.52 | |
33 | 17 | Pedersen Victor | 1997 | ODDER | 9735AC | 25 m | 1:24.40 | |
34 | 138 | Olling Andreas | 1993 | STRUER | 9359AE | 25 m | 1:26.24 | |
35 | 189 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 1:28.09 | |
36 | 41 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 1:30.12 | |
37 | 458 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 1:31.31 | |
38 | 423 | Hermann Anders | 1993 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:32.00 | ||
39 | 398 | Hvid Martin Sylvester | 1992 | ERRITSØ | 9217AK | 25 m | 1:35.97 | |
40 | 374 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 1:41.15 | |
41 | 387 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | 1:41.98 | |
42 | 528 | Munch Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9529AJ | 25 m | 1:50.06 | |
43 | 531 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 1:53.60 | |
44 | 324 | Khalatjan Narek | 1996 | SKIVE | 9601AB | 50 m | 1:56.65 | |
45 | 527 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 1:59.63 | |
46 | 83 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 2:00.00 | |
47 | 65 | Abildtrup Stefan | 1996 | GRINDSTED | 9677AF | 25 m | 2:00.00 | |
48 | 257 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | 2:02.02 | |
49 | 388 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 9497AA | 25 m | 2:10.38 | |
50 | 90 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | ||
51 | 369 | Erichsen Christian J. | 1991 | VIBORG | 9121AD | 25 m | ||
52 | 406 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 9427AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 24, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 294 | Koktved Malene | 1991 | NORD | 9194AE | 25 m | 1:12.34 | |
2 | 229 | Rasmussen Louise | 1992 | HORSENS | 9254AI | 25 m | 1:13.26 | |
3 | 550 | Kjær Jeanette | 1993 | IKAST | 9346AK | 25 m | 1:15.18 | |
4 | 52 | Pedersen Rikke Bauer | 1994 | STRUER | 9492AM | 25 m | 1:15.28 | |
5 | 344 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 25 m | 1:15.85 | ||
6 | 249 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 1:16.44 | |
7 | 445 | Aamann Line | 1993 | AGF | 25 m | 1:18.00 | ||
8 | 290 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 25 m | 1:18.23 | |
9 | 218 | Hansen Line Nadia | 1994 | HORSENS | 9456AI | 25 m | 1:18.51 | |
10 | 202 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:20.13 | |
11 | 507 | Jepsen Julie | 1994 | OPNØR | 9484AG | 25 m | 1:20.89 | |
12 | 265 | Krog Jannie | 1986 | ÅRHUS 1900 | 8666AB | 25 m | 1:21.88 | |
13 | 542 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 1:22.46 | |
14 | 395 | Hansen Mette | 1992 | ERRITSØ | 9206AA | 25 m | 1:22.50 | |
15 | 43 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 1:22.98 | |
16 | 514 | Branick Stephanie | 1993 | SKOVBAKKEN | 9352AQ | 25 m | 1:23.34 | |
17 | 167 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 1:24.35 | |
18 | 525 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 1:25.00 | |
19 | 222 | Lading Gitte | 1994 | HORSENS | 9406AA | 25 m | 1:25.56 | |
20 | 520 | Jensen Christine Egebjerg | 1995 | SKOVBAKKEN | 9524AJ | 25 m | 1:25.85 | |
21 | 397 | Henriksen Signe V. | 1994 | ERRITSØ | 9482AB | 25 m | 1:26.00 | |
22 | 452 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 1:28.01 | |
23 | 517 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 1:28.16 | |
24 | 84 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 1:28.21 | |
25 | 460 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 50 m | 1:28.31 | |
26 | 74 | Grønlund Julie | 1992 | GRINDSTED | 9278AM | 25 m | 1:29.62 | |
27 | 464 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 25 m | 1:29.69 | |
28 | 504 | Damgaard-Møller Thilde | 1994 | OPNØR | 9496AE | 25 m | 1:29.69 | |
29 | 309 | Rosbak Nicoline | 1992 | NORD | 9214AN | 25 m | 1:29.72 | |
30 | 180 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 1:29.73 | |
31 | 135 | Madsen Regitze | 1994 | AABYBRO | 9454AD | 25 m | 1:31.22 | |
32 | 225 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 1:31.84 | |
33 | 459 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:32.89 | |
34 | 510 | Strømbeck Pernille | 1994 | OPNØR | 9462AH | 25 m | 1:34.85 | |
35 | 412 | Tarp Julia Lundgreen | 1994 | ERRITSØ | 9498AH | 25 m | 1:37.00 | |
36 | 338 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 1:37.56 | |
37 | 506 | Hansen Tatjana | 1997 | OPNØR | 9724AG | 25 m | 1:40.00 | |
38 | 362 | Sletskov Stine | 1993 | SKANDERBOR | 9316AR | 25 m | 1:40.30 | |
39 | 214 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 1:41.30 | |
40 | 301 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 1:42.18 | |
41 | 188 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 1:42.85 | |
42 | 568 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | 1:47.34 | ||
43 | 39 | Kjærgaard Simone | 1996 | STRUER | 9632AM | 25 m | 1:49.72 | |
44 | 62 | Abildsten Kamilla | 1996 | GRINDSTED | 9642AJ | 25 m | 1:50.00 | |
45 | 283 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 1:50.40 | |
46 | 190 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 1:54.85 | |
47 | 221 | Kjeldbjerg Camilla | 1994 | HORSENS | 9444AQ | 25 m | 2:01.22 | |
48 | 435 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 2:16.18 | |
49 | 64 | Abildtrup Jannie | 1993 | GRINDSTED | 9328AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 25, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Team Reurts Returns | 0 | STRUER | 25 m | 4:30.00 | ||
2 | 366 | Drenge 2 Viborg | 1992 | VIBORG | 25 m | 4:31.46 | ||
3 | 273 | Nordmænd-1 | 0 | NORD | 25 m | 4:43.38 | ||
4 | 536 | Isk 1 | 0 | IKAST | 25 m | 4:44.00 | ||
5 | 441 | Agf Drenge | 0 | AGF | 25 m | 4:54.99 | ||
6 | 416 | Nordgården 1 | 1992 | NORDGÅRDEN | 25 m | 5:38.11 | ||
7 | 573 | Aia Tranbjerg | 1994 | AIA-TRANBJ | 25 m | 5:55.23 | ||
8 | 364 | Drenge 1 Viborg | 1990 | VIBORG | 25 m | |||
9 | 347 | Skanderborg | 1992 | SKANDERBOR | 25 m | |||
10 | 333 | Søhesten Drenge | 0 | SØHESTEN | 25 m | |||
11 | 205 | Horsens Drenge | 1994 | HORSENS | 25 m | |||
12 | 274 | Nordmænd-2 | 0 | NORD | 25 m | |||
13 | 58 | Grindsted Herre | 0 | GRINDSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 26, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 443 | GF Geparderne | 0 | AGF | 25 m | 2:35.32 | ||
2 | 534 | Bakkens Piger 1 | 1990 | SKOVBAKKEN | 25 m | 4:30.00 | ||
3 | 233 | 100G Blandet Dåsetun | 0 | NEPTUN | 25 m | 5:00.00 | ||
4 | 34 | Team Reurts Returns | 0 | STRUER | 25 m | 5:00.00 | ||
5 | 535 | Bakkens Piger 2 | 1990 | SKOVBAKKEN | 25 m | 5:00.00 | ||
6 | 6 | Odder Hippopotamus | 1991 | ODDER | 25 m | 5:10.00 | ||
7 | 536 | Isk 1 | 0 | IKAST | 25 m | 5:13.00 | ||
8 | 499 | Opnør Piger | 1994 | OPNØR | 25 m | 5:22.57 | ||
9 | 442 | Agf Piger | 0 | AGF | 25 m | 5:22.99 | ||
10 | 500 | Piger 1 Opnør | 0 | OPNØR | 25 m | 5:32.65 | ||
11 | 59 | Grindsted Piger 1 | 0 | GRINDSTED | 25 m | 5:42.04 | ||
12 | 277 | Valkyrer | 0 | NORD | 25 m | 5:49.69 | ||
13 | 60 | Grindsted Piger 2 | 0 | GRINDSTED | 25 m | 5:56.00 | ||
14 | 417 | Nordgården 2 | 1992 | NORDGÅRDEN | 25 m | 6:04.93 | ||
15 | 537 | Isk 2 | 0 | IKAST | 25 m | 6:16.00 | ||
16 | 61 | Grindsted Piger 3 | 0 | GRINDSTED | 25 m | |||
17 | 347 | Skanderborg | 1992 | SKANDERBOR | 25 m | |||
18 | 125 | Aabybro Damer | 0 | AABYBRO | 25 m | |||
19 | 206 | Horsens Piger | 1994 | HORSENS | 25 m | |||
20 | 3 | Odder Foxy Ladies | 0 | ODDER | 25 m | |||
21 | 334 | Søhesten Piger | 0 | SØHESTEN | 25 m | |||
22 | 384 | Piger Viborg | 1993 | VIBORG | 25 m | |||
23 | 279 | Valkyrer-2 | 0 | NORD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 27, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Team Reurts Returns | 0 | STRUER | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 536 | Isk 1 | 0 | IKAST | 25 m | 2:30.00 | ||
3 | 572 | Aia Tranbjerg | 1992 | AIA-TRANBJ | 25 m | 2:41.83 | ||
4 | 126 | Aabybro Herrer | 1994 | AABYBRO | 25 m | 2:45.00 | ||
5 | 513 | Bakkens Drenge | 1996 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:50.00 | ||
6 | 1 | Odder Daffodills | 1995 | ODDER | 25 m | 3:00.00 | ||
7 | 367 | Drenge 4 Viborg | 1994 | VIBORG | 25 m | 3:06.58 | ||
8 | 276 | Nordmænd-Yj | 1996 | NORD | 25 m | 3:29.79 | ||
9 | 346 | Skanderborg | 1994 | SKANDERBOR | 25 m | |||
10 | 182 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | |||
11 | 275 | Nordmænd-3 | 0 | NORD | 25 m | |||
12 | 57 | Grindsted Drenge 2 | 1994 | GRINDSTED | 25 m | |||
13 | 56 | Grindsted Drenge 1 | 1994 | GRINDSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 28, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 277 | Valkyrer | 0 | NORD | 25 m | 2:13.41 | ||
2 | 34 | Team Reurts Returns | 0 | STRUER | 25 m | 2:45.00 | ||
3 | 278 | Valkyrer - Yj | 1996 | NORD | 25 m | 2:59.90 | ||
4 | 536 | Isk 1 | 0 | IKAST | 25 m | 3:13.00 | ||
5 | 537 | Isk 2 | 0 | IKAST | 25 m | |||
6 | 444 | GF Tigers | 0 | AGF | 25 m | |||
7 | 182 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | |||
8 | 256 | 1900 Power Team | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 29, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 1:12.60 | |
2 | 136 | Mandrup Daniel | 1991 | AABYBRO | 9107AG | 25 m | 1:14.56 | |
3 | 296 | Larsen Kasper Frank | 1990 | NORD | 9041AB | 25 m | 1:15.17 | |
4 | 385 | Wind Martin Skårup | 1992 | VIBORG | 9205AH | 25 m | 1:15.18 | |
5 | 304 | Nielsen Steffen L. | 1993 | NORD | 9331AI | 25 m | 1:16.18 | |
6 | 244 | Pedersen Mathias | 1992 | NEPTUN | 9229AH | 25 m | 1:17.86 | |
7 | 369 | Erichsen Christian J. | 1991 | VIBORG | 9121AD | 25 m | 1:18.39 | |
8 | 219 | Hansen Nikolaj | 1993 | HORSENS | 9303AK | 25 m | 1:19.46 | |
9 | 86 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:19.70 | |
10 | 286 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 1:20.52 | |
11 | 297 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 25 m | 1:20.97 | |
12 | 305 | Nørskov-Kjær Claudio | 1991 | NORD | 9175AC | 25 m | 1:21.35 | |
13 | 373 | Jensen Jens Damborg | 1990 | VIBORG | 9005AA | 25 m | 1:21.67 | |
14 | 298 | Mikkelsen Søren | 1991 | NORD | 9101AG | 25 m | 1:21.96 | |
15 | 195 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 1:22.09 | |
16 | 559 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:22.74 | |
17 | 503 | Damgaard-Møller Emil | 1992 | OPNØR | 9227AC | 25 m | 1:22.85 | |
18 | 63 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 1:23.65 | |
19 | 187 | Meineche Lasse | 1994 | HERNING | 9499AM | 25 m | 1:24.42 | |
20 | 133 | Knøsgaard Jonas | 1994 | AABYBRO | 9479AG | 25 m | 1:25.10 | |
21 | 319 | Lykshøj Mads | 1992 | AIA-TRANBJ | 9291AC | 25 m | 1:25.26 | |
22 | 539 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 1:26.26 | |
23 | 35 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 1:28.23 | |
24 | 164 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 1:29.04 | |
25 | 368 | Beck Joachim | 1993 | VIBORG | 9355AK | 25 m | 1:29.30 | |
26 | 41 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 1:30.93 | |
27 | 82 | Larsen Jeppe Meier | 1994 | GRINDSTED | 9431AK | 25 m | 1:30.98 | |
28 | 28 | Svenningsen Esben | 1993 | BRÆDSTRUP | 9325AE | 25 m | 1:31.79 | |
29 | 73 | Gejl Alexander | 1994 | GRINDSTED | 9411AM | 25 m | 1:32.07 | |
30 | 310 | Schultz Alexander | 1993 | NORD | 9309AK | 25 m | 1:32.43 | |
31 | 405 | Lauridsen Anders I. | 1992 | ERRITSØ | 9259AB | 25 m | 1:32.90 | |
32 | 546 | Jakobsen Martin | 1992 | IKAST | 9275AE | 25 m | 1:33.56 | |
33 | 260 | Gjermandsen Simon Lohse | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:33.58 | ||
34 | 560 | Nielsen Rasmus Sand | 1993 | IKAST | 25 m | 1:33.92 | ||
35 | 339 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 1:34.15 | |
36 | 359 | Nyborg Mathias | 1993 | SKANDERBOR | 9335AN | 25 m | 1:34.45 | |
37 | 14 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:34.65 | |
38 | 363 | Tribler Frederik | 1994 | SKANDERBOR | 9455AO | 25 m | 1:34.98 | |
39 | 555 | Madsen Nicolai K | 1993 | IKAST | 25 m | 1:35.36 | ||
40 | 70 | Christiansen Glenn | 1992 | GRINDSTED | 9237AJ | 25 m | 1:35.70 | |
41 | 426 | Klepacki Philip | 1993 | NORDGÅRDEN | 25 m | 1:37.36 | ||
42 | 258 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 1:38.06 | |
43 | 228 | Olesen Simon | 1993 | HORSENS | 9329AL | 25 m | 1:38.51 | |
44 | 398 | Hvid Martin Sylvester | 1992 | ERRITSØ | 9217AK | 25 m | 1:39.97 | |
45 | 226 | Nørgaard Marius | 1993 | HORSENS | 9319AL | 25 m | 1:40.30 | |
46 | 208 | Andersen Sigurd | 1992 | HORSENS | 9261AK | 25 m | 1:40.41 | |
47 | 217 | Hansen Alex Sønderby | 1992 | HORSENS | 9251AK | 25 m | 1:40.57 | |
48 | 47 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 1:41.56 | |
49 | 375 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 1:42.19 | |
50 | 270 | Pedersen Magnus B. | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:42.66 | ||
51 | 292 | Kjeldgaard Thomas G. | 1996 | NORD | 9671AE | 25 m | 1:42.77 | |
52 | 174 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 1:43.17 | |
53 | 231 | Vilholdt Kenneth | 1994 | HORSENS | 9415AM | 25 m | 1:43.28 | |
54 | 257 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | 1:47.37 | |
55 | 80 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:47.75 | |
56 | 40 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:51.25 | |
57 | 372 | Iversen Frederik Møller | 1994 | VIBORG | 9467AL | 25 m | 1:51.47 | |
58 | 312 | Sølvberg Mikkel | 1996 | NORD | 9687AG | 25 m | 1:52.14 | |
59 | 77 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 1:52.57 | |
60 | 163 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 1:53.14 | |
61 | 354 | Grann-Frankild Albert | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 1:53.50 | ||
62 | 321 | Mortensen Jacob Holm | 1993 | AIA-TRANBJ | 9355AI | 25 m | 1:53.97 | |
63 | 171 | Eriksen Lukas Birk | 1997 | HERNING | 9773AH | 25 m | 1:54.00 | |
64 | 523 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 1:54.84 | |
65 | 55 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:55.61 | |
66 | 356 | Jensen Simon Hedehus | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | 1:56.29 | ||
67 | 88 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:57.17 | |
68 | 11 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 1:57.45 | |
69 | 378 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | 1:58.80 | |
70 | 69 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 2:01.23 | |
71 | 83 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 2:01.50 | |
72 | 451 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 2:01.89 | |
73 | 81 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:02.28 | |
74 | 37 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:02.32 | |
75 | 282 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 2:03.28 | |
76 | 502 | Christiansen Christian | 1993 | OPNØR | 9307AN | 25 m | 2:06.09 | |
77 | 198 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 2:08.33 | |
78 | 350 | Andersen Nils | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 2:12.43 | ||
79 | 345 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 2:12.69 | |
80 | 172 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 2:13.13 | |
81 | 291 | Johansen Jeppe Wittrup | 1999 | NORD | 9925AA | 25 m | 2:13.55 | |
82 | 360 | Ryssel Mathias | 1995 | SKANDERBOR | 25 m | 2:15.39 | ||
83 | 8 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 9513AO | 25 m | 2:19.66 | |
84 | 313 | Horup Frederik Mølbak | 1996 | NORD | 9629AH | 25 m | ||
85 | 406 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 9427AF | 25 m | ||
86 | 392 | Breuning Jens | 1994 | ERRITSØ | 9469AL | 25 m | ||
87 | 303 | Nielsen Michael Hedegaard | 1998 | NORD | 9889AD | 25 m | ||
88 | 390 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 9683AK | 25 m | ||
89 | 381 | Pedersen Jacob Brask | 1993 | VIBORG | 9337AM | 25 m | ||
90 | 168 | Christensen Jonathan | 1993 | HERNING | 9375AD | 25 m | ||
91 | 391 | Bechsgaard Michael | 1993 | ERRITSØ | 9355AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 30, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Hedegaard Frederikke | 1993 | HERNING | 9394AJ | 25 m | 1:14.78 | |
2 | 15 | Pedersen Julie | 1992 | ODDER | 9264AC | 25 m | 1:18.17 | |
3 | 18 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 1:18.50 | |
4 | 264 | Jørgensen Nina | 1992 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:19.75 | ||
5 | 167 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 1:22.46 | |
6 | 247 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 1:23.34 | |
7 | 294 | Koktved Malene | 1991 | NORD | 9194AE | 25 m | 1:24.86 | |
8 | 218 | Hansen Line Nadia | 1994 | HORSENS | 9456AI | 25 m | 1:25.42 | |
9 | 202 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:26.66 | |
10 | 436 | Nielsen Emma Ø. | 1995 | VILDBJERG | 9532AC | 25 m | 1:26.78 | |
11 | 516 | Hansen Karoline Kjær | 1992 | SKOVBAKKEN | 9262AK | 25 m | 1:26.87 | |
12 | 290 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 25 m | 1:27.02 | |
13 | 561 | Nielsen Sarah Louise | 1992 | IKAST | 9228AJ | 25 m | 1:27.25 | |
14 | 454 | Buus Cornelia | 1994 | AGF | 9444AL | 25 m | 1:27.26 | |
15 | 76 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 1:27.57 | |
16 | 553 | Lauritsen Anne Sofie | 1992 | IKAST | 9206AF | 25 m | 1:27.87 | |
17 | 464 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 25 m | 1:29.77 | |
18 | 512 | Duc Anna N. | 1992 | OPNØR | 25 m | 1:29.96 | ||
19 | 460 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 25 m | 1:31.79 | |
20 | 85 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 1:32.61 | |
21 | 240 | Jeppesen Marlene | 1995 | NEPTUN | 9552AC | 25 m | 1:34.91 | |
22 | 437 | Nielsen Pernille | 1995 | VILDBJERG | 9558AB | 25 m | 1:35.44 | |
23 | 370 | Grundmann Jeanne Kirk | 1994 | VIBORG | 9486AP | 25 m | 1:35.55 | |
24 | 170 | Ebbesen Cecilie | 1995 | HERNING | 9508AE | 25 m | 1:35.67 | |
25 | 75 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 1:35.85 | |
26 | 175 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 1:36.74 | |
27 | 220 | Isaksen Astrid | 1993 | HORSENS | 9344AG | 25 m | 1:36.79 | |
28 | 508 | Schulz Gitte | 1996 | OPNØR | 9666AJ | 25 m | 1:37.50 | |
29 | 343 | Pedersen Kristina Søborg | 1992 | SØHESTEN | 9222AE | 25 m | 1:37.66 | |
30 | 412 | Tarp Julia Lundgreen | 1994 | ERRITSØ | 9498AH | 25 m | 1:38.00 | |
31 | 129 | Hansen Marie Louise | 1993 | AABYBRO | 9356AG | 25 m | 1:38.08 | |
32 | 299 | Mouritsen Rikke | 1997 | NORD | 9786AG | 25 m | 1:38.11 | |
33 | 371 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 1:38.28 | |
34 | 46 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:38.59 | |
35 | 222 | Lading Gitte | 1994 | HORSENS | 9406AA | 25 m | 1:38.60 | |
36 | 309 | Rosbak Nicoline | 1992 | NORD | 9214AN | 25 m | 1:40.35 | |
37 | 518 | Hedegaard Julie | 1996 | SKOVBAKKEN | 9698AJ | 25 m | 1:40.43 | |
38 | 173 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 1:40.72 | |
39 | 353 | Brikner Cecilie Trier | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 1:40.84 | ||
40 | 232 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 1:41.03 | |
41 | 71 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:41.42 | |
42 | 230 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 1:41.44 | |
43 | 414 | Wilenski Nanna | 1995 | ERRITSØ | 9596AC | 25 m | 1:41.85 | |
44 | 461 | Mølhave Benedikte Eg | 1994 | AGF | 9466AA | 25 m | 1:42.78 | |
45 | 241 | Kjeldgaard Marie | 1996 | NEPTUN | 9698AH | 25 m | 1:43.27 | |
46 | 162 | Andersen Henriette K. | 1996 | HERNING | 9616AJ | 25 m | 1:43.39 | |
47 | 64 | Abildtrup Jannie | 1993 | GRINDSTED | 9328AO | 25 m | 1:43.45 | |
48 | 293 | Kjeldgaard Trine G. | 1993 | NORD | 9346AO | 25 m | 1:43.48 | |
49 | 92 | Østergaard Louise | 1991 | GRINDSTED | 9136AL | 25 m | 1:43.50 | |
50 | 453 | Bundgaard Line | 1994 | AGF | 9442AM | 25 m | 1:43.68 | |
51 | 566 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:43.78 | |
52 | 284 | Heide Mathilde | 1993 | NORD | 9378AN | 25 m | 1:43.96 | |
53 | 214 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 1:44.25 | |
54 | 200 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | 1:44.33 | |
55 | 456 | Hansen Nikoline | 1995 | AGF | 9592AS | 50 m | 1:44.37 | |
56 | 26 | Ozol Mette Høiberg | 1990 | BRÆDSTRUP | 9028AD | 25 m | 1:44.43 | |
57 | 457 | Haugaard Ida Marie | 1995 | AGF | 9534AT | 25 m | 1:44.54 | |
58 | 201 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 1:44.70 | |
59 | 301 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 1:44.86 | |
60 | 300 | Nielsen Celine Bejsrup | 1992 | NORD | 9256AN | 25 m | 1:45.00 | |
61 | 13 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 1:47.00 | |
62 | 320 | Madsen Ida | 1996 | AIA-TRANBJ | 9638AD | 25 m | 1:47.12 | |
63 | 227 | Nørgaard Thea | 1995 | HORSENS | 9564AP | 25 m | 1:47.27 | |
64 | 224 | Møller Ann-Sofie | 1996 | HORSENS | 9652AO | 25 m | 1:47.67 | |
65 | 515 | Frederiksen Nanna | 1996 | SKOVBAKKEN | 9666AN | 25 m | 1:48.00 | |
66 | 280 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 1:48.20 | |
67 | 251 | Vissing Stine Mary | 1997 | NEPTUN | 9788AB | 25 m | 1:48.56 | |
68 | 330 | Pedersen Cecilie | 1996 | SKIVE | 9626AN | 25 m | 1:48.90 | |
69 | 452 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 50 m | 1:49.20 | |
70 | 506 | Hansen Tatjana | 1997 | OPNØR | 9724AG | 25 m | 1:50.00 | |
71 | 160 | Albæk Katrine | 1995 | HERNING | 9508AU | 25 m | 1:50.09 | |
72 | 358 | Nielsen Maria | 1996 | SKANDERBOR | 9616AO | 25 m | 1:50.24 | |
73 | 188 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 1:50.77 | |
74 | 450 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 1:51.30 | |
75 | 315 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 1:52.16 | |
76 | 139 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | 1:53.11 | |
77 | 199 | Strunge Randi | 1996 | HERNING | 9602AO | 25 m | 1:53.36 | |
78 | 185 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:54.24 | |
79 | 91 | Vahlberg Kathrine | 1993 | GRINDSTED | 9336AP | 25 m | 1:54.94 | |
80 | 179 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 1:55.75 | |
81 | 54 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | 1:57.25 | |
82 | 261 | Kronborg Katja Grønning | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:58.93 | ||
83 | 396 | Henriksen Anne | 1996 | ERRITSØ | 9614AJ | 25 m | 1:59.00 | |
84 | 253 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 1:59.36 | |
85 | 511 | Tiganj Medina | 1997 | OPNØR | 25 m | 2:00.00 | ||
86 | 4 | Garau Ida | 1996 | ODDER | 9696AM | 25 m | 2:00.28 | |
87 | 554 | Lautitsen Kathrine | 1996 | IKAST | 25 m | 2:01.59 | ||
88 | 272 | Rydder Rasmine Birn | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9794AI | 25 m | 2:01.95 | |
89 | 78 | Jensen Mathilde | 1994 | GRINDSTED | 9442AT | 25 m | 2:02.18 | |
90 | 44 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 2:02.30 | |
91 | 48 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 2:02.56 | |
92 | 221 | Kjeldbjerg Camilla | 1994 | HORSENS | 9444AQ | 25 m | 2:03.66 | |
93 | 194 | Pedersen Nanna Fredegod | 1996 | HERNING | 9684AP | 25 m | 2:12.78 | |
94 | 349 | Andersen Nadina | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 2:15.32 | ||
95 | 203 | Sørensen Stinne | 1999 | HERNING | 9934AD | 25 m | 2:16.90 | |
96 | 197 | Schiøt Pernille | 1996 | HERNING | 9612AO | 25 m | 2:23.31 | |
97 | 538 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 25 m | 2:24.45 | ||
98 | 549 | Juulsgaard Rikke | 1996 | IKAST | 25 m | 2:39.83 | ||
99 | 237 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 2:41.08 | |
100 | 389 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | ||
101 | 562 | Nielsen Sofie Sand | 1996 | IKAST | 25 m | |||
102 | 564 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 25 m | |||
103 | 252 | Aaquist Johanne | 1997 | NEPTUN | 9792AP | 25 m | ||
104 | 569 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 25 m | |||
105 | 570 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 25 m | |||
106 | 266 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | ||
107 | 51 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | ||
108 | 192 | Olsen Alberte | 1998 | HERNING | 9828AF | 25 m | ||
109 | 19 | Jørgensen Maiken Samsø | 1996 | ODDER | 25 m | |||
110 | 545 | Ib Marie Tønsberg | 1997 | IKAST | 25 m | |||
111 | 30 | Vølund Lone | 1965 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
112 | 393 | Bøgebjerg Amalie | 1995 | ERRITSØ | 9504AW | 25 m | ||
113 | 400 | Jensen Ida Lyngbeck | 1993 | ERRITSØ | 9304AC | 25 m | ||
114 | 288 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 25 m | |||
115 | 137 | Vad Clara Guldhammer | 1995 | AABYBRO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 31, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 49 | Noer Marcus Zobbe | 1992 | STRUER | 9299AD | 25 m | 2:21.50 | |
2 | 326 | Kristensen Tonni | 1992 | SKIVE | 9207AE | 25 m | 2:22.28 | |
3 | 50 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 2:24.51 | |
4 | 323 | Fastrup Claus | 1993 | SKIVE | 9375AA | 25 m | 2:26.45 | |
5 | 176 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 25 m | 2:27.82 | |
6 | 210 | Bisgaard Kasper | 1991 | HORSENS | 9171AF | 25 m | 2:28.34 | |
7 | 183 | Kloster Daniel | 1992 | HERNING | 9207AF | 25 m | 2:29.69 | |
8 | 166 | Bastrup Frans | 1992 | HERNING | 9201AG | 25 m | 2:30.92 | |
9 | 449 | Birk Mik | 1991 | AGF | 9181AE | 25 m | 2:31.00 | |
10 | 307 | Pedersen Dan | 1978 | NORD | 7873AA | 25 m | 2:32.53 | |
11 | 369 | Erichsen Christian J. | 1991 | VIBORG | 9121AD | 25 m | 2:33.66 | |
12 | 191 | Nørgaard Kristoffer | 1993 | HERNING | 9339AI | 25 m | 2:35.26 | |
13 | 38 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 2:39.25 | |
14 | 455 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 2:44.66 | |
15 | 337 | Bislev Patrick | 1994 | SØHESTEN | 9493AB | 25 m | 2:44.91 | |
16 | 17 | Pedersen Victor | 1997 | ODDER | 9735AC | 25 m | 2:50.42 | |
17 | 340 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 2:50.65 | |
18 | 14 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 2:51.98 | |
19 | 184 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 2:55.31 | |
20 | 560 | Nielsen Rasmus Sand | 1993 | IKAST | 50 m | 2:56.62 | ||
21 | 458 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 50 m | 2:59.78 | |
22 | 285 | Heide Nicholai | 1993 | NORD | 9313AK | 25 m | 3:01.27 | |
23 | 189 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 3:02.75 | |
24 | 45 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 3:07.61 | |
25 | 314 | Beck Jonas Helbo | 1994 | AIA-TRANBJ | 9499AI | 25 m | 3:14.69 | |
26 | 509 | Schwartz Lukas | 1994 | OPNØR | 9495AB | 25 m | 3:15.00 | |
27 | 198 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 3:16.73 | |
28 | 351 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 25 m | 3:16.88 | ||
29 | 7 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 3:21.28 | |
30 | 259 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 3:21.91 | |
31 | 172 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 3:23.11 | |
32 | 163 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 3:23.47 | |
33 | 502 | Christiansen Christian | 1993 | OPNØR | 9307AN | 25 m | 3:25.00 | |
34 | 447 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 50 m | 3:25.95 | |
35 | 388 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 9497AA | 25 m | 3:29.30 | |
36 | 11 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 3:33.47 | |
37 | 381 | Pedersen Jacob Brask | 1993 | VIBORG | 9337AM | 25 m | 3:33.80 | |
38 | 9 | Jespersen Sebastian K. | 1996 | ODDER | 9623AG | 25 m | 3:38.98 | |
39 | 174 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 3:50.40 | |
40 | 169 | Christensen Klaus Sand | 1995 | HERNING | 9569AI | 25 m | 4:08.19 | |
41 | 440 | Jørgensen Morten Dueholm | 1989 | BRÆDSTRUP | 8953AC | 25 m | ||
42 | 40 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | ||
43 | 31 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | ||
44 | 302 | Nielsen Martin Hedegaard | 1995 | NORD | 9583AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 32, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 2:36.51 | |
2 | 550 | Kjær Jeanette | 1993 | IKAST | 9346AK | 25 m | 2:40.73 | |
3 | 522 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 2:41.11 | |
4 | 281 | Bak Cecilie | 1992 | NORD | 9268AC | 25 m | 2:42.95 | |
5 | 510 | Strømbeck Pernille | 1994 | OPNØR | 9462AH | 25 m | 2:43.99 | |
6 | 380 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 2:46.68 | |
7 | 87 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 2:46.92 | |
8 | 431 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 2:47.42 | |
9 | 542 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 2:49.40 | |
10 | 433 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 2:51.93 | |
11 | 504 | Damgaard-Møller Thilde | 1994 | OPNØR | 9496AE | 25 m | 2:53.26 | |
12 | 204 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 2:54.50 | |
13 | 464 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 25 m | 2:56.32 | |
14 | 243 | Nedergaard Frederikke | 1996 | NEPTUN | 9604AH | 25 m | 2:56.87 | |
15 | 517 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 2:57.16 | |
16 | 29 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 2:59.66 | |
17 | 283 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 3:01.24 | |
18 | 445 | Aamann Line | 1993 | AGF | 50 m | 3:02.26 | ||
19 | 408 | Nielsen Anne Brandt | 1992 | ERRITSØ | 9212AA | 25 m | 3:04.60 | |
20 | 336 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 3:06.38 | |
21 | 453 | Bundgaard Line | 1994 | AGF | 9442AM | 25 m | 3:07.13 | |
22 | 459 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 3:08.26 | |
23 | 12 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 3:14.24 | |
24 | 179 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 3:15.56 | |
25 | 418 | Agerbæk Sofie | 1994 | NORDGÅRDEN | 25 m | 3:20.00 | ||
26 | 5 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 3:22.28 | |
27 | 201 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | 3:27.54 | |
28 | 425 | Jørgensen Charlotte | 1992 | NORDGÅRDEN | 25 m | 3:29.64 | ||
29 | 463 | Poulsen Anna Charlotte | 1997 | AGF | 9758AH | 50 m | 3:39.23 | |
30 | 448 | Becher Valentina | 1997 | AGF | 9754AF | 25 m | 3:48.00 | |
31 | 67 | Bjerrum Sille Brolykke | 1996 | GRINDSTED | 9626AJ | 25 m | 4:00.00 | |
32 | 446 | Alsner Katrine Brandt | 1997 | AGF | 9722AI | 25 m | 4:20.64 | |
33 | 20 | Thranum Rikke | 1995 | ODDER | 25 m | |||
34 | 44 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | ||
35 | 51 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | ||
36 | 173 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | ||
37 | 216 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | ||
38 | 280 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | ||
39 | 568 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | IKAST | 25 m | |||
40 | 170 | Ebbesen Cecilie | 1995 | HERNING | 9508AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 33, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Jacobsen Jess Reese | 1982 | NORD | 8279AA | 25 m | 25.93 | |
2 | 326 | Kristensen Tonni | 1992 | SKIVE | 9207AE | 25 m | 27.66 | |
3 | 89 | Sørensen Mads Schmidt | 1988 | GRINDSTED | 8831AC | 25 m | 27.84 | |
4 | 242 | Laursen Kasper | 1983 | NEPTUN | 8389AA | 25 m | 27.85 | |
5 | 539 | Broni Christian | 1992 | IKAST | 9287AC | 25 m | 28.69 | |
6 | 49 | Noer Marcus Zobbe | 1992 | STRUER | 9299AD | 25 m | 28.86 | |
7 | 440 | Jørgensen Morten Dueholm | 1989 | BRÆDSTRUP | 8953AC | 25 m | 28.92 | |
8 | 50 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 29.54 | |
9 | 342 | Olesen Karsten Bach | 1986 | SØHESTEN | 8629AB | 25 m | 30.03 | |
10 | 305 | Nørskov-Kjær Claudio | 1991 | NORD | 9175AC | 25 m | 30.05 | |
11 | 207 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 30.29 | |
12 | 25 | Ozol Henrik Højberg | 1993 | BRÆDSTRUP | 9353AI | 25 m | 30.58 | |
13 | 244 | Pedersen Mathias | 1992 | NEPTUN | 9229AH | 25 m | 30.58 | |
14 | 376 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 31.08 | |
15 | 379 | Møller Viktor Bøg | 1992 | VIBORG | 9273AJ | 25 m | 31.15 | |
16 | 332 | Rosenvinge Anders | 1993 | SKIVE | 9331AA | 25 m | 31.17 | |
17 | 166 | Bastrup Frans | 1992 | HERNING | 9201AG | 25 m | 31.21 | |
18 | 304 | Nielsen Steffen L. | 1993 | NORD | 9331AI | 25 m | 31.25 | |
19 | 432 | Høgild Lasse B. | 1989 | VILDBJERG | 8961AA | 25 m | 31.60 | |
20 | 295 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 31.73 | |
21 | 383 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 31.93 | |
22 | 382 | Severinsen Christian | 1990 | VIBORG | 9019AA | 25 m | 32.28 | |
23 | 21 | Underlien Simon | 1995 | ODDER | 9505AL | 25 m | 32.35 | |
24 | 136 | Mandrup Daniel | 1991 | AABYBRO | 9107AG | 25 m | 32.49 | |
25 | 341 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 32.66 | |
26 | 268 | Pedersen Anton B. | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 32.67 | ||
27 | 27 | Petersen Thyge Boye | 1989 | BRÆDSTRUP | 8915AC | 25 m | 32.68 | |
28 | 529 | Petersen Dennis | 1993 | SKOVBAKKEN | 9345AE | 25 m | 32.73 | |
29 | 178 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 25 m | 33.22 | |
30 | 63 | Abildsten Thomas | 1990 | GRINDSTED | 9035AG | 25 m | 33.68 | |
31 | 270 | Pedersen Magnus B. | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 34.23 | ||
32 | 555 | Madsen Nicolai K | 1993 | IKAST | 25 m | 34.47 | ||
33 | 317 | Kragelund Peter | 1993 | AIA-TRANBJ | 9387AN | 25 m | 34.52 | |
34 | 286 | Hermannsson Simon Strøm | 1994 | NORD | 9477AJ | 25 m | 34.60 | |
35 | 546 | Jakobsen Martin | 1992 | IKAST | 9275AE | 25 m | 34.63 | |
36 | 368 | Beck Joachim | 1993 | VIBORG | 9355AK | 25 m | 34.72 | |
37 | 184 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 34.81 | |
38 | 53 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 35.22 | |
39 | 35 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 35.27 | |
40 | 298 | Mikkelsen Søren | 1991 | NORD | 9101AG | 50 m | 35.48 | |
41 | 138 | Olling Andreas | 1993 | STRUER | 9359AE | 25 m | 36.12 | |
42 | 409 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 36.45 | |
43 | 318 | Lyhne Anders | 1994 | AIA-TRANBJ | 9435AA | 25 m | 36.57 | |
44 | 287 | Hørdum Max | 1992 | NORD | 9259AH | 25 m | 36.89 | |
45 | 532 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 36.93 | |
46 | 189 | Moesgaard Laust | 1996 | HERNING | 9667AG | 25 m | 37.38 | |
47 | 41 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 37.83 | |
48 | 405 | Lauridsen Anders I. | 1992 | ERRITSØ | 9259AB | 25 m | 38.02 | |
49 | 86 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 38.04 | |
50 | 168 | Christensen Jonathan | 1993 | HERNING | 9375AD | 25 m | 38.19 | |
51 | 228 | Olesen Simon | 1993 | HORSENS | 9329AL | 25 m | 38.24 | |
52 | 398 | Hvid Martin Sylvester | 1992 | ERRITSØ | 9217AK | 25 m | 38.56 | |
53 | 556 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 50 m | 38.73 | |
54 | 195 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 39.26 | |
55 | 434 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 25 m | 39.96 | |
56 | 82 | Larsen Jeppe Meier | 1994 | GRINDSTED | 9431AK | 25 m | 40.21 | |
57 | 164 | Asfeldt Robert | 1996 | HERNING | 9625AD | 25 m | 40.22 | |
58 | 337 | Bislev Patrick | 1994 | SØHESTEN | 9493AB | 25 m | 40.37 | |
59 | 212 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 40.40 | |
60 | 388 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 9497AA | 25 m | 40.58 | |
61 | 73 | Gejl Alexander | 1994 | GRINDSTED | 9411AM | 25 m | 40.64 | |
62 | 47 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 41.21 | |
63 | 324 | Khalatjan Narek | 1996 | SKIVE | 9601AB | 25 m | 41.23 | |
64 | 292 | Kjeldgaard Thomas G. | 1996 | NORD | 9671AE | 25 m | 41.38 | |
65 | 374 | Kammer Lasse | 1995 | VIBORG | 9593AH | 25 m | 41.62 | |
66 | 308 | Pedersen Rasmus Frydekær | 1996 | NORD | 9641AK | 25 m | 42.25 | |
67 | 174 | Frederiksen Alexander | 1994 | HERNING | 9401AN | 25 m | 42.69 | |
68 | 131 | Jensen David | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 43.81 | |
69 | 263 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 43.82 | |
70 | 387 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | 44.28 | |
71 | 509 | Schwartz Lukas | 1994 | OPNØR | 9495AB | 25 m | 44.31 | |
72 | 531 | Stokvad Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9519AJ | 25 m | 44.83 | |
73 | 90 | Sørensen Peter Schmidt | 1996 | GRINDSTED | 9627AF | 25 m | 45.56 | |
74 | 314 | Beck Jonas Helbo | 1994 | AIA-TRANBJ | 9499AI | 25 m | 45.71 | |
75 | 375 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 45.97 | |
76 | 127 | Fruergaard Rasmus | 1994 | AABYBRO | 9455AF | 25 m | 46.22 | |
77 | 528 | Munch Thomas | 1995 | SKOVBAKKEN | 9529AJ | 25 m | 46.52 | |
78 | 447 | Balladone Jonatan | 1997 | AGF | 9793AH | 50 m | 46.68 | |
79 | 77 | Jensen Mads Lykke | 1996 | GRINDSTED | 9667AJ | 25 m | 47.65 | |
80 | 172 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 47.89 | |
81 | 40 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 49.09 | |
82 | 248 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 49.97 | |
83 | 171 | Eriksen Lukas Birk | 1997 | HERNING | 9773AH | 25 m | 50.36 | |
84 | 88 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 50.54 | |
85 | 259 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9695AF | 25 m | 50.67 | |
86 | 236 | Eriksen Ingo | 1996 | NEPTUN | 9607AH | 25 m | 51.08 | |
87 | 65 | Abildtrup Stefan | 1996 | GRINDSTED | 9677AF | 25 m | 51.30 | |
88 | 83 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 51.39 | |
89 | 32 | Vølund Mikkel | 1997 | BRÆDSTRUP | 9713AH | 25 m | 54.39 | |
90 | 169 | Christensen Klaus Sand | 1995 | HERNING | 9569AI | 25 m | 54.90 | |
91 | 523 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 56.64 | |
92 | 68 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 59.29 | |
93 | 552 | Kumaran Vishnu | 1995 | IKAST | 25 m | 59.83 | ||
94 | 345 | Andersen August Semrau | 1997 | STRUER | 9761AF | 25 m | 1:01.01 | |
95 | 271 | Rich Niels | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9749AG | 25 m | 1:09.17 | |
96 | 547 | Jespersen Jonas Friis | 1994 | IKAST | 25 m | |||
97 | 377 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | ||
98 | 390 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 9683AK | 25 m | ||
99 | 378 | Mortensen Frederik M. | 1996 | VIBORG | 9611AI | 25 m | ||
100 | 9 | Jespersen Sebastian K. | 1996 | ODDER | 9623AG | 25 m | ||
101 | 134 | Madsen Martin S. | 1995 | AABYBRO | 9547AF | 25 m | ||
102 | 407 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 25 m | |||
103 | 406 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 9427AF | 25 m | ||
104 | 329 | Nørgård Lasse Ejsing | 1993 | SKIVE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 34, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Poulsen Sanne | 1992 | SKIVE | 9242AK | 25 m | 32.22 | |
2 | 18 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 32.22 | |
3 | 264 | Jørgensen Nina | 1992 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 32.42 | ||
4 | 550 | Kjær Jeanette | 1993 | IKAST | 9346AK | 25 m | 33.21 | |
5 | 42 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 33.42 | |
6 | 530 | Renberg Mathilde | 1991 | SKOVBAKKEN | 9166AI | 25 m | 33.44 | |
7 | 52 | Pedersen Rikke Bauer | 1994 | STRUER | 9492AM | 25 m | 33.61 | |
8 | 249 | Sørensen Christina Arent | 1994 | NEPTUN | 9424AF | 25 m | 33.85 | |
9 | 265 | Krog Jannie | 1986 | ÅRHUS 1900 | 8666AB | 25 m | 33.94 | |
10 | 218 | Hansen Line Nadia | 1994 | HORSENS | 9456AI | 25 m | 34.08 | |
11 | 239 | Jeppesen Helena | 1993 | NEPTUN | 9302AO | 25 m | 34.27 | |
12 | 16 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | ODDER | 9526AK | 25 m | 34.73 | |
13 | 514 | Branick Stephanie | 1993 | SKOVBAKKEN | 9352AQ | 25 m | 34.98 | |
14 | 202 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 34.99 | |
15 | 557 | Myllerup Ninna | 1992 | IKAST | 9202AC | 25 m | 35.43 | |
16 | 344 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 25 m | 35.43 | ||
17 | 85 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 35.44 | |
18 | 553 | Lauritsen Anne Sofie | 1992 | IKAST | 9206AF | 25 m | 35.85 | |
19 | 167 | Bæk Tina | 1994 | HERNING | 9424AL | 25 m | 35.90 | |
20 | 525 | Krusell Anna | 1994 | SKOVBAKKEN | 9464AI | 25 m | 36.26 | |
21 | 571 | Özkaya Betül | 1993 | IKAST | 9362AD | 25 m | 36.29 | |
22 | 516 | Hansen Karoline Kjær | 1992 | SKOVBAKKEN | 9262AK | 25 m | 36.31 | |
23 | 135 | Madsen Regitze | 1994 | AABYBRO | 9454AD | 25 m | 36.33 | |
24 | 520 | Jensen Christine Egebjerg | 1995 | SKOVBAKKEN | 9524AJ | 25 m | 36.46 | |
25 | 84 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 36.67 | |
26 | 43 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 36.76 | |
27 | 519 | Iversen Katrine | 1993 | SKOVBAKKEN | 9386AG | 25 m | 37.15 | |
28 | 460 | Mogensen Sara | 1995 | AGF | 9524AQ | 50 m | 37.23 | |
29 | 281 | Bak Cecilie | 1992 | NORD | 9268AC | 25 m | 37.41 | |
30 | 222 | Lading Gitte | 1994 | HORSENS | 9406AA | 25 m | 37.63 | |
31 | 309 | Rosbak Nicoline | 1992 | NORD | 9214AN | 25 m | 37.78 | |
32 | 401 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 9548AG | 25 m | 38.00 | |
33 | 452 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 38.09 | |
34 | 505 | Elberg Thea | 1993 | OPNØR | 9308AH | 25 m | 38.20 | |
35 | 395 | Hansen Mette | 1992 | ERRITSØ | 9206AA | 25 m | 38.22 | |
36 | 517 | Hansen Mathilde Kjær | 1995 | SKOVBAKKEN | 9526AE | 25 m | 38.43 | |
37 | 262 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 38.78 | |
38 | 74 | Grønlund Julie | 1992 | GRINDSTED | 9278AM | 25 m | 38.78 | |
39 | 397 | Henriksen Signe V. | 1994 | ERRITSØ | 9482AB | 25 m | 38.79 | |
40 | 180 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 38.94 | |
41 | 240 | Jeppesen Marlene | 1995 | NEPTUN | 9552AC | 25 m | 39.25 | |
42 | 437 | Nielsen Pernille | 1995 | VILDBJERG | 9558AB | 25 m | 39.26 | |
43 | 76 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 39.62 | |
44 | 336 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 40.28 | |
45 | 338 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 40.36 | |
46 | 245 | Pedersen Pernille | 1994 | NEPTUN | 9462AO | 25 m | 40.47 | |
47 | 26 | Ozol Mette Høiberg | 1990 | BRÆDSTRUP | 9028AD | 25 m | 40.56 | |
48 | 162 | Andersen Henriette K. | 1996 | HERNING | 9616AJ | 25 m | 40.62 | |
49 | 39 | Kjærgaard Simone | 1996 | STRUER | 9632AM | 25 m | 41.13 | |
50 | 214 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 41.35 | |
51 | 225 | Nørgaard Emma | 1997 | HORSENS | 9794AF | 25 m | 41.53 | |
52 | 322 | Munkholt Mie | 1995 | AIA-TRANBJ | 9592AG | 25 m | 41.74 | |
53 | 433 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 41.89 | |
54 | 284 | Heide Mathilde | 1993 | NORD | 9378AN | 25 m | 41.89 | |
55 | 431 | Christensen Cecilie | 1995 | VILDBJERG | 9578AI | 25 m | 41.95 | |
56 | 92 | Østergaard Louise | 1991 | GRINDSTED | 9136AL | 25 m | 42.15 | |
57 | 251 | Vissing Stine Mary | 1997 | NEPTUN | 9788AB | 25 m | 42.32 | |
58 | 506 | Hansen Tatjana | 1997 | OPNØR | 9724AG | 25 m | 43.30 | |
59 | 243 | Nedergaard Frederikke | 1996 | NEPTUN | 9604AH | 25 m | 43.36 | |
60 | 241 | Kjeldgaard Marie | 1996 | NEPTUN | 9698AH | 25 m | 43.39 | |
61 | 72 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 43.43 | |
62 | 46 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 43.55 | |
63 | 414 | Wilenski Nanna | 1995 | ERRITSØ | 9596AC | 25 m | 43.77 | |
64 | 301 | Nielsen Lise L. | 1996 | NORD | 9634AG | 25 m | 43.91 | |
65 | 362 | Sletskov Stine | 1993 | SKANDERBOR | 9316AR | 25 m | 43.93 | |
66 | 411 | Sigvardsen Maria | 1996 | ERRITSØ | 9622AO | 25 m | 44.35 | |
67 | 371 | Herskind Kamille Bager | 1995 | VIBORG | 9552AM | 25 m | 44.51 | |
68 | 456 | Hansen Nikoline | 1995 | AGF | 9592AS | 25 m | 44.69 | |
69 | 12 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 45.46 | |
70 | 204 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 45.59 | |
71 | 457 | Haugaard Ida Marie | 1995 | AGF | 9534AT | 25 m | 45.81 | |
72 | 75 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 45.86 | |
73 | 79 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 46.78 | |
74 | 190 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 46.84 | |
75 | 173 | Fallesen Nanna | 1995 | HERNING | 9566AQ | 25 m | 47.09 | |
76 | 186 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 25 m | 47.92 | ||
77 | 62 | Abildsten Kamilla | 1996 | GRINDSTED | 9642AJ | 25 m | 47.95 | |
78 | 335 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 47.98 | |
79 | 211 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 48.10 | |
80 | 188 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 48.11 | |
81 | 199 | Strunge Randi | 1996 | HERNING | 9602AO | 25 m | 48.24 | |
82 | 175 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 48.32 | |
83 | 450 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 50 m | 48.44 | |
84 | 48 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 48.66 | |
85 | 269 | Pedersen Lærke B | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 49.50 | ||
86 | 508 | Schulz Gitte | 1996 | OPNØR | 9666AJ | 25 m | 50.82 | |
87 | 439 | Trans Ann Sofie | 1994 | VILDBJERG | 9466AG | 25 m | 51.79 | |
88 | 349 | Andersen Nadina | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | 51.94 | ||
89 | 267 | Nielsen Nina J | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9666AO | 25 m | 52.01 | |
90 | 412 | Tarp Julia Lundgreen | 1994 | ERRITSØ | 9498AH | 25 m | 52.60 | |
91 | 526 | Køpke Sidsel Schlott | 1995 | SKOVBAKKEN | 9504AT | 25 m | 52.93 | |
92 | 160 | Albæk Katrine | 1995 | HERNING | 9508AU | 25 m | 52.99 | |
93 | 91 | Vahlberg Kathrine | 1993 | GRINDSTED | 9336AP | 25 m | 53.13 | |
94 | 521 | Jensen Malene Bach | 1997 | SKOVBAKKEN | 9746AJ | 25 m | 53.14 | |
95 | 24 | Møldrup Maria | 1995 | BRÆDSTRUP | 25 m | 54.02 | ||
96 | 261 | Kronborg Katja Grønning | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 54.14 | ||
97 | 299 | Mouritsen Rikke | 1997 | NORD | 9786AG | 25 m | 55.54 | |
98 | 64 | Abildtrup Jannie | 1993 | GRINDSTED | 9328AO | 25 m | 1:03.21 | |
99 | 435 | Møller Sofie | 1997 | VILDBJERG | 9758AE | 25 m | 1:03.21 | |
100 | 194 | Pedersen Nanna Fredegod | 1996 | HERNING | 9684AP | 25 m | 1:03.31 | |
101 | 311 | Skjoldborg Astrid | 1997 | NORD | 9766AG | 25 m | 1:03.59 | |
102 | 132 | Jensen Lykke B | 1995 | AABYBRO | 9526AW | 25 m | 1:05.27 | |
103 | 330 | Pedersen Cecilie | 1996 | SKIVE | 9626AN | 25 m | ||
104 | 399 | Høgedal Astrid | 1995 | ERRITSØ | 9506AV | 25 m | ||
105 | 567 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 25 m | |||
106 | 569 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 25 m | |||
107 | 306 | Ottesen Julie | 1995 | NORD | 9524AW | 25 m | ||
108 | 288 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 25 m | |||
109 | 386 | Wind Sidsel Skårup | 1995 | VIBORG | 9548AW | 25 m | ||
110 | 54 | Thomsen Anne Cathrine | 1996 | STRUER | 9678AO | 25 m | ||
111 | 266 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | ||
112 | 400 | Jensen Ida Lyngbeck | 1993 | ERRITSØ | 9304AC | 25 m | ||
113 | 201 | Sørensen Emma | 1997 | HERNING | 9774AL | 25 m | ||
114 | 170 | Ebbesen Cecilie | 1995 | HERNING | 9508AE | 25 m | ||
115 | 389 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 35, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Christensen Morten Steen | 1992 | STRUER | 9233AF | 25 m | 2:02.42 | |
2 | 178 | Hiltmar Andreas B. | 1993 | HERNING | 9335AB | 25 m | 2:03.94 | |
3 | 449 | Birk Mik | 1991 | AGF | 9181AE | 25 m | 2:05.65 | |
4 | 50 | Olesen Martin Terp | 1994 | STRUER | 9449AD | 25 m | 2:06.84 | |
5 | 210 | Bisgaard Kasper | 1991 | HORSENS | 9171AF | 25 m | 2:06.92 | |
6 | 548 | Justesen Christoffer D. | 1992 | IKAST | 9241AA | 25 m | 2:07.26 | |
7 | 176 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 25 m | 2:07.54 | |
8 | 503 | Damgaard-Møller Emil | 1992 | OPNØR | 9227AC | 25 m | 2:08.06 | |
9 | 196 | Rosager Alexander | 1991 | HERNING | 9127AD | 25 m | 2:08.21 | |
10 | 297 | Madsen Tim | 1991 | NORD | 9115AB | 25 m | 2:08.29 | |
11 | 296 | Larsen Kasper Frank | 1990 | NORD | 9041AB | 25 m | 2:11.30 | |
12 | 21 | Underlien Simon | 1995 | ODDER | 9505AL | 25 m | 2:13.77 | |
13 | 183 | Kloster Daniel | 1992 | HERNING | 9207AF | 25 m | 2:14.40 | |
14 | 376 | Larsen Jacob Moos | 1993 | VIBORG | 9333AK | 25 m | 2:14.86 | |
15 | 287 | Hørdum Max | 1992 | NORD | 9259AH | 25 m | 2:15.07 | |
16 | 298 | Mikkelsen Søren | 1991 | NORD | 9101AG | 25 m | 2:15.55 | |
17 | 432 | Høgild Lasse B. | 1989 | VILDBJERG | 8961AA | 25 m | 2:17.91 | |
18 | 191 | Nørgaard Kristoffer | 1993 | HERNING | 9339AI | 25 m | 2:20.19 | |
19 | 462 | Møller Kasper | 1994 | AGF | 9471AK | 25 m | 2:20.35 | |
20 | 168 | Christensen Jonathan | 1993 | HERNING | 9375AD | 25 m | 2:21.54 | |
21 | 213 | Christensen Martin | 1995 | HORSENS | 9527AH | 25 m | 2:22.08 | |
22 | 409 | Nielsen Frederik F. | 1994 | ERRITSØ | 9495AE | 25 m | 2:24.50 | |
23 | 341 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 2:25.66 | |
24 | 337 | Bislev Patrick | 1994 | SØHESTEN | 9493AB | 25 m | 2:27.54 | |
25 | 17 | Pedersen Victor | 1997 | ODDER | 9735AC | 25 m | 2:27.77 | |
26 | 319 | Lykshøj Mads | 1992 | AIA-TRANBJ | 9291AC | 25 m | 2:28.68 | |
27 | 455 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 50 m | 2:28.88 | |
28 | 544 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 2:31.66 | |
29 | 295 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 2:31.85 | |
30 | 340 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 2:32.12 | |
31 | 310 | Schultz Alexander | 1993 | NORD | 9309AK | 25 m | 2:32.43 | |
32 | 420 | Borum Erik | 1992 | NORDGÅRDEN | 25 m | 2:34.19 | ||
33 | 532 | Thomsen Søren Eller | 1994 | SKOVBAKKEN | 9467AE | 25 m | 2:34.77 | |
34 | 563 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 2:35.23 | |
35 | 184 | Krogh Lasse Bang | 1995 | HERNING | 9531AG | 25 m | 2:37.39 | |
36 | 195 | Poulsen Jonas | 1994 | HERNING | 9439AI | 25 m | 2:37.60 | |
37 | 35 | Anthony Gavin | 1993 | STRUER | 9377AF | 25 m | 2:38.06 | |
38 | 458 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 2:38.50 | |
39 | 434 | Lyng Mark | 1995 | VILDBJERG | 9557AO | 25 m | 2:38.80 | |
40 | 41 | Larsen Frederik Bach | 1995 | STRUER | 9503AA | 25 m | 2:41.60 | |
41 | 285 | Heide Nicholai | 1993 | NORD | 9313AK | 25 m | 2:42.13 | |
42 | 404 | Jørgensen Thomas | 1992 | ERRITSØ | 9273AE | 25 m | 2:44.00 | |
43 | 82 | Larsen Jeppe Meier | 1994 | GRINDSTED | 9431AK | 25 m | 2:45.32 | |
44 | 258 | Birn-Rydder Jeppe | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9501AH | 25 m | 2:45.84 | |
45 | 47 | Nielsen Sebastian Juel | 1996 | STRUER | 9679AA | 25 m | 2:49.46 | |
46 | 45 | Moltsen Kasper | 1994 | STRUER | 9497AE | 25 m | 2:50.00 | |
47 | 321 | Mortensen Jacob Holm | 1993 | AIA-TRANBJ | 9355AI | 25 m | 2:51.76 | |
48 | 212 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 2:52.69 | |
49 | 509 | Schwartz Lukas | 1994 | OPNØR | 9495AB | 25 m | 2:53.69 | |
50 | 387 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 9501AC | 25 m | 2:56.01 | |
51 | 7 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 3:00.77 | |
52 | 375 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 3:00.97 | |
53 | 81 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 3:01.20 | |
54 | 327 | Kvistgaard Mads | 1992 | SKIVE | 9281AL | 25 m | 3:02.82 | |
55 | 37 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 3:04.10 | |
56 | 163 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 3:04.41 | |
57 | 11 | Jürgensen Steffen Møller | 1996 | ODDER | 9613AG | 25 m | 3:09.12 | |
58 | 198 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 3:09.22 | |
59 | 9 | Jespersen Sebastian K. | 1996 | ODDER | 9623AG | 25 m | 3:10.31 | |
60 | 169 | Christensen Klaus Sand | 1995 | HERNING | 9569AI | 25 m | 3:14.78 | |
61 | 248 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 3:15.32 | |
62 | 313 | Horup Frederik Mølbak | 1996 | NORD | 9629AH | 25 m | 3:16.90 | |
63 | 282 | Birkkjær Thomas | 1996 | NORD | 9629AG | 25 m | 3:18.91 | |
64 | 308 | Pedersen Rasmus Frydekær | 1996 | NORD | 9641AK | 25 m | 3:19.35 | |
65 | 324 | Khalatjan Narek | 1996 | SKIVE | 9601AB | 25 m | 3:24.23 | |
66 | 69 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 3:25.61 | |
67 | 257 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 9729AJ | 25 m | 3:30.33 | |
68 | 527 | Lings Gustav Emil | 1996 | SKOVBAKKEN | 9619AH | 25 m | 3:40.31 | |
69 | 523 | Johannsen Mathias | 1996 | SKOVBAKKEN | 9657AK | 25 m | 3:45.00 | |
70 | 260 | Gjermandsen Simon Lohse | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:45.67 | ||
71 | 40 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 4:01.72 | |
72 | 451 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 4:02.14 | |
73 | 410 | Nielsen Lars Brandt | 1993 | ERRITSØ | 9335AH | 25 m | ||
74 | 391 | Bechsgaard Michael | 1993 | ERRITSØ | 9355AL | 25 m | ||
75 | 171 | Eriksen Lukas Birk | 1997 | HERNING | 9773AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |
Løb 36, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 165 | Balle Mathilde | 1989 | HERNING | 8964AD | 25 m | 2:06.42 | |
2 | 18 | Petersen Line | 1991 | ODDER | 9114AH | 25 m | 2:16.15 | |
3 | 15 | Pedersen Julie | 1992 | ODDER | 9264AC | 25 m | 2:16.52 | |
4 | 294 | Koktved Malene | 1991 | NORD | 9194AE | 25 m | 2:16.62 | |
5 | 42 | Madsen Julie Kibsgaard | 1992 | STRUER | 9214AK | 25 m | 2:18.17 | |
6 | 161 | Andersen Camilla | 1993 | HERNING | 9374AB | 25 m | 2:19.12 | |
7 | 16 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | ODDER | 9526AK | 25 m | 2:19.84 | |
8 | 522 | Jensen Marie Egebjerg | 1993 | SKOVBAKKEN | 9324AG | 25 m | 2:21.16 | |
9 | 281 | Bak Cecilie | 1992 | NORD | 9268AC | 25 m | 2:23.14 | |
10 | 561 | Nielsen Sarah Louise | 1992 | IKAST | 9228AJ | 25 m | 2:24.35 | |
11 | 52 | Pedersen Rikke Bauer | 1994 | STRUER | 9492AM | 25 m | 2:26.33 | |
12 | 229 | Rasmussen Louise | 1992 | HORSENS | 9254AI | 25 m | 2:26.59 | |
13 | 43 | Madsen Maria Kibsgaard | 1995 | STRUER | 9506AC | 25 m | 2:27.22 | |
14 | 247 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 2:27.78 | |
15 | 542 | Frahm Anja | 1992 | IKAST | 9296AF | 25 m | 2:28.39 | |
16 | 516 | Hansen Karoline Kjær | 1992 | SKOVBAKKEN | 9262AK | 25 m | 2:29.21 | |
17 | 290 | Johansen Anne Wittrup | 1993 | NORD | 9362AK | 25 m | 2:30.60 | |
18 | 510 | Strømbeck Pernille | 1994 | OPNØR | 9462AH | 25 m | 2:31.83 | |
19 | 87 | Rasmussen Mette | 1994 | GRINDSTED | 9404AO | 25 m | 2:32.50 | |
20 | 74 | Grønlund Julie | 1992 | GRINDSTED | 9278AM | 25 m | 2:33.11 | |
21 | 264 | Jørgensen Nina | 1992 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:34.10 | ||
22 | 85 | Rasmussen Camilla | 1991 | GRINDSTED | 9116AL | 25 m | 2:34.19 | |
23 | 344 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 25 m | 2:34.74 | ||
24 | 283 | Bostrup Maria Bjørnbak | 1997 | NORD | 9766AC | 25 m | 2:35.54 | |
25 | 541 | Bundgaard Camilla | 1990 | IKAST | 9052AH | 25 m | 2:36.50 | |
26 | 180 | Hindhede Mille Kjær | 1997 | HERNING | 9734AE | 25 m | 2:36.74 | |
27 | 395 | Hansen Mette | 1992 | ERRITSØ | 9206AA | 25 m | 2:37.13 | |
28 | 445 | Aamann Line | 1993 | AGF | 50 m | 2:37.14 | ||
29 | 380 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 2:39.21 | |
30 | 238 | Hansen Louise Ring | 1994 | NEPTUN | 9458AQ | 25 m | 2:42.28 | |
31 | 401 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 9548AG | 25 m | 2:42.40 | |
32 | 338 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 2:42.79 | |
33 | 464 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 25 m | 2:43.50 | |
34 | 452 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 50 m | 2:43.64 | |
35 | 293 | Kjeldgaard Trine G. | 1993 | NORD | 9346AO | 25 m | 2:44.61 | |
36 | 92 | Østergaard Louise | 1991 | GRINDSTED | 9136AL | 25 m | 2:45.56 | |
37 | 29 | Thomasen Signe D. | 1996 | BRÆDSTRUP | 9652AA | 25 m | 2:46.81 | |
38 | 315 | Brahe Johanne | 1995 | AIA-TRANBJ | 9518AM | 25 m | 2:47.53 | |
39 | 26 | Ozol Mette Høiberg | 1990 | BRÆDSTRUP | 9028AD | 25 m | 2:47.84 | |
40 | 204 | West Emilie Nordfeldt | 1996 | HERNING | 9694AI | 25 m | 2:48.23 | |
41 | 175 | Hansen Cecilia | 1997 | HERNING | 9746AG | 25 m | 2:48.29 | |
42 | 39 | Kjærgaard Simone | 1996 | STRUER | 9632AM | 25 m | 2:48.35 | |
43 | 243 | Nedergaard Frederikke | 1996 | NEPTUN | 9604AH | 25 m | 2:48.56 | |
44 | 362 | Sletskov Stine | 1993 | SKANDERBOR | 9316AR | 25 m | 2:48.70 | |
45 | 433 | Knudsen Anne-Kirstine | 1997 | VILDBJERG | 9768AE | 25 m | 2:49.85 | |
46 | 76 | Hollænder Heidi | 1991 | GRINDSTED | 9144AL | 25 m | 2:50.21 | |
47 | 5 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 2:52.04 | |
48 | 408 | Nielsen Anne Brandt | 1992 | ERRITSØ | 9212AA | 25 m | 2:52.39 | |
49 | 220 | Isaksen Astrid | 1993 | HORSENS | 9344AG | 25 m | 2:53.23 | |
50 | 504 | Damgaard-Møller Thilde | 1994 | OPNØR | 9496AE | 25 m | 2:53.52 | |
51 | 336 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 2:54.36 | |
52 | 461 | Mølhave Benedikte Eg | 1994 | AGF | 9466AA | 25 m | 2:54.78 | |
53 | 71 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 2:57.69 | |
54 | 459 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 2:58.07 | |
55 | 453 | Bundgaard Line | 1994 | AGF | 9442AM | 25 m | 2:58.24 | |
56 | 44 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 2:59.76 | |
57 | 84 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 3:01.59 | |
58 | 335 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 3:03.28 | |
59 | 170 | Ebbesen Cecilie | 1995 | HERNING | 9508AE | 25 m | 3:05.63 | |
60 | 439 | Trans Ann Sofie | 1994 | VILDBJERG | 9466AG | 25 m | 3:07.24 | |
61 | 190 | Moesgaard Lea | 1998 | HERNING | 9846AC | 25 m | 3:07.96 | |
62 | 343 | Pedersen Kristina Søborg | 1992 | SØHESTEN | 9222AE | 25 m | 3:08.19 | |
63 | 300 | Nielsen Celine Bejsrup | 1992 | NORD | 9256AN | 25 m | 3:08.88 | |
64 | 456 | Hansen Nikoline | 1995 | AGF | 9592AS | 50 m | 3:10.86 | |
65 | 13 | Lannie Daisy | 1994 | ODDER | 9428AN | 25 m | 3:11.67 | |
66 | 565 | Ritter Julie | 1994 | IKAST | 9468AB | 25 m | 3:12.03 | |
67 | 511 | Tiganj Medina | 1997 | OPNØR | 25 m | 3:25.00 | ||
68 | 521 | Jensen Malene Bach | 1997 | SKOVBAKKEN | 9746AJ | 25 m | 3:25.75 | |
69 | 567 | Siggaard Helene | 1995 | IKAST | 25 m | 3:27.83 | ||
70 | 463 | Poulsen Anna Charlotte | 1997 | AGF | 9758AH | 50 m | 3:30.85 | |
71 | 78 | Jensen Mathilde | 1994 | GRINDSTED | 9442AT | 25 m | 3:34.01 | |
72 | 446 | Alsner Katrine Brandt | 1997 | AGF | 9722AI | 50 m | 3:35.89 | |
73 | 188 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 3:42.87 | |
74 | 280 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 3:43.46 | |
75 | 261 | Kronborg Katja Grønning | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:45.67 | ||
76 | 448 | Becher Valentina | 1997 | AGF | 9754AF | 25 m | 3:50.76 | |
77 | 457 | Haugaard Ida Marie | 1995 | AGF | 9534AT | 25 m | 3:54.09 | |
78 | 267 | Nielsen Nina J | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9666AO | 25 m | 4:11.84 | |
79 | 538 | Brayd Lisa | 1997 | IKAST | 25 m | 5:05.15 | ||
80 | 19 | Jørgensen Maiken Samsø | 1996 | ODDER | 25 m | |||
81 | 4 | Garau Ida | 1996 | ODDER | 9696AM | 25 m | ||
82 | 194 | Pedersen Nanna Fredegod | 1996 | HERNING | 9684AP | 25 m | ||
83 | 192 | Olsen Alberte | 1998 | HERNING | 9828AF | 25 m | ||
84 | 185 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | ||
85 | 72 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | ||
86 | 200 | Svane Camilla | 1995 | HERNING | 9546AU | 25 m | ||
87 | 179 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | ||
88 | 197 | Schiøt Pernille | 1996 | HERNING | 9612AO | 25 m | ||
89 | 399 | Høgedal Astrid | 1995 | ERRITSØ | 9506AV | 25 m | ||
90 | 137 | Vad Clara Guldhammer | 1995 | AABYBRO | 25 m | |||
91 | 139 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 9666AQ | 25 m | ||
92 | 160 | Albæk Katrine | 1995 | HERNING | 9508AU | 25 m | ||
93 | 186 | Lesler Michelle | 1994 | HERNING | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til Ikast Svømmeklub |