Program for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 4, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 2:56.53 | |
2 | 404 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 2:56.55 | |
3 | 153 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 2:58.13 | |
4 | 400 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 2:58.41 | |
5 | 85 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 3:04.29 | |
6 | 63 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 25 m | 3:05.12 | |
7 | 103 | Norby Nikoline N. | 2000 | GENTOFTE | 0064AN | 25 m | 3:05.25 | |
8 | 354 | Mass Mira | 2000 | SLANGERUP | 0012AA | 25 m | 3:06.32 | |
9 | 154 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 3:06.84 | |
10 | 310 | Refsgaard Line | 2000 | TRITON B | 0004AD | 25 m | 3:09.50 | |
11 | 132 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 3:10.39 | |
12 | 405 | Hegelund Mette | 2000 | KØGE | 0068AC | 25 m | 3:11.07 | |
13 | 64 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 3:12.64 | |
14 | 305 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 3:13.00 | |
15 | 102 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 3:13.07 | |
16 | 208 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | 3:13.83 | |
17 | 335 | Hager Mathilde | 2001 | GI40HERMES | 0154AB | 25 m | 3:14.65 | |
18 | 374 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | ISHØJ | 0006AM | 25 m | 3:15.15 | |
19 | 201 | Larsen Helena | 2000 | KORSØR | 0026AW | 25 m | 3:16.55 | |
20 | 414 | Gürtler Yazmin B. | 2000 | KØGE | 0094AB | 25 m | 3:18.41 | |
21 | 155 | Olsen Josefine Brosbøl | 2001 | HVIDOVRE | 0136AA | 25 m | 3:18.44 | |
22 | 270 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 3:18.63 | |
23 | 304 | Ikov Mille Hesselgren | 2000 | TRITON B | 0012AH | 25 m | 3:18.95 | |
24 | 112 | Grundtvig Fiona | 2000 | GLADSAXE | 0026AD | 25 m | 3:19.44 | |
25 | 147 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 3:19.89 | |
26 | 66 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 25 m | 3:20.74 | |
27 | 163 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 3:21.21 | |
28 | 31 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 3:23.82 | |
29 | 394 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 3:26.00 | |
30 | 15 | Bülow Victoria | 2001 | VI39 | 0188AC | 25 m | 3:27.73 | |
31 | 9 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 3:32.16 | |
32 | 307 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 3:32.41 | |
33 | 124 | Rahbek Cathrine | 2000 | GLADSAXE | 0074AX | 25 m | 3:33.17 | |
34 | 100 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 3:35.92 | |
35 | 378 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 3:36.14 | |
36 | 380 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 3:36.16 | |
37 | 417 | Mølgaard Josefine | 2002 | KØGE | 0204AB | 25 m | 3:37.33 | |
38 | 161 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 3:37.99 | |
39 | 341 | Hansen Signe Fich | 2002 | GI40HERMES | 0248AC | 25 m | 3:39.42 | |
40 | 260 | Høgenhaug Cecilia | 2001 | SØLLERØD | 0134AJ | 25 m | 3:40.20 | |
41 | 416 | Mølgaard Camilla | 2002 | KØGE | 0292AB | 25 m | 3:40.75 | |
42 | 209 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 3:42.58 | |
43 | 316 | Gotthard Regitze | 2002 | TÅRNB-VEM | 0228AA | 25 m | 3:43.74 | |
44 | 382 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | TUNE | 0176AC | 25 m | 3:44.02 | |
45 | 50 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 3:44.44 | |
46 | 383 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | TUNE | 0108AH | 25 m | 3:44.86 | |
47 | 313 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 3:44.95 | |
48 | 3 | Søby Katinka | 2001 | MK 31 | 0164AF | 25 m | 3:45.68 | |
49 | 168 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 25 m | 3:50.64 | |
50 | 74 | Ross Rikke | 2002 | BIRKERØD | 0216AC | 25 m | 4:01.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 11 maj 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 16:04 |