Startliste for Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag
Seedede heat Løb 2
|
Stævne navn |
Øst Årgang Gruppe1 |
|
Udskriftsdato |
11 maj 2012 |
|
|
Stævne by |
Kastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
15:42 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
11 maj 2012 |
|
|
|
|
Løb 2, 400m Medley Damer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
170 |
1 |
Sara Krell Refn |
1999 |
9944AN |
LYNGBY |
|
25m |
5:56.87 |
43 |
2 |
Cecilie Reesbøll |
1999 |
9954AN |
ALLERØD |
|
25m |
5:55.62 |
238 |
3 |
Kristine Barrett |
1998 |
9886AB |
GREVE |
|
25m |
5:41.51 |
125 |
4 |
Julie Brosbøl Olsen |
1999 |
9962AB |
HVIDOVRE |
|
25m |
5:54.84 |
106 |
5 |
Elisabeth Lyngfeldt |
1999 |
9968AG |
HELSINGØR |
|
25m |
5:56.26 |
158 |
6 |
Louise Bromose |
1999 |
9924AH |
LYNGBY |
|
25m |
5:57.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
105 |
1 |
Signe Hauch |
1998 |
9826AB |
HELSINGØR |
|
25m |
5:37.06 |
223 |
2 |
Emma Lyngby Larsen |
1998 |
9822AB |
TRITON B |
|
25m |
5:27.05 |
232 |
3 |
Maja Østergaard |
1998 |
9808AJ |
LAKSEN |
|
25m |
5:18.52 |
86 |
4 |
Alma Lundin |
1998 |
9896AH |
GENTOFTE |
|
25m |
5:19.37 |
167 |
5 |
Anna Brandt Nielsen |
1998 |
9856AK |
LYNGBY |
|
25m |
5:29.15 |
99 |
6 |
Veronika Storm |
1998 |
9884AK |
GLADSAXE |
|
25m |
5:39.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
97 |
1 |
Amalie Henum |
1999 |
9968AH |
GLADSAXE |
|
25m |
5:49.96 |
83 |
2 |
Frederikke Gunni |
1999 |
9952AD |
GENTOFTE |
|
25m |
5:47.30 |
218 |
3 |
Katrine B. Hansen |
1999 |
9934AB |
TRITON B |
|
25m |
5:26.30 |
192 |
4 |
Emma la Cour |
1999 |
9932AQ |
SØLLERØD |
|
25m |
5:42.82 |
231 |
5 |
Lærke Toft Ruby |
1999 |
9996AG |
LAKSEN |
|
25m |
5:49.71 |
6 |
6 |
Josefine Pedersen |
1999 |
9928AB |
MK 31 |
|
25m |
5:52.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
131 |
1 |
Ida Krogh Gøtzsche |
1998 |
9874AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
5:13.57 |
61 |
2 |
Anna Boutrup |
1998 |
9856AJ |
BIRKERØD |
|
25m |
5:11.20 |
199 |
3 |
Mei Mei Dreyer |
1998 |
9826AF |
KVIK |
|
25m |
5:08.88 |
62 |
4 |
Caroline Erichsen |
1998 |
9814AC |
BIRKERØD |
|
25m |
5:10.37 |
15 |
5 |
Emma Gaardsted Andersen |
1998 |
9896AV |
HILLERØD |
|
25m |
5:13.16 |
263 |
6 |
Kathrine Hansen |
1998 |
9822AF |
KØGE |
|
25m |
5:17.76 |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 |
Udskriftsdato |
11 maj 2012 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
15:42 |
|