Program for Brøndby Swim Cup 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 82 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 4:36.82 | |
2 | 175 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 4:53.97 | |
3 | 2 | Brink Karen Hazell | 2002 | H2ODENSE | 0206AA | 25 m | 4:54.69 | |
4 | 189 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 5:01.93 | |
5 | 7 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 5:12.43 | |
6 | 201 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 5:20.38 | |
7 | 144 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 5:21.22 | |
8 | 5 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2ODENSE | 0284AO | 25 m | 5:21.33 | |
9 | 95 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 6:03.77 | |
10 | 63 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 6:05.39 | |
11 | 114 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 6:10.87 | |
12 | 85 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 6:13.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 38 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 4:13.09 | |
2 | 36 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 4:13.85 | |
3 | 39 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 4:15.05 | |
4 | 152 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 4:48.86 | |
5 | 159 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 4:55.07 | |
6 | 76 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 5:20.00 | |
7 | 31 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 5:28.00 | |
8 | 217 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 5:31.01 | |
9 | 113 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 6:09.23 | |
10 | 109 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 6:11.75 | |
11 | 115 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 6:23.93 | |
12 | 174 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 6:35.32 | |
13 | 111 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 6:58.15 | |
14 | 105 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | ||
15 | 110 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | ||
16 | 137 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | ||
17 | 214 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Broe Anna | 2002 | H2ODENSE | 0228AD | 25 m | 32.54 | |
2 | 164 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 34.67 | |
3 | 165 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 35.44 | |
4 | 106 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 35.89 | |
5 | 15 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 37.17 | |
6 | 1 | Benediktson Malea | 2001 | H2ODENSE | 0104AM | 25 m | 37.82 | |
7 | 14 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 38.01 | |
8 | 10 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 38.40 | |
9 | 43 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 38.54 | |
10 | 79 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 39.47 | |
11 | 89 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 40.32 | |
12 | 91 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 41.74 | |
13 | 215 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 41.92 | |
14 | 116 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 42.42 | |
15 | 54 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 42.89 | |
16 | 42 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 43.69 | |
17 | 212 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 43.71 | |
18 | 47 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 44.78 | |
19 | 80 | Makne Karoline | 2006 | KVIK | 0678AJ | 25 m | 45.04 | |
20 | 51 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 45.82 | |
21 | 146 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 46.20 | |
22 | 184 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 46.34 | |
23 | 167 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 46.61 | |
24 | 187 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 46.91 | |
25 | 193 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 47.22 | |
26 | 71 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 47.51 | |
27 | 69 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 47.64 | |
28 | 135 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 47.77 | |
29 | 50 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 47.87 | |
30 | 67 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 48.79 | |
31 | 86 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 48.79 | |
32 | 66 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 49.49 | |
33 | 48 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 49.85 | |
34 | 78 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 50.56 | |
35 | 170 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 50.69 | |
36 | 62 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | 52.91 | |
37 | 216 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 53.47 | |
38 | 158 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 53.58 | |
39 | 198 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 53.58 | |
40 | 59 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 53.86 | |
41 | 104 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 25 m | 53.91 | |
42 | 87 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 54.61 | |
43 | 161 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 54.92 | |
44 | 155 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 56.23 | |
45 | 211 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 56.68 | |
46 | 150 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 58.37 | |
47 | 192 | Sørensen Nanna Maria S. | 2007 | VEST | 0738AJ | 25 m | 58.75 | |
48 | 171 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:08.53 | |
49 | 194 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | ||
50 | 197 | Wahl Emma | 2007 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 163 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 27.65 | |
2 | 190 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 29.43 | |
3 | 35 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 50 m | 30.69 | |
4 | 8 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 31.83 | |
5 | 9 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 33.71 | |
6 | 21 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 34.00 | |
7 | 112 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 34.00 | |
8 | 153 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 34.83 | |
9 | 13 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 35.61 | |
10 | 122 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 38.43 | |
11 | 101 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 38.47 | |
12 | 19 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 25 m | 38.95 | ||
13 | 33 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 39.04 | |
14 | 109 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 40.16 | |
15 | 30 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 40.46 | |
16 | 22 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 41.45 | |
17 | 28 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 41.69 | |
18 | 32 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 41.69 | |
19 | 26 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 41.72 | |
20 | 103 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 41.94 | |
21 | 185 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | 42.61 | |
22 | 200 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 42.97 | |
23 | 181 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 44.05 | |
24 | 149 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 44.68 | |
25 | 20 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | 45.01 | |
26 | 107 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 50 m | 45.19 | |
27 | 108 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 45.40 | |
28 | 27 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 45.50 | |
29 | 182 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 45.66 | |
30 | 60 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 46.06 | |
31 | 145 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 46.97 | |
32 | 196 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 48.93 | |
33 | 25 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 49.28 | |
34 | 93 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 49.47 | |
35 | 100 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 49.93 | |
36 | 102 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 50.28 | |
37 | 213 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 51.12 | |
38 | 70 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 51.79 | |
39 | 142 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 56.05 | |
40 | 179 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 56.15 | |
41 | 147 | Frederiksen Sebastian | 2006 | VEST | 0645AK | 25 m | 58.59 | |
42 | 154 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 59.35 | |
43 | 160 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 1:00.14 | |
44 | 138 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | 1:01.76 | |
45 | 136 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:06.69 | |
46 | 92 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 25 m | |||
47 | 195 | Thygesen August | 2007 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 5, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 168 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:34.95 | |
2 | 201 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:53.24 | |
3 | 203 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:03.81 | |
4 | 95 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 3:05.70 | |
5 | 77 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 3:10.11 | |
6 | 79 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 3:10.20 | |
7 | 85 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 3:11.59 | |
8 | 117 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 3:11.62 | |
9 | 191 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:18.12 | |
10 | 98 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 3:26.73 | |
11 | 177 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 3:52.62 | |
12 | 215 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 4:00.58 | |
13 | 41 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | ||
14 | 48 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | ||
15 | 49 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | ||
16 | 180 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | ||
17 | 187 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 6, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 2:19.48 | |
2 | 148 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:23.81 | |
3 | 162 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:25.51 | |
4 | 157 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:38.62 | |
5 | 113 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:59.32 | |
6 | 122 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 3:04.71 | |
7 | 107 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 3:14.90 | |
8 | 186 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 3:45.08 | |
9 | 137 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 3:46.43 | |
10 | 214 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 3:47.43 | |
11 | 110 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 3:48.90 | |
12 | 199 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 4:05.43 | |
13 | 22 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | ||
14 | 24 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | ||
15 | 26 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | ||
16 | 140 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | ||
17 | 183 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | ||
18 | 202 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 29.28 | |
2 | 188 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 32.55 | |
3 | 5 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2ODENSE | 0284AO | 25 m | 34.68 | |
4 | 63 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 37.98 | |
5 | 43 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 38.79 | |
6 | 1 | Benediktson Malea | 2001 | H2ODENSE | 0104AM | 50 m | 39.55 | |
7 | 114 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 39.59 | |
8 | 41 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 40.25 | |
9 | 49 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 42.11 | |
10 | 116 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 42.25 | |
11 | 98 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 42.39 | |
12 | 44 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 42.64 | |
13 | 106 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 43.00 | |
14 | 51 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 43.41 | |
15 | 81 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 43.51 | |
16 | 89 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 44.05 | |
17 | 47 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 45.14 | |
18 | 71 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 45.81 | |
19 | 80 | Makne Karoline | 2006 | KVIK | 0678AJ | 25 m | 47.38 | |
20 | 180 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 48.68 | |
21 | 69 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 49.93 | |
22 | 78 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 52.93 | |
23 | 146 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 58.55 | |
24 | 50 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | ||
25 | 139 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | ||
26 | 144 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | ||
27 | 167 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | ||
28 | 173 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | ||
29 | 178 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | ||
30 | 193 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 8, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 27.03 | |
2 | 166 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 50 m | 27.41 | |
3 | 37 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 27.79 | |
4 | 163 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 27.84 | |
5 | 159 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 29.38 | |
6 | 112 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 31.13 | |
7 | 21 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 31.94 | |
8 | 101 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 31.97 | |
9 | 152 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 32.43 | |
10 | 185 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | 35.41 | |
11 | 13 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 37.33 | |
12 | 20 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | 40.18 | |
13 | 137 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 40.45 | |
14 | 33 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 40.54 | |
15 | 115 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 41.02 | |
16 | 32 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 41.92 | |
17 | 26 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 41.96 | |
18 | 28 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 42.88 | |
19 | 22 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 44.22 | |
20 | 111 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 44.48 | |
21 | 174 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 50 m | 44.78 | |
22 | 60 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 46.60 | |
23 | 105 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 51.63 | |
24 | 70 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 52.35 | |
25 | 103 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 54.33 | |
26 | 25 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 54.56 | |
27 | 102 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 54.80 | |
28 | 93 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 55.71 | |
29 | 27 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 56.44 | |
30 | 196 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 58.96 | |
31 | 100 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:00.38 | |
32 | 92 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 25 m | |||
33 | 181 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | ||
34 | 182 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 9, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 58.41 | |
2 | 82 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 1:01.86 | |
3 | 164 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 1:02.03 | |
4 | 175 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:04.52 | |
5 | 3 | Broe Anna | 2002 | H2ODENSE | 0228AD | 25 m | 1:05.85 | |
6 | 2 | Brink Karen Hazell | 2002 | H2ODENSE | 0206AA | 50 m | 1:06.46 | |
7 | 7 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:07.99 | |
8 | 165 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 50 m | 1:08.43 | |
9 | 106 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 1:10.79 | |
10 | 15 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 1:13.58 | |
11 | 203 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:14.61 | |
12 | 215 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:14.83 | |
13 | 14 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:15.26 | |
14 | 91 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 1:15.71 | |
15 | 116 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:16.31 | |
16 | 63 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 1:16.74 | |
17 | 10 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:17.61 | |
18 | 117 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:17.67 | |
19 | 43 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:18.47 | |
20 | 89 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 1:19.13 | |
21 | 44 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:19.20 | |
22 | 41 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:19.56 | |
23 | 167 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:21.29 | |
24 | 98 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:21.42 | |
25 | 191 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:23.86 | |
26 | 54 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 1:24.79 | |
27 | 47 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:25.13 | |
28 | 80 | Makne Karoline | 2006 | KVIK | 0678AJ | 25 m | 1:28.10 | |
29 | 42 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:28.87 | |
30 | 51 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:29.01 | |
31 | 139 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:29.92 | |
32 | 212 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:30.47 | |
33 | 135 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:30.70 | |
34 | 86 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:31.67 | |
35 | 71 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 1:32.12 | |
36 | 177 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:32.68 | |
37 | 211 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 1:33.89 | |
38 | 66 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 1:36.12 | |
39 | 50 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:38.07 | |
40 | 67 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:39.28 | |
41 | 62 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | 1:42.96 | |
42 | 184 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:43.74 | |
43 | 78 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 1:44.49 | |
44 | 194 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:44.74 | |
45 | 158 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:46.22 | |
46 | 178 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:49.53 | |
47 | 161 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:52.20 | |
48 | 170 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:52.31 | |
49 | 216 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:57.07 | |
50 | 59 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 1:58.03 | |
51 | 104 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 25 m | 1:58.10 | |
52 | 198 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:59.83 | |
53 | 192 | Sørensen Nanna Maria S. | 2007 | VEST | 0738AJ | 25 m | 2:11.69 | |
54 | 171 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | ||
55 | 197 | Wahl Emma | 2007 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 38 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 52.86 | |
2 | 39 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 55.23 | |
3 | 148 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 56.35 | |
4 | 151 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 56.40 | |
5 | 35 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 57.63 | |
6 | 162 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 59.66 | |
7 | 8 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 59.89 | |
8 | 112 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:03.70 | |
9 | 12 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:03.94 | |
10 | 11 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:04.90 | |
11 | 9 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:05.82 | |
12 | 101 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:05.93 | |
13 | 21 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:11.43 | |
14 | 76 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:12.64 | |
15 | 31 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:13.57 | |
16 | 30 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:13.61 | |
17 | 122 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:15.10 | |
18 | 33 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:15.77 | |
19 | 109 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:16.35 | |
20 | 32 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:17.58 | |
21 | 22 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:17.76 | |
22 | 20 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | 1:18.54 | |
23 | 24 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:19.28 | |
24 | 19 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 25 m | 1:19.54 | ||
25 | 26 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:22.09 | |
26 | 27 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:22.78 | |
27 | 199 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:25.74 | |
28 | 103 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:25.90 | |
29 | 60 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:26.59 | |
30 | 28 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 1:27.38 | |
31 | 202 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:28.54 | |
32 | 183 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:28.66 | |
33 | 149 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:29.14 | |
34 | 213 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 1:29.97 | |
35 | 186 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:30.93 | |
36 | 140 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:31.14 | |
37 | 108 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 1:31.21 | |
38 | 55 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:31.26 | |
39 | 145 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:31.65 | |
40 | 100 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:35.25 | |
41 | 200 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 1:37.25 | |
42 | 179 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:38.62 | |
43 | 93 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:45.05 | |
44 | 136 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 2:00.19 | |
45 | 160 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 2:00.30 | |
46 | 142 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 2:01.27 | |
47 | 154 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 2:06.94 | |
48 | 92 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 25 m | |||
49 | 147 | Frederiksen Sebastian | 2006 | VEST | 0645AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 11, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:20.38 | |
2 | 201 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:13.02 | |
3 | 114 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 3:30.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 12, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 25 m | 2:09.32 | |
2 | 37 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:10.66 | |
3 | 36 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:23.79 | |
4 | 159 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:36.80 | |
5 | 152 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 2:37.39 | |
6 | 157 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 3:07.66 | |
7 | 185 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:13.73 | |
2 | 173 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 1:18.35 | |
3 | 168 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:19.49 | |
4 | 172 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 1:20.52 | |
5 | 1 | Benediktson Malea | 2001 | H2ODENSE | 0104AM | 25 m | 1:21.71 | |
6 | 188 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:22.88 | |
7 | 15 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:25.49 | |
8 | 81 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:33.22 | |
9 | 77 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 1:33.99 | |
10 | 95 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:34.41 | |
11 | 79 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 1:35.62 | |
12 | 191 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:38.75 | |
13 | 91 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 1:41.04 | |
14 | 180 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:41.44 | |
15 | 187 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 1:43.40 | |
16 | 42 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:43.46 | |
17 | 193 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:44.49 | |
18 | 54 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 1:47.08 | |
19 | 116 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:48.33 | |
20 | 194 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:48.56 | |
21 | 48 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:55.16 | |
22 | 86 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:56.14 | |
23 | 211 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 1:57.74 | |
24 | 62 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | 2:00.19 | |
25 | 212 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 2:00.59 | |
26 | 49 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:03.65 | |
27 | 50 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 2:09.00 | |
28 | 67 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 2:09.63 | |
29 | 170 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 2:15.87 | |
30 | 178 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 2:16.71 | |
31 | 87 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 2:22.46 | |
32 | 69 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 2:42.39 | |
33 | 59 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | ||
34 | 104 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:11.03 | |
2 | 36 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 1:13.82 | |
3 | 153 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:21.05 | |
4 | 166 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 25 m | 1:21.76 | |
5 | 11 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:24.92 | |
6 | 101 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:31.17 | |
7 | 31 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:38.70 | |
8 | 20 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | 1:40.31 | |
9 | 183 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:41.12 | |
10 | 107 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:42.62 | |
11 | 111 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:43.25 | |
12 | 24 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:44.42 | |
13 | 25 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:51.21 | |
14 | 214 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:51.45 | |
15 | 27 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:53.52 | |
16 | 110 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:54.39 | |
17 | 55 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:57.58 | |
18 | 60 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:58.20 | |
19 | 100 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 2:01.25 | |
20 | 213 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 2:02.79 | |
21 | 186 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 2:08.50 | |
22 | 200 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 2:18.34 | |
23 | 19 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 25 m | |||
24 | 115 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | ||
25 | 138 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:21.24 | |
2 | 82 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 2:36.07 | |
3 | 3 | Broe Anna | 2002 | H2ODENSE | 0228AD | 25 m | 2:39.31 | |
4 | 165 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:40.68 | |
5 | 7 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:42.25 | |
6 | 2 | Brink Karen Hazell | 2002 | H2ODENSE | 0206AA | 25 m | 2:47.69 | |
7 | 144 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 2:47.77 | |
8 | 106 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 2:55.88 | |
9 | 77 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 2:59.83 | |
10 | 203 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:18.07 | |
11 | 85 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 3:19.67 | |
12 | 81 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 3:20.28 | |
13 | 98 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 3:25.21 | |
14 | 215 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 3:31.78 | |
15 | 139 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:35.11 | |
16 | 177 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 3:42.30 | |
17 | 184 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:45.27 | |
18 | 146 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 3:45.55 | |
19 | 135 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 3:56.48 | |
20 | 41 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | ||
21 | 117 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | ||
22 | 150 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | ||
23 | 155 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:13.44 | |
2 | 38 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:15.80 | |
3 | 9 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:34.47 | |
4 | 112 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:39.52 | |
5 | 21 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:43.97 | |
6 | 153 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 2:47.00 | |
7 | 157 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:51.09 | |
8 | 76 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:59.28 | |
9 | 122 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 3:00.29 | |
10 | 113 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 3:02.26 | |
11 | 13 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 3:05.92 | |
12 | 30 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 3:12.66 | |
13 | 103 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 3:14.42 | |
14 | 32 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 3:14.56 | |
15 | 109 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 3:18.20 | |
16 | 108 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 3:18.26 | |
17 | 105 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 3:21.07 | |
18 | 182 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 3:29.78 | |
19 | 145 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:32.82 | |
20 | 174 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 3:35.34 | |
21 | 199 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 3:41.25 | |
22 | 111 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 3:49.57 | |
23 | 140 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:54.40 | |
24 | 102 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 4:00.00 | |
25 | 24 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | ||
26 | 55 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | ||
27 | 70 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | ||
28 | 149 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | ||
29 | 179 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | ||
30 | 181 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | ||
31 | 202 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 17, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Flying Ducks H2Odense | 2001 | H2ODENSE | 25 m | 2:05.49 | ||
2 | 124 | Vest Blankocheks | 1996 | VEST | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 128 | Vest Spejlæg | 1996 | VEST | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 204 | Hillerød Piger | 2003 | HILLERØD | 25 m | 2:27.01 | ||
5 | 126 | Vest Piger 1 | 2002 | VEST | 25 m | 2:30.80 | ||
6 | 40 | Kvik Piger 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:46.61 | ||
7 | 127 | Vest Piger 2 | 2005 | VEST | 25 m | 2:47.72 | ||
8 | 207 | Roskilde Skjoldmøer | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 2:50.00 | ||
9 | 46 | Kvik Piger 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:54.44 | ||
10 | 131 | Vest Talent Piger 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:59.32 | ||
11 | 132 | Vest Talent Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 3:23.78 | ||
12 | 16 | Kvik Damer 1 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
13 | 17 | Kvik Damer 2 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 18, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Kvik Junior | 2001 | KVIK | 25 m | 1:54.56 | ||
2 | 133 | Vest Tykhoveder | 1996 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 134 | Vest Tågehorn | 1996 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 206 | Hillerød Drenge | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:11.01 | ||
5 | 208 | Roskilde Skjoldunger B1 | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 2:14.00 | ||
6 | 125 | Vest Drenge 1 | 2001 | VEST | 25 m | 2:22.40 | ||
7 | 18 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:30.53 | ||
8 | 23 | Kvik Drenge 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:41.46 | ||
9 | 29 | Kvik Herrer | 2004 | KVIK | 25 m | 2:43.78 | ||
10 | 209 | Roskilde Skjoldunger B2 | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 2:45.00 | ||
11 | 129 | Vest Talent Drenge 1 | 2005 | VEST | 25 m | 2:50.00 | ||
12 | 130 | Vest Talent Drenge 2 | 2005 | VEST | 25 m | 3:00.62 | ||
13 | 210 | Roskilde Skjoldunger C | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 3:40.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 19, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 5:29.05 | |
2 | 5 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2ODENSE | 0284AO | 25 m | 6:00.93 | |
3 | 201 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 6:13.50 | |
4 | 117 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | ||
5 | 144 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 20, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 38 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 4:49.46 | |
2 | 153 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 6:16.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 21, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:05.97 | |
2 | 3 | Broe Anna | 2002 | H2ODENSE | 0228AD | 25 m | 1:12.87 | |
3 | 1 | Benediktson Malea | 2001 | H2ODENSE | 0104AM | 25 m | 1:15.26 | |
4 | 165 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:16.35 | |
5 | 14 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:23.99 | |
6 | 63 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 1:24.20 | |
7 | 77 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 1:24.77 | |
8 | 15 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 1:25.69 | |
9 | 95 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:26.09 | |
10 | 10 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:26.24 | |
11 | 89 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 1:29.37 | |
12 | 43 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:30.06 | |
13 | 114 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:32.13 | |
14 | 191 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:33.19 | |
15 | 215 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:33.52 | |
16 | 54 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 1:34.66 | |
17 | 47 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:35.14 | |
18 | 42 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:35.32 | |
19 | 167 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:36.41 | |
20 | 212 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:36.41 | |
21 | 184 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:41.27 | |
22 | 187 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 1:41.50 | |
23 | 146 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:41.95 | |
24 | 139 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:42.22 | |
25 | 193 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:47.36 | |
26 | 67 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:50.56 | |
27 | 198 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:53.66 | |
28 | 155 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:53.84 | |
29 | 104 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 25 m | 1:55.74 | |
30 | 211 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 1:55.93 | |
31 | 170 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:58.55 | |
32 | 59 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 1:58.62 | |
33 | 161 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 2:00.06 | |
34 | 150 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 2:04.86 | |
35 | 192 | Sørensen Nanna Maria S. | 2007 | VEST | 0738AJ | 25 m | 2:04.97 | |
36 | 216 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 2:10.19 | |
37 | 171 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | ||
38 | 197 | Wahl Emma | 2007 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:01.33 | |
2 | 190 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:02.82 | |
3 | 8 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:08.70 | |
4 | 9 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:11.85 | |
5 | 112 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:12.04 | |
6 | 13 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:17.07 | |
7 | 21 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:17.18 | |
8 | 157 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:17.95 | |
9 | 185 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | 1:23.01 | |
10 | 122 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:23.63 | |
11 | 109 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:25.22 | |
12 | 24 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:30.36 | |
13 | 174 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:31.71 | |
14 | 103 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:31.95 | |
15 | 115 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:32.35 | |
16 | 26 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:32.62 | |
17 | 22 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:33.79 | |
18 | 28 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 1:33.81 | |
19 | 202 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:35.49 | |
20 | 27 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:35.56 | |
21 | 108 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 1:37.04 | |
22 | 149 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:39.53 | |
23 | 60 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:41.88 | |
24 | 33 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:43.62 | |
25 | 93 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:44.80 | |
26 | 196 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 1:49.52 | |
27 | 70 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:50.21 | |
28 | 100 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:50.52 | |
29 | 107 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:51.29 | |
30 | 213 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 1:53.98 | |
31 | 142 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 2:04.20 | |
32 | 136 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 2:38.76 | |
33 | 19 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 25 m | |||
34 | 123 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | ||
35 | 147 | Frederiksen Sebastian | 2006 | VEST | 0645AK | 25 m | ||
36 | 154 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | ||
37 | 160 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | ||
38 | 179 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | ||
39 | 195 | Thygesen August | 2007 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:06.71 | |
2 | 82 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 2:11.67 | |
3 | 2 | Brink Karen Hazell | 2002 | H2ODENSE | 0206AA | 25 m | 2:19.10 | |
4 | 7 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 2:34.03 | |
5 | 95 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 2:42.34 | |
6 | 116 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:43.80 | |
7 | 91 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 2:45.09 | |
8 | 106 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 2:46.21 | |
9 | 81 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 2:49.17 | |
10 | 117 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:50.11 | |
11 | 114 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 2:50.61 | |
12 | 203 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 2:52.33 | |
13 | 98 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 3:04.73 | |
14 | 54 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 3:07.43 | |
15 | 135 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 3:27.82 | |
16 | 41 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | ||
17 | 44 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | ||
18 | 71 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | ||
19 | 78 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | ||
20 | 158 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | ||
21 | 177 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | ||
22 | 178 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | ||
23 | 194 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 38 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:56.18 | |
2 | 166 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 25 m | 1:57.87 | |
3 | 36 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:59.91 | |
4 | 37 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:00.01 | |
5 | 39 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:00.99 | |
6 | 12 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 2:24.01 | |
7 | 112 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:24.27 | |
8 | 31 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 2:35.27 | |
9 | 76 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:36.13 | |
10 | 101 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 2:37.18 | |
11 | 113 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:39.85 | |
12 | 109 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:45.88 | |
13 | 30 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 2:52.47 | |
14 | 32 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 2:52.74 | |
15 | 107 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 2:54.67 | |
16 | 105 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 2:58.90 | |
17 | 199 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 3:12.51 | |
18 | 181 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 3:14.22 | |
19 | 183 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:19.35 | |
20 | 140 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:20.81 | |
21 | 137 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 3:20.83 | |
22 | 145 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:25.67 | |
23 | 186 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 3:33.80 | |
24 | 182 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 3:37.19 | |
25 | 20 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | ||
26 | 22 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | ||
27 | 27 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | ||
28 | 55 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | ||
29 | 200 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 25, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 33.33 | |
2 | 168 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 36.68 | |
3 | 188 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 36.77 | |
4 | 1 | Benediktson Malea | 2001 | H2ODENSE | 0104AM | 25 m | 37.25 | |
5 | 172 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 37.32 | |
6 | 15 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 38.45 | |
7 | 81 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 42.32 | |
8 | 180 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 45.13 | |
9 | 91 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 46.34 | |
10 | 187 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 47.34 | |
11 | 85 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 47.41 | |
12 | 43 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 48.87 | |
13 | 48 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 50.01 | |
14 | 44 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 50.63 | |
15 | 63 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 50.72 | |
16 | 71 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 50.74 | |
17 | 116 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 52.09 | |
18 | 51 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 52.13 | |
19 | 62 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | 53.58 | |
20 | 67 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 54.36 | |
21 | 73 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 25 m | 56.16 | ||
22 | 212 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 56.30 | |
23 | 139 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 56.34 | |
24 | 211 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 56.35 | |
25 | 50 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 56.99 | |
26 | 49 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 58.05 | |
27 | 80 | Makne Karoline | 2006 | KVIK | 0678AJ | 25 m | 58.15 | |
28 | 72 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 25 m | 59.89 | ||
29 | 59 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 59.91 | |
30 | 47 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:01.05 | |
31 | 69 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 1:02.51 | |
32 | 78 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 1:03.17 | |
33 | 104 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 25 m | 1:05.67 | |
34 | 64 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:06.42 | |
35 | 87 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 1:08.59 | |
36 | 68 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:12.57 | |
37 | 97 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 25 m | 1:17.70 | ||
38 | 52 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:37.96 | |
39 | 58 | Danielsen Sydney Ballaire | 2007 | KVIK | 25 m | |||
40 | 96 | Thorsen Ida | 2007 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 26, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 143 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 31.90 | |
2 | 163 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 33.54 | |
3 | 166 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 25 m | 35.57 | |
4 | 159 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 36.93 | |
5 | 153 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 37.24 | |
6 | 8 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 39.80 | |
7 | 11 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 50 m | 41.79 | |
8 | 152 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 42.54 | |
9 | 20 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | 45.74 | |
10 | 202 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 45.95 | |
11 | 111 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 47.06 | |
12 | 214 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 48.85 | |
13 | 103 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 50.35 | |
14 | 25 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 51.82 | |
15 | 19 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 25 m | 53.53 | ||
16 | 27 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 53.82 | |
17 | 100 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 54.31 | |
18 | 213 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 55.22 | |
19 | 110 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 55.28 | |
20 | 60 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 55.45 | |
21 | 145 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 57.39 | |
22 | 65 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 25 m | 57.49 | ||
23 | 105 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 58.17 | |
24 | 94 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:00.17 | |
25 | 115 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:00.45 | |
26 | 123 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 1:00.51 | |
27 | 83 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 1:02.11 | |
28 | 93 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:06.81 | |
29 | 75 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 25 m | 1:08.91 | ||
30 | 57 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:18.07 | |
31 | 74 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 25 m | |||
32 | 90 | Schütt August | 2006 | KVIK | 0673AF | 25 m | ||
33 | 92 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 25 m | |||
34 | 138 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | ||
35 | 179 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 27, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:07.90 | |
2 | 3 | Broe Anna | 2002 | H2ODENSE | 0228AD | 25 m | 1:12.02 | |
3 | 175 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:12.89 | |
4 | 164 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 1:14.89 | |
5 | 165 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:17.14 | |
6 | 5 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2ODENSE | 0284AO | 25 m | 1:17.28 | |
7 | 188 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:17.90 | |
8 | 7 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:19.32 | |
9 | 144 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:24.44 | |
10 | 79 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 1:24.93 | |
11 | 203 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:25.01 | |
12 | 77 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 1:25.40 | |
13 | 85 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:27.09 | |
14 | 41 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:28.89 | |
15 | 116 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:29.04 | |
16 | 117 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:29.48 | |
17 | 167 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:29.87 | |
18 | 91 | Solander Luna Vorsaa | 2005 | KVIK | 0518AP | 25 m | 1:30.67 | |
19 | 215 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:33.41 | |
20 | 89 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 1:33.73 | |
21 | 43 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:34.09 | |
22 | 54 | Andersen Sara-Louise | 2004 | KVIK | 0492AX | 25 m | 1:34.22 | |
23 | 180 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:34.23 | |
24 | 49 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:36.71 | |
25 | 71 | Enggaard Alberte | 2005 | KVIK | 0524AE | 25 m | 1:37.07 | |
26 | 51 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:37.45 | |
27 | 177 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:39.71 | |
28 | 50 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:39.91 | |
29 | 47 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:40.34 | |
30 | 135 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:42.26 | |
31 | 193 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:43.20 | |
32 | 42 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:44.46 | |
33 | 48 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:45.17 | |
34 | 184 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:47.11 | |
35 | 146 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:49.97 | |
36 | 86 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:50.52 | |
37 | 178 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:50.89 | |
38 | 62 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | 1:52.74 | |
39 | 194 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:52.85 | |
40 | 78 | Lützhøft Maja Lilja | 2006 | KVIK | 0628AD | 25 m | 1:53.53 | |
41 | 69 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 1:53.89 | |
42 | 170 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 2:02.55 | |
43 | 87 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 2:14.94 | |
44 | 80 | Makne Karoline | 2006 | KVIK | 0678AJ | 25 m | ||
45 | 198 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 28, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 163 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:02.22 | |
2 | 190 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:03.99 | |
3 | 35 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:05.74 | |
4 | 148 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:06.18 | |
5 | 39 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:06.95 | |
6 | 157 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:15.15 | |
7 | 9 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:15.85 | |
8 | 185 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | 1:17.16 | |
9 | 21 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:19.19 | |
10 | 101 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:19.97 | |
11 | 122 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:24.10 | |
12 | 113 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:26.79 | |
13 | 32 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:27.87 | |
14 | 31 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:28.70 | |
15 | 20 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | 1:28.74 | |
16 | 30 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 1:29.13 | |
17 | 76 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:29.75 | |
18 | 137 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:29.96 | |
19 | 24 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:30.85 | |
20 | 26 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:33.28 | |
21 | 33 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:34.18 | |
22 | 111 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:34.32 | |
23 | 22 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:34.58 | |
24 | 60 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:37.74 | |
25 | 183 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:37.97 | |
26 | 103 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:38.08 | |
27 | 28 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 1:38.12 | |
28 | 110 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:38.37 | |
29 | 214 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:39.47 | |
30 | 199 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:39.49 | |
31 | 107 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:39.51 | |
32 | 181 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:40.89 | |
33 | 108 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 1:41.37 | |
34 | 182 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:42.23 | |
35 | 55 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:42.51 | |
36 | 140 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:42.91 | |
37 | 186 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:43.30 | |
38 | 25 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:43.63 | |
39 | 100 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:48.59 | |
40 | 93 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:56.48 | |
41 | 70 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:57.43 | |
42 | 92 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 25 m | |||
43 | 149 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | ||
44 | 200 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 1:04.55 | |
2 | 82 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 1:10.39 | |
3 | 2 | Brink Karen Hazell | 2002 | H2ODENSE | 0206AA | 25 m | 1:16.67 | |
4 | 201 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:25.29 | |
5 | 114 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:32.15 | |
6 | 79 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 1:34.38 | |
7 | 63 | Elkjær Sofia Wickmann | 2005 | KVIK | 0508AC | 25 m | 1:34.92 | |
8 | 41 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:40.78 | |
9 | 51 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:41.02 | |
10 | 106 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 1:47.31 | |
11 | 98 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | ||
12 | 191 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 38 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 58.88 | |
2 | 37 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 1:00.74 | |
3 | 166 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 50 m | 1:01.35 | |
4 | 36 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:03.40 | |
5 | 143 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:04.28 | |
6 | 159 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:09.22 | |
7 | 112 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:12.56 | |
8 | 152 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 1:12.59 | |
9 | 21 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:14.80 | |
10 | 101 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:15.31 | |
11 | 12 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:17.66 | |
12 | 185 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VEST | 0185AH | 25 m | 1:22.83 | |
13 | 109 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:35.19 | |
14 | 26 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:36.18 | |
15 | 115 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:37.61 | |
16 | 122 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | ||
17 | 174 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 31, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 27.54 | |
2 | 164 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 28.09 | |
3 | 168 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 29.68 | |
4 | 175 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 29.71 | |
5 | 15 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 29.72 | |
6 | 7 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 29.91 | |
7 | 82 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 29.94 | |
8 | 189 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 30.43 | |
9 | 3 | Broe Anna | 2002 | H2ODENSE | 0228AD | 25 m | 30.54 | |
10 | 188 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 31.16 | |
11 | 165 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 31.17 | |
12 | 106 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 32.36 | |
13 | 43 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 33.35 | |
14 | 14 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 33.39 | |
15 | 215 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 33.51 | |
16 | 203 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 34.18 | |
17 | 89 | Schak Frederikke Kofod | 2005 | KVIK | 0528AJ | 25 m | 34.20 | |
18 | 85 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 34.42 | |
19 | 10 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 34.43 | |
20 | 44 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 34.44 | |
21 | 117 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 34.53 | |
22 | 116 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 34.69 | |
23 | 41 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 34.75 | |
24 | 167 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 34.93 | |
25 | 114 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 35.50 | |
26 | 212 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 37.56 | |
27 | 50 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 37.58 | |
28 | 47 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 38.00 | |
29 | 49 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 39.38 | |
30 | 187 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 39.39 | |
31 | 86 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 39.59 | |
32 | 193 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 40.76 | |
33 | 211 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 41.38 | |
34 | 48 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 41.62 | |
35 | 67 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 42.20 | |
36 | 59 | Dinesen Cornelia | 2006 | KVIK | 0604AN | 25 m | 44.68 | |
37 | 146 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 44.80 | |
38 | 69 | Hansen Sofia | 2006 | KVIK | 0668AK | 25 m | 44.95 | |
39 | 216 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 45.20 | |
40 | 62 | Ejsenhardt Sara | 2006 | KVIK | 0642AL | 25 m | 46.29 | |
41 | 158 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 46.88 | |
42 | 178 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 47.49 | |
43 | 161 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 47.80 | |
44 | 52 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 49.39 | |
45 | 104 | Andersen Norma | 2007 | ROSKILDE | 0728AB | 25 m | 49.57 | |
46 | 73 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 25 m | 49.91 | ||
47 | 68 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 52.48 | |
48 | 155 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 52.49 | |
49 | 87 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 52.62 | |
50 | 97 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 25 m | 53.48 | ||
51 | 150 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 54.86 | |
52 | 64 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 55.56 | |
53 | 72 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 25 m | 55.65 | ||
54 | 171 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 57.15 | |
55 | 192 | Sørensen Nanna Maria S. | 2007 | VEST | 0738AJ | 25 m | 58.39 | |
56 | 53 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 25 m | |||
57 | 58 | Danielsen Sydney Ballaire | 2007 | KVIK | 25 m | |||
58 | 80 | Makne Karoline | 2006 | KVIK | 0678AJ | 25 m | ||
59 | 96 | Thorsen Ida | 2007 | KVIK | 25 m | |||
60 | 197 | Wahl Emma | 2007 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 32, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 25 m | 24.37 | |
2 | 39 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 25.06 | |
3 | 148 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 25.72 | |
4 | 143 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 26.11 | |
5 | 37 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 26.39 | |
6 | 36 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 26.82 | |
7 | 8 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 26.85 | |
8 | 35 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 27.18 | |
9 | 159 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 27.38 | |
10 | 9 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 28.29 | |
11 | 112 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 29.00 | |
12 | 153 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 29.06 | |
13 | 11 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 29.53 | |
14 | 101 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 29.83 | |
15 | 21 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 30.33 | |
16 | 152 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 30.71 | |
17 | 13 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 30.93 | |
18 | 113 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 33.46 | |
19 | 107 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 33.72 | |
20 | 30 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 33.74 | |
21 | 22 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 33.90 | |
22 | 19 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 25 m | 34.26 | ||
23 | 109 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 35.01 | |
24 | 33 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 35.23 | |
25 | 111 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 35.65 | |
26 | 24 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 35.73 | |
27 | 105 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 35.85 | |
28 | 137 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 35.98 | |
29 | 181 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 36.30 | |
30 | 26 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 36.53 | |
31 | 103 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 36.87 | |
32 | 149 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 36.92 | |
33 | 27 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 37.00 | |
34 | 28 | Brandt Philip | 2005 | KVIK | 0503AA | 25 m | 37.40 | |
35 | 214 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 38.19 | |
36 | 110 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 38.51 | |
37 | 60 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 39.33 | |
38 | 186 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 39.69 | |
39 | 213 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 40.44 | |
40 | 100 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 40.54 | |
41 | 99 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 25 m | 41.60 | ||
42 | 123 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 41.87 | |
43 | 65 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 25 m | 42.02 | ||
44 | 88 | Ravn Christian | 2006 | KVIK | 25 m | 42.18 | ||
45 | 56 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 42.23 | |
46 | 92 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 25 m | 42.48 | ||
47 | 196 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 42.82 | |
48 | 83 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 43.21 | |
49 | 179 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 43.34 | |
50 | 94 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 43.78 | |
51 | 70 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 46.74 | |
52 | 200 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 49.43 | |
53 | 84 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 25 m | 49.88 | ||
54 | 136 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 49.96 | |
55 | 154 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 51.25 | |
56 | 138 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | 52.48 | |
57 | 142 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 53.49 | |
58 | 57 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 53.53 | |
59 | 147 | Frederiksen Sebastian | 2006 | VEST | 0645AK | 25 m | 53.67 | |
60 | 160 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 53.91 | |
61 | 75 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 25 m | 57.47 | ||
62 | 61 | Eilersen Jonathan Rahbek | 2006 | KVIK | 0669AJ | 25 m | 58.56 | |
63 | 74 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 25 m | |||
64 | 195 | Thygesen August | 2007 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 33, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 2:43.18 | |
2 | 173 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 2:46.53 | |
3 | 172 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 2:50.93 | |
4 | 1 | Benediktson Malea | 2001 | H2ODENSE | 0104AM | 25 m | 2:53.34 | |
5 | 106 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 0228BA | 25 m | 3:08.94 | |
6 | 81 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 3:12.58 | |
7 | 144 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:14.16 | |
8 | 201 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:20.54 | |
9 | 77 | Kristensen Laura | 2004 | KVIK | 0424AW | 25 m | 3:21.83 | |
10 | 79 | Madsen Freja | 2004 | KVIK | 0404AW | 25 m | 3:23.90 | |
11 | 191 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:32.36 | |
12 | 95 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 3:35.99 | |
13 | 180 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 3:47.93 | |
14 | 42 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 3:52.97 | |
15 | 194 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 3:54.38 | |
16 | 184 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 4:03.96 | |
17 | 139 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 4:06.02 | |
18 | 177 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 4:23.34 | |
19 | 170 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 4:57.55 | |
20 | 86 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | ||
21 | 135 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 34, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 143 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:21.85 | |
2 | 163 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:43.91 | |
3 | 148 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:47.68 | |
4 | 157 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 3:13.21 | |
5 | 76 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 3:15.29 | |
6 | 122 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 3:20.71 | |
7 | 31 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 3:25.00 | |
8 | 183 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:34.60 | |
9 | 113 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 3:56.98 | |
10 | 182 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 4:06.35 | |
11 | 145 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 4:19.82 | |
12 | 108 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 4:20.50 | |
13 | 199 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 4:34.32 | |
14 | 20 | Frederiksen Nikolaj | 2005 | KVIK | 0527AF | 25 m | ||
15 | 24 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | ||
16 | 25 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | ||
17 | 55 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | ||
18 | 140 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | ||
19 | 174 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | ||
20 | 202 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Flying Ducks H2Odense | 2001 | H2ODENSE | 25 m | 1:57.98 | ||
2 | 124 | Vest Blankocheks | 1996 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 128 | Vest Spejlæg | 1996 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 205 | Hillerød Piger | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:09.01 | ||
5 | 126 | Vest Piger 1 | 2002 | VEST | 25 m | 2:12.01 | ||
6 | 40 | Kvik Piger 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:20.10 | ||
7 | 207 | Roskilde Skjoldmøer | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 2:29.00 | ||
8 | 127 | Vest Piger 2 | 2005 | VEST | 25 m | 2:29.02 | ||
9 | 46 | Kvik Piger 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:31.49 | ||
10 | 131 | Vest Talent Piger 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:41.66 | ||
11 | 132 | Vest Talent Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 3:06.93 | ||
12 | 16 | Kvik Damer 1 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
13 | 17 | Kvik Damer 2 | 2004 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |
Løb 36, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Kvik Junior | 2001 | KVIK | 25 m | 1:41.85 | ||
2 | 133 | Vest Tykhoveder | 1996 | VEST | 25 m | 1:50.00 | ||
3 | 134 | Vest Tågehorn | 1996 | VEST | 25 m | 1:50.00 | ||
4 | 206 | Hillerød Drenge | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:53.01 | ||
5 | 208 | Roskilde Skjoldunger B1 | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 2:03.00 | ||
6 | 125 | Vest Drenge 1 | 2001 | VEST | 25 m | 2:05.21 | ||
7 | 18 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:14.15 | ||
8 | 29 | Kvik Herrer | 2004 | KVIK | 25 m | 2:18.49 | ||
9 | 209 | Roskilde Skjoldunger B2 | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 2:23.00 | ||
10 | 23 | Kvik Drenge 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:26.66 | ||
11 | 129 | Vest Talent Drenge 1 | 2005 | VEST | 25 m | 2:34.73 | ||
12 | 130 | Vest Talent Drenge 2 | 2005 | VEST | 25 m | 2:37.51 | ||
13 | 210 | Roskilde Skjoldunger C | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 3:05.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 03 februar 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:46 |