Ohjelma Cetus GP SU 2021
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 17:39:45 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 17:39:48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
23 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:25.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
80 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
19 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
42 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
58 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:47.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
31 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:48.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
154 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:49.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
99 |
|
Raakel Rihte |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:53.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
72 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:57.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
122 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:06.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
129 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:06.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
107 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:11.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
91 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
63 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:12.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
163 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
135 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
130 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
20 |
121 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
104 |
|
Nelly Åström |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
136 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
33 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
137 |
|
Kristina Lindroos |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
120 |
|
Aada Salovaara |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
176 |
|
Matilda Wuorio |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
81 |
|
Vilma Päivärinta |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
158 |
|
Noora Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
71 |
|
Elsa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
109 |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
285 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
33 |
164 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
113 |
|
Alicia Gültekin |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
76 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
103 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 17:39:49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
2 |
|
Jari Schwarte |
1990 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
70 |
|
Christian Nummi |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:20.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
21 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
16 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
54 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:36.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
73 |
|
Eino Lantto |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:40.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
35 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:46.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
79 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
92 |
|
Atte Malinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
119 |
|
Joona Salminen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
102 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
106 |
|
Thomas Brutel |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
53 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
211 |
|
Julius Mäntylä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
128 |
|
Paul Pasonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 17:39:49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200m Selkäuinti Masters |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
1 |
|
Satu Rahkonen |
1977 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:32.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 17:39:52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
77 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
34 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
97 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Ciara Wacklin |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
15 |
|
Helmi Tossavainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
85 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
37 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
52 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
88 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
84 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
82 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
60 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
155 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
134 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
48 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
117 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
47 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
96 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
166 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
51 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
144 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
180 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
150 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
165 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
143 |
|
Louna Kiuru |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
179 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
157 |
|
Ran Yu |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
112 |
|
Anya Merilä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
142 |
|
Isabel Oravainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
124 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
126 |
|
Anna Pohjosenperä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:37.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
191 |
|
Sofia Lam |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
173 |
|
Frida Viinikainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:40.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
205 |
|
Alla Voronchikhina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:40.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
146 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:42.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
226 |
|
Hilma Rinne |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:43.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
139 |
|
Sarnai Chuluunbaatar |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
189 |
|
Dorotea Bjelicic |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:49.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
197 |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:51.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
200 |
|
Lumia Rantala |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:56.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
206 |
|
Helmi Degerlund |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
221 |
|
Sanni Romppanen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
223 |
|
Ilona Poltavskaya |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
194 |
|
Aino Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
244 |
|
Kaisa Kyhälä |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
167 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
227 |
|
Ada Murto |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
215 |
|
Orvokki Mård |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
168 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
183 |
|
Emma Haapajärvi |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
276 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
55 |
238 |
|
Velena Gusseva |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
222 |
|
Elsa Sistonen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
201 |
|
Siiri Into |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
199 |
|
Venla Laine |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
231 |
|
Olivia Sihlman |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
171 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
182 |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 17:39:49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
87 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
93 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Leo Mikkonen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Joona Ruuskanen |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
26 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
25 |
|
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
75 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
140 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
46 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
59 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
138 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
38 |
|
Lenni Nevalainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
212 |
|
Kivi Kontinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
65 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
216 |
|
Veikka Savonen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
153 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
98 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
162 |
|
Onni Österberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
159 |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
148 |
|
Moritz Kull |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
94 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
118 |
|
Daniel Kuismin |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
101 |
|
Joonas Walldén |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
160 |
|
Wilhelm Rasinmäki |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
192 |
|
Oliver Jalo |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
145 |
|
Noa Kojonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
125 |
|
Ilkka Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:36.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
151 |
|
Inokentij Kucharev |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:39.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
123 |
|
Jimi Malkki |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:41.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
116 |
|
Onni-Aaron Lind |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:41.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
190 |
|
Leo Aarnio |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:44.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
169 |
|
Jaro Pyrhönen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:44.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
177 |
|
Daniel Gültekin |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:44.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
175 |
|
Oliver Tavilahti |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:49.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
147 |
|
Axel Paananen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:55.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
184 |
|
Rasmus Lönnqvist |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:59.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
196 |
|
Anton Raunio |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
218 |
|
Ashvath Sangwan |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
95 |
|
Oskari Peltonen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
278 |
|
Eeli Jaakko Matias Partanen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
43 |
204 |
|
Henrik Pihlaja |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
209 |
|
Eero Hiekkanen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
281 |
|
Manan Khalil |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
46 |
241 |
|
Samu Auromaa |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
213 |
|
Niko Koskela |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
195 |
|
Felix Oksa |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
178 |
|
Oskari Mökkönen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
208 |
|
Rasmus Karm |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
229 |
|
Touko Sammaltupa |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
287 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
53 |
114 |
|
Miikka Laitinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
111 |
|
AHAN KOMALI |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
156 |
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
187 |
|
Ville Tressel |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
239 |
|
Jaromir Gussev |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
282 |
|
Leo Hautaniemi |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 17:39:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 17:39:52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
27 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Siri Auvinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Ida Slöör |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
32 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
43 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
14 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
68 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
69 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
83 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
24 |
|
Janita Severinkangas |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
115 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
55 |
|
Siiri Päivärinta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
|
Jutta Jauhiainen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
86 |
|
Luisa Sofia Zurban |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
152 |
|
Erika Lilja |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
36 |
|
Olesia Leshchuk |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
185 |
|
Mette Alanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
188 |
|
Siiri Närhi |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
230 |
|
Enni Pirkkalainen |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
228 |
|
Sofia Ilina |
2014 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
234 |
|
Senja Heikkinen |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
207 |
|
Helmi Hautamäki |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
161 |
|
Eden Maoz |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
202 |
|
Erika Lindroos |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
186 |
|
Ellen Hämäläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
133 |
|
Aura Kouri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
267 |
|
Pihla Martikainen |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
271 |
|
Lily Sievälä |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
268 |
|
Stacy Fu |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
255 |
|
Peppi Österberg |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
269 |
|
Julia Sederholm |
2013 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
242 |
|
Milana Ronkainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
277 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
34 |
256 |
|
Seela Tani |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
270 |
|
Juuli Jäntti |
2014 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
236 |
|
Helmi Huusko |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
285 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
38 |
249 |
|
chloe mortelette |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
275 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
40 |
250 |
|
Abigail-Meg Tambe Ebot |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
284 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
42 |
261 |
|
Siiri Suominen |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
288 |
|
Emma Lönnberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
44 |
262 |
|
Edith Suominen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
258 |
|
Naa Aso Assyne |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
272 |
|
Ella Lemmettylä |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
47 |
263 |
|
Mona Nicklén |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
273 |
|
Minea Henriksson |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
49 |
245 |
|
Hilla Tuomola |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
259 |
|
Mame Esane Assyne |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 17:39:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
49 |
|
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
56 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
40 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
61 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
110 |
|
Altti Sormunen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
39 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
89 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
66 |
|
Eemil Hujala |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
44 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
67 |
|
Henri Koskela |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
141 |
|
Artjom Andrejev |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
174 |
|
firat burak böke |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
29 |
|
Ilmari Laitala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
78 |
|
Nooa Koskela |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
131 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
283 |
|
Adolf Kaisla |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
235 |
|
Theodor Karulin |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
49.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
203 |
|
Rasmus Leppävuori |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
237 |
|
Emil Liikkanen |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
217 |
|
Radheya Pala |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
214 |
|
Elmeri Härkönen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
225 |
|
Emil Helin |
2013 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
198 |
|
Jesse Silvasti |
2013 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
253 |
|
Noel Salonen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
257 |
|
Mátyás Litkey |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
254 |
|
Kirill Kauppinen |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
219 |
|
Iaroslav Druzhinin |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
280 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
30 |
252 |
|
Alex Pauk |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
240 |
|
Eelis Goodacre |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
266 |
|
Ilmari Mäntylä |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
246 |
|
Leo Plathan |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
233 |
|
Matias Silfver |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
264 |
|
Lauri Kukkonen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
232 |
|
Mikael Silfver |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
251 |
|
Janne Kouhia |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
265 |
|
Henry Vuorinen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
248 |
|
Arn Pitkänen |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
247 |
|
Joona Peippo |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
224 |
|
Alvar Salminen |
2013 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 17:39:51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 28, 2021 to Nov 28, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Selkäuinti Masters |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
3 |
|
Kaarina Markkula |
1952 |
Cetus Espoo |
FIN |
49.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-28 17:39:52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|