Startliste for Santa Claus -uinnit
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Laji 1, 800m VU T15,N |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 1 | Niemi Riina | 2005 | HSS | 05A089 | 25 m | 9:47.17 | 9:47.17 | |
2 | 38 | Tuura Julia | 2004 | SCR | 04A297 | 25 m | 9:48.14 | 9:48.14 | |
3 | 37 | Nätynki Ronja | 2002 | SCR | 02A807 | 25 m | |||
4 | 47 | Härkönen Elle | 2007 | SCR | 07B012 | 25 m | |||
5 | 51 | Beyer Maret | 2007 | SCR | 07B221 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 2, 800m VU P16,M |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 31 | Peuhkuri Erik | 2006 | OU | 06A373 | 50 m | 9:13.39 | 9:13.39 | |
2 | 29 | Kenttälä Jami | 2004 | OU | 04A726 | 25 m | 9:36.54 | 9:36.54 | |
3 | 45 | Jauhojärvi Reetu | 2009 | SCR | 09A183 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 3, 200m VU T12 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 20 | Kela Heini | 2009 | KemUS | 09A683 | 50 m | 2:36.48 | 2:36.48 | |
2 | 7 | Hentilä Siiri-Unelma | 2010 | KemTU | 10A090 | 25 m | 3:26.60 | 3:26.60 | |
3 | 49 | Nätynki Minka | 2011 | SCR | 11A195 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 4, 200m VU P13 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 48 | Polojärvi Veeti | 2008 | SCR | 08A904 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 5, 400m SKU T15,N |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 41 | Nätynki Sani | 2005 | SCR | 05A430 | 25 m | 5:36.28 | 5:36.28 | |
2 | 44 | Lappalainen Sara | 2007 | SCR | 07A676 | 25 m | |||
3 | 46 | Ärväs Kiia | 2007 | SCR | 07A925 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 6, 400m SKU P16,M |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 2 | Lipponen Toni | 2003 | KemTU | 03A125 | 50 m | 4:48.45 | 4:48.45 | |
2 | 18 | Saukkonen Miko | 2006 | KemUS | 06A342 | 25 m | 5:35.78 | 5:35.78 | |
3 | 5 | Koskinen Jesse | 2006 | KemTU | 06A898 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 7, 4X50m VUV T12,N |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 52 | Swimming Club Rovaniemi Ast | 2002 | SCR | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 9, 50m PU T12,N |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 1 | Niemi Riina | 2005 | HSS | 05A089 | 50 m | 29.88 | 29.88 | |
2 | 53 | Korpilähde Hanna-Maria | 2004 | RoiUS | 04A536 | 50 m | 31.39 | 31.39 | |
3 | 44 | Lappalainen Sara | 2007 | SCR | 07A676 | 25 m | 31.71 | 31.71 | |
4 | 4 | Mört Jutta | 2005 | KemTU | 05B027 | 25 m | 32.05 | 32.05 | |
5 | 30 | Kilpeläinen Sofia | 2005 | OU | 05A542 | 50 m | 33.10 | 33.10 | |
6 | 39 | Ranta-Valkama Anni | 2004 | SCR | 04A369 | 50 m | 33.30 | 33.30 | |
7 | 19 | Näsi Saana | 2004 | KemUS | 04A952 | 50 m | 33.74 | 33.74 | |
8 | 20 | Kela Heini | 2009 | KemUS | 09A683 | 50 m | 35.95 | 35.95 | |
9 | 9 | Koskinen Juulia | 2010 | KemTU | 10A407 | 25 m | 40.45 | 40.45 | |
10 | 14 | Isomaa Carolina Lilly Maria | 2008 | KemTU | 08B212 | 25 m | 42.87 | 42.87 | |
11 | 21 | Vassilopoulou Chrisoula | 2008 | KemUS | 08B211 | 25 m | 48.59 | 48.59 | |
12 | 23 | Krigsholm Julia | 2009 | KemUS | 09B296 | 25 m | 51.53 | 51.53 | |
13 | 49 | Nätynki Minka | 2011 | SCR | 11A195 | 25 m | 53.80 | 53.80 | |
14 | 6 | Torvikoski Minka Adeleine | 2011 | KemTU | 11A047 | 25 m | 56.03 | 56.03 | |
15 | 7 | Hentilä Siiri-Unelma | 2010 | KemTU | 10A090 | 25 m | |||
16 | 36 | Eronen Erika | 2008 | TorUS | 08B271 | 25 m | |||
17 | 38 | Tuura Julia | 2004 | SCR | 04A297 | 25 m | |||
18 | 50 | Hiltunen Ida | 2009 | SCR | 09B005 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 10, 50m PU P13,M |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 40 | Korpilähde Ville | 2002 | SCR | 02B141 | 50 m | 26.38 | 26.38 | |
2 | 2 | Lipponen Toni | 2003 | KemTU | 03A125 | 25 m | 27.13 | 27.13 | |
3 | 18 | Saukkonen Miko | 2006 | KemUS | 06A342 | 50 m | 30.09 | 30.09 | |
4 | 45 | Jauhojärvi Reetu | 2009 | SCR | 09A183 | 50 m | 38.54 | 38.54 | |
5 | 8 | Kallioinen Aleksi | 2009 | KemTU | 09A684 | 25 m | 42.91 | 42.91 | |
6 | 10 | Tihinen Iivari | 2009 | KemTU | 09A704 | 25 m | 48.64 | 48.64 | |
7 | 57 | Riskilä Aatu | 2009 | RoiUS | 09A565 | 25 m | 56.55 | 56.55 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 11, 25m VU T9 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 12 | Mört Hilma | 2012 | KemTU | 12A040 | 25 m | 19.09 | 19.09 | |
2 | 16 | Jäärni Seela Emilia | 2012 | KemTU | 12A500 | 25 m | 21.11 | 21.11 | |
3 | 26 | Kangas Helmi | 2012 | KemUS | 12A541 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 12, 25m VU P10 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 34 | Mannermaa Veeti | 2012 | TorUS | 12A063 | 25 m | 20.53 | 20.53 | |
2 | 58 | Juutilainen Alex | 2011 | RoiUS | 11A874 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 13, 200m SU T15,N |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 46 | Ärväs Kiia | 2007 | SCR | 07A925 | 25 m | 2:57.75 | 2:57.75 | |
2 | 54 | Juutilainen Emilia | 2004 | RoiUS | 04A789 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 14, 200m SU P16,M |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 55 | Riskilä Veeti | 2007 | RoiUS | 07A708 | 25 m | 2:40.49 | 2:40.49 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 15, 50m RU T12,N |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 38 | Tuura Julia | 2004 | SCR | 04A297 | 50 m | 35.44 | 35.44 | |
2 | 3 | Junttari Pinja | 2006 | KemTU | 06A106 | 25 m | 36.94 | 36.94 | |
3 | 44 | Lappalainen Sara | 2007 | SCR | 07A676 | 25 m | 38.07 | 38.07 | |
4 | 33 | Amstler Viivi | 2005 | OU | 05B329 | 25 m | 39.26 | 39.26 | |
5 | 50 | Hiltunen Ida | 2009 | SCR | 09B005 | 50 m | 48.34 | 48.34 | |
6 | 9 | Koskinen Juulia | 2010 | KemTU | 10A407 | 25 m | 48.55 | 48.55 | |
7 | 36 | Eronen Erika | 2008 | TorUS | 08B271 | 25 m | 49.13 | 49.13 | |
8 | 14 | Isomaa Carolina Lilly Maria | 2008 | KemTU | 08B212 | 25 m | 50.56 | 50.56 | |
9 | 21 | Vassilopoulou Chrisoula | 2008 | KemUS | 08B211 | 25 m | 50.84 | 50.84 | |
10 | 22 | Näsi Hilla | 2010 | KemUS | 10B019 | 50 m | 51.81 | 51.81 | |
11 | 6 | Torvikoski Minka Adeleine | 2011 | KemTU | 11A047 | 50 m | 53.70 | 53.70 | |
12 | 49 | Nätynki Minka | 2011 | SCR | 11A195 | 50 m | 54.34 | 54.34 | |
13 | 11 | Jäärni Sunna | 2011 | KemTU | 11A173 | 25 m | 57.83 | 57.83 | |
14 | 15 | Tuisku Taru | 2010 | KemTU | 10B104 | 25 m | 59.02 | 59.02 | |
15 | 12 | Mört Hilma | 2012 | KemTU | 12A040 | 25 m | 1:02.53 | 1:02.53 | |
16 | 24 | Kauppinen Helmi | 2011 | KemUS | 11A837 | 25 m | 1:05.00 | 1:05.00 | |
17 | 17 | Lappalainen Eveliina | 2009 | KemTU | 09B318 | 25 m | |||
18 | 41 | Nätynki Sani | 2005 | SCR | 05A430 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 16, 50m RU P13,M |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 2 | Lipponen Toni | 2003 | KemTU | 03A125 | 25 m | 31.04 | 31.04 | |
2 | 5 | Koskinen Jesse | 2006 | KemTU | 06A898 | 25 m | 34.08 | 34.08 | |
3 | 18 | Saukkonen Miko | 2006 | KemUS | 06A342 | 50 m | 37.90 | 37.90 | |
4 | 32 | Kilpeläinen Paavo | 2008 | OU | 08A273 | 25 m | 41.83 | 41.83 | |
5 | 8 | Kallioinen Aleksi | 2009 | KemTU | 09A684 | 25 m | 47.25 | 47.25 | |
6 | 56 | Juutilainen Kristian | 2008 | RoiUS | 08A507 | 25 m | 47.68 | 47.68 | |
7 | 10 | Tihinen Iivari | 2009 | KemTU | 09A704 | 25 m | 49.31 | 49.31 | |
8 | 57 | Riskilä Aatu | 2009 | RoiUS | 09A565 | 25 m | 53.82 | 53.82 | |
9 | 48 | Polojärvi Veeti | 2008 | SCR | 08A904 | 50 m | 53.96 | 53.96 | |
10 | 34 | Mannermaa Veeti | 2012 | TorUS | 12A063 | 25 m | 56.15 | 56.15 | |
11 | 35 | Mannermaa Leevi | 2010 | TorUS | 10A564 | 25 m | 1:03.98 | 1:03.98 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 17, 100m VU T15,N |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 1 | Niemi Riina | 2005 | HSS | 05A089 | 50 m | 1:01.80 | 1:01.80 | |
2 | 43 | Huttunen Maiju | 2005 | SCR | 05A659 | 50 m | 1:04.38 | 1:04.38 | |
3 | 51 | Beyer Maret | 2007 | SCR | 07B221 | 25 m | 1:06.79 | 1:06.79 | |
4 | 19 | Näsi Saana | 2004 | KemUS | 04A952 | 50 m | 1:07.16 | 1:07.16 | |
5 | 46 | Ärväs Kiia | 2007 | SCR | 07A925 | 50 m | 1:09.62 | 1:09.62 | |
6 | 20 | Kela Heini | 2009 | KemUS | 09A683 | 50 m | 1:10.69 | 1:10.69 | |
7 | 47 | Härkönen Elle | 2007 | SCR | 07B012 | 25 m | 1:13.59 | 1:13.59 | |
8 | 6 | Torvikoski Minka Adeleine | 2011 | KemTU | 11A047 | 50 m | 1:23.65 | 1:23.65 | |
9 | 36 | Eronen Erika | 2008 | TorUS | 08B271 | 50 m | 1:26.61 | 1:26.61 | |
10 | 23 | Krigsholm Julia | 2009 | KemUS | 09B296 | 25 m | 1:29.26 | 1:29.26 | |
11 | 7 | Hentilä Siiri-Unelma | 2010 | KemTU | 10A090 | 25 m | 1:37.65 | 1:37.65 | |
12 | 49 | Nätynki Minka | 2011 | SCR | 11A195 | 50 m | 1:38.67 | 1:38.67 | |
13 | 4 | Mört Jutta | 2005 | KemTU | 05B027 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 18, 100m VU P16,M |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 18 | Saukkonen Miko | 2006 | KemUS | 06A342 | 50 m | 1:01.27 | 1:01.27 | |
2 | 5 | Koskinen Jesse | 2006 | KemTU | 06A898 | 25 m | 1:02.93 | 1:02.93 | |
3 | 45 | Jauhojärvi Reetu | 2009 | SCR | 09A183 | 50 m | 1:12.32 | 1:12.32 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 19, 200m SKU T15,N |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 37 | Nätynki Ronja | 2002 | SCR | 02A807 | 25 m | 2:31.11 | 2:31.11 | |
2 | 38 | Tuura Julia | 2004 | SCR | 04A297 | 25 m | 2:35.15 | 2:35.15 | |
3 | 3 | Junttari Pinja | 2006 | KemTU | 06A106 | 25 m | 2:40.15 | 2:40.15 | |
4 | 41 | Nätynki Sani | 2005 | SCR | 05A430 | 25 m | 2:41.42 | 2:41.42 | |
5 | 51 | Beyer Maret | 2007 | SCR | 07B221 | 25 m | 2:46.72 | 2:46.72 | |
6 | 39 | Ranta-Valkama Anni | 2004 | SCR | 04A369 | 25 m | 2:54.68 | 2:54.68 | |
7 | 14 | Isomaa Carolina Lilly Maria | 2008 | KemTU | 08B212 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 20, 200m SKU P16,M |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 2 | Lipponen Toni | 2003 | KemTU | 03A125 | 50 m | 2:14.32 | 2:14.32 | |
2 | 45 | Jauhojärvi Reetu | 2009 | SCR | 09A183 | 50 m | 3:00.72 | 3:00.72 | |
3 | 8 | Kallioinen Aleksi | 2009 | KemTU | 09A684 | 25 m | |||
4 | 10 | Tihinen Iivari | 2009 | KemTU | 09A704 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 21, 50m SU T12,N |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 54 | Juutilainen Emilia | 2004 | RoiUS | 04A789 | 50 m | 31.62 | 31.62 | |
2 | 4 | Mört Jutta | 2005 | KemTU | 05B027 | 25 m | 34.25 | 34.25 | |
3 | 20 | Kela Heini | 2009 | KemUS | 09A683 | 25 m | 37.73 | 37.73 | |
4 | 19 | Näsi Saana | 2004 | KemUS | 04A952 | 50 m | 41.72 | 41.72 | |
5 | 9 | Koskinen Juulia | 2010 | KemTU | 10A407 | 25 m | 42.82 | 42.82 | |
6 | 21 | Vassilopoulou Chrisoula | 2008 | KemUS | 08B211 | 25 m | 43.28 | 43.28 | |
7 | 14 | Isomaa Carolina Lilly Maria | 2008 | KemTU | 08B212 | 50 m | 43.67 | 43.67 | |
8 | 36 | Eronen Erika | 2008 | TorUS | 08B271 | 50 m | 49.23 | 49.23 | |
9 | 23 | Krigsholm Julia | 2009 | KemUS | 09B296 | 25 m | 51.09 | 51.09 | |
10 | 7 | Hentilä Siiri-Unelma | 2010 | KemTU | 10A090 | 25 m | 52.18 | 52.18 | |
11 | 11 | Jäärni Sunna | 2011 | KemTU | 11A173 | 25 m | 55.19 | 55.19 | |
12 | 17 | Lappalainen Eveliina | 2009 | KemTU | 09B318 | 25 m | 55.48 | 55.48 | |
13 | 22 | Näsi Hilla | 2010 | KemUS | 10B019 | 25 m | 56.02 | 56.02 | |
14 | 15 | Tuisku Taru | 2010 | KemTU | 10B104 | 25 m | 57.68 | 57.68 | |
15 | 24 | Kauppinen Helmi | 2011 | KemUS | 11A837 | 25 m | 58.15 | 58.15 | |
16 | 16 | Jäärni Seela Emilia | 2012 | KemTU | 12A500 | 25 m | |||
17 | 25 | Virtasalo Saana Aada Inari | 2011 | KemUS | 11A915 | 25 m | |||
18 | 26 | Kangas Helmi | 2012 | KemUS | 12A541 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 22, 50m SU P13,M |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 55 | Riskilä Veeti | 2007 | RoiUS | 07A708 | 25 m | 32.28 | 32.28 | |
2 | 8 | Kallioinen Aleksi | 2009 | KemTU | 09A684 | 25 m | 40.37 | 40.37 | |
3 | 13 | Tihinen Eemeli | 2008 | KemTU | 08B001 | 50 m | 43.76 | 43.76 | |
4 | 48 | Polojärvi Veeti | 2008 | SCR | 08A904 | 25 m | 44.45 | 44.45 | |
5 | 10 | Tihinen Iivari | 2009 | KemTU | 09A704 | 50 m | 45.13 | 45.13 | |
6 | 35 | Mannermaa Leevi | 2010 | TorUS | 10A564 | 50 m | 54.04 | 54.04 | |
7 | 34 | Mannermaa Veeti | 2012 | TorUS | 12A063 | 25 m | 58.79 | 58.79 | |
8 | 27 | Vilmunen Oliver | 2010 | KemUS | 10B198 | 25 m | |||
9 | 56 | Juutilainen Kristian | 2008 | RoiUS | 08A507 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 23, 25m SU T9 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 16 | Jäärni Seela Emilia | 2012 | KemTU | 12A500 | 25 m | 24.86 | 24.86 | |
2 | 12 | Mört Hilma | 2012 | KemTU | 12A040 | 25 m | 25.28 | 25.28 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 24, 25m SU P10 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 34 | Mannermaa Veeti | 2012 | TorUS | 12A063 | 25 m | 25.31 | 25.31 | |
2 | 58 | Juutilainen Alex | 2011 | RoiUS | 11A874 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 25, 100m PU T15,N |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 1 | Niemi Riina | 2005 | HSS | 05A089 | 50 m | 1:07.09 | 1:07.09 | |
2 | 37 | Nätynki Ronja | 2002 | SCR | 02A807 | 50 m | 1:07.37 | 1:07.37 | |
3 | 43 | Huttunen Maiju | 2005 | SCR | 05A659 | 25 m | 1:07.89 | 1:07.89 | |
4 | 44 | Lappalainen Sara | 2007 | SCR | 07A676 | 50 m | 1:13.83 | 1:13.83 | |
5 | 30 | Kilpeläinen Sofia | 2005 | OU | 05A542 | 50 m | 1:15.80 | 1:15.80 | |
6 | 3 | Junttari Pinja | 2006 | KemTU | 06A106 | 25 m | 1:20.74 | 1:20.74 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 26, 100m PU P16,M |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 29 | Kenttälä Jami | 2004 | OU | 04A726 | 25 m | 1:05.59 | 1:05.59 | |
2 | 31 | Peuhkuri Erik | 2006 | OU | 06A373 | 50 m | 1:07.39 | 1:07.39 | |
3 | 18 | Saukkonen Miko | 2006 | KemUS | 06A342 | 25 m | 1:08.83 | 1:08.83 | |
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 27, 50m VU T12,N |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 53 | Korpilähde Hanna-Maria | 2004 | RoiUS | 04A536 | 25 m | 29.55 | 29.55 | |
2 | 19 | Näsi Saana | 2004 | KemUS | 04A952 | 50 m | 30.16 | 30.16 | |
3 | 33 | Amstler Viivi | 2005 | OU | 05B329 | 25 m | 30.59 | 30.59 | |
4 | 41 | Nätynki Sani | 2005 | SCR | 05A430 | 25 m | 30.77 | 30.77 | |
5 | 42 | Lauhava Saana | 2005 | SCR | 05A581 | 50 m | 30.88 | 30.88 | |
6 | 51 | Beyer Maret | 2007 | SCR | 07B221 | 50 m | 30.96 | 30.96 | |
7 | 20 | Kela Heini | 2009 | KemUS | 09A683 | 50 m | 32.03 | 32.03 | |
8 | 46 | Ärväs Kiia | 2007 | SCR | 07A925 | 50 m | 32.53 | 32.53 | |
9 | 47 | Härkönen Elle | 2007 | SCR | 07B012 | 25 m | 33.57 | 33.57 | |
10 | 14 | Isomaa Carolina Lilly Maria | 2008 | KemTU | 08B212 | 25 m | 35.60 | 35.60 | |
11 | 21 | Vassilopoulou Chrisoula | 2008 | KemUS | 08B211 | 25 m | 35.71 | 35.71 | |
12 | 36 | Eronen Erika | 2008 | TorUS | 08B271 | 25 m | 35.88 | 35.88 | |
13 | 50 | Hiltunen Ida | 2009 | SCR | 09B005 | 50 m | 36.52 | 36.52 | |
14 | 6 | Torvikoski Minka Adeleine | 2011 | KemTU | 11A047 | 50 m | 37.07 | 37.07 | |
15 | 23 | Krigsholm Julia | 2009 | KemUS | 09B296 | 25 m | 38.82 | 38.82 | |
16 | 9 | Koskinen Juulia | 2010 | KemTU | 10A407 | 25 m | 39.00 | 39.00 | |
17 | 11 | Jäärni Sunna | 2011 | KemTU | 11A173 | 25 m | 42.39 | 42.39 | |
18 | 7 | Hentilä Siiri-Unelma | 2010 | KemTU | 10A090 | 25 m | 42.44 | 42.44 | |
19 | 49 | Nätynki Minka | 2011 | SCR | 11A195 | 50 m | 44.65 | 44.65 | |
20 | 17 | Lappalainen Eveliina | 2009 | KemTU | 09B318 | 25 m | 45.87 | 45.87 | |
21 | 24 | Kauppinen Helmi | 2011 | KemUS | 11A837 | 25 m | 49.10 | 49.10 | |
22 | 12 | Mört Hilma | 2012 | KemTU | 12A040 | 25 m | 50.00 | 50.00 | |
23 | 15 | Tuisku Taru | 2010 | KemTU | 10B104 | 25 m | |||
24 | 16 | Jäärni Seela Emilia | 2012 | KemTU | 12A500 | 25 m | |||
25 | 25 | Virtasalo Saana Aada Inari | 2011 | KemUS | 11A915 | 25 m | |||
26 | 26 | Kangas Helmi | 2012 | KemUS | 12A541 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 28, 50m VU P13,M |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 40 | Korpilähde Ville | 2002 | SCR | 02B141 | 50 m | 26.38 | 26.38 | |
2 | 18 | Saukkonen Miko | 2006 | KemUS | 06A342 | 25 m | 27.24 | 27.24 | |
3 | 55 | Riskilä Veeti | 2007 | RoiUS | 07A708 | 50 m | 29.44 | 29.44 | |
4 | 8 | Kallioinen Aleksi | 2009 | KemTU | 09A684 | 50 m | 35.09 | 35.09 | |
5 | 32 | Kilpeläinen Paavo | 2008 | OU | 08A273 | 50 m | 35.13 | 35.13 | |
6 | 10 | Tihinen Iivari | 2009 | KemTU | 09A704 | 25 m | 35.22 | 35.22 | |
7 | 48 | Polojärvi Veeti | 2008 | SCR | 08A904 | 50 m | 35.39 | 35.39 | |
8 | 13 | Tihinen Eemeli | 2008 | KemTU | 08B001 | 50 m | 36.18 | 36.18 | |
9 | 57 | Riskilä Aatu | 2009 | RoiUS | 09A565 | 25 m | 38.15 | 38.15 | |
10 | 56 | Juutilainen Kristian | 2008 | RoiUS | 08A507 | 25 m | 38.81 | 38.81 | |
11 | 35 | Mannermaa Leevi | 2010 | TorUS | 10A564 | 25 m | 45.26 | 45.26 | |
12 | 27 | Vilmunen Oliver | 2010 | KemUS | 10B198 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 29, 200m RU T15,N |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 39 | Ranta-Valkama Anni | 2004 | SCR | 04A369 | 25 m | 2:53.64 | 2:53.64 | |
2 | 4 | Mört Jutta | 2005 | KemTU | 05B027 | 25 m | 2:55.53 | 2:55.53 | |
3 | 14 | Isomaa Carolina Lilly Maria | 2008 | KemTU | 08B212 | 50 m | 3:56.61 | 3:56.61 | |
4 | 22 | Näsi Hilla | 2010 | KemUS | 10B019 | 25 m | 3:58.12 | 3:58.12 | |
5 | 9 | Koskinen Juulia | 2010 | KemTU | 10A407 | 25 m | |||
6 | 11 | Jäärni Sunna | 2011 | KemTU | 11A173 | 25 m | |||
7 | 47 | Härkönen Elle | 2007 | SCR | 07B012 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 30, 200m RU P16,M |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 2 | Lipponen Toni | 2003 | KemTU | 03A125 | 25 m | 2:30.13 | 2:30.13 | |
2 | 5 | Koskinen Jesse | 2006 | KemTU | 06A898 | 25 m | |||
3 | 8 | Kallioinen Aleksi | 2009 | KemTU | 09A684 | 25 m | |||
4 | 10 | Tihinen Iivari | 2009 | KemTU | 09A704 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |
Laji 31, 4X50m SKUV T12,N |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 28 | Kemin Uimaseura | 2009 | KemUS | 25 m | ||||
2 | 52 | Swimming Club Rovaniemi Ast | 2002 | SCR | 25 m | ||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 lokakuu 2021 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 14:45 |