Startliste for Øst Børnemedley
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | ALLERØD | 1008AA | 25 m | 1:08.28 | |
2 | 139 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 1:11.28 | |
3 | 137 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | 1:12.95 | |
4 | 218 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 1:14.80 | |
5 | 165 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | 1:16.31 | |
6 | 163 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 1:17.88 | |
7 | 170 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 1:18.48 | |
8 | 191 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 1:18.64 | |
9 | 185 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:19.49 | |
10 | 140 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 1:20.07 | |
11 | 142 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 1:20.25 | |
12 | 151 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 1:20.34 | |
13 | 143 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | 1:20.52 | |
14 | 148 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 1:20.54 | |
15 | 238 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 1:21.74 | |
16 | 178 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:21.75 | |
17 | 194 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 1:22.13 | |
18 | 128 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | 1:23.53 | |
19 | 133 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | 1:23.55 | |
20 | 171 | Stølsgård Nora | 2010 | KØGE | 1036AC | 25 m | 1:24.28 | |
21 | 173 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 1:24.52 | |
22 | 234 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:25.44 | |
23 | 232 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | 1:25.75 | |
24 | 146 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:25.79 | |
25 | 152 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | 1:28.38 | |
26 | 187 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 1:28.56 | |
27 | 230 | Nørgaard Victoria | 2010 | SØLLERØD | 1046AF | 25 m | 1:28.76 | |
28 | 203 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 1:28.88 | |
29 | 217 | Glad Josephine Esther | 2010 | GENTOFTE | 1050AH | 25 m | 1:29.07 | |
30 | 158 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | 1:29.43 | |
31 | 131 | Grave Cecilie | 2010 | BIRKERØD | 1002AH | 25 m | 1:31.06 | |
32 | 180 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 1:39.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 2, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | ALLERØD | 1008AA | 25 m | 1:19.62 | |
2 | 185 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:22.83 | |
3 | 139 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 1:23.72 | |
4 | 218 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 1:26.27 | |
5 | 178 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:27.47 | |
6 | 232 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | 1:27.76 | |
7 | 165 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | 1:28.33 | |
8 | 163 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 1:29.84 | |
9 | 151 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 1:30.57 | |
10 | 140 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 1:31.05 | |
11 | 152 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | 1:31.51 | |
12 | 143 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | 1:31.60 | |
13 | 238 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 1:31.79 | |
14 | 171 | Stølsgård Nora | 2010 | KØGE | 1036AC | 25 m | 1:32.40 | |
15 | 137 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | 1:33.17 | |
16 | 173 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 1:33.26 | |
17 | 234 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:33.36 | |
18 | 170 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 1:33.46 | |
19 | 194 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 1:33.55 | |
20 | 148 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 1:33.67 | |
21 | 158 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | 1:33.75 | |
22 | 230 | Nørgaard Victoria | 2010 | SØLLERØD | 1046AF | 25 m | 1:33.79 | |
23 | 203 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 1:33.88 | |
24 | 128 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | 1:34.17 | |
25 | 187 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 1:34.60 | |
26 | 146 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:35.21 | |
27 | 191 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 1:35.30 | |
28 | 217 | Glad Josephine Esther | 2010 | GENTOFTE | 1050AH | 25 m | 1:35.76 | |
29 | 142 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 1:35.87 | |
30 | 131 | Grave Cecilie | 2010 | BIRKERØD | 1002AH | 25 m | 1:35.97 | |
31 | 133 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | 1:36.04 | |
32 | 180 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 1:36.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | ALLERØD | 1008AA | 25 m | 36.32 | |
2 | 165 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | 36.83 | |
3 | 218 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 37.96 | |
4 | 185 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 38.34 | |
5 | 140 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 38.43 | |
6 | 171 | Stølsgård Nora | 2010 | KØGE | 1036AC | 25 m | 39.18 | |
7 | 232 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | 39.26 | |
8 | 194 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 39.34 | |
9 | 139 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 39.99 | |
10 | 178 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 40.18 | |
11 | 128 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | 40.62 | |
12 | 146 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 41.43 | |
13 | 170 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 41.93 | |
14 | 152 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | 42.85 | |
15 | 143 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | 42.93 | |
16 | 158 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | 43.13 | |
17 | 148 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 43.17 | |
18 | 187 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 43.38 | |
19 | 203 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 43.60 | |
20 | 151 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 43.68 | |
21 | 163 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 43.85 | |
22 | 142 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 44.73 | |
23 | 180 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 44.83 | |
24 | 191 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 44.86 | |
25 | 238 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 44.98 | |
26 | 217 | Glad Josephine Esther | 2010 | GENTOFTE | 1050AH | 25 m | 45.06 | |
27 | 234 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 45.91 | |
28 | 133 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | 47.18 | |
29 | 137 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | 47.18 | |
30 | 230 | Nørgaard Victoria | 2010 | SØLLERØD | 1046AF | 25 m | 47.50 | |
31 | 173 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 48.97 | |
32 | 131 | Grave Cecilie | 2010 | BIRKERØD | 1002AH | 25 m | 50.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 4, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 25 m | 1:08.52 | |
2 | 210 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 1:09.32 | |
3 | 246 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:09.98 | |
4 | 168 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:11.39 | |
5 | 199 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 1:11.93 | |
6 | 193 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:12.14 | |
7 | 129 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 1:12.17 | |
8 | 181 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:12.32 | |
9 | 228 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 25 m | 1:12.39 | |
10 | 202 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 1:12.84 | |
11 | 157 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:13.17 | |
12 | 189 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:13.46 | |
13 | 147 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 1:14.02 | |
14 | 220 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 25 m | 1:14.71 | |
15 | 243 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:15.06 | |
16 | 159 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:15.20 | |
17 | 156 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:15.38 | |
18 | 125 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 JGI | 0974AD | 25 m | 1:15.59 | |
19 | 161 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 1:17.53 | |
20 | 172 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 1:17.57 | |
21 | 175 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:18.10 | |
22 | 174 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 1:18.13 | |
23 | 216 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 1:18.47 | |
24 | 167 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:18.64 | |
25 | 235 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 1:19.05 | |
26 | 177 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:21.21 | |
27 | 176 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:22.44 | |
28 | 245 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 1:22.61 | |
29 | 183 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:23.86 | |
30 | 212 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 1:24.96 | |
31 | 126 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 1:25.16 | |
32 | 239 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 1:30.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 5, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 25 m | 1:17.79 | |
2 | 210 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 1:21.54 | |
3 | 175 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:22.22 | |
4 | 157 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:22.28 | |
5 | 225 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 25 m | 1:22.62 | |
6 | 156 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:22.81 | |
7 | 129 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 1:22.90 | |
8 | 202 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 1:22.92 | |
9 | 199 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 1:23.45 | |
10 | 246 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:23.58 | |
11 | 159 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:23.61 | |
12 | 181 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:23.81 | |
13 | 220 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 25 m | 1:24.51 | |
14 | 168 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:24.61 | |
15 | 161 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 1:24.83 | |
16 | 177 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:24.94 | |
17 | 125 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 JGI | 0974AD | 25 m | 1:25.22 | |
18 | 189 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:25.40 | |
19 | 147 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 1:25.80 | |
20 | 167 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:26.92 | |
21 | 193 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:27.86 | |
22 | 243 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:27.93 | |
23 | 126 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 1:28.29 | |
24 | 176 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:28.52 | |
25 | 212 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 1:28.65 | |
26 | 183 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:29.42 | |
27 | 172 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 1:29.95 | |
28 | 174 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 1:30.08 | |
29 | 216 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 1:30.08 | |
30 | 235 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 1:30.40 | |
31 | 245 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 1:30.54 | |
32 | 239 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 1:30.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 6, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 35.13 | |
2 | 175 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 35.18 | |
3 | 225 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 25 m | 35.43 | |
4 | 177 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 35.71 | |
5 | 181 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 35.82 | |
6 | 202 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 35.87 | |
7 | 189 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 36.71 | |
8 | 212 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 37.15 | |
9 | 159 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 37.53 | |
10 | 210 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 37.58 | |
11 | 161 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 37.86 | |
12 | 147 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 37.99 | |
13 | 228 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 25 m | 38.23 | |
14 | 157 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 38.40 | |
15 | 129 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 38.51 | |
16 | 199 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 38.82 | |
17 | 167 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 38.89 | |
18 | 168 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 38.89 | |
19 | 156 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 39.56 | |
20 | 246 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 39.57 | |
21 | 125 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 JGI | 0974AD | 25 m | 39.96 | |
22 | 193 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 40.53 | |
23 | 220 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 25 m | 41.10 | |
24 | 243 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 42.17 | |
25 | 176 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 42.37 | |
26 | 183 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 43.37 | |
27 | 245 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 43.92 | |
28 | 216 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 46.98 | |
29 | 126 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 47.06 | |
30 | 174 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 50.12 | |
31 | 172 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 53.57 | |
32 | 239 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 56.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 7, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 25 m | 1:08.91 | |
2 | 155 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 1:09.13 | |
3 | 160 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 1:10.56 | |
4 | 135 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 1:12.83 | |
5 | 164 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 1:13.85 | |
6 | 237 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:14.19 | |
7 | 188 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:14.28 | |
8 | 229 | Fosbøl Sophus | 2009 | SØLLERØD | 0967AG | 25 m | 1:14.47 | |
9 | 205 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 25 m | 1:14.57 | |
10 | 141 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 1:14.89 | |
11 | 195 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 1:15.27 | |
12 | 149 | Andersen Linus Sylvest | 2009 | NÆSTVED | 0905AG | 25 m | 1:15.49 | |
13 | 240 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965BD | 25 m | 1:15.76 | |
14 | 221 | Christensen Anton Wichmann | 2009 | SØLLERØD | 0941BB | 25 m | 1:17.55 | |
15 | 134 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | 1:18.21 | |
16 | 222 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 25 m | 1:19.81 | |
17 | 201 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 1:19.88 | |
18 | 190 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 1:20.99 | |
19 | 179 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:21.80 | |
20 | 213 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | 1:21.89 | |
21 | 127 | Toftkær Silas Hammer | 2009 | A6 SLANGE | 0979AC | 25 m | 1:22.09 | |
22 | 219 | Delbing Theodor Lindhardt | 2009 | GENTOFTE | 0981AF | 25 m | 1:22.90 | |
23 | 184 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:23.44 | |
24 | 198 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 1:24.05 | |
25 | 244 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:24.94 | |
26 | 231 | Sørensen William Moe | 2009 | SØLLERØD | 0937BB | 25 m | 1:26.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 8, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 155 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 1:18.59 | |
2 | 205 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 25 m | 1:19.44 | |
3 | 223 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 25 m | 1:19.99 | |
4 | 188 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:22.76 | |
5 | 201 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 1:22.85 | |
6 | 160 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 1:23.35 | |
7 | 219 | Delbing Theodor Lindhardt | 2009 | GENTOFTE | 0981AF | 25 m | 1:23.50 | |
8 | 213 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | 1:24.08 | |
9 | 184 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:24.15 | |
10 | 240 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965BD | 25 m | 1:24.54 | |
11 | 164 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 1:25.09 | |
12 | 134 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | 1:25.24 | |
13 | 135 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 1:25.72 | |
14 | 141 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 1:25.88 | |
15 | 179 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:26.00 | |
16 | 221 | Christensen Anton Wichmann | 2009 | SØLLERØD | 0941BB | 25 m | 1:26.13 | |
17 | 190 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 1:26.16 | |
18 | 229 | Fosbøl Sophus | 2009 | SØLLERØD | 0967AG | 25 m | 1:27.61 | |
19 | 222 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 25 m | 1:27.76 | |
20 | 195 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 1:27.82 | |
21 | 149 | Andersen Linus Sylvest | 2009 | NÆSTVED | 0905AG | 25 m | 1:28.18 | |
22 | 237 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:28.27 | |
23 | 127 | Toftkær Silas Hammer | 2009 | A6 SLANGE | 0979AC | 25 m | 1:30.96 | |
24 | 198 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 1:31.93 | |
25 | 244 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:32.24 | |
26 | 231 | Sørensen William Moe | 2009 | SØLLERØD | 0937BB | 25 m | 1:32.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 9, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 34.31 | |
2 | 223 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 25 m | 34.84 | |
3 | 205 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 25 m | 35.31 | |
4 | 164 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 35.63 | |
5 | 155 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 36.97 | |
6 | 135 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 37.62 | |
7 | 188 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 37.77 | |
8 | 160 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 37.78 | |
9 | 179 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 39.18 | |
10 | 213 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | 39.40 | |
11 | 222 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 25 m | 39.64 | |
12 | 237 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 39.70 | |
13 | 134 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | 40.27 | |
14 | 141 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 41.11 | |
15 | 149 | Andersen Linus Sylvest | 2009 | NÆSTVED | 0905AG | 25 m | 41.12 | |
16 | 221 | Christensen Anton Wichmann | 2009 | SØLLERØD | 0941BB | 25 m | 41.40 | |
17 | 201 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 41.43 | |
18 | 229 | Fosbøl Sophus | 2009 | SØLLERØD | 0967AG | 25 m | 41.48 | |
19 | 127 | Toftkær Silas Hammer | 2009 | A6 SLANGE | 0979AC | 25 m | 41.99 | |
20 | 190 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 42.68 | |
21 | 244 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 42.91 | |
22 | 198 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 43.18 | |
23 | 219 | Delbing Theodor Lindhardt | 2009 | GENTOFTE | 0981AF | 25 m | 47.26 | |
24 | 231 | Sørensen William Moe | 2009 | SØLLERØD | 0937BB | 25 m | 48.31 | |
25 | 195 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 50.89 | |
26 | 240 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965BD | 25 m | 55.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:02.11 | |
2 | 169 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:03.04 | |
3 | 214 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 1:03.49 | |
4 | 197 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 1:04.34 | |
5 | 196 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 1:06.25 | |
6 | 236 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:06.43 | |
7 | 124 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 JGI | 0853AA | 25 m | 1:07.69 | |
8 | 242 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | MK31 | 0853AH | 25 m | 1:07.85 | |
9 | 192 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:09.05 | |
10 | 209 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 1:09.06 | |
11 | 138 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 1:09.11 | |
12 | 226 | Nygaard Laurits Radmer | 2008 | SØLLERØD | 0807AI | 25 m | 1:09.43 | |
13 | 208 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 1:09.46 | |
14 | 153 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:10.01 | |
15 | 130 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 1:10.17 | |
16 | 206 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 1:10.17 | |
17 | 150 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:10.90 | |
18 | 204 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 1:12.24 | |
19 | 215 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 1:12.38 | |
20 | 207 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 1:12.62 | |
21 | 132 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:14.18 | |
22 | 186 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:16.13 | |
23 | 211 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 1:17.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 11, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:11.53 | |
2 | 208 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 1:11.95 | |
3 | 197 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 1:13.68 | |
4 | 196 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 1:13.95 | |
5 | 153 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:16.60 | |
6 | 169 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:17.28 | |
7 | 236 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:17.54 | |
8 | 124 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 JGI | 0853AA | 25 m | 1:17.67 | |
9 | 206 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 1:17.78 | |
10 | 130 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 1:18.09 | |
11 | 204 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 1:18.48 | |
12 | 215 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 1:18.73 | |
13 | 226 | Nygaard Laurits Radmer | 2008 | SØLLERØD | 0807AI | 25 m | 1:19.49 | |
14 | 192 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:19.55 | |
15 | 207 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 1:19.64 | |
16 | 242 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | MK31 | 0853AH | 25 m | 1:19.97 | |
17 | 211 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 1:20.84 | |
18 | 138 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 1:21.57 | |
19 | 132 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:22.12 | |
20 | 214 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 1:22.64 | |
21 | 150 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:23.18 | |
22 | 186 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:23.81 | |
23 | 209 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 1:30.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 12, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 30.10 | |
2 | 233 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 30.11 | |
3 | 214 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 30.87 | |
4 | 207 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 32.10 | |
5 | 209 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 32.89 | |
6 | 236 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 33.13 | |
7 | 206 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 33.18 | |
8 | 242 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | MK31 | 0853AH | 25 m | 33.43 | |
9 | 124 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 JGI | 0853AA | 25 m | 34.24 | |
10 | 196 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 34.37 | |
11 | 208 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 34.40 | |
12 | 204 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 35.09 | |
13 | 138 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 35.60 | |
14 | 153 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 36.08 | |
15 | 215 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 36.08 | |
16 | 192 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 36.19 | |
17 | 211 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 36.90 | |
18 | 169 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 37.11 | |
19 | 130 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 37.15 | |
20 | 132 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 38.46 | |
21 | 150 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 38.69 | |
22 | 186 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 40.03 | |
23 | 226 | Nygaard Laurits Radmer | 2008 | SØLLERØD | 0807AI | 25 m | 40.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 13, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 218 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 3:05.73 | |
2 | 163 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 3:06.54 | |
3 | 154 | Andersen Ella Lindum | 2010 | LYNGBY | 1026AG | 25 m | 3:12.76 | |
4 | 178 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 3:14.87 | |
5 | 151 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 3:17.36 | |
6 | 165 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | 3:19.96 | |
7 | 173 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 3:24.53 | |
8 | 148 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 3:26.45 | |
9 | 140 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 3:27.02 | |
10 | 180 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 3:28.54 | |
11 | 171 | Stølsgård Nora | 2010 | KØGE | 1036AC | 25 m | 3:28.70 | |
12 | 191 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 3:28.88 | |
13 | 158 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | 3:29.41 | |
14 | 139 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 3:35.06 | |
15 | 217 | Glad Josephine Esther | 2010 | GENTOFTE | 1050AH | 25 m | 3:42.47 | |
16 | 230 | Nørgaard Victoria | 2010 | SØLLERØD | 1046AF | 25 m | 4:05.33 | |
17 | 194 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 4:45.32 | |
18 | 203 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 4:55.03 | |
19 | 128 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | ||
20 | 131 | Grave Cecilie | 2010 | BIRKERØD | 1002AH | 25 m | ||
21 | 133 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | ||
22 | 136 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | ALLERØD | 1008AA | 25 m | ||
23 | 137 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | ||
24 | 142 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | ||
25 | 143 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | ||
26 | 146 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | ||
27 | 152 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | ||
28 | 170 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | ||
29 | 200 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | ||
30 | 232 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | ||
31 | 234 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | ||
32 | 238 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | ||
33 | 241 | Svarrer Nicoline | 2010 | MK31 | 1062AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 218 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 1:23.95 | |
2 | 136 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | ALLERØD | 1008AA | 25 m | 1:25.01 | |
3 | 163 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 1:25.23 | |
4 | 148 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 1:26.13 | |
5 | 139 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 1:28.43 | |
6 | 238 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 1:29.54 | |
7 | 133 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | 1:30.85 | |
8 | 191 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 1:31.75 | |
9 | 151 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 1:31.76 | |
10 | 137 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | 1:31.87 | |
11 | 154 | Andersen Ella Lindum | 2010 | LYNGBY | 1026AG | 25 m | 1:32.00 | |
12 | 165 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | 1:32.14 | |
13 | 194 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 1:32.21 | |
14 | 232 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | 1:32.28 | |
15 | 171 | Stølsgård Nora | 2010 | KØGE | 1036AC | 25 m | 1:32.48 | |
16 | 152 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | 1:32.64 | |
17 | 158 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | 1:32.64 | |
18 | 143 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | 1:32.96 | |
19 | 140 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 1:33.10 | |
20 | 200 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 1:34.00 | |
21 | 203 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 1:34.01 | |
22 | 230 | Nørgaard Victoria | 2010 | SØLLERØD | 1046AF | 25 m | 1:34.79 | |
23 | 234 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:35.28 | |
24 | 128 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | 1:36.63 | |
25 | 170 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 1:36.67 | |
26 | 217 | Glad Josephine Esther | 2010 | GENTOFTE | 1050AH | 25 m | 1:37.83 | |
27 | 142 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 1:38.25 | |
28 | 178 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 1:38.28 | |
29 | 131 | Grave Cecilie | 2010 | BIRKERØD | 1002AH | 25 m | 1:38.44 | |
30 | 241 | Svarrer Nicoline | 2010 | MK31 | 1062AH | 25 m | 1:40.13 | |
31 | 180 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 1:46.82 | |
32 | 146 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 1:50.71 | |
33 | 173 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 1:54.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Andersen Ella Lindum | 2010 | LYNGBY | 1026AG | 25 m | 46.28 | |
2 | 218 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 46.95 | |
3 | 165 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | 47.16 | |
4 | 234 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 47.68 | |
5 | 241 | Svarrer Nicoline | 2010 | MK31 | 1062AH | 25 m | 47.71 | |
6 | 152 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | 47.97 | |
7 | 151 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 48.03 | |
8 | 173 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 48.36 | |
9 | 163 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 48.49 | |
10 | 139 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 49.05 | |
11 | 140 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 49.39 | |
12 | 158 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | 49.99 | |
13 | 171 | Stølsgård Nora | 2010 | KØGE | 1036AC | 25 m | 50.33 | |
14 | 200 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 50.67 | |
15 | 178 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 51.42 | |
16 | 217 | Glad Josephine Esther | 2010 | GENTOFTE | 1050AH | 25 m | 51.43 | |
17 | 136 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | ALLERØD | 1008AA | 25 m | 51.46 | |
18 | 170 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 51.64 | |
19 | 230 | Nørgaard Victoria | 2010 | SØLLERØD | 1046AF | 25 m | 52.94 | |
20 | 148 | Jakobsen Emilie | 2010 | NÆSTVED | 1024AF | 25 m | 53.07 | |
21 | 146 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028AC | 25 m | 53.57 | |
22 | 133 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | 53.59 | |
23 | 180 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 54.44 | |
24 | 191 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 55.11 | |
25 | 142 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 55.18 | |
26 | 238 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 56.92 | |
27 | 194 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 58.40 | |
28 | 131 | Grave Cecilie | 2010 | BIRKERØD | 1002AH | 25 m | 58.50 | |
29 | 203 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 59.49 | |
30 | 143 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | 1:12.08 | |
31 | 137 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | 1:19.16 | |
32 | 128 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | ||
33 | 232 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 16, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 2:50.48 | |
2 | 181 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 2:51.11 | |
3 | 228 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 25 m | 2:51.28 | |
4 | 225 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 25 m | 2:51.41 | |
5 | 220 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 25 m | 2:55.67 | |
6 | 159 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 2:57.39 | |
7 | 157 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 2:57.57 | |
8 | 175 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 3:02.57 | |
9 | 156 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 3:02.95 | |
10 | 177 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 3:03.82 | |
11 | 125 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 JGI | 0974AD | 25 m | 3:06.83 | |
12 | 246 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 3:07.53 | |
13 | 161 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 3:08.44 | |
14 | 189 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 3:09.39 | |
15 | 176 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 3:10.13 | |
16 | 212 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 3:10.80 | |
17 | 193 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 3:10.92 | |
18 | 147 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 3:11.39 | |
19 | 243 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 3:12.03 | |
20 | 172 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 3:17.13 | |
21 | 199 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 3:18.27 | |
22 | 183 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 3:19.47 | |
23 | 245 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 3:19.67 | |
24 | 129 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 3:19.71 | |
25 | 202 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 3:25.56 | |
26 | 216 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 3:26.65 | |
27 | 144 | Lind-Christensen Sofie Weng | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 3:35.63 | |
28 | 126 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 3:41.20 | |
29 | 174 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 3:46.25 | |
30 | 167 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | ||
31 | 235 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | ||
32 | 239 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 17, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 25 m | 1:18.80 | |
2 | 220 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 25 m | 1:20.35 | |
3 | 157 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:20.54 | |
4 | 228 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 25 m | 1:22.14 | |
5 | 210 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 1:22.16 | |
6 | 144 | Lind-Christensen Sofie Weng | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 1:22.70 | |
7 | 168 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:22.87 | |
8 | 216 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 1:23.30 | |
9 | 125 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 JGI | 0974AD | 25 m | 1:24.69 | |
10 | 199 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 1:25.45 | |
11 | 159 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:25.74 | |
12 | 147 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 1:25.82 | |
13 | 175 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:26.06 | |
14 | 129 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 1:26.17 | |
15 | 193 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:26.72 | |
16 | 202 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 1:26.89 | |
17 | 156 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:27.23 | |
18 | 161 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 1:27.55 | |
19 | 181 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:27.98 | |
20 | 177 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 1:28.01 | |
21 | 246 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:28.57 | |
22 | 243 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:29.93 | |
23 | 126 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 1:30.55 | |
24 | 212 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 1:33.10 | |
25 | 174 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 1:33.77 | |
26 | 176 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:34.90 | |
27 | 183 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:35.57 | |
28 | 189 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:36.09 | |
29 | 167 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:36.76 | |
30 | 245 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 1:37.36 | |
31 | 239 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 1:46.40 | |
32 | 235 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 1:53.48 | |
33 | 172 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 18, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 40.71 | |
2 | 156 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 41.99 | |
3 | 181 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 43.45 | |
4 | 239 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 43.97 | |
5 | 228 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 25 m | 44.12 | |
6 | 159 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 44.29 | |
7 | 168 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 44.97 | |
8 | 189 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 45.57 | |
9 | 183 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 45.67 | |
10 | 175 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 45.75 | |
11 | 172 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 45.88 | |
12 | 176 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 46.58 | |
13 | 167 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 46.71 | |
14 | 246 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 46.82 | |
15 | 216 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 46.99 | |
16 | 129 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 47.27 | |
17 | 243 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 47.33 | |
18 | 245 | Stefansen Caroline | 2009 | VEST | 0902AF | 25 m | 47.47 | |
19 | 125 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 JGI | 0974AD | 25 m | 47.65 | |
20 | 212 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 49.17 | |
21 | 199 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 49.21 | |
22 | 157 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 49.81 | |
23 | 174 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 49.97 | |
24 | 202 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 50.21 | |
25 | 225 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 25 m | 50.53 | |
26 | 147 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 51.24 | |
27 | 193 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 51.38 | |
28 | 220 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 25 m | 52.66 | |
29 | 161 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 53.33 | |
30 | 126 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 54.33 | |
31 | 177 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 54.74 | |
32 | 144 | Lind-Christensen Sofie Weng | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 56.75 | |
33 | 235 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 1:10.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 19, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 25 m | 2:47.59 | |
2 | 155 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 2:48.39 | |
3 | 160 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 2:52.87 | |
4 | 164 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 2:59.48 | |
5 | 188 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 2:59.97 | |
6 | 222 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 25 m | 3:00.46 | |
7 | 179 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 3:10.02 | |
8 | 240 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965BD | 25 m | 3:12.78 | |
9 | 184 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 3:14.18 | |
10 | 149 | Andersen Linus Sylvest | 2009 | NÆSTVED | 0905AG | 25 m | 3:16.79 | |
11 | 213 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | 3:20.31 | |
12 | 190 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 3:24.32 | |
13 | 135 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 3:28.47 | |
14 | 141 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 3:29.19 | |
15 | 205 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 25 m | 3:36.50 | |
16 | 127 | Toftkær Silas Hammer | 2009 | A6 SLANGE | 0979AC | 25 m | 3:38.70 | |
17 | 244 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 3:38.96 | |
18 | 237 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 3:49.40 | |
19 | 221 | Christensen Anton Wichmann | 2009 | SØLLERØD | 0941BB | 25 m | 3:57.04 | |
20 | 201 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 4:10.97 | |
21 | 134 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | ||
22 | 195 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | ||
23 | 198 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | ||
24 | 219 | Delbing Theodor Lindhardt | 2009 | GENTOFTE | 0981AF | 25 m | ||
25 | 227 | Ammons Lucas | 2009 | SØLLERØD | 0945AE | 25 m | ||
26 | 229 | Fosbøl Sophus | 2009 | SØLLERØD | 0967AG | 25 m | ||
27 | 231 | Sørensen William Moe | 2009 | SØLLERØD | 0937BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 20, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 1:20.15 | |
2 | 155 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 1:20.37 | |
3 | 201 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 1:20.73 | |
4 | 141 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 1:20.84 | |
5 | 213 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | 1:22.19 | |
6 | 219 | Delbing Theodor Lindhardt | 2009 | GENTOFTE | 0981AF | 25 m | 1:22.93 | |
7 | 223 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 25 m | 1:23.53 | |
8 | 205 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 25 m | 1:24.10 | |
9 | 135 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 1:24.67 | |
10 | 149 | Andersen Linus Sylvest | 2009 | NÆSTVED | 0905AG | 25 m | 1:25.12 | |
11 | 127 | Toftkær Silas Hammer | 2009 | A6 SLANGE | 0979AC | 25 m | 1:25.96 | |
12 | 237 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:26.22 | |
13 | 184 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 1:27.55 | |
14 | 134 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | 1:28.40 | |
15 | 179 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 1:28.94 | |
16 | 164 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 1:29.37 | |
17 | 229 | Fosbøl Sophus | 2009 | SØLLERØD | 0967AG | 25 m | 1:30.16 | |
18 | 221 | Christensen Anton Wichmann | 2009 | SØLLERØD | 0941BB | 25 m | 1:31.72 | |
19 | 195 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 1:31.86 | |
20 | 222 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 25 m | 1:33.62 | |
21 | 198 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 1:35.39 | |
22 | 190 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 1:35.42 | |
23 | 244 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:36.60 | |
24 | 231 | Sørensen William Moe | 2009 | SØLLERØD | 0937BB | 25 m | 1:39.67 | |
25 | 188 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:41.73 | |
26 | 227 | Ammons Lucas | 2009 | SØLLERØD | 0945AE | 25 m | 1:44.41 | |
27 | 240 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965BD | 25 m | 1:54.10 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 21, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 43.04 | |
2 | 240 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965BD | 25 m | 43.69 | |
3 | 155 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 43.85 | |
4 | 223 | Scheel Carl August | 2009 | SØLLERØD | 0995AF | 25 m | 44.67 | |
5 | 213 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | 45.54 | |
6 | 201 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 45.66 | |
7 | 222 | Drucker August | 2009 | SØLLERØD | 0909AH | 25 m | 45.91 | |
8 | 229 | Fosbøl Sophus | 2009 | SØLLERØD | 0967AG | 25 m | 46.61 | |
9 | 219 | Delbing Theodor Lindhardt | 2009 | GENTOFTE | 0981AF | 25 m | 47.62 | |
10 | 164 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 47.72 | |
11 | 160 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 47.88 | |
12 | 135 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 48.04 | |
13 | 227 | Ammons Lucas | 2009 | SØLLERØD | 0945AE | 25 m | 48.99 | |
14 | 149 | Andersen Linus Sylvest | 2009 | NÆSTVED | 0905AG | 25 m | 49.03 | |
15 | 179 | Hertel Carl | 2009 | HOVEDSTAD | 0977AA | 25 m | 50.18 | |
16 | 134 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | 51.08 | |
17 | 237 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 51.88 | |
18 | 141 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 52.75 | |
19 | 127 | Toftkær Silas Hammer | 2009 | A6 SLANGE | 0979AC | 25 m | 52.98 | |
20 | 221 | Christensen Anton Wichmann | 2009 | SØLLERØD | 0941BB | 25 m | 53.45 | |
21 | 184 | Nyhus Simon | 2009 | HOVEDSTAD | 0937AA | 25 m | 53.82 | |
22 | 195 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 56.39 | |
23 | 244 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 56.46 | |
24 | 198 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 56.47 | |
25 | 190 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 58.31 | |
26 | 231 | Sørensen William Moe | 2009 | SØLLERØD | 0937BB | 25 m | 1:00.54 | |
27 | 205 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 214 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 2:38.85 | |
2 | 124 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 JGI | 0853AA | 25 m | 2:45.81 | |
3 | 208 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 2:47.69 | |
4 | 209 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 2:48.63 | |
5 | 215 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 2:48.93 | |
6 | 192 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 2:51.09 | |
7 | 207 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 2:51.27 | |
8 | 130 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 2:54.34 | |
9 | 150 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 2:54.96 | |
10 | 196 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 2:55.29 | |
11 | 145 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 2:56.25 | |
12 | 169 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 2:56.29 | |
13 | 206 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 2:57.06 | |
14 | 242 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | MK31 | 0853AH | 25 m | 3:01.11 | |
15 | 226 | Nygaard Laurits Radmer | 2008 | SØLLERØD | 0807AI | 25 m | 3:02.19 | |
16 | 153 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 3:03.14 | |
17 | 132 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 3:06.13 | |
18 | 211 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 3:09.04 | |
19 | 204 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 3:09.40 | |
20 | 236 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 3:09.48 | |
21 | 138 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | ||
22 | 186 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 23, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 1:15.32 | |
2 | 209 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 1:16.09 | |
3 | 124 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 JGI | 0853AA | 25 m | 1:16.66 | |
4 | 206 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 1:16.96 | |
5 | 208 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 1:17.72 | |
6 | 236 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:17.91 | |
7 | 204 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 1:18.46 | |
8 | 215 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 1:18.51 | |
9 | 150 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 1:19.08 | |
10 | 192 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:19.12 | |
11 | 214 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 1:19.61 | |
12 | 207 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 1:20.45 | |
13 | 169 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:21.25 | |
14 | 130 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 1:21.34 | |
15 | 153 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:22.42 | |
16 | 226 | Nygaard Laurits Radmer | 2008 | SØLLERØD | 0807AI | 25 m | 1:23.48 | |
17 | 138 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 1:24.99 | |
18 | 132 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:26.35 | |
19 | 211 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 1:31.80 | |
20 | 145 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:33.51 | |
21 | 186 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:35.41 | |
22 | 242 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | MK31 | 0853AH | 25 m | 1:47.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 208 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 35.53 | |
2 | 169 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 37.54 | |
3 | 207 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 38.12 | |
4 | 196 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 41.34 | |
5 | 215 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 42.66 | |
6 | 150 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 43.36 | |
7 | 236 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 43.66 | |
8 | 214 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 43.67 | |
9 | 130 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 43.91 | |
10 | 206 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 44.85 | |
11 | 209 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 45.07 | |
12 | 138 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 45.51 | |
13 | 192 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 45.90 | |
14 | 211 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 46.05 | |
15 | 226 | Nygaard Laurits Radmer | 2008 | SØLLERØD | 0807AI | 25 m | 46.20 | |
16 | 124 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 JGI | 0853AA | 25 m | 46.58 | |
17 | 186 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 47.11 | |
18 | 132 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 48.16 | |
19 | 153 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 48.70 | |
20 | 145 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 48.80 | |
21 | 204 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 51.81 | |
22 | 242 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | MK31 | 0853AH | 25 m | 52.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 18 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 14:53 |