Startliste for Cetus time trial 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
9 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
12 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
13 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
17 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
10 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
15 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
8 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
6 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
4 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
16 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
14 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
13 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
15 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:42.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
3 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
16 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
12 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
8 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
4 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
14 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
9 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:33.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
2 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:34.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:45.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
13 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:47.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
3 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
16 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
4 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:00.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
200m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
9 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:43.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:50.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:57.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
14 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
12 |
|
Hilma Mannersalo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:55.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:54.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
17 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:56.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
15 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:03.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 18, 2021 to Apr 18, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 10.00.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|