Program for Speedo Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
100m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
369 |
|
Nea-Amanda Heinola |
2000 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
56.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
109 |
|
Anna Kotonen |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
129 |
|
Ronja Riihinen |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
126 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Jenna Pulkkinen |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
58.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
142 |
|
Laura Kellberg |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
482 |
|
Nina Haltia |
1999 |
Vanders |
FIN |
59.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
457 |
|
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
59.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
164 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
150 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
33 |
|
Peppi Vesalainen |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:00.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
37 |
|
Karla Lehtosalo |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:00.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
552 |
|
Saana Yritys |
2003 |
Aquatics Hyvinkää |
FIN |
1:00.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
509 |
|
Vilja Grundström |
2003 |
Vanders |
FIN |
1:01.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
140 |
|
Kira Lindroos |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
179 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
393 |
|
Ellen Kaituri |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:01.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
138 |
|
Jutta Jauhiainen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
540 |
|
Aino Koskelo |
2005 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:01.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
432 |
|
Emilia Niemi |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:02.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
|
Gréta Beszteri |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:02.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
383 |
|
Aino Rantala |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:02.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
496 |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:02.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
158 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
487 |
|
Milla Nikkanen |
2002 |
Vanders |
FIN |
1:02.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
127 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
24 |
|
Ada Hakkarainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:02.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
196 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
377 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:03.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
124 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
1 |
|
Malin Lindblom |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
1:04.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
77 |
|
Emma-Lotta Ahola |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:04.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
395 |
|
Minttu Kiili |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:04.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
374 |
|
Vilma Tikka |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:04.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
139 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
161 |
|
Janita Severinkangas |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
88 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:04.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
551 |
|
Maria Yritys |
2002 |
Aquatics Hyvinkää |
FIN |
1:05.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
474 |
|
Liina Saario |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:05.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
491 |
|
Milla Strandberg |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:05.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
557 |
|
Anniina Ahonen |
2005 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:05.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
136 |
|
Ciara Wacklin |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
553 |
|
Taiga Yritys |
2003 |
Aquatics Hyvinkää |
FIN |
1:05.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
174 |
|
Anna Hakkarainen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
168 |
|
Säde Ryynänen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
193 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
407 |
|
Julia Kekkonen |
2000 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:06.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
392 |
|
Kristina Grimbaum |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:06.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
125 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
539 |
|
Cinja Åvist |
2003 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:07.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
505 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:07.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
183 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
7 |
|
Jessika Markkanen |
1999 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:07.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
246 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
159 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
462 |
|
Sofi Andström |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:08.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
240 |
|
Ella Kalliokari |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
379 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:09.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
44 |
|
Rauha Heikkinen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:09.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
323 |
|
Silvia Lindqvist |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
39 |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:09.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
97 |
|
Marikki Vuorisalo |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:10.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
180 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
468 |
|
Ilona Kajava |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:12.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
419 |
|
Milja Vuori |
2006 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:13.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
46 |
|
selma korhonen |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:13.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
465 |
|
Peppi Virokannas |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:13.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
209 |
|
Nea Hollström |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
172 |
|
Kia Mäennenä |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
169 |
|
Ninja Brelo |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
43 |
|
Lumi Öller |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:16.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
280 |
|
Emmi Liukko |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
234 |
|
Tanisha Rajani |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
287 |
|
Ida Ekman |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
417 |
|
Riina Jungell |
2006 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:25.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
42 |
|
Ronja Weckström |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:35.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
480 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
352 |
|
Risa Haruna |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
115 |
|
Ari-Pekka Liukkonen |
1989 |
Cetus Espoo |
FIN |
49.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
485 |
|
Kalle Mäkinen |
2002 |
Vanders |
FIN |
51.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
110 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
135 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
493 |
|
Danil Seksenov |
2004 |
Vanders |
FIN |
52.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
120 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
13 |
|
Marcus Forsel |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
54.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
133 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
108 |
|
Miika Pentti |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
15 |
|
Rasmus Söderholm |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
54.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
403 |
|
Mohamed Ezzat |
2001 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
54.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
23 |
|
Onni Äijälä |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
54.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
26 |
|
Johan Fredriksson |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
55.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
122 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
381 |
|
Nader Khalili |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
56.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
95 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
56.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
498 |
|
Leo Währn |
2005 |
Vanders |
FIN |
56.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
386 |
|
Aapo Kinnunen |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
56.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
405 |
|
Ajjuub Ezzat |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
57.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
9 |
|
Bruce Clayhills |
1997 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
57.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
162 |
|
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
25 |
|
Waldemar Palombi |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
57.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
370 |
|
Niko Matela |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
57.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
28 |
|
Elis Fokin |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
58.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
141 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
130 |
|
Eerikki Laitala |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
387 |
|
Jeremia Varonen |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
58.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
|
William Fagerstedt |
2005 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
58.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
571 |
|
Topi Salmi |
1990 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.39 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
30 |
76 |
|
Ukko-Pekka Luomala |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
59.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
157 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
166 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
151 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
79 |
|
Aaron Pirinen |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:01.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
178 |
|
Gellért Kozár |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
391 |
|
Aarni Linderborg |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:01.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
191 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
400 |
|
Kasper Kainonen |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:03.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
373 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:03.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
463 |
|
Lauri Pyykkö |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:03.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
461 |
|
Arttu Valonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:03.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
156 |
|
Leo Hautaniemi |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
459 |
|
Serhat Kalin |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:05.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
361 |
|
Johannes Kauppinen |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:05.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
175 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
75 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:07.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
65 |
|
Ville Nieminen |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:11.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
56 |
|
Henri Piipponen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:15.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
102 |
|
Ivan Blagodetelev |
2004 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:20.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
112 |
|
Kristian Johansson |
1969 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
402 |
|
Ibrahim Ezzat |
2002 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
145 |
|
Aada Rissanen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:17.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
89 |
|
Vilma Leppähaara |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:21.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Alina Antila |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:23.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
394 |
|
Kukka Kangas |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:27.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
424 |
|
Marilla Parhiala |
2000 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:29.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
396 |
|
Maura Bergström |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:29.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
499 |
|
Iina Rissanen |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:31.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
397 |
|
Daniela Lietzén |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:31.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
73 |
|
Roona Karola |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:33.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
375 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:34.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
147 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:35.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
516 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:38.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
149 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:38.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
389 |
|
Wilma Turpeinen |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:38.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
362 |
|
Emilia Ruusu |
2006 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
2:39.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
148 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:41.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
507 |
|
Emmi Halonen |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:44.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
501 |
|
Ada Oila |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:46.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
192 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:47.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
40 |
|
Anni Seppälä |
2003 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:47.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
153 |
|
Ellen Kettunen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:48.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
558 |
|
Heli Kuisma |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
2:53.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
504 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:54.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
279 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:57.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
448 |
|
Ellen Kivistö |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
3:02.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
412 |
|
Ella Palovaara |
2005 |
Octopus Lohja |
FIN |
3:09.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
543 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:12.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
106 |
|
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
121 |
|
Eetu Alitalo |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:05.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
186 |
|
Teo Mattelmäki |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:22.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
497 |
|
Jesse Lintusalo |
2004 |
Vanders |
FIN |
2:22.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
398 |
|
Jaakko Pihlava |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:23.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
166 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:27.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
428 |
|
Matteus Einiö |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:30.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
495 |
|
Sampo Nord |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:48.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
556 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
2:49.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
90 |
|
Mio Heinola |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:49.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
141 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.20 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
106 |
|
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
549 |
|
Susanne Hirvonen |
1997 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
27.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
369 |
|
Nea-Amanda Heinola |
2000 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
27.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
114 |
|
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
482 |
|
Nina Haltia |
1999 |
Vanders |
FIN |
28.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
164 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
509 |
|
Vilja Grundström |
2003 |
Vanders |
FIN |
28.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
116 |
|
Lyydia Kalenius |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
142 |
|
Laura Kellberg |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
457 |
|
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
29.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
382 |
|
Siiri Konkka |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
29.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
490 |
|
Liinu Louhikoski |
2004 |
Vanders |
FIN |
29.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
89 |
|
Vilma Leppähaara |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
30.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
179 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
489 |
|
Aino Paju |
2003 |
Vanders |
FIN |
30.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
557 |
|
Anniina Ahonen |
2005 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
30.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
408 |
|
Venla Sofia Suihkonen |
2002 |
Octopus Lohja |
FIN |
30.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
401 |
|
Erika Bergström |
1996 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
30.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
553 |
|
Taiga Yritys |
2003 |
Aquatics Hyvinkää |
FIN |
31.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
388 |
|
Sonila Selimi |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
31.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
193 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
572 |
|
Ida Slöör |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.49 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
23 |
88 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
31.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
158 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
34 |
|
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
31.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
160 |
|
Iisa Karpela |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
139 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
77 |
|
Emma-Lotta Ahola |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
32.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
16 |
|
Lotta Lehtoila |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
32.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
127 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
138 |
|
Jutta Jauhiainen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
45 |
|
Anna Mattila |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
32.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
148 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
1 |
|
Malin Lindblom |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
32.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
78 |
|
Alisa Hänninen |
2003 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
32.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
161 |
|
Janita Severinkangas |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
146 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
468 |
|
Ilona Kajava |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
33.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
174 |
|
Anna Hakkarainen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
500 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
FIN |
34.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
44 |
|
Rauha Heikkinen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
34.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
74 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
34.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
378 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
34.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
240 |
|
Ella Kalliokari |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
196 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
419 |
|
Milja Vuori |
2006 |
Octopus Lohja |
FIN |
35.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
246 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
279 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
410 |
|
Jeanette Ingberg |
2006 |
Octopus Lohja |
FIN |
36.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
134 |
|
Piia Kaivola |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
409 |
|
Oona Kupari |
2004 |
Octopus Lohja |
FIN |
36.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
247 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
545 |
|
Anniina Jokiniemi |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
38.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
180 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
477 |
|
Siiri Multamäki |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
39.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
61 |
|
Kiti Konttinen |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
40.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
223 |
|
Heidi Työppönen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
417 |
|
Riina Jungell |
2006 |
Octopus Lohja |
FIN |
44.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
287 |
|
Ida Ekman |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
352 |
|
Risa Haruna |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
115 |
|
Ari-Pekka Liukkonen |
1989 |
Cetus Espoo |
FIN |
24.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
110 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
485 |
|
Kalle Mäkinen |
2002 |
Vanders |
FIN |
25.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
402 |
|
Ibrahim Ezzat |
2002 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
25.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
13 |
|
Marcus Forsel |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
25.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
133 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
135 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
119 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
120 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
486 |
|
Matias Johannes Hjelm |
2002 |
Vanders |
FIN |
26.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
131 |
|
Eemil Kylmä |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
198 |
|
Daniel Rinne |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
130 |
|
Eerikki Laitala |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
162 |
|
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
123 |
|
Rasmus Virta |
1998 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
76 |
|
Ukko-Pekka Luomala |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
29.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
359 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
29.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
|
William Fagerstedt |
2005 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
30.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
463 |
|
Lauri Pyykkö |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
30.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
79 |
|
Aaron Pirinen |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
30.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
191 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
141 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
166 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
156 |
|
Leo Hautaniemi |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
48 |
|
Miska Sarkkinen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
35.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
175 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
363 |
|
Juho Hoikkala |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
36.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
571 |
|
Topi Salmi |
1990 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
406 |
|
Jenna Laukkanen |
1995 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
1:07.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
426 |
|
Siiri Einiö |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:10.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
393 |
|
Ellen Kaituri |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:12.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
150 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
87 |
|
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:16.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
192 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
491 |
|
Milla Strandberg |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:18.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
153 |
|
Ellen Kettunen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
33 |
|
Peppi Vesalainen |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:18.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
404 |
|
Lilli Kulpakko |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:19.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
462 |
|
Sofi Andström |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:19.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
183 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
484 |
|
Tuisku Grundström |
2002 |
Vanders |
FIN |
1:21.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
377 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:22.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
471 |
|
Ronja Kero |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:24.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
392 |
|
Kristina Grimbaum |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:25.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
39 |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:26.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
228 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
97 |
|
Marikki Vuorisalo |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:28.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
149 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
411 |
|
Vilja Rautell |
2004 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:28.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
280 |
|
Emmi Liukko |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
134 |
|
Piia Kaivola |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
144 |
|
Juulia Lindfors |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
92 |
|
Saara Seppälä |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:31.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
247 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:31.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
379 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:31.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
558 |
|
Heli Kuisma |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:32.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
507 |
|
Emmi Halonen |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:32.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
172 |
|
Kia Mäennenä |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:33.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
246 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:36.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
169 |
|
Ninja Brelo |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:37.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
448 |
|
Ellen Kivistö |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:38.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
433 |
|
Pinja Suominen |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:39.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
480 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:39.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
465 |
|
Peppi Virokannas |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:40.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
209 |
|
Nea Hollström |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:45.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
584 |
|
Viivi Olkkonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.21 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
555 |
|
Mikael Niklas Laakso |
1997 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
1:03.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Lassi Ohtonen |
1992 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:04.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:05.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
133 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.17 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
5 |
9 |
|
Bruce Clayhills |
1997 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:06.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
384 |
|
Eemil Kankare |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:09.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
155 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
371 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:12.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
151 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
498 |
|
Leo Währn |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:13.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
141 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
429 |
|
Heikki Väkeväinen |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:15.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
494 |
|
Eetu Einto |
2001 |
Vanders |
FIN |
1:15.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
171 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
459 |
|
Serhat Kalin |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:17.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
461 |
|
Arttu Valonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:18.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
75 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:20.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
90 |
|
Mio Heinola |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:23.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
166 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:25.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
361 |
|
Johannes Kauppinen |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:25.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
157 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
460 |
|
Aleksandr Petukhov |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:31.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
56 |
|
Henri Piipponen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:33.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
355 |
|
Abhishek Singh |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
400m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
17 |
|
Lotta Pälsi |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
4:59.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
165 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:07.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
372 |
|
Hilla Kuuva |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
5:31.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
193 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:31.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
74 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
5:33.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
34 |
|
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
5:34.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
159 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:36.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
505 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
FIN |
5:36.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
500 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
FIN |
5:51.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
400m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
370 |
|
Niko Matela |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
4:41.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
143 |
|
Niklas Hatakka |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:42.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
405 |
|
Ajjuub Ezzat |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
4:57.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
166 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:06.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
141 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:11.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
373 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
5:23.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
428 |
|
Matteus Einiö |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
5:34.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
117 |
|
Aino Otava |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:04.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
24 |
|
Ada Hakkarainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:09.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
164 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:09.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
18 |
|
Jenna Pulkkinen |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:10.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
114 |
|
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:10.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
37 |
|
Karla Lehtosalo |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:10.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
140 |
|
Kira Lindroos |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:11.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
179 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:11.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
540 |
|
Aino Koskelo |
2005 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:13.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
87 |
|
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:14.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
383 |
|
Aino Rantala |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:15.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
124 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:15.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
38 |
|
Pippi Nordström |
2001 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:15.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
21 |
|
Gréta Beszteri |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:15.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
31 |
|
Alina Antila |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:16.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
396 |
|
Maura Bergström |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:17.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
196 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:17.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
395 |
|
Minttu Kiili |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:18.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
372 |
|
Hilla Kuuva |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:18.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
45 |
|
Anna Mattila |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:19.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
147 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:20.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
397 |
|
Daniela Lietzén |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:20.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
499 |
|
Iina Rissanen |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:20.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
228 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:21.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
73 |
|
Roona Karola |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:21.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
160 |
|
Iisa Karpela |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:21.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
125 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:22.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
375 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:22.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
389 |
|
Wilma Turpeinen |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:24.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
504 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:27.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
474 |
|
Liina Saario |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:27.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
183 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:28.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
501 |
|
Ada Oila |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:29.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
471 |
|
Ronja Kero |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:30.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
323 |
|
Silvia Lindqvist |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:35.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
411 |
|
Vilja Rautell |
2004 |
Octopus Lohja |
FIN |
2:37.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
180 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:38.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
477 |
|
Siiri Multamäki |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:41.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
545 |
|
Anniina Jokiniemi |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:43.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
516 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:47.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
43 |
|
Lumi Öller |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:48.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
433 |
|
Pinja Suominen |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:48.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
465 |
|
Peppi Virokannas |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:50.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
543 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:51.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
203 |
|
Milla Tahvanainen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:52.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
61 |
|
Kiti Konttinen |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:56.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
234 |
|
Tanisha Rajani |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:58.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
287 |
|
Ida Ekman |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:59.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
223 |
|
Heidi Työppönen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
493 |
|
Danil Seksenov |
2004 |
Vanders |
FIN |
1:54.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
23 |
|
Onni Äijälä |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:59.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Johan Fredriksson |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:00.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25 |
|
Waldemar Palombi |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:01.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
381 |
|
Nader Khalili |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
2:03.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
28 |
|
Elis Fokin |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:06.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
141 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:06.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
166 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:07.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
William Fagerstedt |
2005 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
2:07.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
186 |
|
Teo Mattelmäki |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:10.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
155 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:12.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
157 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:12.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
497 |
|
Jesse Lintusalo |
2004 |
Vanders |
FIN |
2:14.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
391 |
|
Aarni Linderborg |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:15.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
191 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:18.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
175 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:20.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
400 |
|
Kasper Kainonen |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:21.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
156 |
|
Leo Hautaniemi |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:22.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
361 |
|
Johannes Kauppinen |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
2:27.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
65 |
|
Ville Nieminen |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:35.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
363 |
|
Juho Hoikkala |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
2:39.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
55 |
|
Otso Koskela |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:44.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
460 |
|
Aleksandr Petukhov |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:48.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
550 |
|
Mimosa Jallow |
1994 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
27.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
126 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
145 |
|
Aada Rissanen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
552 |
|
Saana Yritys |
2003 |
Aquatics Hyvinkää |
FIN |
31.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
490 |
|
Liinu Louhikoski |
2004 |
Vanders |
FIN |
31.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
137 |
|
Charlotte Ingberg |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
482 |
|
Nina Haltia |
1999 |
Vanders |
FIN |
31.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
496 |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
FIN |
31.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
487 |
|
Milla Nikkanen |
2002 |
Vanders |
FIN |
31.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
572 |
|
Ida Slöör |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.57 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
11 |
394 |
|
Kukka Kangas |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
31.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
158 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
404 |
|
Lilli Kulpakko |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
32.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
408 |
|
Venla Sofia Suihkonen |
2002 |
Octopus Lohja |
FIN |
32.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
16 |
|
Lotta Lehtoila |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
32.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
382 |
|
Siiri Konkka |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
32.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
377 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
33.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
78 |
|
Alisa Hänninen |
2003 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
34.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
136 |
|
Ciara Wacklin |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
375 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
34.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
388 |
|
Sonila Selimi |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
34.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
362 |
|
Emilia Ruusu |
2006 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
34.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
146 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
279 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
174 |
|
Anna Hakkarainen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
149 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
161 |
|
Janita Severinkangas |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
40 |
|
Anni Seppälä |
2003 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
35.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
410 |
|
Jeanette Ingberg |
2006 |
Octopus Lohja |
FIN |
36.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
168 |
|
Säde Ryynänen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
409 |
|
Oona Kupari |
2004 |
Octopus Lohja |
FIN |
36.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
240 |
|
Ella Kalliokari |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
153 |
|
Ellen Kettunen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
247 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
280 |
|
Emmi Liukko |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
42 |
|
Ronja Weckström |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
50.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
118 |
|
Roni Kallström |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
121 |
|
Eetu Alitalo |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
13 |
|
Marcus Forsel |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
27.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
143 |
|
Niklas Hatakka |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
95 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
28.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
15 |
|
Rasmus Söderholm |
2002 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
28.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
119 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
486 |
|
Matias Johannes Hjelm |
2002 |
Vanders |
FIN |
29.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
386 |
|
Aapo Kinnunen |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
29.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
72 |
|
Juuso Rahikainen |
2003 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
29.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
359 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
29.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
130 |
|
Eerikki Laitala |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
494 |
|
Eetu Einto |
2001 |
Vanders |
FIN |
31.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
387 |
|
Jeremia Varonen |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
31.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
398 |
|
Jaakko Pihlava |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
31.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
371 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
31.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
162 |
|
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
105 |
|
Johan Engström |
1975 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
31.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
141 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
186 |
|
Teo Mattelmäki |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
151 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
123 |
|
Rasmus Virta |
1998 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
166 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
495 |
|
Sampo Nord |
2005 |
Vanders |
FIN |
34.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
48 |
|
Miska Sarkkinen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
36.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
99 |
|
Mikko Forsberg |
2004 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
37.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
122 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
17 |
|
Lotta Pälsi |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:18.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
165 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:23.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
150 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Malin Lindblom |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
FIN |
2:32.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
378 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:49.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
34 |
|
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:52.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
379 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
3:02.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
32 |
|
Davin Lindholm |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:20.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
166 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:27.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
141 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:54.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
115 |
|
Ari-Pekka Liukkonen |
1989 |
Cetus Espoo |
FIN |
22.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
485 |
|
Kalle Mäkinen |
2002 |
Vanders |
FIN |
23.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
120 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
24.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
110 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
24.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
493 |
|
Danil Seksenov |
2004 |
Vanders |
FIN |
24.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
133 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
24.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
131 |
|
Eemil Kylmä |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
24.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
486 |
|
Matias Johannes Hjelm |
2002 |
Vanders |
FIN |
24.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
135 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
24.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
|
Veeti Haikonen |
2001 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
25.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
107 |
|
Jari Schwarte |
1990 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
119 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
72 |
|
Juuso Rahikainen |
2003 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
26.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
162 |
|
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
171 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
123 |
|
Rasmus Virta |
1998 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
498 |
|
Leo Währn |
2005 |
Vanders |
FIN |
26.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
387 |
|
Jeremia Varonen |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
26.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
497 |
|
Jesse Lintusalo |
2004 |
Vanders |
FIN |
26.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
384 |
|
Eemil Kankare |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
26.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
178 |
|
Gellért Kozár |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
157 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
398 |
|
Jaakko Pihlava |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
27.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
76 |
|
Ukko-Pekka Luomala |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
27.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
141 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
494 |
|
Eetu Einto |
2001 |
Vanders |
FIN |
27.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
79 |
|
Aaron Pirinen |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
27.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
186 |
|
Teo Mattelmäki |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
166 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
391 |
|
Aarni Linderborg |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
28.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
191 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
400 |
|
Kasper Kainonen |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
28.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
461 |
|
Arttu Valonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
29.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
156 |
|
Leo Hautaniemi |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
463 |
|
Lauri Pyykkö |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
29.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
428 |
|
Matteus Einiö |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
29.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
360 |
|
Toni Muurman |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
29.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
363 |
|
Juho Hoikkala |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
29.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
48 |
|
Miska Sarkkinen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
30.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
459 |
|
Serhat Kalin |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
30.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
175 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
460 |
|
Aleksandr Petukhov |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
31.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
75 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
32.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
170 |
|
Ilmari Laitala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
30 |
|
Perttu Salmenhaara |
1977 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
48.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
355 |
|
Abhishek Singh |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
106 |
|
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Cetus Espoo |
FIN |
25.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Reetta Kanervo |
1999 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
26.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
549 |
|
Susanne Hirvonen |
1997 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
26.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
109 |
|
Anna Kotonen |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
26.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
129 |
|
Ronja Riihinen |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
142 |
|
Laura Kellberg |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
482 |
|
Nina Haltia |
1999 |
Vanders |
FIN |
27.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
401 |
|
Erika Bergström |
1996 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
27.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
164 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Hanna Kareinen |
2000 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
27.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
150 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
27.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
509 |
|
Vilja Grundström |
2003 |
Vanders |
FIN |
27.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
487 |
|
Milla Nikkanen |
2002 |
Vanders |
FIN |
27.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
572 |
|
Ida Slöör |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.14 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
15 |
368 |
|
Sohvi Kallinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
28.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
496 |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
FIN |
28.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
383 |
|
Aino Rantala |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
28.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
490 |
|
Liinu Louhikoski |
2004 |
Vanders |
FIN |
28.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
137 |
|
Charlotte Ingberg |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
393 |
|
Ellen Kaituri |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
28.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
89 |
|
Vilma Leppähaara |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
28.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
138 |
|
Jutta Jauhiainen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
77 |
|
Emma-Lotta Ahola |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
29.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
158 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
147 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
127 |
|
Annika Toiviainen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
88 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
29.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
382 |
|
Siiri Konkka |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
29.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
146 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
128 |
|
Cindy Palm |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
161 |
|
Janita Severinkangas |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
388 |
|
Sonila Selimi |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
29.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
73 |
|
Roona Karola |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
29.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
374 |
|
Vilma Tikka |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
29.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
74 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
29.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
228 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
395 |
|
Minttu Kiili |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
29.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
372 |
|
Hilla Kuuva |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
29.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
539 |
|
Cinja Åvist |
2003 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
30.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
499 |
|
Iina Rissanen |
2005 |
Vanders |
FIN |
30.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
394 |
|
Kukka Kangas |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
30.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
196 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
551 |
|
Maria Yritys |
2002 |
Aquatics Hyvinkää |
FIN |
30.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
174 |
|
Anna Hakkarainen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
97 |
|
Marikki Vuorisalo |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
30.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
362 |
|
Emilia Ruusu |
2006 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
30.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
193 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
136 |
|
Ciara Wacklin |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
168 |
|
Säde Ryynänen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
554 |
|
Saana Perkkiö |
2005 |
Aquatics Hyvinkää |
FIN |
31.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
149 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
448 |
|
Ellen Kivistö |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
31.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
183 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
323 |
|
Silvia Lindqvist |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
247 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
477 |
|
Siiri Multamäki |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
32.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
500 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
FIN |
32.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
92 |
|
Saara Seppälä |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
32.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
80 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
33.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
180 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
134 |
|
Piia Kaivola |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
410 |
|
Jeanette Ingberg |
2006 |
Octopus Lohja |
FIN |
33.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
169 |
|
Ninja Brelo |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
209 |
|
Nea Hollström |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
172 |
|
Kia Mäennenä |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
543 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
35.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
480 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
35.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
203 |
|
Milla Tahvanainen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
465 |
|
Peppi Virokannas |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
36.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
46 |
|
selma korhonen |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
38.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
42 |
|
Ronja Weckström |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
42.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
352 |
|
Risa Haruna |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
370 |
|
Niko Matela |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:27.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:29.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
155 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:29.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
143 |
|
Niklas Hatakka |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:32.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
359 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
2:37.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
151 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:39.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
141 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:45.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
429 |
|
Heikki Väkeväinen |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:49.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
75 |
|
Urho Käkelä |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:51.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
373 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:51.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
427 |
|
Anton Kettunen |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:51.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
166 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:53.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
556 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
3:03.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
460 |
|
Aleksandr Petukhov |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
3:24.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
19 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:26.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
426 |
|
Siiri Einiö |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:35.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
87 |
|
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:45.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
397 |
|
Daniela Lietzén |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
2:46.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Pippi Nordström |
2001 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:47.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
179 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:49.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
540 |
|
Aino Koskelo |
2005 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:49.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
159 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:50.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
491 |
|
Milla Strandberg |
2005 |
Vanders |
FIN |
2:50.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
462 |
|
Sofi Andström |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:52.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
74 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:54.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
484 |
|
Tuisku Grundström |
2002 |
Vanders |
FIN |
2:54.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
505 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:55.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
378 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
3:01.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
471 |
|
Ronja Kero |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
3:04.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
39 |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
3:07.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
392 |
|
Kristina Grimbaum |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
3:08.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
134 |
|
Piia Kaivola |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:09.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
501 |
|
Ada Oila |
2005 |
Vanders |
FIN |
3:09.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
80 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
3:17.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
209 |
|
Nea Hollström |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:23.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Perhosuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
402 |
|
Ibrahim Ezzat |
2002 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
57.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
135 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
110 |
|
Tuomas Kiviluoma |
1993 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
14 |
|
Lari Tumanoff |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
58.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
Lassi Haimi |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
59.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
20 |
|
Aleksi Matias Koprinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
59.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
112 |
|
Kristian Johansson |
1969 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
120 |
|
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
162 |
|
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
425 |
|
Otso Mäkivuokko |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:04.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
76 |
|
Ukko-Pekka Luomala |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:06.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
461 |
|
Arttu Valonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:07.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
463 |
|
Lauri Pyykkö |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:07.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
141 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
166 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
371 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:09.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
391 |
|
Aarni Linderborg |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:10.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
79 |
|
Aaron Pirinen |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:12.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
360 |
|
Toni Muurman |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:17.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
156 |
|
Leo Hautaniemi |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
495 |
|
Sampo Nord |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:25.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Perhosuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
114 |
|
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
457 |
|
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:04.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Vilma Ruotsalainen |
1996 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:04.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
116 |
|
Lyydia Kalenius |
2000 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
382 |
|
Siiri Konkka |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:06.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
165 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
396 |
|
Maura Bergström |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:08.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
124 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
45 |
|
Anna Mattila |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:09.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
489 |
|
Aino Paju |
2003 |
Vanders |
FIN |
1:10.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
553 |
|
Taiga Yritys |
2003 |
Aquatics Hyvinkää |
FIN |
1:10.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
88 |
|
Lotta Linnea Partanen |
2001 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:13.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
148 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
7 |
|
Jessika Markkanen |
1999 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:14.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
183 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
377 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:14.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
474 |
|
Liina Saario |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:16.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
516 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:16.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
432 |
|
Emilia Niemi |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:17.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
468 |
|
Ilona Kajava |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:17.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
73 |
|
Roona Karola |
2004 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:17.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
500 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:18.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
372 |
|
Hilla Kuuva |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:19.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
379 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
1:19.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
192 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
153 |
|
Ellen Kettunen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
504 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:21.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
545 |
|
Anniina Jokiniemi |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:23.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
247 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
180 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
433 |
|
Pinja Suominen |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:36.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
125 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
44 |
|
Rauha Heikkinen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
11 |
|
Reetta Kanervo |
1999 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.24 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
100m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
6 |
|
Niki Karlsson |
2000 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
55.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
118 |
|
Roni Kallström |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
121 |
|
Eetu Alitalo |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Veeti Haikonen |
2001 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
58.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
386 |
|
Aapo Kinnunen |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:02.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
95 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:02.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
133 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
381 |
|
Nader Khalili |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
1:04.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
130 |
|
Eerikki Laitala |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
387 |
|
Jeremia Varonen |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:06.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
186 |
|
Teo Mattelmäki |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
428 |
|
Matteus Einiö |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:07.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
141 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
166 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
459 |
|
Serhat Kalin |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:14.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
157 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
400 |
|
Kasper Kainonen |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:16.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
175 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
191 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
363 |
|
Juho Hoikkala |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:20.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
550 |
|
Mimosa Jallow |
1994 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
59.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
12 |
|
Vilma Oura |
2001 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:01.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
106 |
|
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
145 |
|
Aada Rissanen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
126 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
142 |
|
Laura Kellberg |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
552 |
|
Saana Yritys |
2003 |
Aquatics Hyvinkää |
FIN |
1:06.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
496 |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
FIN |
1:06.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
158 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
394 |
|
Kukka Kangas |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:08.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
164 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:09.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
424 |
|
Marilla Parhiala |
2000 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:09.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
140 |
|
Kira Lindroos |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:10.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
136 |
|
Ciara Wacklin |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
179 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
150 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
388 |
|
Sonila Selimi |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:13.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
77 |
|
Emma-Lotta Ahola |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:13.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
147 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
139 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
389 |
|
Wilma Turpeinen |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:14.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
174 |
|
Anna Hakkarainen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
193 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
228 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
362 |
|
Emilia Ruusu |
2006 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:16.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
40 |
|
Anni Seppälä |
2003 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:16.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
395 |
|
Minttu Kiili |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:16.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
240 |
|
Ella Kalliokari |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
148 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
554 |
|
Saana Perkkiö |
2005 |
Aquatics Hyvinkää |
FIN |
1:17.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
323 |
|
Silvia Lindqvist |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
410 |
|
Jeanette Ingberg |
2006 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:18.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
507 |
|
Emmi Halonen |
2006 |
Vanders |
FIN |
1:18.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
196 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:19.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
97 |
|
Marikki Vuorisalo |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:20.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
172 |
|
Kia Mäennenä |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
246 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
543 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:25.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
43 |
|
Lumi Öller |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:26.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
203 |
|
Milla Tahvanainen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
234 |
|
Tanisha Rajani |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
46 |
|
selma korhonen |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:36.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
486 |
|
Matias Johannes Hjelm |
2002 |
Vanders |
FIN |
29.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
108 |
|
Miika Pentti |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
380 |
|
Juha Kollin |
1993 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
FIN |
29.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
384 |
|
Eemil Kankare |
2003 |
Åbo Simklubb |
FIN |
31.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
122 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
494 |
|
Eetu Einto |
2001 |
Vanders |
FIN |
32.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
359 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
32.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
141 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
498 |
|
Leo Währn |
2005 |
Vanders |
FIN |
33.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
398 |
|
Jaakko Pihlava |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
34.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
123 |
|
Rasmus Virta |
1998 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
405 |
|
Ajjuub Ezzat |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
34.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
429 |
|
Heikki Väkeväinen |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
35.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
166 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
48 |
|
Miska Sarkkinen |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
38.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
495 |
|
Sampo Nord |
2005 |
Vanders |
FIN |
42.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
50m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
3 |
|
Hanna Kareinen |
2000 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
31.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
426 |
|
Siiri Einiö |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
32.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
401 |
|
Erika Bergström |
1996 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
33.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
393 |
|
Ellen Kaituri |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
33.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
128 |
|
Cindy Palm |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
491 |
|
Milla Strandberg |
2005 |
Vanders |
FIN |
35.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
87 |
|
Juulia Käräjämies |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
35.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
490 |
|
Liinu Louhikoski |
2004 |
Vanders |
FIN |
36.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
484 |
|
Tuisku Grundström |
2002 |
Vanders |
FIN |
36.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
124 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
539 |
|
Cinja Åvist |
2003 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
36.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
153 |
|
Ellen Kettunen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
147 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
159 |
|
Enni Tammilehto |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
125 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
392 |
|
Kristina Grimbaum |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
39.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
80 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
39.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
185 |
|
Lotta Nevalainen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
149 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
92 |
|
Saara Seppälä |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
42.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
144 |
|
Juulia Lindfors |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
280 |
|
Emmi Liukko |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
169 |
|
Ninja Brelo |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
480 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
44.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
433 |
|
Pinja Suominen |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
45.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
246 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
572 |
|
Ida Slöör |
2001 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
200m Sekauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
133 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:11.49 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Niki Karlsson |
2000 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:14.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
403 |
|
Mohamed Ezzat |
2001 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
2:14.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
371 |
|
Topi Immonen |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:27.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
171 |
|
Matias Rasinmäki |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:27.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
166 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
497 |
|
Jesse Lintusalo |
2004 |
Vanders |
FIN |
2:30.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
95 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:30.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
141 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
373 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:30.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
425 |
|
Otso Mäkivuokko |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:36.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
427 |
|
Anton Kettunen |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:42.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
360 |
|
Toni Muurman |
2005 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
2:50.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
355 |
|
Abhishek Singh |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
200m Sekauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
406 |
|
Jenna Laukkanen |
1995 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
2:16.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Vilma Ruotsalainen |
1996 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:17.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
369 |
|
Nea-Amanda Heinola |
2000 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
2:17.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
109 |
|
Anna Kotonen |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:20.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
12 |
|
Vilma Oura |
2001 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:27.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
145 |
|
Aada Rissanen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
505 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:35.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
154 |
|
Dina Sadojevic Jelacik |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:38.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
146 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:39.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
192 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:41.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
168 |
|
Säde Ryynänen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:42.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
462 |
|
Sofi Andström |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:43.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
468 |
|
Ilona Kajava |
2004 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:52.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
507 |
|
Emmi Halonen |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:53.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
516 |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
FIN |
2:54.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
240 |
|
Ella Kalliokari |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:55.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
448 |
|
Ellen Kivistö |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
3:10.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
61 |
|
Kiti Konttinen |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
400m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
22 |
|
Lassi Haimi |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
3:57.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Lari Tumanoff |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
4:02.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
Aleksi Matias Koprinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
4:06.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
370 |
|
Niko Matela |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
4:14.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
141 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:23.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
405 |
|
Ajjuub Ezzat |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
4:23.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
166 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:28.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
186 |
|
Teo Mattelmäki |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:31.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
155 |
|
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:38.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
157 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:46.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
175 |
|
Oskar Westerberg |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:08.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
156 |
|
Leo Hautaniemi |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:11.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
191 |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:25.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Ville Nieminen |
2004 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
5:28.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
55 |
|
Otso Koskela |
2005 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
400m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
19 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
4:16.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
117 |
|
Aino Otava |
1999 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:19.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
150 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:27.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
368 |
|
Sohvi Kallinen |
2004 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
4:31.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
164 |
|
Inka Vahtola |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:32.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
165 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:34.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
140 |
|
Kira Lindroos |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:39.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
38 |
|
Pippi Nordström |
2001 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
4:42.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
179 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:43.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
424 |
|
Marilla Parhiala |
2000 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
4:48.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
377 |
|
Ida Kauppinen |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
4:49.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
139 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:49.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
551 |
|
Maria Yritys |
2002 |
Aquatics Hyvinkää |
FIN |
4:51.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
196 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:53.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
378 |
|
Anniina Kurvinen |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
4:55.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
374 |
|
Vilma Tikka |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
4:55.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
158 |
|
Laura Kousa |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:55.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
193 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:57.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
160 |
|
Iisa Karpela |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:58.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
499 |
|
Iina Rissanen |
2005 |
Vanders |
FIN |
4:59.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
149 |
|
Jasmin Savonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:00.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
168 |
|
Säde Ryynänen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:03.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
554 |
|
Saana Perkkiö |
2005 |
Aquatics Hyvinkää |
FIN |
5:04.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
504 |
|
Rebekka Ritmala |
2006 |
Vanders |
FIN |
5:07.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
183 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:08.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
501 |
|
Ada Oila |
2005 |
Vanders |
FIN |
5:08.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
246 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:15.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
545 |
|
Anniina Jokiniemi |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
5:19.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
471 |
|
Ronja Kero |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
5:19.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
474 |
|
Liina Saario |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
5:19.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
240 |
|
Ella Kalliokari |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:20.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
379 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
5:28.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
247 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:28.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
180 |
|
Iiris Soilevaara |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:36.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
477 |
|
Siiri Multamäki |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
5:37.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
223 |
|
Heidi Työppönen |
2004 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:43.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
584 |
|
Viivi Olkkonen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
352 |
|
Risa Haruna |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200m Vapaauinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
194 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:22.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
506 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
FIN |
2:27.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
264 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
94 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:31.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
473 |
|
Lilja Hirsikko |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:39.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
208 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:42.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
439 |
|
Ella Haavisto |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:45.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
202 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:47.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
542 |
|
Hertta Katajisto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:54.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
421 |
|
Alina Pesonen |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
2:55.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
224 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:55.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
472 |
|
Olga Kaiser |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
3:05.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
285 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:08.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:15.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
510 |
|
Aleksandra Lopatina |
2009 |
Vanders |
FIN |
3:17.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
508 |
|
Armi Hakkarainen |
2008 |
Vanders |
FIN |
3:20.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
513 |
|
Auli Hakkarainen |
2009 |
Vanders |
FIN |
3:20.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
548 |
|
Saana Helsto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:27.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
546 |
|
Ursula Tamminen |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:34.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
452 |
|
Miia Salminen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
3:38.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
524 |
|
Viivi Vainoniemi |
2008 |
Vanders |
FIN |
3:39.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
469 |
|
Kea-Erin Saarinen |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
3:39.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
52 |
|
Ilona Sauliala |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
3:41.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
444 |
|
Ava Herranen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
3:47.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
454 |
|
Emma Hakanen |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
321 |
|
Erika Lilja |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
366 |
|
Miisa Eerola |
2008 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
420 |
|
Viivi Valkama |
2008 |
Octopus Lohja |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
62 |
|
Hazel Liuska |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
561 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
31 |
450 |
|
Amanda Uusitalo |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
200m Vapaauinti Pojat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
434 |
|
Mikael Böckerman |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:12.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
467 |
|
Mark Kellinsalmi |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:16.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
458 |
|
Aleksandr Vysotskiy |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:19.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
205 |
|
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:21.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
262 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:22.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
167 |
|
Henrik Rokityanskiy |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:26.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
103 |
|
Onni Rahkonen |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
2:27.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
218 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:32.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
470 |
|
Matias Viktor Kukkonen |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:33.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
98 |
|
Robert Cranston |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:34.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:40.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
544 |
|
Aaron Tikkanen |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:41.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
257 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:42.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
226 |
|
Eemil Hujala |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:43.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
437 |
|
Noel Ehrlund |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:44.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
215 |
|
Elmeri Lajolinna |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:50.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
85 |
|
Patrick Tiihonen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:55.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
184 |
|
Lenni Nevalainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:57.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
449 |
|
Otso Jalli |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
3:05.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
290 |
|
Joona Salminen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:08.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
529 |
|
Samuli Liikamaa |
2008 |
Vanders |
FIN |
3:09.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
442 |
|
Kaspar Ragnar Markus Varik |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
3:14.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
263 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:41.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
101 |
|
Daniel Lehtisalo |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
197 |
|
Casper Kettunen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
57 |
|
Leo Niemi |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
100m Rintauinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
173 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
93 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:26.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
515 |
|
Fiia Immonen |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:29.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
475 |
|
Sira Katavisto |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:31.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
528 |
|
Alisa Myllykoski |
2009 |
Vanders |
FIN |
1:31.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
194 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
522 |
|
Friida Prittinen |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:36.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
364 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:36.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
244 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:37.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
248 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:38.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
258 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:38.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
367 |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
1:39.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
238 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:39.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
565 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:39.71 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
15 |
423 |
|
Elin Louise Taipale |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:39.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
58 |
|
Maisa Vihola |
2009 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:41.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
253 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:41.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
527 |
|
Alysa Saarelainen |
2009 |
Vanders |
FIN |
1:42.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
220 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:43.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
585 |
|
Jenna Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:43.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
445 |
|
Anni Kahlos |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:45.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
68 |
|
Lumi Lintula |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:45.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
441 |
|
Fanni Mäkelä |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:46.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
276 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:47.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
562 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:47.57 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
26 |
420 |
|
Viivi Valkama |
2008 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:49.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
301 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:49.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
302 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:50.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
579 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:50.83 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
30 |
217 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:51.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
67 |
|
Stella Lahtinen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:52.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
561 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:52.65 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
33 |
563 |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:52.85 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
34 |
446 |
|
Ines Kuorilehto |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:53.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
569 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:53.79 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
36 |
216 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:54.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
580 |
|
Kristina Lindroos |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:58.75 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
38 |
84 |
|
Viivi Paavola |
2009 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:02.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
66 |
|
Siiri Paavonen |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:03.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
479 |
|
Ella Liimatainen |
2009 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:04.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
63 |
|
Leia Heinonen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
532 |
|
Jenna Tuomainen |
2009 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
533 |
|
Emma Palmos |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
526 |
|
Leonina Haapanen |
2009 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
440 |
|
Liine Raantse |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
567 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
570 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
100m Rintauinti Pojat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
255 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
51 |
|
Otso Heikkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:21.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
163 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
242 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:32.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
41 |
|
Lasse Niemi |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:33.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
271 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
263 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
85 |
|
Patrick Tiihonen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:35.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
541 |
|
Oiva Koppelmäki |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:38.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
536 |
|
Niklas Ugolnikov |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:39.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
466 |
|
Leo Nieminen |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:42.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
261 |
|
Atte Malinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:43.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
478 |
|
Eerik Välipakka |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:45.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
59 |
|
Miklas Sarkkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:45.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
64 |
|
Niilo Kommeri |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:46.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
531 |
|
Esa Währn |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:48.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
304 |
|
Kasper Valkeeniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:49.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
503 |
|
Joel Wahlman |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:51.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
290 |
|
Joona Salminen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:52.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
519 |
|
Onni Tuohino |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:53.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
197 |
|
Casper Kettunen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:59.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
273 |
|
Mikael Kulay |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:03.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
564 |
|
Onni-Aaron Lind |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:06.60 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
24 |
511 |
|
Artjom Malofejev |
2007 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
517 |
|
Konstantin Terekhov |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
521 |
|
Jere Pasanen |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
50m Selkäuinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
176 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
239 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
173 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
264 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
524 |
|
Viivi Vainoniemi |
2008 |
Vanders |
FIN |
37.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
206 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
260 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
254 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
210 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
439 |
|
Ella Haavisto |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
41.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
190 |
|
Jade Brelo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
508 |
|
Armi Hakkarainen |
2008 |
Vanders |
FIN |
41.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
447 |
|
Iida Pahkala |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
42.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
232 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
574 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.65 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
16 |
510 |
|
Aleksandra Lopatina |
2009 |
Vanders |
FIN |
43.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
450 |
|
Amanda Uusitalo |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
43.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
82 |
|
Susanne Hein |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
43.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
204 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
83 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
44.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
542 |
|
Hertta Katajisto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
44.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
308 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
96 |
|
Helmi Oksa |
2009 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
44.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
306 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
567 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.16 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
26 |
325 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
259 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
522 |
|
Friida Prittinen |
2008 |
Vanders |
FIN |
45.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
513 |
|
Auli Hakkarainen |
2009 |
Vanders |
FIN |
46.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
365 |
|
Venla Tolvanen |
2010 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
46.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
288 |
|
Eerika Miettinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
307 |
|
Aura Goodacre |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
282 |
|
Anya Merilä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
562 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.19 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
35 |
315 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
577 |
|
Alma Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.57 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
37 |
267 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
546 |
|
Ursula Tamminen |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
48.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
548 |
|
Saana Helsto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
48.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
86 |
|
Melania Smirnova |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
49.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
314 |
|
Louna Kiuru |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
49.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
320 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
50.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
327 |
|
Ran Yu |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
50.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
297 |
|
Anna Pohjosenperä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
576 |
|
Kaisli Ruha |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.27 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
46 |
336 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
581 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.68 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
48 |
452 |
|
Miia Salminen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
51.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
286 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
309 |
|
Sarnai Chuluunbaatar |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
585 |
|
Jenna Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
233 |
|
Elsa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
294 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
298 |
|
Lilli Häyrynen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
416 |
|
EMILIA HAVIA |
2008 |
Octopus Lohja |
FIN |
54.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
319 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
453 |
|
Inka Kajander |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
57.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
332 |
|
Eden Maoz |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
305 |
|
Aura Kouri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
256 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
351 |
|
Mette Alanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
311 |
|
Essi Silvasti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
346 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
334 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
339 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
347 |
|
Hilla Niemi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
348 |
|
Isa Kangas |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
337 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
451 |
|
Keona Avae |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
583 |
|
Sofia Lam |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
71 |
244 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
354 |
|
Mari Lax |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
582 |
|
Maja Mocilnikar |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
74 |
349 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
341 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
50m Selkäuinti Pojat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
262 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
470 |
|
Matias Viktor Kukkonen |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
35.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
98 |
|
Robert Cranston |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
35.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
189 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
458 |
|
Aleksandr Vysotskiy |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
36.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
237 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
36.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
221 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
201 |
|
Artemi Tsinjonnõi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
212 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
476 |
|
Jaakko Karppinen |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
38.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
514 |
|
Elias Nord |
2008 |
Vanders |
FIN |
38.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
230 |
|
Eljas Pekkola |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
181 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
187 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
438 |
|
Voitto Vuorenjuuri |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
39.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
184 |
|
Lenni Nevalainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
207 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
257 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
211 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
199 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
225 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
449 |
|
Otso Jalli |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
41.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
310 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
195 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
243 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
517 |
|
Konstantin Terekhov |
2008 |
Vanders |
FIN |
43.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
69 |
|
Renaldo Rosental |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
43.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
219 |
|
Akseli Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
104 |
|
Aarni Rahkonen |
2009 |
Simmis Grani |
FIN |
45.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
241 |
|
Nooa Koskela |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
269 |
|
Joonas Walldén |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
442 |
|
Kaspar Ragnar Markus Varik |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
46.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
328 |
|
Adam Milczarek |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
70 |
|
Matias Pontalti |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
47.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
227 |
|
Henri Koskela |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
322 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
529 |
|
Samuli Liikamaa |
2008 |
Vanders |
FIN |
47.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
252 |
|
Eino Välimäki |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
265 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
318 |
|
Moritz Kull |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
50.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
304 |
|
Kasper Valkeeniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
300 |
|
Paul Pasonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
331 |
|
Wilhelm Rasinmäki |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
326 |
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
330 |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
289 |
|
Daniel Kuismin |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
296 |
|
Ilkka Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
293 |
|
Jimi Malkki |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
249 |
|
Adolf Kaisla |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
343 |
|
Oliver Tavilahti |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
281 |
|
AHAN KOMALI |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
418 |
|
Alexander Lostedt |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
335 |
|
Eelis Nyholm |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
333 |
|
Onni Österberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
455 |
|
Toivo Vuorenjuuri |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
167 |
|
Henrik Rokityanskiy |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
342 |
|
firat burak böke |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
100m Perhosuinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
506 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
FIN |
1:21.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:26.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
520 |
|
Erica Kovanen |
2009 |
Vanders |
FIN |
1:29.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
440 |
|
Liine Raantse |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:29.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
473 |
|
Lilja Hirsikko |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:30.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
202 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:45.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
177 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:01.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
578 |
|
Aada Salovaara |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:08.43 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
9 |
367 |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
364 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
566 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
12 |
530 |
|
Mona Laiho |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
268 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
579 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
15 |
245 |
|
Vilma Päivärinta |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
444 |
|
Ava Herranen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
523 |
|
Melissa Paukkunen |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
100m Perhosuinti Pojat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
255 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:03.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
434 |
|
Mikael Böckerman |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:07.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
205 |
|
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
544 |
|
Aaron Tikkanen |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:25.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
103 |
|
Onni Rahkonen |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
1:26.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
437 |
|
Noel Ehrlund |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:27.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
541 |
|
Oiva Koppelmäki |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:38.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
568 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
9 |
514 |
|
Elias Nord |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
50m Vapaauinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
176 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
28.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
256 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
29.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
239 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
260 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
173 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
264 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
244 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
232 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
206 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
177 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
248 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
475 |
|
Sira Katavisto |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
33.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
253 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
285 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
366 |
|
Miisa Eerola |
2008 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
34.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
421 |
|
Alina Pesonen |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
34.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
533 |
|
Emma Palmos |
2008 |
Vanders |
FIN |
35.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
569 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.41 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
19 |
542 |
|
Hertta Katajisto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
35.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
217 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
83 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
35.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
472 |
|
Olga Kaiser |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
35.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
220 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
254 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
208 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
469 |
|
Kea-Erin Saarinen |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
36.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
258 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
447 |
|
Iida Pahkala |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
36.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
445 |
|
Anni Kahlos |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
37.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
276 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
216 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
585 |
|
Jenna Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
580 |
|
Kristina Lindroos |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.12 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
34 |
86 |
|
Melania Smirnova |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
38.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
84 |
|
Viivi Paavola |
2009 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
39.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
532 |
|
Jenna Tuomainen |
2009 |
Vanders |
FIN |
39.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
578 |
|
Aada Salovaara |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.21 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
38 |
306 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
526 |
|
Leonina Haapanen |
2009 |
Vanders |
FIN |
40.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
548 |
|
Saana Helsto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
40.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
574 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.60 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
42 |
365 |
|
Venla Tolvanen |
2010 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
40.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
308 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
346 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
563 |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.97 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
46 |
319 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
315 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
446 |
|
Ines Kuorilehto |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
42.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
479 |
|
Ella Liimatainen |
2009 |
ORCA Helsinki |
FIN |
42.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
302 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
334 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
576 |
|
Kaisli Ruha |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.91 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
53 |
416 |
|
EMILIA HAVIA |
2008 |
Octopus Lohja |
FIN |
44.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
336 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
288 |
|
Eerika Miettinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
546 |
|
Ursula Tamminen |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
44.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
320 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
567 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.22 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
59 |
307 |
|
Aura Goodacre |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
327 |
|
Ran Yu |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
301 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
453 |
|
Inka Kajander |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
46.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
332 |
|
Eden Maoz |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
294 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
454 |
|
Emma Hakanen |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
46.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
582 |
|
Maja Mocilnikar |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.14 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
67 |
341 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
298 |
|
Lilli Häyrynen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
339 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
49.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
297 |
|
Anna Pohjosenperä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
49.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
451 |
|
Keona Avae |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
50.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
581 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.04 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
73 |
311 |
|
Essi Silvasti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
286 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
305 |
|
Aura Kouri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
583 |
|
Sofia Lam |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
77 |
349 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
282 |
|
Anya Merilä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
338 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
350 |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
356 |
|
Vanessa Knutar |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
50m Vapaauinti Pojat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
467 |
|
Mark Kellinsalmi |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
28.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
189 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
262 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
98 |
|
Robert Cranston |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
30.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
221 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
30.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
511 |
|
Artjom Malofejev |
2007 |
Vanders |
FIN |
30.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
225 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
329 |
|
Noah El-Nagdy |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
237 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
212 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
32.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
211 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
207 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
476 |
|
Jaakko Karppinen |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
32.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
230 |
|
Eljas Pekkola |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
218 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
271 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
201 |
|
Artemi Tsinjonnõi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
531 |
|
Esa Währn |
2008 |
Vanders |
FIN |
33.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
59 |
|
Miklas Sarkkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
33.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
243 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
33.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
69 |
|
Renaldo Rosental |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
34.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
478 |
|
Eerik Välipakka |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
34.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
215 |
|
Elmeri Lajolinna |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
568 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.55 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
26 |
418 |
|
Alexander Lostedt |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
36.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
466 |
|
Leo Nieminen |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
36.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
242 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
226 |
|
Eemil Hujala |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
310 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
104 |
|
Aarni Rahkonen |
2009 |
Simmis Grani |
FIN |
37.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
519 |
|
Onni Tuohino |
2008 |
Vanders |
FIN |
37.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
503 |
|
Joel Wahlman |
2008 |
Vanders |
FIN |
38.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
330 |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
333 |
|
Onni Österberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
318 |
|
Moritz Kull |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
252 |
|
Eino Välimäki |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
322 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
289 |
|
Daniel Kuismin |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
265 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
300 |
|
Paul Pasonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
269 |
|
Joonas Walldén |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
273 |
|
Mikael Kulay |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
70 |
|
Matias Pontalti |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
41.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
241 |
|
Nooa Koskela |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
312 |
|
Artjom Andrejev |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
328 |
|
Adam Milczarek |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
293 |
|
Jimi Malkki |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
303 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
564 |
|
Onni-Aaron Lind |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.13 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
51 |
335 |
|
Eelis Nyholm |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
249 |
|
Adolf Kaisla |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
284 |
|
Miikka Laitinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
251 |
|
Aaro Ala-Hemmilä |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
326 |
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
342 |
|
firat burak böke |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
304 |
|
Kasper Valkeeniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
296 |
|
Ilkka Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
236 |
|
Kalle Kemppainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
316 |
|
Axel Paananen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
317 |
|
Ahti Tuomainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
340 |
|
Jaro Pyrhönen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
331 |
|
Wilhelm Rasinmäki |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
49.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
281 |
|
AHAN KOMALI |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
343 |
|
Oliver Tavilahti |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
455 |
|
Toivo Vuorenjuuri |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
200m Sekauinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
176 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:37.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
194 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:43.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
93 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:54.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
515 |
|
Fiia Immonen |
2008 |
Vanders |
FIN |
3:07.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
238 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:12.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
210 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:14.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
528 |
|
Alisa Myllykoski |
2009 |
Vanders |
FIN |
3:18.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
96 |
|
Helmi Oksa |
2009 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
3:19.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
423 |
|
Elin Louise Taipale |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
3:19.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
82 |
|
Susanne Hein |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
3:31.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
569 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:33.48 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
12 |
585 |
|
Jenna Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:36.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
275 |
|
Leonie Hildén |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:39.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
520 |
|
Erica Kovanen |
2009 |
Vanders |
FIN |
3:41.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
270 |
|
Ronja Taskinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:42.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
561 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:44.07 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
17 |
266 |
|
Raakel Rihte |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:53.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
580 |
|
Kristina Lindroos |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:56.88 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
19 |
570 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
20 |
527 |
|
Alysa Saarelainen |
2009 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
441 |
|
Fanni Mäkelä |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
200m Sekauinti Pojat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
255 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:24.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
163 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:26.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
51 |
|
Otso Heikkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:55.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Lasse Niemi |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
2:59.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
329 |
|
Noah El-Nagdy |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:00.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
413 |
|
Eetu Niemi |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
3:05.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
199 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:11.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
568 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:27.71 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
9 |
324 |
|
Onni Harja |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:28.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
536 |
|
Niklas Ugolnikov |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
272 |
|
Thomas Brutel |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
50m Perhosuinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
194 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
93 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
32.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
244 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
34.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
530 |
|
Mona Laiho |
2008 |
Vanders |
FIN |
34.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
439 |
|
Ella Haavisto |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
34.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
206 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
260 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
256 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
440 |
|
Liine Raantse |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
36.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
239 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
522 |
|
Friida Prittinen |
2008 |
Vanders |
FIN |
37.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
524 |
|
Viivi Vainoniemi |
2008 |
Vanders |
FIN |
37.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
525 |
|
Ilona Kallio |
2009 |
Vanders |
FIN |
38.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
414 |
|
Esther Reunala |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
38.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
232 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
447 |
|
Iida Pahkala |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
39.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
96 |
|
Helmi Oksa |
2009 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
41.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
83 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
42.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
528 |
|
Alisa Myllykoski |
2009 |
Vanders |
FIN |
42.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
254 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
510 |
|
Aleksandra Lopatina |
2009 |
Vanders |
FIN |
44.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
276 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
308 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
82 |
|
Susanne Hein |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
45.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
306 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
574 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.08 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
27 |
570 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.90 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
28 |
84 |
|
Viivi Paavola |
2009 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
48.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
364 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
49.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
562 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
49.36 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
31 |
479 |
|
Ella Liimatainen |
2009 |
ORCA Helsinki |
FIN |
49.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
444 |
|
Ava Herranen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
49.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
36 |
|
Sofia Sundell |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
49.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
518 |
|
Lilia Jyvä |
2009 |
Vanders |
FIN |
50.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
327 |
|
Ran Yu |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
50.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
288 |
|
Eerika Miettinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
315 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
307 |
|
Aura Goodacre |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
576 |
|
Kaisli Ruha |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.52 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
40 |
441 |
|
Fanni Mäkelä |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
54.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
452 |
|
Miia Salminen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
55.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
286 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
581 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.52 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
44 |
320 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
86 |
|
Melania Smirnova |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
319 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
294 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
311 |
|
Essi Silvasti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
336 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
367 |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
451 |
|
Keona Avae |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
349 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
454 |
|
Emma Hakanen |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
299 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
298 |
|
Lilli Häyrynen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
50m Perhosuinti Pojat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
189 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
31.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
262 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
32.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
467 |
|
Mark Kellinsalmi |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
35.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
201 |
|
Artemi Tsinjonnõi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
214 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
237 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
230 |
|
Eljas Pekkola |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
225 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
36.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
36.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
98 |
|
Robert Cranston |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
36.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
211 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
514 |
|
Elias Nord |
2008 |
Vanders |
FIN |
37.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
207 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
221 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
39.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
437 |
|
Noel Ehrlund |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
40.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
438 |
|
Voitto Vuorenjuuri |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
40.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
559 |
|
Andreas Kinnunen |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
41.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
85 |
|
Patrick Tiihonen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
42.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
243 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
81 |
|
Oskar Huotari |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
44.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
449 |
|
Otso Jalli |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
46.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
292 |
|
Vladimir Chubiev |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
70 |
|
Matias Pontalti |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
48.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
278 |
|
Altti Sormunen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
49.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
442 |
|
Kaspar Ragnar Markus Varik |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
51.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
519 |
|
Onni Tuohino |
2008 |
Vanders |
FIN |
52.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
273 |
|
Mikael Kulay |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
265 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
318 |
|
Moritz Kull |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
331 |
|
Wilhelm Rasinmäki |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
333 |
|
Onni Österberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
269 |
|
Joonas Walldén |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
289 |
|
Daniel Kuismin |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
328 |
|
Adam Milczarek |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
293 |
|
Jimi Malkki |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
252 |
|
Eino Välimäki |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
400m Vapaauinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
194 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:47.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
176 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:56.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
173 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:07.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
506 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
FIN |
5:07.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
260 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:08.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
206 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:10.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
239 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:10.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
264 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:12.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
94 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
5:15.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
232 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:18.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
256 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:22.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
93 |
|
Anita Mäkinen |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
5:23.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
244 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:28.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
473 |
|
Lilja Hirsikko |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
5:32.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
475 |
|
Sira Katavisto |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
5:36.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
508 |
|
Armi Hakkarainen |
2008 |
Vanders |
FIN |
5:37.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
253 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:48.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
515 |
|
Fiia Immonen |
2008 |
Vanders |
FIN |
5:49.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
254 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:50.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
248 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:50.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
224 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:50.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
469 |
|
Kea-Erin Saarinen |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
5:51.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
220 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:56.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
238 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:03.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
217 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:03.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
258 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:04.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
177 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:06.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
204 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:08.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
202 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:08.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
210 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:11.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
268 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:11.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
208 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:12.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
216 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:15.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
245 |
|
Vilma Päivärinta |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:18.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
566 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:21.34 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
36 |
472 |
|
Olga Kaiser |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
6:21.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
445 |
|
Anni Kahlos |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
6:22.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
270 |
|
Ronja Taskinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:23.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
276 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:23.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
190 |
|
Jade Brelo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:24.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
565 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:26.77 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
42 |
285 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:30.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
275 |
|
Leonie Hildén |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:34.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
325 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:42.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
266 |
|
Raakel Rihte |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:55.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
259 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
7:00.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
579 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
7:01.96 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
48 |
267 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
7:03.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
233 |
|
Elsa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
9:04.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
513 |
|
Auli Hakkarainen |
2009 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
400m Vapaauinti Pojat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
163 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:25.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
434 |
|
Mikael Böckerman |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
4:46.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
262 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:52.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
205 |
|
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:06.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
559 |
|
Andreas Kinnunen |
2006 |
Race Club Sveitsi |
FIN |
5:07.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
214 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:10.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
237 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:12.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
470 |
|
Matias Viktor Kukkonen |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
5:15.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
218 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:17.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
329 |
|
Noah El-Nagdy |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:20.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
181 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:21.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
189 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:21.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
544 |
|
Aaron Tikkanen |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
5:21.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
207 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:21.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
230 |
|
Eljas Pekkola |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:24.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
225 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:25.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
271 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:25.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
541 |
|
Oiva Koppelmäki |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
5:27.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
219 |
|
Akseli Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:28.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
221 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:29.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
212 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:30.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
201 |
|
Artemi Tsinjonnõi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:36.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
187 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:37.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
211 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:39.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
226 |
|
Eemil Hujala |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:44.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
243 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:55.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
215 |
|
Elmeri Lajolinna |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:57.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
199 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:59.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
195 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
5:59.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
290 |
|
Joona Salminen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:15.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
242 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:15.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
227 |
|
Henri Koskela |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:28.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
324 |
|
Onni Harja |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:31.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
261 |
|
Atte Malinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:47.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
257 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:48.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
278 |
|
Altti Sormunen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
6:56.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
272 |
|
Thomas Brutel |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
7:27.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
529 |
|
Samuli Liikamaa |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
50m Rintauinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
173 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
176 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
37.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
256 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
239 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
206 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
190 |
|
Jade Brelo |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
43.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
232 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
523 |
|
Melissa Paukkunen |
2008 |
Vanders |
FIN |
44.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
47 |
|
Teela Saarentaus |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
44.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
244 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
45.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
527 |
|
Alysa Saarelainen |
2009 |
Vanders |
FIN |
45.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
254 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
260 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
264 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
364 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
47.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
285 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
367 |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
48.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
575 |
|
Nelly Åström |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.52 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
19 |
200 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
50.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
86 |
|
Melania Smirnova |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
50.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
422 |
|
Kiti Nurmi |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
50.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
533 |
|
Emma Palmos |
2008 |
Vanders |
FIN |
51.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
308 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
36 |
|
Sofia Sundell |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
51.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
574 |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.27 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
26 |
299 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
276 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
334 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
567 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.81 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
30 |
337 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
446 |
|
Ines Kuorilehto |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
53.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
532 |
|
Jenna Tuomainen |
2009 |
Vanders |
FIN |
54.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
319 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
83 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
55.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
447 |
|
Iida Pahkala |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
55.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
581 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.38 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
37 |
444 |
|
Ava Herranen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
55.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
576 |
|
Kaisli Ruha |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.55 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
39 |
307 |
|
Aura Goodacre |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
55.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
298 |
|
Lilli Häyrynen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
452 |
|
Miia Salminen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
56.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
306 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
327 |
|
Ran Yu |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
286 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
320 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
578 |
|
Aada Salovaara |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
59.13 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
47 |
314 |
|
Louna Kiuru |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
275 |
|
Leonie Hildén |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
346 |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
336 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
582 |
|
Maja Mocilnikar |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.69 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
52 |
313 |
|
Isabel Oravainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:00.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
294 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
305 |
|
Aura Kouri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:01.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
315 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
288 |
|
Eerika Miettinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
297 |
|
Anna Pohjosenperä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
311 |
|
Essi Silvasti |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
454 |
|
Emma Hakanen |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:10.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
332 |
|
Eden Maoz |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
295 |
|
Ella Lehtimäki |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
356 |
|
Vanessa Knutar |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
282 |
|
Anya Merilä |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
453 |
|
Inka Kajander |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
583 |
|
Sofia Lam |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
66 |
451 |
|
Keona Avae |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
309 |
|
Sarnai Chuluunbaatar |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
351 |
|
Mette Alanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
354 |
|
Mari Lax |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
347 |
|
Hilla Niemi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
348 |
|
Isa Kangas |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
338 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
349 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
341 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
50m Rintauinti Pojat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
225 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
35.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
243 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
38.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
413 |
|
Eetu Niemi |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
39.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
221 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
40.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
189 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
41.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
201 |
|
Artemi Tsinjonnõi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
242 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
42.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
211 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
44.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
536 |
|
Niklas Ugolnikov |
2008 |
Vanders |
FIN |
45.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
531 |
|
Esa Währn |
2008 |
Vanders |
FIN |
45.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
214 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
46.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
466 |
|
Leo Nieminen |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
47.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
207 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
237 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
47.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
503 |
|
Joel Wahlman |
2008 |
Vanders |
FIN |
47.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
230 |
|
Eljas Pekkola |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
48.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
212 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
49.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
521 |
|
Jere Pasanen |
2008 |
Vanders |
FIN |
50.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
312 |
|
Artjom Andrejev |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
50.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
478 |
|
Eerik Välipakka |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
50.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
69 |
|
Renaldo Rosental |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
50.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
269 |
|
Joonas Walldén |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
322 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
51.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
342 |
|
firat burak böke |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
52.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
265 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
292 |
|
Vladimir Chubiev |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
53.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
252 |
|
Eino Välimäki |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
303 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
241 |
|
Nooa Koskela |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
54.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
335 |
|
Eelis Nyholm |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
326 |
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
328 |
|
Adam Milczarek |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
56.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
517 |
|
Konstantin Terekhov |
2008 |
Vanders |
FIN |
57.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
289 |
|
Daniel Kuismin |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
57.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
331 |
|
Wilhelm Rasinmäki |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
318 |
|
Moritz Kull |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
330 |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
296 |
|
Ilkka Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:04.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
251 |
|
Aaro Ala-Hemmilä |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
316 |
|
Axel Paananen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
317 |
|
Ahti Tuomainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
249 |
|
Adolf Kaisla |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
284 |
|
Miikka Laitinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:08.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
511 |
|
Artjom Malofejev |
2007 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
293 |
|
Jimi Malkki |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
343 |
|
Oliver Tavilahti |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
333 |
|
Onni Österberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
100m Selkäuinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
264 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
1:18.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
525 |
|
Ilona Kallio |
2009 |
Vanders |
FIN |
1:23.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
414 |
|
Esther Reunala |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:23.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
210 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:25.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
524 |
|
Viivi Vainoniemi |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:26.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
224 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:27.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
508 |
|
Armi Hakkarainen |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:28.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
439 |
|
Ella Haavisto |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:29.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
268 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
445 |
|
Anni Kahlos |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:31.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
520 |
|
Erica Kovanen |
2009 |
Vanders |
FIN |
1:33.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
565 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.00 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
14 |
82 |
|
Susanne Hein |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:34.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
518 |
|
Lilia Jyvä |
2009 |
Vanders |
FIN |
1:34.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
538 |
|
Jelizaveta Jekimova |
2009 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
1:35.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
325 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
245 |
|
Vilma Päivärinta |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:36.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
510 |
|
Aleksandra Lopatina |
2009 |
Vanders |
FIN |
1:36.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
450 |
|
Amanda Uusitalo |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:36.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
579 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:37.38 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
22 |
441 |
|
Fanni Mäkelä |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:38.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
62 |
|
Hazel Liuska |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:39.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
68 |
|
Lumi Lintula |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:41.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
58 |
|
Maisa Vihola |
2009 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:44.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
563 |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:45.56 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
27 |
561 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:46.23 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
28 |
301 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:47.06 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
52 |
|
Ilona Sauliala |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:47.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
302 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:48.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
67 |
|
Stella Lahtinen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:50.87 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
446 |
|
Ines Kuorilehto |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:51.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
63 |
|
Leia Heinonen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:56.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
66 |
|
Siiri Paavonen |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:58.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
321 |
|
Erika Lilja |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
530 |
|
Mona Laiho |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
570 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.30 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
100m Selkäuinti Pojat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
262 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
470 |
|
Matias Viktor Kukkonen |
2006 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:15.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
537 |
|
Jan Valeri Voloshin |
2008 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
1:22.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
514 |
|
Elias Nord |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:24.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
181 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:26.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
187 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
437 |
|
Noel Ehrlund |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:29.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
449 |
|
Otso Jalli |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:31.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
195 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:35.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
57 |
|
Leo Niemi |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:35.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
81 |
|
Oskar Huotari |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:39.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
442 |
|
Kaspar Ragnar Markus Varik |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:41.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
227 |
|
Henri Koskela |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:42.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
564 |
|
Onni-Aaron Lind |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:43.76 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
15 |
64 |
|
Niilo Kommeri |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:52.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
517 |
|
Konstantin Terekhov |
2008 |
Vanders |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
251 |
|
Aaro Ala-Hemmilä |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
100m Vapaauinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
176 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:02.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
194 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:06.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
173 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:07.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
506 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
FIN |
1:09.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
475 |
|
Sira Katavisto |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:12.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
248 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:13.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
515 |
|
Fiia Immonen |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:13.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
473 |
|
Lilja Hirsikko |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:15.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
253 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:15.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
525 |
|
Ilona Kallio |
2009 |
Vanders |
FIN |
1:15.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
47 |
|
Teela Saarentaus |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:15.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
469 |
|
Kea-Erin Saarinen |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:16.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
238 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
208 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
220 |
|
Minni Kovalainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
528 |
|
Alisa Myllykoski |
2009 |
Vanders |
FIN |
1:18.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
217 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
522 |
|
Friida Prittinen |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:18.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
523 |
|
Melissa Paukkunen |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:19.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
204 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:19.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
321 |
|
Erika Lilja |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
258 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
440 |
|
Liine Raantse |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:20.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
520 |
|
Erica Kovanen |
2009 |
Vanders |
FIN |
1:20.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
216 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:20.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
472 |
|
Olga Kaiser |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:20.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
62 |
|
Hazel Liuska |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:22.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
58 |
|
Maisa Vihola |
2009 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:22.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
566 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.27 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
30 |
569 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.35 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
31 |
533 |
|
Emma Palmos |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:23.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
538 |
|
Jelizaveta Jekimova |
2009 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
1:23.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
422 |
|
Kiti Nurmi |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:23.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
527 |
|
Alysa Saarelainen |
2009 |
Vanders |
FIN |
1:24.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
270 |
|
Ronja Taskinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
266 |
|
Raakel Rihte |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
513 |
|
Auli Hakkarainen |
2009 |
Vanders |
FIN |
1:24.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
68 |
|
Lumi Lintula |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:25.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
267 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:27.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
52 |
|
Ilona Sauliala |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:28.22 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
67 |
|
Stella Lahtinen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:28.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
200 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
562 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.00 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
44 |
580 |
|
Kristina Lindroos |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:30.86 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
45 |
578 |
|
Aada Salovaara |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:33.18 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
46 |
563 |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:33.44 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
47 |
479 |
|
Ella Liimatainen |
2009 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:33.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
259 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:34.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
532 |
|
Jenna Tuomainen |
2009 |
Vanders |
FIN |
1:34.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
84 |
|
Viivi Paavola |
2009 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:34.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
66 |
|
Siiri Paavonen |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:36.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
36 |
|
Sofia Sundell |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:37.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
63 |
|
Leia Heinonen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:38.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
337 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:39.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
567 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:39.54 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
56 |
299 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:39.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
309 |
|
Sarnai Chuluunbaatar |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:50.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
233 |
|
Elsa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:57.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
577 |
|
Alma Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:00.43 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
60 |
314 |
|
Louna Kiuru |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:04.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
354 |
|
Mari Lax |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
351 |
|
Mette Alanen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
347 |
|
Hilla Niemi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
348 |
|
Isa Kangas |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
100m Vapaauinti Pojat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
255 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
163 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
58.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
467 |
|
Mark Kellinsalmi |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:02.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
205 |
|
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:05.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Otso Heikkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:07.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
438 |
|
Voitto Vuorenjuuri |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
1:11.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
218 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
271 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:11.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
41 |
|
Lasse Niemi |
2006 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:12.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
476 |
|
Jaakko Karppinen |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:13.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
59 |
|
Miklas Sarkkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:14.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
537 |
|
Jan Valeri Voloshin |
2008 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
1:15.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
85 |
|
Patrick Tiihonen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:16.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
531 |
|
Esa Währn |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:16.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
215 |
|
Elmeri Lajolinna |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:16.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
226 |
|
Eemil Hujala |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
413 |
|
Eetu Niemi |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
1:17.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
257 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
511 |
|
Artjom Malofejev |
2007 |
Vanders |
FIN |
1:17.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
310 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
219 |
|
Akseli Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
478 |
|
Eerik Välipakka |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:18.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
69 |
|
Renaldo Rosental |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:19.15 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
466 |
|
Leo Nieminen |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
1:20.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
324 |
|
Onni Harja |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:21.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
57 |
|
Leo Niemi |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:22.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
568 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:22.89 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
28 |
261 |
|
Atte Malinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:25.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
529 |
|
Samuli Liikamaa |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:25.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
81 |
|
Oskar Huotari |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
1:25.44 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
519 |
|
Onni Tuohino |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:26.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
503 |
|
Joel Wahlman |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:27.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
278 |
|
Altti Sormunen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
536 |
|
Niklas Ugolnikov |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:29.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
64 |
|
Niilo Kommeri |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:32.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
292 |
|
Vladimir Chubiev |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:33.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
70 |
|
Matias Pontalti |
2007 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
1:33.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
521 |
|
Jere Pasanen |
2008 |
Vanders |
FIN |
1:37.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
564 |
|
Onni-Aaron Lind |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:37.88 |
L |
LATE |
|
|
|
|
|
40 |
303 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:39.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
272 |
|
Thomas Brutel |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:41.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
197 |
|
Casper Kettunen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
312 |
|
Artjom Andrejev |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
100m Individual Medley KUTSUKILPAILU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
457 |
|
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
106 |
|
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
406 |
|
Jenna Laukkanen |
1995 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
109 |
|
Anna Kotonen |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
126 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
50m Backstroke KUTSUKILPAILU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
406 |
|
Jenna Laukkanen |
1995 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
109 |
|
Anna Kotonen |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
106 |
|
Fanny Teijonsalo |
1996 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
126 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
457 |
|
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
50m Butterfly KUTSUKILPAILU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
109 |
|
Anna Kotonen |
1997 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
457 |
|
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
406 |
|
Jenna Laukkanen |
1995 |
Swimming Club Vuokatti |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
126 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|