Ohjelma Nykredit Gentofte Open - kortbane
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 4:08.94 | |
2 | 83 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 4:10.27 | |
3 | 46 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 4:14.78 | |
4 | 78 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 4:16.80 | |
5 | 86 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 4:21.98 | |
6 | 81 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 4:26.80 | |
7 | 5 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | JYLLINGE | 0358AB | 25 m | 4:28.19 | |
8 | 79 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 4:30.11 | |
9 | 84 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 4:30.27 | |
10 | 42 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 4:30.34 | |
11 | 85 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 4:32.52 | |
12 | 40 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 4:34.11 | |
13 | 67 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 4:36.50 | |
14 | 37 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 4:36.68 | |
15 | 61 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 4:37.49 | |
16 | 80 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 4:37.99 | |
17 | 24 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 4:44.24 | |
18 | 159 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 4:46.04 | |
19 | 102 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 4:46.15 | |
20 | 41 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 4:47.62 | |
21 | 71 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 4:48.00 | |
22 | 9 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 4:48.57 | |
23 | 171 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 4:48.84 | |
24 | 160 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 4:56.10 | |
25 | 193 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 4:56.41 | |
26 | 196 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 4:56.87 | |
27 | 113 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 4:57.47 | |
28 | 53 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 5:01.15 | |
29 | 66 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 5:01.95 | |
30 | 69 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 5:02.97 | |
31 | 54 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 5:04.69 | |
32 | 170 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 5:08.79 | |
33 | 49 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 5:10.33 | |
34 | 51 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 5:17.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 3:40.86 | |
2 | 197 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 3:50.83 | |
3 | 107 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 4:03.09 | |
4 | 217 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 25 m | 4:05.66 | |
5 | 63 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 4:08.62 | |
6 | 65 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 4:09.11 | |
7 | 72 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 4:16.62 | |
8 | 198 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 4:19.88 | |
9 | 108 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 4:23.88 | |
10 | 45 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 4:24.20 | |
11 | 55 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 4:25.64 | |
12 | 73 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 4:28.38 | |
13 | 112 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 25 m | 4:37.94 | |
14 | 203 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 4:39.84 | |
15 | 202 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 4:43.13 | |
16 | 56 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 6:12.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 31.26 | |
2 | 42 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 32.53 | |
3 | 77 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 32.73 | |
4 | 9 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 32.92 | |
5 | 43 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 32.98 | |
6 | 24 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 33.55 | |
7 | 47 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 33.76 | |
8 | 68 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 33.95 | |
9 | 61 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 34.45 | |
10 | 80 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 34.72 | |
11 | 116 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 34.84 | |
12 | 37 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 35.07 | |
13 | 168 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 35.72 | |
14 | 117 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 35.90 | |
15 | 22 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 36.04 | |
16 | 52 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 36.20 | |
17 | 25 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 36.27 | |
18 | 40 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 36.38 | |
19 | 169 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 37.01 | |
20 | 167 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 37.19 | |
21 | 101 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 37.32 | |
22 | 149 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 37.35 | |
23 | 76 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 37.74 | |
24 | 147 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 37.95 | |
25 | 104 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 38.93 | |
26 | 106 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 39.21 | |
27 | 99 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 39.42 | |
28 | 92 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 40.26 | |
29 | 157 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 40.30 | |
30 | 96 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 40.73 | |
31 | 109 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 42.41 | |
32 | 94 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 42.52 | |
33 | 166 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 25 m | 42.63 | |
34 | 156 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 43.86 | |
35 | 139 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 44.58 | |
36 | 126 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 45.18 | |
37 | 87 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 46.28 | |
38 | 136 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 46.39 | |
39 | 140 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 47.61 | |
40 | 143 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 48.17 | |
41 | 134 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 48.86 | |
42 | 98 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 49.58 | |
43 | 133 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 51.57 | |
44 | 129 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 52.52 | |
45 | 138 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 52.72 | |
46 | 142 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 53.21 | |
47 | 95 | Kjær Ella | 2007 | GENTOFTE | 0764AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 118 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 29.07 | |
2 | 217 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 25 m | 29.21 | |
3 | 105 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 29.72 | |
4 | 3 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 30.79 | |
5 | 39 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 33.02 | |
6 | 153 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 33.05 | |
7 | 74 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 33.14 | |
8 | 107 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 33.17 | |
9 | 21 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 33.79 | |
10 | 114 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 33.97 | |
11 | 11 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 34.10 | |
12 | 161 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 34.13 | |
13 | 89 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 34.42 | |
14 | 144 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 34.47 | |
15 | 165 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 35.91 | |
16 | 8 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 36.16 | |
17 | 151 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 36.36 | |
18 | 192 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 36.69 | |
19 | 97 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 38.81 | |
20 | 110 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 39.20 | |
21 | 162 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 39.23 | |
22 | 135 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 41.38 | |
23 | 100 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 41.58 | |
24 | 91 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 41.99 | |
25 | 128 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 42.72 | |
26 | 164 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 44.13 | |
27 | 141 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 44.89 | |
28 | 124 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 45.18 | |
29 | 131 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 46.01 | |
30 | 132 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 47.25 | |
31 | 127 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 49.79 | |
32 | 121 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 49.96 | |
33 | 123 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 50.73 | |
34 | 137 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 50.88 | |
35 | 130 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 51.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 29.28 | |
2 | 41 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 29.59 | |
3 | 116 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 29.80 | |
4 | 101 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 29.96 | |
5 | 102 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 30.02 | |
6 | 117 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 30.10 | |
7 | 43 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 30.16 | |
8 | 113 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 30.62 | |
9 | 106 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 31.13 | |
10 | 62 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 31.20 | |
11 | 171 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 31.20 | |
12 | 60 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 31.41 | |
13 | 86 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 31.47 | |
14 | 1 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 31.83 | |
15 | 46 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 31.86 | |
16 | 71 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 32.33 | |
17 | 168 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 32.57 | |
18 | 169 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 32.59 | |
19 | 49 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 32.66 | |
20 | 77 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 32.74 | |
21 | 88 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 32.85 | |
22 | 4 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 33.06 | |
23 | 96 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 33.43 | |
24 | 159 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 33.72 | |
25 | 66 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 33.97 | |
26 | 76 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 34.46 | |
27 | 47 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 34.99 | |
28 | 149 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 35.25 | |
29 | 10 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 35.54 | |
30 | 146 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 36.01 | |
31 | 148 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 36.06 | |
32 | 99 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 36.95 | |
33 | 109 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 37.21 | |
34 | 93 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 39.13 | |
35 | 155 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 39.79 | |
36 | 133 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 39.98 | |
37 | 126 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 42.66 | |
38 | 136 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 43.31 | |
39 | 140 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 44.00 | |
40 | 138 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 44.66 | |
41 | 134 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 46.10 | |
42 | 129 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 46.19 | |
43 | 143 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 46.46 | |
44 | 142 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 47.24 | |
45 | 139 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 47.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 118 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 25.96 | |
2 | 103 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 26.53 | |
3 | 197 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 27.69 | |
4 | 48 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 27.76 | |
5 | 108 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 28.72 | |
6 | 45 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 28.81 | |
7 | 65 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 29.24 | |
8 | 23 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 29.29 | |
9 | 119 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 29.37 | |
10 | 63 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 29.79 | |
11 | 114 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 30.71 | |
12 | 162 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 31.19 | |
13 | 2 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 31.27 | |
14 | 201 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 31.30 | |
15 | 19 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 31.51 | |
16 | 152 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 31.69 | |
17 | 161 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 32.19 | |
18 | 6 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 32.59 | |
19 | 154 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 32.88 | |
20 | 50 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 32.89 | |
21 | 20 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 33.21 | |
22 | 187 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 25 m | 34.03 | |
23 | 135 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 35.36 | |
24 | 97 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 36.24 | |
25 | 90 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 36.87 | |
26 | 150 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 36.91 | |
27 | 124 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 37.20 | |
28 | 125 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 37.38 | |
29 | 131 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 38.00 | |
30 | 127 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 39.09 | |
31 | 137 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 39.38 | |
32 | 132 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 39.93 | |
33 | 122 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 40.95 | |
34 | 128 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 43.29 | |
35 | 121 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 43.51 | |
36 | 130 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 45.37 | |
37 | 123 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 45.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 7, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 2:10.44 | |
2 | 81 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:12.97 | |
3 | 85 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 2:16.93 | |
4 | 83 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:19.43 | |
5 | 84 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:22.18 | |
6 | 5 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | JYLLINGE | 0358AB | 25 m | 2:26.29 | |
7 | 67 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:27.45 | |
8 | 78 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 2:27.96 | |
9 | 69 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:35.67 | |
10 | 10 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:36.04 | |
11 | 38 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:37.43 | |
12 | 104 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:37.73 | |
13 | 71 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:40.24 | |
14 | 146 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 2:56.63 | |
15 | 92 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:59.76 | |
16 | 88 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 8, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 2:05.00 | |
2 | 2 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 2:07.83 | |
3 | 198 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 2:10.86 | |
4 | 7 | Wiuff Nicolai | 2002 | JYLLINGE | 0243AB | 25 m | 2:14.94 | |
5 | 23 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 2:16.59 | |
6 | 73 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:18.67 | |
7 | 105 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:19.72 | |
8 | 21 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:20.07 | |
9 | 8 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 2:24.05 | |
10 | 64 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:24.24 | |
11 | 11 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 2:30.30 | |
12 | 120 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:37.77 | |
13 | 19 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 2:40.59 | |
14 | 91 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | ||
15 | 153 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 9, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 83 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 54.87 | |
2 | 75 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 55.70 | |
3 | 80 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 55.71 | |
4 | 86 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 56.72 | |
5 | 81 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 57.66 | |
6 | 1 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 57.73 | |
7 | 43 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 57.83 | |
8 | 117 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 58.31 | |
9 | 79 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 58.46 | |
10 | 101 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 58.65 | |
11 | 106 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 58.83 | |
12 | 62 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 58.87 | |
13 | 42 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 59.19 | |
14 | 40 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 59.70 | |
15 | 53 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 59.84 | |
16 | 37 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:00.05 | |
17 | 116 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:00.13 | |
18 | 77 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:00.32 | |
19 | 78 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 1:00.37 | |
20 | 85 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 1:00.52 | |
21 | 70 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 1:00.57 | |
22 | 41 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:01.08 | |
23 | 38 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:01.09 | |
24 | 60 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 1:01.21 | |
25 | 167 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:01.82 | |
26 | 113 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:01.92 | |
27 | 193 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 1:02.13 | |
28 | 47 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:02.77 | |
29 | 66 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 1:02.84 | |
30 | 76 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:02.85 | |
31 | 196 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:02.92 | |
32 | 4 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 1:02.97 | |
33 | 61 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:03.12 | |
34 | 54 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:04.15 | |
35 | 147 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:04.38 | |
36 | 51 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:04.67 | |
37 | 25 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:04.82 | |
38 | 68 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:04.85 | |
39 | 160 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 1:05.31 | |
40 | 158 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:05.75 | |
41 | 94 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:07.30 | |
42 | 22 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:08.40 | |
43 | 52 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:08.63 | |
44 | 87 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:09.49 | |
45 | 156 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 1:09.62 | |
46 | 157 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:10.27 | |
47 | 133 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:10.97 | |
48 | 166 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 25 m | 1:11.92 | |
49 | 155 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:14.84 | |
50 | 93 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 1:15.05 | |
51 | 148 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:15.76 | |
52 | 98 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 1:17.01 | |
53 | 126 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 1:24.64 | |
54 | 142 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 1:24.80 | |
55 | 143 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 1:25.97 | |
56 | 136 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 1:27.83 | |
57 | 129 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 1:28.43 | |
58 | 139 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 1:28.61 | |
59 | 134 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 1:30.56 | |
60 | 140 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 1:30.98 | |
61 | 138 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 1:33.32 | |
62 | 95 | Kjær Ella | 2007 | GENTOFTE | 0764AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 50.25 | |
2 | 118 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 50.60 | |
3 | 216 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | BIRKERØD | 0053AE | 25 m | 51.23 | |
4 | 114 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 51.34 | |
5 | 217 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 25 m | 52.09 | |
6 | 103 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 52.44 | |
7 | 119 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 52.55 | |
8 | 65 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 53.72 | |
9 | 63 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 53.82 | |
10 | 107 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 54.06 | |
11 | 6 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 55.06 | |
12 | 64 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 55.41 | |
13 | 144 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 56.43 | |
14 | 45 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 56.73 | |
15 | 202 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 56.78 | |
16 | 72 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 56.82 | |
17 | 120 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 57.75 | |
18 | 203 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 57.96 | |
19 | 39 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 58.22 | |
20 | 55 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 58.97 | |
21 | 112 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 25 m | 59.11 | |
22 | 56 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 59.68 | |
23 | 145 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 25 m | 1:00.37 | |
24 | 3 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:00.76 | |
25 | 89 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:00.85 | |
26 | 165 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:01.29 | |
27 | 50 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:01.88 | |
28 | 187 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 25 m | 1:01.97 | |
29 | 154 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:02.32 | |
30 | 20 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 1:02.79 | |
31 | 151 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:03.17 | |
32 | 74 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:03.52 | |
33 | 90 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:04.76 | |
34 | 150 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:04.87 | |
35 | 100 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:05.18 | |
36 | 192 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 1:05.26 | |
37 | 110 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:05.47 | |
38 | 152 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:05.49 | |
39 | 201 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 1:05.51 | |
40 | 135 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:07.61 | |
41 | 141 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:09.64 | |
42 | 125 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:10.74 | |
43 | 137 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 1:11.12 | |
44 | 164 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:11.14 | |
45 | 124 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:11.24 | |
46 | 130 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 1:13.53 | |
47 | 132 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 1:16.25 | |
48 | 128 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 1:17.05 | |
49 | 122 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:17.12 | |
50 | 127 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 1:17.68 | |
51 | 121 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 1:17.81 | |
52 | 131 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:20.32 | |
53 | 123 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 1:21.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 11, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 5:55.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 12, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 153 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 5:15.62 | |
2 | 110 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 5:40.98 | |
3 | 91 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 6:09.93 | |
4 | 125 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 6:15.90 | |
5 | 122 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 6:47.47 | |
6 | 152 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 13, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 32.69 | |
2 | 88 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 32.94 | |
3 | 146 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 33.04 | |
4 | 157 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 33.31 | |
5 | 94 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 34.37 | |
6 | 148 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 36.56 | |
7 | 190 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 36.84 | |
8 | 185 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 25 m | 36.90 | |
9 | 155 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 37.21 | |
10 | 180 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 37.80 | |
11 | 156 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 38.36 | |
12 | 98 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 38.85 | |
13 | 136 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 39.14 | |
14 | 126 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 40.78 | |
15 | 142 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 41.04 | |
16 | 133 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 45.22 | |
17 | 139 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 46.73 | |
18 | 143 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 47.32 | |
19 | 134 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 47.65 | |
20 | 188 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 25 m | 48.03 | |
21 | 140 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 48.85 | |
22 | 129 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 49.02 | |
23 | 138 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 52.48 | |
24 | 95 | Kjær Ella | 2007 | GENTOFTE | 0764AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 14, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 27.93 | |
2 | 179 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 29.25 | |
3 | 97 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 30.80 | |
4 | 141 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 32.23 | |
5 | 90 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 33.33 | |
6 | 135 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 34.93 | |
7 | 124 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 35.41 | |
8 | 128 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 36.47 | |
9 | 121 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 38.36 | |
10 | 132 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 39.07 | |
11 | 130 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 39.92 | |
12 | 123 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 40.06 | |
13 | 131 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 40.07 | |
14 | 137 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 44.05 | |
15 | 127 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 45.46 | |
16 | 183 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 25 m | 46.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 15, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 2:29.67 | |
2 | 191 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 2:31.48 | |
3 | 182 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 25 m | 2:42.11 | |
4 | 35 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 2:51.80 | |
5 | 17 | Højer Johanne | 2008 | JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 2:58.26 | |
6 | 31 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 2:59.03 | |
7 | 184 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 25 m | 3:01.63 | |
8 | 30 | Thejlman Lina | 2008 | SLANGERUP | 0868AC | 25 m | 3:20.20 | |
9 | 14 | Scheibye Clara | 2008 | JYLLINGE | 0866AJ | 25 m | 3:33.28 | |
10 | 18 | Juhler Liv Frost | 2008 | JYLLINGE | 0874AJ | 25 m | 3:33.88 | |
11 | 36 | Lykke Sofie | 2008 | SLANGERUP | 0814AH | 25 m | 3:38.96 | |
12 | 32 | Capito Melissa Walther | 2009 | SLANGERUP | 0936AE | 25 m | 3:58.95 | |
13 | 213 | Grynnerup Signe | 2009 | SLANGERUP | 0946AE | 25 m | 4:05.91 | |
14 | 95 | Kjær Ella | 2007 | GENTOFTE | 0764AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 16, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 2:10.76 | |
2 | 189 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 2:12.40 | |
3 | 154 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 2:21.89 | |
4 | 151 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 2:21.99 | |
5 | 181 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 25 m | 2:38.46 | |
6 | 125 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 2:43.23 | |
7 | 15 | Damsgaard Frederik | 2006 | JYLLINGE | 0613AH | 25 m | 2:45.56 | |
8 | 27 | Midtgaard Gustav | 2008 | SLANGERUP | 0843AD | 25 m | 2:52.49 | |
9 | 29 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 2:53.86 | |
10 | 26 | Knudsen David | 2007 | SLANGERUP | 0791AA | 25 m | 3:01.44 | |
11 | 12 | Larsen Alexander Merl | 2008 | JYLLINGE | 0853AA | 25 m | 3:17.40 | |
12 | 16 | Nielsen Jens | 2008 | JYLLINGE | 0877AF | 25 m | 3:19.87 | |
13 | 34 | Toftkær Silas Hammer | 2009 | SLANGERUP | 0979AC | 25 m | 3:40.01 | |
14 | 28 | Toftkær Isaac Hammer | 2009 | SLANGERUP | 0969AC | 25 m | 3:46.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:25.40 | |
2 | 99 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:26.18 | |
3 | 157 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:27.69 | |
4 | 186 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 1:32.82 | |
5 | 139 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 1:34.30 | |
6 | 156 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 1:36.81 | |
7 | 87 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:40.15 | |
8 | 126 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 1:42.31 | |
9 | 136 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 1:43.50 | |
10 | 133 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:44.17 | |
11 | 140 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 1:45.96 | |
12 | 134 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 1:48.99 | |
13 | 93 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 1:50.02 | |
14 | 143 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 1:53.03 | |
15 | 129 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 1:54.53 | |
16 | 142 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 1:56.33 | |
17 | 138 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 1:58.65 | |
18 | 13 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 2:08.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 153 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:12.22 | |
2 | 89 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:13.05 | |
3 | 150 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:22.15 | |
4 | 152 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:24.49 | |
5 | 97 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:27.40 | |
6 | 100 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:28.41 | |
7 | 135 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:29.11 | |
8 | 122 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:30.10 | |
9 | 91 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 1:30.87 | |
10 | 128 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 1:32.16 | |
11 | 141 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:39.07 | |
12 | 124 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:46.17 | |
13 | 131 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:48.17 | |
14 | 127 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 1:48.83 | |
15 | 123 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 1:51.33 | |
16 | 130 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 1:51.58 | |
17 | 137 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 1:51.89 | |
18 | 121 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 1:56.71 | |
19 | 132 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 2:00.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 19, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 2:43.44 | |
2 | 109 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 2:57.98 | |
3 | 155 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 3:11.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 20, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 2:30.36 | |
2 | 150 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 2:54.79 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 21, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:11.80 | |
2 | 88 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:14.72 | |
3 | 94 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:17.53 | |
4 | 99 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:17.54 | |
5 | 157 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:17.57 | |
6 | 158 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:21.07 | |
7 | 146 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:22.51 | |
8 | 191 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 1:22.65 | |
9 | 185 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 25 m | 1:22.83 | |
10 | 87 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:25.28 | |
11 | 190 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 1:25.73 | |
12 | 180 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 1:26.14 | |
13 | 182 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 25 m | 1:26.64 | |
14 | 35 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 1:27.57 | |
15 | 186 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 1:29.11 | |
16 | 148 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:29.74 | |
17 | 133 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:33.31 | |
18 | 17 | Højer Johanne | 2008 | JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 1:33.53 | |
19 | 136 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 1:33.97 | |
20 | 93 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 1:34.42 | |
21 | 98 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 1:34.59 | |
22 | 188 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 25 m | 1:35.39 | |
23 | 126 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 1:35.43 | |
24 | 31 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 1:35.47 | |
25 | 139 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 1:38.25 | |
26 | 184 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 25 m | 1:38.79 | |
27 | 36 | Lykke Sofie | 2008 | SLANGERUP | 0814AH | 25 m | 1:39.18 | |
28 | 18 | Juhler Liv Frost | 2008 | JYLLINGE | 0874AJ | 25 m | 1:39.91 | |
29 | 142 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 1:40.53 | |
30 | 30 | Thejlman Lina | 2008 | SLANGERUP | 0868AC | 25 m | 1:41.08 | |
31 | 134 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 1:41.37 | |
32 | 143 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 1:42.22 | |
33 | 129 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 1:43.74 | |
34 | 140 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 1:44.09 | |
35 | 14 | Scheibye Clara | 2008 | JYLLINGE | 0866AJ | 25 m | 1:44.22 | |
36 | 138 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 1:48.27 | |
37 | 13 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 1:50.08 | |
38 | 213 | Grynnerup Signe | 2009 | SLANGERUP | 0946AE | 25 m | 1:50.71 | |
39 | 32 | Capito Melissa Walther | 2009 | SLANGERUP | 0936AE | 25 m | 2:04.82 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 22, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:05.60 | |
2 | 189 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:07.66 | |
3 | 179 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:09.96 | |
4 | 151 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:11.55 | |
5 | 154 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:11.55 | |
6 | 100 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:16.55 | |
7 | 90 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:17.18 | |
8 | 29 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 1:18.58 | |
9 | 125 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:20.88 | |
10 | 181 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 25 m | 1:21.78 | |
11 | 135 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:21.81 | |
12 | 141 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:22.15 | |
13 | 124 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:23.35 | |
14 | 122 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:26.77 | |
15 | 15 | Damsgaard Frederik | 2006 | JYLLINGE | 0613AH | 25 m | 1:28.97 | |
16 | 128 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 1:30.23 | |
17 | 130 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 1:30.23 | |
18 | 12 | Larsen Alexander Merl | 2008 | JYLLINGE | 0853AA | 25 m | 1:30.46 | |
19 | 131 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:31.36 | |
20 | 137 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 1:33.82 | |
21 | 132 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 1:34.32 | |
22 | 127 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 1:34.83 | |
23 | 183 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 25 m | 1:34.91 | |
24 | 121 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 1:36.10 | |
25 | 123 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 1:36.56 | |
26 | 27 | Midtgaard Gustav | 2008 | SLANGERUP | 0843AD | 25 m | 1:36.65 | |
27 | 26 | Knudsen David | 2007 | SLANGERUP | 0791AA | 25 m | 1:45.62 | |
28 | 34 | Toftkær Silas Hammer | 2009 | SLANGERUP | 0979AC | 25 m | 1:45.98 | |
29 | 16 | Nielsen Jens | 2008 | JYLLINGE | 0877AF | 25 m | 1:46.65 | |
30 | 28 | Toftkær Isaac Hammer | 2009 | SLANGERUP | 0969AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 207 | Søllerød Girls 2 | 2006 | SØLLERØD | 25 m | 2:11.55 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Søllerød Boys 2 | 2005 | SØLLERØD | 25 m | 1:49.73 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 25, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 83 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 4:44.98 | |
2 | 75 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 4:51.44 | |
3 | 78 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 4:57.22 | |
4 | 85 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 5:00.01 | |
5 | 84 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 5:00.14 | |
6 | 81 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 5:01.70 | |
7 | 86 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 5:03.26 | |
8 | 102 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 5:06.39 | |
9 | 5 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | JYLLINGE | 0358AB | 25 m | 5:08.07 | |
10 | 60 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 5:09.98 | |
11 | 41 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 5:11.09 | |
12 | 79 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 5:11.32 | |
13 | 67 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 5:12.94 | |
14 | 101 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 5:16.29 | |
15 | 106 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 5:16.41 | |
16 | 44 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 5:19.61 | |
17 | 194 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 5:23.34 | |
18 | 193 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 5:26.01 | |
19 | 69 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 5:28.27 | |
20 | 22 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 5:30.98 | |
21 | 92 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 5:37.40 | |
22 | 52 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 5:57.79 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 26, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 4:17.11 | |
2 | 82 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 4:44.65 | |
3 | 198 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 4:47.07 | |
4 | 72 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 4:51.36 | |
5 | 21 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 4:52.09 | |
6 | 2 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 4:56.00 | |
7 | 107 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 4:56.55 | |
8 | 23 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 4:56.81 | |
9 | 73 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 5:01.03 | |
10 | 120 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 5:06.44 | |
11 | 3 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 5:06.50 | |
12 | 202 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 5:09.73 | |
13 | 11 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 5:13.54 | |
14 | 50 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 5:14.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 27, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 27.30 | |
2 | 84 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 27.40 | |
3 | 104 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 28.24 | |
4 | 80 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 28.26 | |
5 | 106 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 28.74 | |
6 | 85 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 28.98 | |
7 | 46 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 29.05 | |
8 | 116 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 29.08 | |
9 | 1 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 29.21 | |
10 | 160 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 29.36 | |
11 | 53 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 29.74 | |
12 | 77 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 29.84 | |
13 | 47 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 30.00 | |
14 | 62 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 30.19 | |
15 | 196 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 30.44 | |
16 | 71 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 30.80 | |
17 | 168 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 30.98 | |
18 | 54 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 31.26 | |
19 | 51 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 31.43 | |
20 | 159 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 31.65 | |
21 | 49 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 32.01 | |
22 | 147 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 32.30 | |
23 | 68 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 32.39 | |
24 | 169 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 32.69 | |
25 | 4 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 32.81 | |
26 | 76 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 33.69 | |
27 | 170 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 34.50 | |
28 | 25 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 39.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 28, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Holmberg Sebastian | 1991 | TÄBY SIM | AG9391 | 25 m | 24.01 | |
2 | 82 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 24.64 | |
3 | 119 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 25.28 | |
4 | 103 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 25.45 | |
5 | 118 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 25.70 | |
6 | 64 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 26.84 | |
7 | 114 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 26.94 | |
8 | 105 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 27.09 | |
9 | 200 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 27.11 | |
10 | 7 | Wiuff Nicolai | 2002 | JYLLINGE | 0243AB | 25 m | 27.76 | |
11 | 144 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 28.51 | |
12 | 8 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 28.82 | |
13 | 56 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 29.04 | |
14 | 165 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 29.46 | |
15 | 145 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 25 m | 29.82 | |
16 | 187 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 25 m | 30.54 | |
17 | 161 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 30.69 | |
18 | 39 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 30.82 | |
19 | 162 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 31.69 | |
20 | 19 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 32.01 | |
21 | 201 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 33.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 29, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 83 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:57.56 | |
2 | 75 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 1:58.46 | |
3 | 111 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:59.33 | |
4 | 117 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 2:03.07 | |
5 | 80 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 2:03.11 | |
6 | 86 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 2:03.52 | |
7 | 78 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 2:04.72 | |
8 | 79 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:05.75 | |
9 | 81 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:05.94 | |
10 | 40 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:06.92 | |
11 | 101 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 2:08.44 | |
12 | 42 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:08.58 | |
13 | 44 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:10.09 | |
14 | 24 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:11.34 | |
15 | 67 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:12.12 | |
16 | 37 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 2:12.33 | |
17 | 38 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:12.51 | |
18 | 113 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:12.95 | |
19 | 9 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 2:13.51 | |
20 | 10 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:13.68 | |
21 | 61 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:13.70 | |
22 | 171 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 2:13.90 | |
23 | 71 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:14.34 | |
24 | 60 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:15.11 | |
25 | 104 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:15.82 | |
26 | 41 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:16.44 | |
27 | 167 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:17.10 | |
28 | 66 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 2:20.18 | |
29 | 149 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:23.44 | |
30 | 69 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:26.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 30, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:48.38 | |
2 | 118 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 1:49.93 | |
3 | 114 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 1:53.69 | |
4 | 48 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:54.35 | |
5 | 107 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:56.08 | |
6 | 65 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:57.05 | |
7 | 63 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:57.75 | |
8 | 199 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 1:59.93 | |
9 | 72 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:01.91 | |
10 | 108 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:02.59 | |
11 | 6 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 2:03.33 | |
12 | 73 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:04.94 | |
13 | 45 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:06.04 | |
14 | 203 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:06.10 | |
15 | 112 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 25 m | 2:12.44 | |
16 | 20 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 2:19.09 | |
17 | 164 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 2:30.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 31, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 1:07.13 | |
2 | 43 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 1:09.33 | |
3 | 24 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:10.44 | |
4 | 77 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:11.04 | |
5 | 42 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:11.14 | |
6 | 9 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:11.88 | |
7 | 47 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:14.36 | |
8 | 61 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:14.58 | |
9 | 116 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:14.77 | |
10 | 68 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:15.58 | |
11 | 37 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:16.47 | |
12 | 194 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:16.62 | |
13 | 193 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 1:17.42 | |
14 | 52 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:19.26 | |
15 | 113 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:19.37 | |
16 | 195 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:21.36 | |
17 | 169 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 1:21.49 | |
18 | 102 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:22.53 | |
19 | 53 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:22.60 | |
20 | 101 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:23.59 | |
21 | 54 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:27.55 | |
22 | 38 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:30.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 32, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 1:03.19 | |
2 | 82 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 1:04.43 | |
3 | 107 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:11.10 | |
4 | 74 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:11.64 | |
5 | 39 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:11.96 | |
6 | 50 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:12.43 | |
7 | 64 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:12.80 | |
8 | 55 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:14.83 | |
9 | 161 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:15.83 | |
10 | 56 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:16.14 | |
11 | 192 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 1:20.81 | |
12 | 164 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:35.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 33, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 2:11.53 | |
2 | 117 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 2:14.53 | |
3 | 60 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:19.09 | |
4 | 102 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:21.17 | |
5 | 111 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:22.50 | |
6 | 46 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:22.79 | |
7 | 71 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:26.47 | |
8 | 40 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:27.30 | |
9 | 5 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | JYLLINGE | 0358AB | 25 m | 2:28.46 | |
10 | 92 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:33.24 | |
11 | 67 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:34.59 | |
12 | 66 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 2:38.28 | |
13 | 166 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 25 m | 2:45.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 34, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 105 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:04.54 | |
2 | 118 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 2:08.47 | |
3 | 63 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:12.88 | |
4 | 108 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:15.57 | |
5 | 45 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:17.99 | |
6 | 72 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:19.27 | |
7 | 23 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 2:20.55 | |
8 | 19 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 2:23.71 | |
9 | 120 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:25.87 | |
10 | 162 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 2:25.91 | |
11 | 55 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:26.94 | |
12 | 8 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 2:32.06 | |
13 | 74 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:32.46 | |
14 | 187 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 25 m | 2:33.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 35, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 1:03.28 | |
2 | 83 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:03.33 | |
3 | 111 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:03.84 | |
4 | 86 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 1:04.45 | |
5 | 80 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:04.53 | |
6 | 75 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 1:05.16 | |
7 | 116 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:05.46 | |
8 | 42 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:05.49 | |
9 | 84 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:06.12 | |
10 | 117 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 1:06.57 | |
11 | 1 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:06.61 | |
12 | 77 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:07.33 | |
13 | 41 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:07.37 | |
14 | 79 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:07.51 | |
15 | 46 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:08.31 | |
16 | 106 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:08.37 | |
17 | 37 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:08.55 | |
18 | 168 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:08.66 | |
19 | 85 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 1:08.96 | |
20 | 113 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:09.14 | |
21 | 81 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:09.20 | |
22 | 167 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:09.49 | |
23 | 40 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:10.25 | |
24 | 62 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:10.30 | |
25 | 171 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:10.80 | |
26 | 159 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:10.97 | |
27 | 38 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:11.25 | |
28 | 47 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:11.37 | |
29 | 78 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 1:11.42 | |
30 | 147 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 1:12.27 | |
31 | 10 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:13.09 | |
32 | 25 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:13.14 | |
33 | 195 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:13.52 | |
34 | 196 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:13.53 | |
35 | 68 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:13.65 | |
36 | 22 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:14.40 | |
37 | 104 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:15.03 | |
38 | 4 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 1:15.31 | |
39 | 49 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:15.31 | |
40 | 149 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:15.72 | |
41 | 69 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:16.09 | |
42 | 160 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 1:16.64 | |
43 | 51 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:17.26 | |
44 | 66 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 1:21.23 | |
45 | 170 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:21.38 | |
46 | 166 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 36, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 57.50 | |
2 | 82 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 58.50 | |
3 | 114 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 59.73 | |
4 | 119 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 1:00.72 | |
5 | 105 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 1:00.83 | |
6 | 197 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:01.97 | |
7 | 64 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:02.52 | |
8 | 198 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:02.95 | |
9 | 45 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:03.91 | |
10 | 2 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 1:03.95 | |
11 | 21 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:04.22 | |
12 | 7 | Wiuff Nicolai | 2002 | JYLLINGE | 0243AB | 25 m | 1:04.27 | |
13 | 3 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:05.34 | |
14 | 203 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:05.69 | |
15 | 65 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:05.79 | |
16 | 39 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:05.92 | |
17 | 120 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:07.10 | |
18 | 144 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 1:07.53 | |
19 | 202 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 1:07.71 | |
20 | 200 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:07.82 | |
21 | 6 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 1:08.24 | |
22 | 74 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:08.82 | |
23 | 11 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 1:09.29 | |
24 | 165 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:11.24 | |
25 | 20 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 1:11.88 | |
26 | 201 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 1:12.79 | |
27 | 187 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 25 m | 1:13.07 | |
28 | 192 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 1:14.16 | |
29 | 199 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 1:18.21 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 174 | Gentofte Damer 1 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 1:46.34 | ||
2 | 57 | Lyngby Chicas 1 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 1:49.84 | ||
3 | 176 | Gentofte Damer 2 | 2000 | GENTOFTE | 25 m | 1:50.16 | ||
4 | 59 | Lyngby Chicas 2 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 1:52.34 | ||
5 | 211 | A6 Piger | 2003 | A6 | 25 m | 1:53.55 | ||
6 | 204 | Søllerød Girls | 2004 | SØLLERØD | 25 m | 1:55.78 | ||
7 | 177 | Gs1 Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 1:56.41 | ||
8 | 178 | Gs1 Piger 2 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 1:59.07 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Gentofte Herrer 1 | 2000 | GENTOFTE | 25 m | 1:34.59 | ||
2 | 175 | Gentofte Herrer 2 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 1:39.76 | ||
3 | 209 | A6 Boys A | 2002 | A6 | 25 m | 1:42.29 | ||
4 | 58 | Lyngby Los Pescados | 2001 | LYNGBY | 25 m | 1:42.72 | ||
5 | 172 | Gs1 Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 1:47.75 | ||
6 | 205 | Søllerød Boys | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 1:49.96 | ||
7 | 210 | A6 Boys B | 2003 | A6 | 25 m | 1:50.22 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 39, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 5:25.74 | |
2 | 156 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 5:58.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 40, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 4:35.03 | |
2 | 150 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 4:55.45 | |
3 | 137 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 6:01.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 41, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:15.70 | |
2 | 146 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:17.30 | |
3 | 185 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 25 m | 1:19.63 | |
4 | 94 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:21.07 | |
5 | 190 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 1:21.71 | |
6 | 158 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:24.60 | |
7 | 87 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:26.13 | |
8 | 148 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:27.58 | |
9 | 180 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 1:28.04 | |
10 | 155 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:30.92 | |
11 | 93 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 1:36.21 | |
12 | 126 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 1:38.50 | |
13 | 133 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:39.67 | |
14 | 142 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 1:48.51 | |
15 | 143 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 2:03.70 | |
16 | 129 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | ||
17 | 134 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | ||
18 | 136 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | ||
19 | 138 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | ||
20 | 139 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | ||
21 | 140 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 42, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:03.74 | |
2 | 153 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:07.37 | |
3 | 151 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:07.54 | |
4 | 154 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:10.12 | |
5 | 100 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:11.43 | |
6 | 152 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:14.72 | |
7 | 110 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:15.51 | |
8 | 125 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:18.25 | |
9 | 141 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:20.05 | |
10 | 124 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:26.44 | |
11 | 122 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:29.21 | |
12 | 90 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:31.78 | |
13 | 123 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 1:34.55 | |
14 | 135 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:41.62 | |
15 | 131 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:41.73 | |
16 | 130 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 1:47.23 | |
17 | 132 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 1:50.43 | |
18 | 128 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 1:50.46 | |
19 | 121 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | ||
20 | 127 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | ||
21 | 183 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 43, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 88 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 2:36.75 | |
2 | 146 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 2:50.66 | |
3 | 157 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 2:50.96 | |
4 | 185 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 25 m | 2:54.08 | |
5 | 190 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 2:57.11 | |
6 | 191 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 3:01.33 | |
7 | 186 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 3:08.04 | |
8 | 98 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 3:09.23 | |
9 | 180 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 3:09.33 | |
10 | 188 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 25 m | 3:19.00 | |
11 | 184 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 25 m | 3:34.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 44, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 3:24.05 | |
2 | 26 | Knudsen David | 2007 | SLANGERUP | 0791AA | 25 m | 3:52.58 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 45, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 88 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:10.45 | |
2 | 96 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:12.37 | |
3 | 146 | Balle Anna E.E. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:13.20 | |
4 | 148 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:16.09 | |
5 | 133 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:20.57 | |
6 | 109 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:20.61 | |
7 | 156 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 1:23.10 | |
8 | 182 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 25 m | 1:23.24 | |
9 | 185 | Hvid Signe Munk | 2006 | SØLLERØD | 0636AO | 25 m | 1:23.79 | |
10 | 35 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 1:26.31 | |
11 | 126 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 1:26.49 | |
12 | 30 | Thejlman Lina | 2008 | SLANGERUP | 0868AC | 25 m | 1:32.59 | |
13 | 138 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 1:33.38 | |
14 | 17 | Højer Johanne | 2008 | JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 1:34.62 | |
15 | 31 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 1:35.24 | |
16 | 13 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 1:36.83 | |
17 | 143 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 1:37.73 | |
18 | 129 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 1:37.74 | |
19 | 136 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 1:39.08 | |
20 | 18 | Juhler Liv Frost | 2008 | JYLLINGE | 0874AJ | 25 m | 1:39.34 | |
21 | 36 | Lykke Sofie | 2008 | SLANGERUP | 0814AH | 25 m | 1:40.33 | |
22 | 142 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 1:42.10 | |
23 | 134 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 1:42.23 | |
24 | 139 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 1:42.25 | |
25 | 140 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 1:44.15 | |
26 | 33 | Grynnerup Signe | 2009 | SLANGERUP | 0946AE | 25 m | 1:44.64 | |
27 | 14 | Scheibye Clara | 2008 | JYLLINGE | 0866AJ | 25 m | 1:46.76 | |
28 | 32 | Capito Melissa Walther | 2009 | SLANGERUP | 0936AE | 25 m | 1:52.93 | |
29 | 95 | Kjær Ella | 2007 | GENTOFTE | 0764AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 46, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:09.30 | |
2 | 141 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:11.08 | |
3 | 154 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:11.42 | |
4 | 151 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:13.90 | |
5 | 97 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:17.27 | |
6 | 135 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:18.09 | |
7 | 91 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 1:18.49 | |
8 | 124 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:20.32 | |
9 | 125 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:22.25 | |
10 | 131 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:22.41 | |
11 | 181 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 25 m | 1:22.97 | |
12 | 130 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 1:23.61 | |
13 | 122 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:24.23 | |
14 | 15 | Damsgaard Frederik | 2006 | JYLLINGE | 0613AH | 25 m | 1:24.38 | |
15 | 29 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 1:24.63 | |
16 | 27 | Midtgaard Gustav | 2008 | SLANGERUP | 0843AD | 25 m | 1:26.07 | |
17 | 12 | Larsen Alexander Merl | 2008 | JYLLINGE | 0853AA | 25 m | 1:26.40 | |
18 | 132 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 1:26.51 | |
19 | 121 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 1:33.01 | |
20 | 127 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 1:37.79 | |
21 | 123 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 1:39.79 | |
22 | 128 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 1:40.34 | |
23 | 16 | Nielsen Jens | 2008 | JYLLINGE | 0877AF | 25 m | 1:41.40 | |
24 | 34 | Toftkær Silas Hammer | 2009 | SLANGERUP | 0979AC | 25 m | 1:44.68 | |
25 | 28 | Toftkær Isaac Hammer | 2009 | SLANGERUP | 0969AC | 25 m | 1:51.00 | |
26 | 214 | Dietrichsen Noah | 2010 | SLANGERUP | 1091AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 47, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Cour Liva la | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 3:09.75 | |
2 | 186 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 3:27.58 | |
3 | 94 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 3:56.85 | |
4 | 95 | Kjær Ella | 2007 | GENTOFTE | 0764AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 48, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 2:39.41 | |
2 | 90 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 3:07.31 | |
3 | 97 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 3:11.56 | |
4 | 91 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 3:20.29 | |
5 | 183 | Ege Emil Weien | 2006 | SØLLERØD | 0637AN | 25 m | 3:37.87 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 49, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 29.65 | |
2 | 99 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 30.62 | |
3 | 182 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 25 m | 31.59 | |
4 | 157 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 31.72 | |
5 | 109 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 32.38 | |
6 | 87 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 33.04 | |
7 | 136 | Høyer Mathilde V. | 2007 | GENTOFTE | 0764AQ | 25 m | 33.49 | |
8 | 98 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 33.51 | |
9 | 148 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 33.62 | |
10 | 93 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 33.81 | |
11 | 133 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 33.99 | |
12 | 35 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 34.83 | |
13 | 155 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 35.03 | |
14 | 126 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 35.63 | |
15 | 31 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 36.23 | |
16 | 184 | Brøndum Emma | 2007 | SØLLERØD | 0716AP | 25 m | 37.39 | |
17 | 188 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 25 m | 37.42 | |
18 | 143 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 37.64 | |
19 | 18 | Juhler Liv Frost | 2008 | JYLLINGE | 0874AJ | 25 m | 37.66 | |
20 | 17 | Højer Johanne | 2008 | JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 37.89 | |
21 | 139 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 37.96 | |
22 | 30 | Thejlman Lina | 2008 | SLANGERUP | 0868AC | 25 m | 38.11 | |
23 | 140 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 38.12 | |
24 | 36 | Lykke Sofie | 2008 | SLANGERUP | 0814AH | 25 m | 38.16 | |
25 | 138 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 38.78 | |
26 | 13 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 38.97 | |
27 | 129 | Fristrup Xenia | 2008 | GENTOFTE | 0806AI | 25 m | 39.04 | |
28 | 142 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 40.05 | |
29 | 134 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 40.06 | |
30 | 14 | Scheibye Clara | 2008 | JYLLINGE | 0866AJ | 25 m | 41.67 | |
31 | 33 | Grynnerup Signe | 2009 | SLANGERUP | 0946AE | 25 m | 42.79 | |
32 | 32 | Capito Melissa Walther | 2009 | SLANGERUP | 0936AE | 25 m | 45.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 50, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 27.23 | |
2 | 179 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 27.33 | |
3 | 135 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 29.47 | |
4 | 141 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 29.47 | |
5 | 153 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 29.47 | |
6 | 150 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 29.86 | |
7 | 110 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 29.92 | |
8 | 152 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 29.93 | |
9 | 100 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 31.13 | |
10 | 181 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 25 m | 32.12 | |
11 | 125 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 32.18 | |
12 | 29 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 32.26 | |
13 | 130 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 32.50 | |
14 | 124 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 32.92 | |
15 | 137 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 33.38 | |
16 | 15 | Damsgaard Frederik | 2006 | JYLLINGE | 0613AH | 25 m | 33.61 | |
17 | 122 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 34.09 | |
18 | 128 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 34.28 | |
19 | 131 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 34.31 | |
20 | 27 | Midtgaard Gustav | 2008 | SLANGERUP | 0843AD | 25 m | 34.89 | |
21 | 12 | Larsen Alexander Merl | 2008 | JYLLINGE | 0853AA | 25 m | 35.10 | |
22 | 127 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 35.44 | |
23 | 121 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 35.76 | |
24 | 132 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 36.04 | |
25 | 26 | Knudsen David | 2007 | SLANGERUP | 0791AA | 25 m | 36.49 | |
26 | 123 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 36.69 | |
27 | 16 | Nielsen Jens | 2008 | JYLLINGE | 0877AF | 25 m | 41.98 | |
28 | 28 | Toftkær Isaac Hammer | 2009 | SLANGERUP | 0969AC | 25 m | 42.64 | |
29 | 34 | Toftkær Silas Hammer | 2009 | SLANGERUP | 0979AC | 25 m | 42.96 | |
30 | 214 | Dietrichsen Noah | 2010 | SLANGERUP | 1091AC | 25 m | 50.24 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 51, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 207 | Søllerød Girls 2 | 2006 | SØLLERØD | 25 m | 2:48.74 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 52, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 206 | Søllerød Boys 2 | 2005 | SØLLERØD | 25 m | 2:07.09 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 53, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 1:01.03 | |
2 | 111 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:01.17 | |
3 | 81 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:01.20 | |
4 | 84 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:01.37 | |
5 | 102 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:01.52 | |
6 | 106 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:02.38 | |
7 | 83 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:02.69 | |
8 | 85 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 1:02.90 | |
9 | 80 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:03.54 | |
10 | 86 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 1:04.05 | |
11 | 104 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:05.94 | |
12 | 79 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:06.27 | |
13 | 5 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | JYLLINGE | 0358AB | 25 m | 1:06.56 | |
14 | 41 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:06.57 | |
15 | 42 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:06.64 | |
16 | 9 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 1:06.68 | |
17 | 101 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:06.79 | |
18 | 113 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:07.44 | |
19 | 167 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:07.53 | |
20 | 10 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:07.85 | |
21 | 117 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 1:07.88 | |
22 | 46 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:08.03 | |
23 | 194 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:08.15 | |
24 | 38 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:08.37 | |
25 | 77 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 1:08.48 | |
26 | 62 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:08.51 | |
27 | 196 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:09.04 | |
28 | 24 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:09.05 | |
29 | 44 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:09.08 | |
30 | 66 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 1:09.70 | |
31 | 71 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:09.97 | |
32 | 69 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:10.10 | |
33 | 78 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 1:10.22 | |
34 | 47 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:10.39 | |
35 | 51 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:11.78 | |
36 | 169 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 1:11.83 | |
37 | 53 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:12.06 | |
38 | 195 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:12.28 | |
39 | 54 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:12.81 | |
40 | 52 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:13.62 | |
41 | 68 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:15.68 | |
42 | 159 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:15.82 | |
43 | 92 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:16.80 | |
44 | 49 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:18.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 54, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 82 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 55.23 | |
2 | 215 | Holmberg Sebastian | 1991 | TÄBY SIM | AG9391 | 25 m | 56.50 | |
3 | 119 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 56.69 | |
4 | 2 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 57.04 | |
5 | 114 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 57.40 | |
6 | 198 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 57.59 | |
7 | 108 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 58.13 | |
8 | 115 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 58.20 | |
9 | 163 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 59.04 | |
10 | 64 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 59.05 | |
11 | 7 | Wiuff Nicolai | 2002 | JYLLINGE | 0243AB | 25 m | 59.15 | |
12 | 73 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:00.21 | |
13 | 200 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:01.19 | |
14 | 23 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:02.26 | |
15 | 56 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:03.22 | |
16 | 107 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:03.57 | |
17 | 120 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:04.34 | |
18 | 202 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 1:04.49 | |
19 | 50 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:05.61 | |
20 | 199 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 1:06.63 | |
21 | 165 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:07.10 | |
22 | 55 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:07.17 | |
23 | 203 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:07.69 | |
24 | 6 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 1:07.84 | |
25 | 187 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 25 m | 1:11.15 | |
26 | 20 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 1:13.50 | |
27 | 201 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 1:13.79 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 55, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 83 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:11.83 | |
2 | 75 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 2:14.68 | |
3 | 43 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 2:16.76 | |
4 | 86 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 2:18.32 | |
5 | 84 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:21.74 | |
6 | 116 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 2:21.78 | |
7 | 78 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 2:23.04 | |
8 | 117 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 2:23.04 | |
9 | 60 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 2:24.26 | |
10 | 40 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:27.12 | |
11 | 81 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:27.18 | |
12 | 71 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:27.23 | |
13 | 37 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 2:27.41 | |
14 | 85 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 2:27.52 | |
15 | 67 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:30.18 | |
16 | 61 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:30.87 | |
17 | 38 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:34.67 | |
18 | 193 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 2:34.69 | |
19 | 44 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:36.26 | |
20 | 69 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:37.71 | |
21 | 4 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 2:39.72 | |
22 | 149 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:40.73 | |
23 | 66 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 2:48.17 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 56, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 2:07.91 | |
2 | 82 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 2:09.20 | |
3 | 64 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:13.46 | |
4 | 72 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:17.45 | |
5 | 63 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:17.96 | |
6 | 21 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:19.63 | |
7 | 3 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 2:20.66 | |
8 | 73 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:21.24 | |
9 | 39 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:21.82 | |
10 | 108 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:22.58 | |
11 | 120 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 2:23.03 | |
12 | 74 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:23.63 | |
13 | 55 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:23.91 | |
14 | 45 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:25.72 | |
15 | 50 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:26.94 | |
16 | 200 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 2:29.00 | |
17 | 11 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 2:29.06 | |
18 | 8 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 2:33.86 | |
19 | 192 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 2:38.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 57, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:02.66 | |
2 | 75 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 1:02.98 | |
3 | 111 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:03.07 | |
4 | 116 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 25 m | 1:03.42 | |
5 | 43 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 1:04.04 | |
6 | 80 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:04.80 | |
7 | 101 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 25 m | 1:04.81 | |
8 | 60 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 1:05.31 | |
9 | 102 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:05.54 | |
10 | 83 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:05.93 | |
11 | 106 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 1:05.96 | |
12 | 104 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:06.27 | |
13 | 46 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 1:06.99 | |
14 | 71 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:07.09 | |
15 | 171 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:07.09 | |
16 | 168 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:07.63 | |
17 | 1 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 1:07.87 | |
18 | 78 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 1:08.58 | |
19 | 81 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:08.96 | |
20 | 49 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:09.61 | |
21 | 53 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:09.94 | |
22 | 54 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:09.98 | |
23 | 92 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:13.90 | |
24 | 160 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 1:14.09 | |
25 | 166 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 25 m | 1:17.22 | |
26 | 170 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 1:20.34 | |
27 | 51 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:21.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 58, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 118 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 56.37 | |
2 | 103 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 56.82 | |
3 | 115 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 57.35 | |
4 | 197 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 58.92 | |
5 | 2 | Bojesen Frederik | 2002 | JYLLINGE | 0281AB | 25 m | 1:01.12 | |
6 | 65 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:01.56 | |
7 | 45 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:02.11 | |
8 | 48 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:03.76 | |
9 | 107 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 1:05.18 | |
10 | 72 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:05.35 | |
11 | 201 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 1:05.96 | |
12 | 19 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:07.02 | |
13 | 165 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:08.32 | |
14 | 162 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:08.53 | |
15 | 187 | Smith Kasper Milton | 2003 | SØLLERØD | 0343AM | 25 m | 1:11.61 | |
16 | 161 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:13.19 | |
17 | 164 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 1:35.90 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 59, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 2:23.75 | |
2 | 24 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:32.53 | |
3 | 77 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 2:33.39 | |
4 | 42 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:34.14 | |
5 | 61 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:38.08 | |
6 | 41 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:42.67 | |
7 | 22 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 2:42.94 | |
8 | 37 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 2:43.09 | |
9 | 47 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:43.68 | |
10 | 117 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 0072AD | 25 m | 2:43.83 | |
11 | 68 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:45.85 | |
12 | 194 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:46.08 | |
13 | 10 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:46.22 | |
14 | 25 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 2:46.49 | |
15 | 78 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 25 m | 2:46.71 | |
16 | 193 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 2:48.11 | |
17 | 5 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | JYLLINGE | 0358AB | 25 m | 2:48.57 | |
18 | 52 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 2:50.94 | |
19 | 113 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:50.99 | |
20 | 67 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:51.67 | |
21 | 69 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:54.21 | |
22 | 169 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 25 m | 2:56.22 | |
23 | 195 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 2:56.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 60, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 82 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 2:17.15 | |
2 | 115 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 25 m | 2:18.60 | |
3 | 105 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:24.28 | |
4 | 74 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:31.57 | |
5 | 21 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:38.75 | |
6 | 202 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 2:41.28 | |
7 | 56 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:48.76 | |
8 | 192 | West Sebastian Alexander | 2004 | SØLLERØD | 0489AI | 25 m | 2:53.78 | |
9 | 164 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 3:21.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 61, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 111 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 24.96 | |
2 | 83 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 25.58 | |
3 | 80 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 25.60 | |
4 | 75 | Hansen Marina Heller | 1994 | HOVEDSTAD | 9404AL | 25 m | 25.84 | |
5 | 86 | Wermuth Anna | 1996 | HOVEDSTAD | 9658AM | 25 m | 26.20 | |
6 | 1 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 25 m | 26.59 | |
7 | 84 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 26.85 | |
8 | 106 | Helmark Cecilie Carøe | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 27.15 | |
9 | 81 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 27.21 | |
10 | 43 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 27.26 | |
11 | 79 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 27.41 | |
12 | 77 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 27.48 | |
13 | 42 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 27.59 | |
14 | 62 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 27.63 | |
15 | 41 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 28.03 | |
16 | 37 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 28.13 | |
17 | 38 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 28.21 | |
18 | 40 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 28.31 | |
19 | 171 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 28.38 | |
20 | 196 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 28.41 | |
21 | 85 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 28.57 | |
22 | 70 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 28.59 | |
23 | 167 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 28.59 | |
24 | 104 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 28.62 | |
25 | 9 | Jensen Pernille Elm | 2003 | JYLLINGE | 0302AI | 25 m | 28.71 | |
26 | 60 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 25 m | 28.77 | |
27 | 113 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 28.83 | |
28 | 66 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 28.88 | |
29 | 47 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 28.95 | |
30 | 149 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 28.97 | |
31 | 4 | Andersen Juliane Bo | 2005 | JYLLINGE | 0564AL | 25 m | 29.26 | |
32 | 44 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 29.42 | |
33 | 76 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 29.45 | |
34 | 159 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 29.55 | |
35 | 168 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 29.63 | |
36 | 25 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 29.66 | |
37 | 68 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 29.68 | |
38 | 160 | Soelberg Malou | 2004 | GENTOFTE | 0438AE | 25 m | 29.72 | |
39 | 170 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m | 30.30 | |
40 | 166 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 25 m | 32.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 62, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 48 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 23.02 | |
2 | 118 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 25 m | 23.27 | |
3 | 215 | Holmberg Sebastian | 1991 | TÄBY SIM | AG9391 | 25 m | 23.45 | |
4 | 103 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 23.75 | |
5 | 114 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 25 m | 24.14 | |
6 | 197 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 24.15 | |
7 | 119 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 25 m | 24.25 | |
8 | 82 | Carstensen Magnus | 1999 | HOVEDSTAD | 9903AH | 25 m | 24.51 | |
9 | 107 | Weiss Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0197AD | 25 m | 24.72 | |
10 | 63 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 24.73 | |
11 | 105 | Lønborg Carl Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 24.81 | |
12 | 163 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 25.00 | |
13 | 6 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 25.25 | |
14 | 65 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 25.51 | |
15 | 64 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 25.70 | |
16 | 144 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 25.84 | |
17 | 198 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 25.97 | |
18 | 108 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 26.09 | |
19 | 7 | Wiuff Nicolai | 2002 | JYLLINGE | 0243AB | 25 m | 26.12 | |
20 | 203 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 26.19 | |
21 | 199 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 26.27 | |
22 | 3 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 26.39 | |
23 | 45 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 26.41 | |
24 | 120 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 26.47 | |
25 | 39 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 26.54 | |
26 | 145 | Eilersen Mads Frederik | 2001 | GENTOFTE | 0149AS | 25 m | 26.73 | |
27 | 23 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 26.96 | |
28 | 8 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 27.37 | |
29 | 112 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 25 m | 27.42 | |
30 | 19 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 27.76 | |
31 | 165 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 27.76 | |
32 | 20 | Olssen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 28.51 | |
33 | 161 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 28.77 | |
34 | 11 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 28.88 | |
35 | 162 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 29.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 63, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Lyngby Chicas 1 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 1:57.11 | ||
2 | 174 | Gentofte Damer 1 | 2002 | GENTOFTE | 25 m | 2:00.09 | ||
3 | 176 | Gentofte Damer 2 | 2000 | GENTOFTE | 25 m | 2:00.69 | ||
4 | 59 | Lyngby Chicas 2 | 1999 | LYNGBY | 25 m | 2:02.99 | ||
5 | 211 | A6 Piger | 2003 | A6 | 25 m | 2:04.65 | ||
6 | 177 | Gs1 Piger 1 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:06.30 | ||
7 | 178 | Gs1 Piger 2 | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:10.95 | ||
8 | 204 | Søllerød Girls | 2004 | SØLLERØD | 25 m | 2:11.63 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |
Løb 64, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Gentofte Herrer 1 | 2000 | GENTOFTE | 25 m | 1:44.49 | ||
2 | 175 | Gentofte Herrer 2 | 2001 | GENTOFTE | 25 m | 1:49.11 | ||
3 | 58 | Lyngby Los Pescados | 2001 | LYNGBY | 25 m | 1:53.89 | ||
4 | 209 | A6 Boys A | 2002 | A6 | 25 m | 1:55.07 | ||
5 | 172 | Gs1 Drenge 1 | 1999 | GENTOFTE | 25 m | 1:57.84 | ||
6 | 210 | A6 Boys B | 2003 | A6 | 25 m | 2:00.97 | ||
7 | 205 | Søllerød Boys | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 2:06.80 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 16 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:43 |